Dodaj do ulubionych

Dania z makaronu

23.05.09, 11:21
Edytor zaawansowany
  • 12.01.10, 10:57
    Ryżo - makaron

1 filet
    ½ kg pieczarek
    3 duże marchewki
    2 cebul
    1 op. makaronu jak ryż

Pieczarki podsmażany na patelni, a na drugiej filet i cebulka w kostkę, oraz
    marchew starta na tartce i to dusimy, następnie razem łączymy dodając trochę
    soli, pieprzu i przyprawy gros, oraz makaron typu ryż.

Ja nie dodawałam soli i pieprzu tylko dużo przyprawy gros bo ona jest najważniejsza.

Smacznego

--
    Agata
  • 26.10.11, 16:21
    papryczką
  • 21.04.15, 14:51
    Prosto i szybko: makaron z pesto (zielonym lub czerwonym z suszonych pomidorów) . Na prawdę świetne i robi się w 7 minut smile

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 20.10.15, 18:20
    Widziałam, że dzisiaj na kwestii smaku pojawił się przepis na makaron z krewetkami, pomidorkami koktajlowymi i w sosie winnym. Wygląda to pysznie.
  • 13.11.15, 15:17
    Tak, myślę, że krewetki też są dobrym rozwiązaniem - wystarczy chwile podsmażyć.

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 20.01.17, 09:26
    sos z torebki +kurczak + makaron big_grin
  • 05.06.17, 09:49
    Sprawdź tutaj upieczmy.pl/ , mega dużo łatwych przepisów
  • 12.06.17, 22:35
    Najprostsze, a zarazem tak smaczne są makarony z sosem na bazie śmietanki 😊 np. Śmietana+brokuły+ser albo ala carbonara...

--
    Piorę, sprzątam i gotuję. Ostatnią z tych rzeczy robię naprawdę dobrze wink yeschef.blog

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.