Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

mąż przestał mnie kochać Dodaj do ulubionych

Chyba ... tak myślę i odczuwam to w jego zachowaniu. Jestem w rozsypce. Jesteśmy krótko po ślubie , mamy małe dziecko. Dziecko , które bylo planowane , jest owocem naszej milości, staraliśmy się o nie 2 lata. Miałam problemy zdrowotne , mąż mnie wspierał , czułam wtedy jego miłośc jak nigdy dotąd. Odkąd zaszłam w ciążę zaczął unikać zbliżeń, tłumacząc się , że za bardzo myśli o dziecku we mnie. Ok, ale przestał też przytulać, całować... Jest dziecko juz parę miesięcy a między nami coraz gorzej. Za każdym razem ja inicjuje jakiekolwiek zbliżenie, wielokroć wymuszone... Często podejmuję z nim rozmowę na ten temat , ale on nie widzi problemu. Ja czuję się zaniedbana, on nawet przez przypadek palcem mnie nie dotknie, nie powie nic miłego , nie zauważa, że ładnie wyglądam , nie pocałuje. Nawet gdy siedzimy obok siebie, przysuwam się a on siedzi jak kamień. To boli mnie bardzo!!!! Na moje łzy , mówi , żebym przestała histeryzować. Rozmawiałam z nim o tym nie raz a właściwie nie ma tygodnia bez takiej rozmowy, raz wymusilam na nim to powiedział , że mnie kocha, ale doskonale wiem , że to było "na odczep się". On w ogóle nie podejmuje rozmowy, ja mówię a on nic , gapi sie w tv albo probuje zmieniać temat, lub w ogóle się nie odzywa.... Staram sie , żeby wszytko bylo na tip top, dbam o męża, dom , dziecko o to jak wyglądam. Słyszę komplementy ,że po ciązy wyglądam pięknie, ale nie od męża niestety. I to boli, że od obcych mężczyzn słyszę miłe rzeczy a najbliższemu mężczyźnie jest to obojętne...Wiem , że nie da się nikogo zmusić do miłości, ale ja nie rozumiem co sie stało, dlaczego zmienił swoj stosunek do mnie, jak mam do niego dotrzeć? i Co mam zrobic , żeby serce mi nie pękło....Kiedys powiedzial, że o co mi chodzi , przecież mnie nie bije więc wszystko jest ok...
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.