Dodaj do ulubionych

Zarabianie przez internet

24.10.17, 13:59
Wszystkich, którzy są zainteresowani zarabianiem poważnych pieniędzy przez Internet zapraszam do zapoznania się z artykułem: bit.ly/2iuMZ4y
Edytor zaawansowany
  • lama312 19.12.17, 01:42
    Po zarejestrowaniu na stronie przepisujesz 4- cyfrowy kod. Moze i nie najciekawsze zajęcie ale naprawdę działa. Wejdź w link zarejestruj się i zacznij zarabiać. Im więcej czasu poświęcisz tym więcej możesz uwmoney.club/4699329707249/
  • lama312 19.12.17, 01:42
    Po zarejestrowaniu na stronie przepisujesz 4- cyfrowy kod. Moze i nie najciekawsze zajęcie ale naprawdę działa. Wejdź w link zarejestruj się i zacznij zarabiać. Im więcej czasu poświęcisz tym więcej możesz uwmoney.club/4699329707249/
  • randziol 20.12.17, 19:58
    randziol.wixsite.com/praca-on-line POLECAM!!!
  • masteromeo 05.07.18, 13:41
    korzystam z pracaonline.net i polecam z całego serca
  • slimirok 09.07.18, 20:42
    ja polecam zarabianie na reklamach poprzez wpisywanie kodów 4 cyforowych. 1 kod 0,10$ strone z google chrome można przetłumaczyć na polski. Godzina zabawy i 150$ zarobione. owemoney.site/1843430224626/
  • gosc198 26.07.18, 12:37
    Klikasz ogladasz reklamy i zarabiasz $$ polecam strone PTC Bank www.ptcbank.net/?r=Martuska89 bezplatna rejestracja polecam.
  • gosc198 22.10.18, 11:47
    A ja polecam aplikacje na telefon. Aplikacka ta daję możliwość zarobku za chodzenie. Poprostu nalicza kroki zrobione w ciagu dnia i za to płaci. Link do aplikacji. Polecam! swcapp.uk/hi/marta316975 Check out this app 👆 it pays for walking
  • drugi-jp499 26.07.18, 15:17
    Jak zarabiać pieniądze za pomocą tej strony internetowej?

Możesz zarabiać, promując swój link polecający. Za każdym razem, gdy ktoś zarejestruje się na naszej stronie za pomocą linku, zarabiasz pieniądze. Jest wiele zadań do wykonania codziennie i wiele bonusów do wygrania zaczyna się od 5 $ za zadanie i do 20 $ za bonus. Nie ma ograniczeń co do codziennych zarobków. Możesz zarobić tyle, ile wydałeś na Współpracę z nami. Innymi słowy, proste 2 - 3 godziny pracy mogą przynieść ci 100 - 500 $ dziennie. Rejestracja > moneyoung.com/?id=41728 <
  • renia-1984 18.08.19, 15:07
    Zapraszam warto skorzystać z ofert ankiet i wypełniać je opłaca sie szybka wypłata surveylikes.com/site/index?token=dd4d8ed3-ebaa-4ea9-a744-164b8b08e245
  • dandys_78 30.07.18, 14:03
    inwestowanie jest też świetnym sposobem na zarobek przez internet, wystarczy poznac podstawy - sekretyinwestowania.pl/bezplatne-szkolenia-z-inwestowania/
  • kowalczyk39 18.02.19, 16:16
    ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC!
    Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł!
    Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł.
    Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto!

Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo.
    Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo

poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się).

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się

rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony

i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja

wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem.

Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co?
    Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?!
    To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem

bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze

po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!

Nie musisz niczego sprzedawać!
    Nie musisz konsultować tego z przyjaciółmi, rodziną czy kimkolwiek (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały

(a) to problem masz z głowy - bo nie będziesz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma

rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje

pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych

pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.

Ok., więc. ZACZYNAMY!

NIE ważne ile masz lat.
    NIE potrzebujesz specjalnej wiedzy lub talentu.
    NIE musisz przeglądać stron internetowych,
    NIE musisz nigdzie dzwonić czy klikać w bandery,
    NIE będziesz także płacić za reklamy itp.
    Wszystko, czego potrzebujesz to:
    - Konto w banku ( Internetowe, lub nie )
    - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
    Jeżeli masz minimum 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz To wejdź na www.mbank.pl i znajdź

ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne, prawdziwe konto w banku.
    A oto moje instrukcje:
    KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to

zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz – nic większego nie zyskasz!".
    Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać!
    Tak, więc:
    1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
    CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
    To naprawdę proste!
    Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć .•
    Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna

lista:

1. Nr konta: 16 1870 1045 2078 1040 2575 0001
    2. Nr konta: 83 1750 0012 1975 7000 0017 2879
    3. Nr konta:76 2490 0005 0000 4000 5953 02
    4. Nr konta:12 1140 2004 0000 3102 7779 5003
    5. Nr konta: 86 1140 2004 0000 3002 7653 6503
    PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze

przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2

2. Gdy już przelałeś 5zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy, następna rzecz, jaką musisz zrobić to skopiować

tekst z tej strony, następnie konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3,

4, 5 do przodu.
    NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA POZYCJĘ NR 1, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ! ZAPEWNIAM CIĘ!
    Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z książki mailowej albo reklamując na swojej

stronie WWW – tak jak ja to zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale

możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio

odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40

maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój

numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi,

udzieli się 25 (12.5% z 200= 25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000= 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40)

podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5%

z 5000= 625), więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie
    TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!
    I teraz, z 25000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000= 3125).

A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!
    Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).
    Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze!

Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

Powodzenia!
    Proszę, nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś(aś), nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!
    Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę

realne, a te 5 zł to nie dużo. Tu nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie

