Dodaj do ulubionych

pomoc ZAKAZ zbliżania się - wniosek

14.10.17, 11:49
Drogie Mamy a także drodzy ojcowie

Piszę tu ponieważ a rusz znajdzie się osoba która bedzie w stanie się do mojego tu postu odnieść i pomoże mi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Moj syn ma 10 lat. Sprawa o alimenty byla 8 lat temu. Wtedy zasądzono mi 350 zl.
W wakacje wraz z pomocą prawnika i pełnomocnika postanowiłam uregolowac pogarszające się konakty z biologicznym ojcem dziecka.
Najpierw wyszła sprawa o podwyzszenie alimentów. pozniejsze proki mialy byc ograniczenie praw poniewaz ojciec przebywa od lat za granicą a ja nie mam możliwości wyrobienia synowi dokumentow.

Ostanio otrzymuje telefony ktore nagrywam straszne i potworne. Grozby wszelkiego rodzaju ale nie karalne w mniemaniu kodeksu ktore sugerowałyby naruszenie mojej nietykalności cielesnej. Zwyczajnie znęca sie nade mna psychicznie w sposob okrotny.
Po odluchaniu jednego nagrania adwokatka w ciagu kilku chwil zrobiła odwrotność spraw. W poniedzialek w trybie pilnym i przyspieszonym wędruje do sądu wniosek o ograniczenie praw lub ich pozbawienie z uwagi na posiadany materiał.

Jest jeden krok ktory mogę dodatkow podjąć z obawy o swoje bezpieczenstwo i mojej rodziny czyli ZAKAZ ZBLIZANIA SIE .
Mogę go sama zlozyc na policji idąc do nich i oswiadczajac jakich doznaje krzywd w postaci telefonów i wiadomosci.
Tu moje pytanie :
czy taki wniosek dostanę od nich czy z tym mam sie do nich udac w formie podania z prosbą o rozpatrzebie mojej prosby na podstawie dowodó jakie dolacze?

Drodzy , powiedzcie ... wniosek na policje czy samodzielnie skomponowany i zawieziony od razu do sądu ?
Proszę o poradę jak i o ewentualną pomoc w skomponowaniu pisma ktore w oczach czytajacego sprawi ze bede brana na serio tak ze faktycznie to o co prosze owy zakaz w moim przekonaniu wynika z bezposredniego zagrozenia celowanego we mnie i moją nową rodzinę.

Edytor zaawansowany
  • 14.10.17, 12:32
    Zakaz zblizania sie to orzeczenie sadu, nie policji. Masz adwokatke, powierz to jej - jej rowniez poradz sie, czy zglosic na policje straszenie (imo owszem). Poza tym zmien numer telefonu i nie podawaj ojcu dziecka nowego. Wystarczy kontakt przez maila.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.