Dodaj do ulubionych

Pomysł na dochodowy biznes w domu.

11.05.17, 13:21
Jeśli interesujesz się zarabianiem w Internecie, to właśnie odkryłem ciekawą aplikację systemową, który daje możliwość budowy PRAWDZIWEGO biznesu za pomocą laptopa i łącza internetowego.
Dodatkowo otrzymujesz pakiet szkoleń oraz narzędzi do pracy… jeśli coś takiego Cię interesuje, to więcej informacji znajdziesz na tej stronie:
dourl.pl/ThDmT
Obserwuj wątek
    • angelikakownacka43242 Re: Pomysł na dochodowy biznes w domu. 24.05.19, 10:16
      Ten pomysł na biznes w domu to oszustwo. Lepiej się w to nie mieszać. Przez jakiś czas testowałam różne sposoby zarobienia w domu i zostały mi tylko dwie stronki do zarabiania na ankietach: Jak dla mnie najlepsze są SWPanel i Clixsense (strona jest po angielsku, ale ankiety są już po polsku, za ankietę można dostać $0,20-$1). Można zarobić tak z 50 zł przez miesiąc - niewiele, ale dobre i to;)
    • ala166.gf Re: Pomysł na dochodowy biznes w domu. 05.06.19, 23:31
      Zarabiaj fajne pieniądze z Prouve – polską firmą, która produkuje bardzo dobrej jakości środki czystości, kosmetyki i perfumy. Nie musisz być konsultantem/konsultantką i "chodzić z katalogiem po znajomych". Wystarczy tylko polecać ofertę innym osobom. Dzięki temu otrzymasz co miesiąc rabaty na zakupy produktów, bony sodexo (do wykorzystania w ogromnej ilości sklepów w Polsce) lub wynagrodzenie na konto bankowe, a dodatkowo za produkty dla siebie zapłacisz tylko 10% wartości. Zaproszone osoby również mają szansę na swoje wynagrodzenia i rabaty na tanie produkty tak jak Ty. Więcej informacji otrzymasz ode mnie na meila:
      prouvedorota25@gmail.com
      Jeśli jesteś zdecydowany/a dołączyć, zapraszam do rejestracji klikając w link. Odezwę się do Ciebie i podpowiem jak w fajny sposób zbudować swoją grupę zadowolonych klientów
      www.prouve.com/register?sponsor=yjzw%5bM%5dAwUmpq_%5bM%5do_HVRaQsCOvEaQeVAtMirmymcxSaJE%5bprz%5d

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka