Dodaj do ulubionych

Praca na 5 minut wystarczy 1$

07.08.19, 23:44
MyAddsUp to program płatny za kliknięcie, który gwarantuje zarobki do 36 USD za kliknięcie, w zależności od liczby zakupionych pakietów reklam, możemy także reklamować własne produkty i linki.

KROK 1: Wpłata środków

Zanim zaczniemy zarabiać w My Adds Up, musimy wpłacić środki na swoje konto. Depozyty wynoszą minimum 1,00 $ i nie ma maksymalnej kwoty.

W zakładce fundusze depozytowe wprowadzamy kwotę, którą chcemy zdeponować, i wybieramy metodę płatności, Bitcoin, Perfect Money, Payeer lub Coinpayments, a następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami na następnej stronie.

KROK 2: Kupujemy pakiet reklam

Po zdeponowaniu środków na koncie klikamy przycisk Kup pakiet reklam. Na następnej stronie wpisujemy adres URL linku, który chcemy promować. Otrzymujemy 100 wyświetleń witryny za każdy zakupiony pakiet reklam. Wybieramy liczbę pakietów reklamowych, które chcesmy kupić.

Każdy pakiet reklam daje 3080, a punkty każdego dnia są odejmowane. Liczba odliczonych punktów jest obliczana przez codzienną wartość zarobków pomnożoną przez 0,0005.

KROK 3: Dodatkowe punkty reklamowe

Każdego dnia otrzymujemy 5 wyświetleń reklamy bonusowej, wyświetlenia reklamy bonusowej są warte 50 punktów, aby zdobyć punkty, musimy wyświetlić 5 stron internetowych, które dodają 250 punktów do łącznej liczby punktów reklamy. Jeśli nie przeglądamy stron internetowych, stracimy punkty za ten dzień.

KROK 4: Dodatkowe zarobki z reklam

Aby zakwalifikować się do dodatkowych zarobków z reklam, musimy mieć minimum 1600 dodatkowych punktów reklamowych. Każdego dnia otrzymujemy liczbę wyświetleń dodatkowych reklam a dodatkowe zarobki reklamowe zarabiają pieniądze za każdą przeglądaną witrynę. Wartość każdego kliknięcia zależy od liczby zakupionych pakietów reklam i grupy zarobków, w której się znajdujemy. Jeśli nie przejrzymy witryn, stracimy zarobki na ten dzień.

KROK 5: Wypłaty

Aby dokonać wypłaty, klikamy przycisk Wypłata, wprowadzamy kwotę wypłaty, wybieramy metodę płatności i wprowadzamy identyfikator konta procesora płatności.

Minimalna kwota wypłaty to 5,00 USD, a maksymalny dzienny limit wypłat to 5000 USD. Należy również pamiętać, że istnieje 3% opłata za wypłatę, która jest odejmowana od kwoty wypłaty.

Rejestracja myaddsup.com/index.php?r=miron83
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka