19.05.19, 21:59
Właśnie go odwiozlam na parking, ma hotel , bus przyjedzie 1-2w nocy, czuję się strasznie, taka pusta,ale spokojna
Edytor zaawansowany
  • ola_dom 19.05.19, 22:09
    ukresu napisał(a):

> czuję się strasznie, taka pusta,ale spokojna

Przywykniesz szybciej, niż się spodziewasz - i zostanie sam spokój, a potem wróci radość i siła :)
    Dobrej nocy.

--
    W 1899 roku komisarz amerykańskiego urzędu patentowego Charles H. Duell ogłosił: "Wszystko, co mogło zostać wynalezione, już zostało wynalezione".
  • eriu 19.05.19, 22:29
    Super!!

Sukces!

Ta pustka jest chwilowa jak pisze Ola. Odpoczniesz, emocjo opadną, uspokoisz się i życie będzie piękniejsze :)

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95
  • lumeria 19.05.19, 23:46
    Gratulacje! Ogromne!

Nie spoczywaj jeszcze na laurach - jutro zmień klucze do zamków - ślusarz robi to na zamówienie. Bys nie musiała obawiać się niespodzianek.

Małymi kroczkami, ale konsekwentnie pozałatwiaj wszystkie sprawy rozwodowe i niezależnościowe :). Codziennie jeden telefon albo jeden papierek. Cosik. Nie zostawiaj tych spraw zawieszonych, bo taki rozkrok pól zdecydowana, a pól nie wykańcza psychicznie.

Głowa w górę, pierś do przodu, będzie super! :)
  • ukresu 20.05.19, 12:20
    Dziękuję Wam wszystkim, organizuję ekipę do remontu domu, syn w szkole,ja w pracy, wszystko ok, ściskam Was wszystkie,😘😘😘
  • argentea 20.05.19, 12:55
    Gratulacje. Jesteś bardzo dzielna.
  • ukresu 22.05.19, 20:37
    Dziś wzięłam się za odgruzowywanie pomieszczeń na dole, dom to pawilon na takiej nadbudówce, popłakałam się z własnej głupoty, ślepoty,czy sama nie wiem czego.Wszedzie butelki, buteleczki, puszki, nosa k...a zrobił że mnie konkursową idiotkę...dom zapuszczony, wszędzie śmieci, jakieś szmaty poutykane po kątach,a z tyłu butelki.
  • tt-tka 22.05.19, 22:28
    Sfotografuj to, zanim wyrzucisz. Jako dokumentacja i dla siebie, gdyby cie jeszcze kiedys slabosc naszla :P

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • eriu 23.05.19, 00:07
    Nie bądź dla siebie taka surowa. Przecież podjęłaś działania żeby się go pozbyć. Nie oszukujmy się taka decyzja to dla kogoś, kto żył z alkoholikiem lata, nie jest łatwa.

Ciesz się, że udało Ci się dostrzec problem i podjęłaś działania żeby to zmienić. To są ważne rzeczy i doceń siebie za to, że to osiągnęłaś.

Powodzenia w następnych krokach ku dobremu życiu :)

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.