WYSOKICH ZAROBKÓW ! !
  • angelikakownacka43242 24.05.19, 10:04
    Polecam zarabianie na wypełnianiu ankiet. Jak dla mnie najlepsze są SWPanel i Clixsense (strona jest po angielsku, ale ankiety są już po polsku, za ankietę można dostać $0,20-$1). Zebranie 50 zł do wypłaty zajmuje tak z miesiąc, ale przynajmniej stronki uczciwe i wiarygodne.
  • dziadekk1 01.06.19, 02:43
    Omega Group to projekt, który ma na celu stac sie najwieksza platforma do badania potrzeb rynku.
    ?
    Firma udostepnia wszystkim uzytkownikom na calym swiecie calkowicie za darmo swoja platforme, na której po wykupieniu pakietu ACTIVE BOX i wykonaniu prostych zadan badajacych rynek otrzymujemy wynagrodzenie.
    ACTIVE BOX generuje okolo 30% w 6 misiecy lub 70% w 12 miesiecy.
    Wykorzystujac efekt procentu skladanego, mozna znacznie zwiekszyc swoje zarobki.
    ?
    Wewnetrzna waluta Omega Group jest 1 BB, którego równowartosc to 1 Euro.
    Wlasciciele i zarzad OMEGA
    ?Pierwszym wlascicielem firmy jest Bartosz Nafalski. Czlowiek z 25 letnim doswiadczeniem biznesowym, który zarzadzal firmami w Polsce i na calym swiecie. Omega Group wywodzi sie z jego firm Expedite Group -
    ?Bartosz Nafalski rozpoczal swoja kariere zawodowa bedac jeszcze na studiach, kiedy wraz z kolegami zalozyl biuro maklerskie. Byl jego dyrektorem i wprowadzil wtedy pierwsza firme na gielde. Szkolil równiez graczy gieldowych. W latach 2011-2013zarzadzal rozwojem takich marek, jak: Lowicz, Fortuna, Tarczyn, Dr Witt, Kotlin, Garden. W latach 2003-2006budowal dystrybucje soków i napojów Frugo m.in. w Polsce, Rumunii, Bulgarii i USA. Wprowadzal na Polski rynek napój energetyczny Black.
    ?
    Drugim wlascicielem OMEGA jest Lukasz Bozek. Jest absolwentem kierunku finansów i rachunkowosci Szkoly Glównej Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Uczelni Lazarskiego, to równiez pasjonat rynków finansowych. Lukasz Bozek w Expedite Group zajmuje sie optymalizacja transakcji walutowych i zarzadza ryzykiem. Ma ogromne doswiadczenie na rynku finansowym, m.in. jako dealer walutowy w Banku Zachodnim WBK. Jest prezesem firmy Feat.Software, która swiadczy uslugi dla Omega Group. To wlasnie Feat.Software stworzyla innowacyjna a jednoczesnie prosta w obsludze platforme Omega. Firme tworza doswiadczeni programisci zajmujacy sie tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych, obsluga systemów CRM, ERP, oraz E - Commerce.
    W jaki sposób zarabiamy na platformie OMEGA ??
    ?Jako pierwsza firma w historii Omega oferuje pakiety ACTIVE BOX - polaczenie uslug reklamowych i udzialu w badaniach marketingowych. Pakiety mozna zakupic od 50 do 200 000 euro.
    ?Zauwazmy, ze tutaj moze zarabiac naprawde kazdy, kto posiada dostep do Internetu.
    ?Aby uzyskac najwyzszy udzial w podziale zysku wystarczy sie codziennie zalogowac i obejrzec dostepne reklamy takich firm jak Frugo czy Galeria Mokotów. Oprócz reklam nalezy raz w tygodniu wypelnic ankiete oraz wykonac okreslone zadanie wskazane przez Omega. Cala aktywnosc zajmuje nam maksymalnie 5 minut dziennie.
    ?
    Zródla finansowania OMEGA GROUP
    1. Gielda - na chwile obecna Omega zatrudnia czterech doswiadczonych traderów (do publicznej informacji podane sa ich nazwiska), którzy operuja na rynkach: forex, towarów oraz kryptowalut.
    2. Uslugi reklamowe (advertising) - firmy reklamuja sie na platformie Omega, z kolei uzytkownicy codziennie ogladaja ich reklamy. Omega to jedyna firma, która do tej pory spotkalem, w której rzeczywiscie sa zewnetrzni reklamodawcy.
    3. Badania rynku (survey) - uzytkownicy wypelniaja ankiety, aby dostarczyc okreslonych informacji firmom zlecajacym je.
    4. Zadania specjalne (task) - drobne zadania takie jak like na Facebook, czy subskrypcja na YouTube.
    5. Wydobycie kryptowalut - kopalnia fizycznie istnieje na Ukrainie, lecz ze wzgledu na sytuacje na rynku kryptowalut obecnie nie pracuje, co jest jednym z najrozsadniejszych decyzji biznesowych w obecnej chwili.
    6. Uslugi swiadczone przez Expedite Group.
    7. Uslugi swiadczone przez Feat.Software
    ?
    Wspólpracujac z MadeWaves VC maja zamiar wspierac nowe dzialalnosci poprzez wsparcie marketingowe, proces ICO, optymalizacje kosztowo-podatkowa i kapitalowa. Dzieki temu uzytkownicy Omega beda mieli dostep do wczesnego inwestowania w wybrane projekty.
    ?
    ?ACTIVE BOX a dochód pasywny ??
    ?
    Zarabiamy wykupujac Active Box , które w rozlozonym czasie generuja nam zysk za wykonana prace. Active Box jest unikatowym produktem do badania rynku poprzez wypelnianie ankiet.
    ?
    Najbardziej korzystny pakiet Active Box to ten na 183 dni
    Active Box na 6 miesiecy - przez okres 183 dni otrzymamy, co 24h wynagrodzenie w wysokosci 0.71% Od kwoty zakupu dajac nam okolo 30% czystego zysku.
    ?
    Te 30% jest rozbite na kilka skladowych w nastepujacy sposób:
    - 15% otrzymamy bez aktywnosci
    - 7% - otrzymamy za wykonywanie zadan (task)
    - 5% - otrzymamy za ogladanie reklam (advertising)
    - 3% - otrzymamy za wypelnianie ankiet (survey)
    ?
    PRZYKLAD:
    ?
    Postanawiamy wykupic Active Box za kwote 1000 euro (Ty decydujesz za ile chcesz wykupic Active Box - minimalnie 50 euro) w opcji na 6 miesiecy. Otrzymamy codziennie 7.1 Euro (0.71%).
    Oznacza to, ze za wykonywanie zadan otrzymamy w sumie 1300 euro, czyli 300 euro czystego zysku. Calosc 1300 euro mozemy wyplacic po zakonczeniu pakietu.
    ?
    MAGIA PROCENTU SKLADANEGO:
    ?
    Wykorzystajmy poprzedni przyklad 1000 euro w opcji na 6 miesiecy. Codziennie otrzymujemy 7,1 euro, natomiast co tydzien (w poniedzialek) mamy mozliwosc zakupic kolejny ACTIVE BOX z tych naliczen (minimum 50 euro)
    ROI z reinwestycji do pakietu 6msc to -ok 235%
    100% -wklad wlasny.
    135% - zysk z wkladu
    Z 1000 euro uzyskujesz okolo 2350Euro
    ?
    ?Program polecen - zarób jeszcze wiecej?
    ?
    1. Bonus bezposredni (direct bonus) - 6%
    Za kazda Twoja osobiscie polecona osobe, która wykupi Active Box, firma wynagradza Cie bonusem w wysokosci 6% od kwoty wykupionego przez nia pakietu. Jezeli osoba ta wykupuje co tydzien Active Box ze swoich naliczen, równiez otrzymujesz z tego prowizje 6%.
    ?
    2. Bonus binarny (binary bonus) - 5% - 9%
    ?
    Bonus zalezny od posiadanego pakietu:
    Active Box - 50 euro - 1.999 euro - 5%
    Active Box - 2.000 euro - 4.999 euro - 6%
    Active Box - 5.000 euro - 9.999 euro - 7%
    Active Box - 10.000 euro - 24.999 euro - 8%
    Active Box - 25.000 euro i wiecej - 9%
    Przy budowaniu grupy i zaangazowaniu do pracy wlasnych pieniedzy mozna zarobic bardzo duzo?
    Lecz cieszy mnie to ze w tej firmie ma kazdy prawo wyboru w jaki sposób chce zarabiac.
    Masz pytania zapraszam do kontaktu- warto????lub rejestracji pod linkiem:
    omega.best/register/TEVGVA==/dziadekk1
  • nibek 22.07.19, 20:16
    Osobiście polecam ten serwis
    link.do/Msj3S
    Wystaczy 1000 zł, żeby pomnożyć ta kasę w krótkiej chwili :)
    Metoda mało znana i dlatego działa. Goraco polecam
  • pracaonline 01.08.19, 20:45
    hej zapraszam do swietnego panelu ankietowego duzo ankiet codziennie płacą w dolarach na pay pal
    www.ysense.com/?rb=59774378
    mozna zarobic na miesiac do 100 dolarów oczywiscie bedac systematycznym
  • pracaonline 16.08.19, 09:48
    Dołącz do mnie i pracuj razem ze mną
    zarobki od 50 do 3000 zł
    Zarejestruj się z tego linku
    pl.oriflame.com/business-opportu…/become-consultant…
    oriflame to nie tylko praca z katalogiem mamy plan marketingowy .Nie zmarnuj takiej szansy zapraszam do mnie .
    Po rejestracji skontaktuje sie z tobą i powiem ci jak masz działać.To nie żadna ściema.
  • tafena 16.08.19, 19:43
    Witam.
    Jeśli interesuje Cię dorobienie min. kilkuset zł przez internet to napisz, a podam Ci więcej szczegółów. Nie musisz nic inwestować, aby zacząć zarabiać. Musisz mieć skończone 18 lat. Pozdrawiam
    pomoc-m2m@wp.pl
  • renia-1984 18.08.19, 15:10
    Chcesz dorobić parę groszy zapraszam do wypełniania ankiet opłaca sie :)surveylikes.com/site/index?token=dd4d8ed3-ebaa-4ea9-a744-164b8b08e245

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka