Dodaj do ulubionych

50 do 150 dolarów dziennie

06.02.19, 18:31
Witam,

szukałem długo fajnego sposobu na zarabianie, sprzedaż, wciskanie ludziom kitu, róznego rodzaju inwestycje, aż znalazłem to czyli zarabianie na "oglądaniu" reklam.

Wydaje się dziwne mnie też to dziwiło ale spróbowałemi nie żałuję, dlatego podaje link

apmoney.host/7856945046620/
dla chętnych proszę podać maila podpowiem kilka rzeczy żeby się nie zniechęcać na początek.

Pozdrawiam i serdecznie zachęcam
Edytor zaawansowany
  • mtutu 06.02.19, 21:00
    Oglądaj reklamy komercyjne, wpisuj kody potwierdzające a na Twoje konto wystawimy do 10 centów za wyświetlanie reklam.
    Przyciągaj referencje i otrzymuj 50% z ich zarobków przeniesionych na Twoje konto.
    Wydaje się, że jest to najbardziej opłacalna oferta na rynku płatnych reklam w tym czasie!

Twoje zarobki są praktycznie nieograniczone i zależą od czasu spędzonego przed komputerem.
    Pracując przeciętnie 3-5 godzin dziennie, możesz zarabiać od 50 $ do 300 $ lub nawet więcej na swoje konto.
    Wszystkie zarobione środki są zapisywane na koncie osobistym pracownika i są wypłacane na
    kartę bankową lub konto elektroniczne na żądanie na koncie w ciągu 1 godziny.
    BEZ ŻADNEJ WPŁATY!!!
    Wejdź, zarejestruj się i się przekonaj, zdecydujesz sam, nic nie ryzykujesz, to nic nie kosztuje:
  • babe.za 25.02.19, 16:18
    Próbowałam i okazało się że to sam :/ Jako pracę online lubię wypełniać ankiety. Do tego potrzeba chociaż mała znajomość angielskiego :) ta stronkę pokazała mi jedną Pani u której pracowałam- ona sobie tak dorabiala do emerytury/dla wnuczkow.  Wystarczy wypełnić 2/3 ankiety i już mamy ok 400pkt, dorzucam punkty z oglądania video i tak się zbiera. Wystarczy mieć 500pkt na 5£! Ja tak sobie też dorabiam w wolnym czasie/gdy nie mogę spać itp. W tamtym roku uzbieralam na wakacje dla 4 osób. :)  zostawiam link i życzę powodzenia, tak jak kiedyś miła starsza pani podzieliła się nim ze mną:) 

www.prizerebel.com/?r=8522045
  • kolorowa1 16.03.19, 22:32
    yrmoney.icu/1844360943227/ polecam również :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.