Dodaj do ulubionych

Mediacje z narcystyczną matką

01.02.19, 13:08
Witam!
Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia w kwestii mediacji z toksycznym rodzicem. Jak takie mediacje wyglądają, jak się do takich rozmów przygotować? Czego oczekiwać i czego się spodziewać?
Z matką nie mam kontaktu prawie 3 lata, nie spełniałam jej oczekiwań,więc nie chciała takiej córki, a teraz podobno chce się pogodzić.
Edytor zaawansowany
  • tt-tka 01.02.19, 13:39
    Wyszukaj tu na forum watek pt Forum dla dzieci narcystycznych rodzicow, znajdziesz tam link do tematycznego forum. Po pierwsze sa tam osoby obeznane z tematem i w kwestii wiedzy ogolnej, i na wlasnej skorze, a po drugie latwiej rozmawiac w mniejszej grupie.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • eliksir_czarodziejski 01.02.19, 16:07
    Zapraszamy 🙂
    forum.gazeta.pl/forum/f,256178,Dzieci_narcystycznych_rodzicow.html
  • tt-tka 01.02.19, 18:23
    Eliksir, czy masz poczte gazetowa, mozna sie z toba skontaktowac poza forum ? Mam jeden klopot, ale tak glupi, ze nie odwaze sie z nim publicznie wystapic.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • eliksir_czarodziejski 01.02.19, 18:57
    Tak, mam, pisz na dzieci.narcystycznych.rodzicow@gazeta.pl
  • tt-tka 01.02.19, 19:42
    Dzieki, napisalam.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.