Dodaj do ulubionych

następnym razem...

30.11.10, 19:25
..Następnym razem dostaniesz w pysk" tak powiedział już drugi raz mój mąż do mnie podczs kłotni.Wiem, że jest to zdanie wyrwane z kontekstu ale co mam mysleć? bać sie, żeby go nie denerwować? co o tym myślicie.
Obserwuj wątek
    • potwor_z_piccadilly Re: następnym razem... 30.11.10, 20:48
      madziula2121 napisała:

> ..Następnym razem dostaniesz w pysk" tak powiedział już drugi raz mój mąż do mn
      > ie podczs kłotni.

Jeśli powiedział to drugi raz, to wniosek nasuwa się jeden. Facet nie jest słowny.

Wiem, że jest to zdanie wyrwane z kontekstu ale co mam mysleć?
      > bać sie, żeby go nie denerwować? co o tym myślicie.

To zależy od tego o co się kłócicie i kto te kłótnie inicjuje.

• wespuczi Re: następnym razem... 01.12.10, 21:49
          eeee
          tam znajdzie sie powod zawsze - podobnoz zimno i sniezy w polsce ;)

a tak powaznie - to jak juz ochloniecie to spytaj sie malzonka czy faktycznie planuje taka akcje...
          czy pan ma tendencje czepiania sie o pierdoly, musi byc zawsze po jego mysli,kontroluje, nasmiewa sie z ciebie itp jesli tak to mozna smialo zalozyc ze slowa przeobraza sie w czyny...
          napisz cos wiecej o nim.
          --
          [img]http://images.cafepress.com/image/22999090_100x100.jpg[/img]
    • allija Re: następnym razem... 02.12.10, 11:36
      jaki by nie był powód i kontekst to jest to chamska odzywka i tyle. Chyba, że to odpowiedź na twoją podobną ale raczej wątpię bo nie pisałabyś tu.
      Powiedziałabym mężowi, że nie życzę sobie podobnych tekstów bo następnym razem zobaczy spakowane walizki. Swoje walizki.
    • santo_inc Re: następnym razem... 02.12.10, 21:23
      > ..Następnym razem dostaniesz w pysk" tak powiedział już drugi raz mój mąż do mn
      > ie podczs kłotni.Wiem, że jest to zdanie wyrwane z kontekstu ale co mam mysleć?

Że nie umie dotrzymać danego słowa.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka