Dodaj do ulubionych

Bez polecania gwarantowane 2$ dziennie

01.12.12, 11:37
Proste, zapisujesz się do dwóch programów gdzie w www.ptcbank.net/?r=anibe21
jest oglądanie reklam warte 2$.
Polecam, bo sama korzystam od dłuższego czasu
Obserwuj wątek
    • greg9899 Re: Bez polecania gwarantowane 2$ dziennie 01.12.12, 20:42
      anibe211 napisał(a):

> Proste, zapisujesz się do dwóch programów gdzie w www.ptcbank.net/?r=anibe21
      > jest oglądanie reklam warte 2$.
      > Polecam, bo sama korzystam od dłuższego czasu

Witam
      jakiś czas temu zapisałem się do tego programu zaprosiłem 43 poleconych i wciągu
      tygodnia uzbierałem minimum do wypłaty 100$
      jednak zablokowali mi konto gdy zażądałem wypłaty
      napisali mim że moi poleceni nieuczciwie klikają
      miałem tylko jedno konto
      Nie polecam ptcbank
      Polecam:
      Najbardziej pożądany biznes o który już niedługo
      będzie głośno w całym internecie.

Nie przegap okazji na dołączenie do najsilniejszej grupy marketerów internetowych w Polsce - przyjdź i posłuchaj o możliwości suplementarnego dochodu przy promocji czegoś, czego miliony ludzi szukają każdego miesiąca w internecie. Czegoś, co nie kosztuje fortuny.

RUSZAMY PEŁNĄ PARĄ. Od dzisiaj webinary będą odbywały się CODZIENNIE od poniedziałku do piątku zawsze o 20:30.

Dostęp do webinaru z tego linku: www.7minuteworkout.com/live/polska.php?id=greg98

Po szczegóły zapraszam na: www.7minpolska.com/?id=greg98

Pamiętaj, okazja żadko się zdarza. Teraz wchodzimy na polski rynek, możesz
      zająć sobie naprawdę strategiczne miejsce w strukturze partnerskiej, a ja
      oczywiście bedę wprowadzał partnerów pod Ciebie.

Kontakt do mnie: gzagorski51@gmail.com
    • japoneczka09 Re: Bez polecania gwarantowane 2$ dziennie 30.05.13, 16:29
      Strony których używam do dorobienia sobie paru groszy to;

www.neobux.com/?rh=6A61706F6E65637A6B61
      www.clixsense.com/?4766670
      Działają na rynku od pięciu lat,są to strony zagraniczne ale jak ktoś ma problem z językiem angielskim można użyć przeglądarki Google chrome ,tłumaczy ona całe strony.
      Zarabiam tam na wyświetlaniu reklam które trwają od 3 do 15 sekund w zależności od wartości reklamy.
      Ale to nie koniec możliwości zarobku na tych stronach,zarabiać również można na wypełnianiu ankiet w języku polskim,oferty w języku polskim mini pracy we wszystkich możliwych językach.
      Sa to strony gdzie nie ma żadnych opłat,rejestracja jak i wykonywanie zadań, mini prac i tasków są całkowicie darmowe.
      Istnieje również możliwość wynajmowania poleconych ,rozszerzanie członkostwa i wiele innych.
      Jest tez możliwość wygrania pieniędzy jak i złote członkostwo,nagród jest wiele i wygrywa się codziennie o czym świadczą wpisy na polskim forum które tez posiadają te strony.
      Minimalna suma do wypłaty to tylko 2$,kwotę tę można osiągnąć w jeden dzień.
      Przelewy realizowane są natychmiast,od razu po zleceniu mamy na koncie paypal,payza i innych(założenie i prowadzenie konta paypal jest całkowicie darmowe)Z tych kont pieniążki wędrują prosto na nasze konta w Polsce.
      Moje potwierdzenia wypłat oraz wygrane znajdują się na moim blogu,nie są to jednak wszystkie wypłaty ponieważ moim celem było pokazanie że są co strony wypłacalne oraz uczciwe.

praca-zarabiaj-online.blogspot.com/p/blog-page.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka