Dodaj do ulubionych

Facet bez prawa jazdy:(

22.07.19, 09:12
Mam pecha do takich facetów, zazdroszczę koleżankom, które zawozi, podwozi mąż - a ja zdana na autobusy i pociągi. Obecny tez nie prawka i nie chce robić, bo jest niegramotny ruchowo, mimo doskonałej orientacji w ternie.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 22.07.19, 09:46
    A nie możesz sama zrobić prawa jazdy?

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • edw-ina 22.07.19, 11:43
    Przepraszam, ale my nie żyjemy w kraju, w którym kobietom za prowadzenie samochodu grozi więzienie. Tyle kobiet walczyło o równość, o prawa kobiet, o możliwość uczenia się, pracy, a tobie smutno, bo facet cię autkiem nie wozi? Mi smutno, że w XXI wieku kobieta chce być wożona...

--
    "Dzisiaj mogą mnie denerwować już tylko skrajni masochiści. Bo jak przyłożę, to nie chcę być jedyną osobą, której to sprawi przyjemność"
    by NN
  • adrianapoczta1 23.07.19, 11:04
    Ja nie chce równości i chce faceta z prawkiem, tak jak moje koleżanki. One nie maja prawka, a facet je wozi, bo to jest męskie.
  • tt-tka 23.07.19, 11:34
    adrianapoczta1 napisał(a):

> Ja nie chce równości i chce faceta z prawkiem,

No to sie postaraj o takiego, zamiast narzekac, ze ten, ktorego sobie wzielas, prawka nie ma. W czym problem ?

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • edw-ina 23.07.19, 12:35
    A ty masz 15 lat, że takie podziały stosujesz? To ja ci powiem coś - wiesz jak piekielnie kobiece jest prowadzenie samochodu? Jak faceci patrzą na kobiety, które nie czekają jak bezwolne lelije, aby ktoś je woził, tylko potrafią zrobić wszystko same? Jeśli jeszcze naprawdę potrafią prowadzić, nie robią z siebie ofiar, to na wstępie dostają +100 do fantastyczności.

--
    "Dzisiaj mogą mnie denerwować już tylko skrajni masochiści. Bo jak przyłożę, to nie chcę być jedyną osobą, której to sprawi przyjemność"
    by NN
  • adrianapoczta1 24.07.19, 14:21
    To nie są faceci, tylko cioty, albo tulipany. Prawdziwi mężczyźni opiekują sie w drobnych sprawach kobietami. Lubie jak facet niesie mi torbę z zakupami, otwiera drzwi tzn pierwsza wpuszcza, kupuje kwiaty i płaci za mnie w restauracji od czasu do czasu:) Ilez to ja juz prezentów i czekoladek dostałam - o tak bez powodu i nic nie chcieli w zamian.
    Mam mnóstwo koleżanek których facet jest zaradny życiowo. A taka sierota bez prawka wrzeszcząca o równouprawnieniu, gdy mu wygodnie, to ciotek, który tylko od was bierze, a nic nie daje, a potem żalicie sie na forach, ze nikt was nie chce:P A zwykła kobieta ma wsparcie w facecie i trwały zwiazek.
  • edw-ina 24.07.19, 18:28
    giphy.com/gifs/filmeditor-will-ferrell-elf-xUySTu7FXFYo6nXWWQ
    --
    by NN
  • milka_milka 29.07.19, 14:48
    Oszalałabym, gdyby wszędzie woził mnie mąż. Uwielbiam swój samochód, poczucie niezależności, prowadzenie.
    Kobieta, która oczekuje wożenia bo tak, a nie z powodu kłopotów zdrowotnych czy czegoś, co uniemożliwia jej zrobienie jej prawa jazdy (np. brak predyspozycji psychicznych) i samoobsługę, to ciapa, leń i maruda, a także pasożyt komunikacyjny.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • wioskowy_glupek 09.08.19, 21:43
    Sama jesteś sierotą bez prawka durny trolli.

--
    "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
  • lumeria 22.07.19, 20:31
    Czyli potrzebujecie szofera :)

Prawko rób sama, to naprawdę fajna rzecz. Daje wolność. Kup własne autko, śmigaj po drogach. Na mężczyzn się nie oglądaj. Pilota tez sobie kup, i nie potrzebujesz laski nikogo.

• adrianapoczta1 23.07.19, 11:05
    Robiłam kurs, po 50 godz instruktor nadal nie chciał mnie dopuścić do egzaminu wewnętrznego - odpuściłam.
  • lumeria 23.07.19, 20:15
    Czyli jakis facet powiedzial Ci co Ci wolno, a co nie wolno robic? Dlaczego nie poszlas do kogos innego?

To mi wyglada na jakiegos naciagacza, by wymusic wiecej godzin...
  • eriu 30.07.19, 11:04
    Jest szansa, że naciągacz. Jest też szansa, że może brak talentu do prowadzenia auta, ale tak jak pisze lumeria do innego instruktora marsz i sprawdzić sytuację.

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95
  • eriu 23.07.19, 10:43
    Słyszałam o czymś takim jak taksówki czy uber, można też wynająć samochód na cały dzień jeśli odczuwasz potrzebę wożenia przez szofera. Myślę, że jeśli chodzi o partnera to są ważniejsze wymagania np. żeby kochał, szanował, nie bił i nie stosował żadnej innej przemocy. Lista wymagań nie jest zamknięta ;)

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95
  • adrianapoczta1 23.07.19, 11:06
    i miał prawko:)
  • ola_dom 23.07.19, 13:11
    Dziewczyny, nie karmimy trolla!

--
    W 1899 roku komisarz amerykańskiego urzędu patentowego Charles H. Duell ogłosił: "Wszystko, co mogło zostać wynalezione, już zostało wynalezione".
  • edw-ina 23.07.19, 13:21
    Masz rację :( Z drugiej strony gdy patrzę na różne znajome, to wiem, że takie kobity jednak istnieją. Kiedyś mi jedna babka zarzuciła, że to przez takie jak ja feministki ona teraz musi pracować, a nie być utrzymywana przez męża! Swoją drogą mój własny mąż jej odparował, że to przez takie jak ja feministki, gdy ten mąż przestanie chcieć ją utrzymywać i z domu wyrzuci, to ma prawo zgłosić to na policję.

--
    by NN
  • adrianapoczta1 24.07.19, 14:23
    Pewnie go utrzymujesz głuupia:)
  • edw-ina 24.07.19, 18:51
    A ty mądra prawka zrobić nie umiesz, a o facecie, który będzie o ciebie dbał najwyraźniej możesz tylko pomarzyć, skoro tak cię skręca.

--
    by NN
  • adrianapoczta1 24.07.19, 20:30
    Prawko to domena mężczyzny. Facet bez prawka to nieudacznik. A baba za kołem to tragedia.
  • edor67 25.07.19, 11:43
    Trafiła kosa na kamień
  • milka_milka 29.07.19, 14:49
    Chyba ty.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • enith 25.07.19, 04:36
    A może za wysokie progi na twoje nogi? Widać twoje koleżanki w czymś są od ciebie lepsze, skoro złapały takich fantastycznych mężczyzn, a ty raz po raz trafiasz na ciamajdy bez prawa jazdy. Ja ci radzę mocno obniżyć poprzeczkę oczekiwań i zacząć może od kogoś, kto ma prawko np. na traktor. A potem możesz partnera motywować, żeby zrobił na motor argumentując, że traktorem do miasta cię przecież nie zawiezie, bo jak zaparkować takie coś na standardowym parkingu? A stąd już droga krótka do prawka kategorii B. A więc głowa do góry i szukaj pana z traktorem. Dasz radę!
  • adrianapoczta1 25.07.19, 20:08
    Mój facet jest bogaty, dobry, czuły, przystojny, młody, tylko to prawko ( brak) to jego minus. Paradoksalnie, taki malutki wymóg i go nie posiada:(
  • enith 25.07.19, 21:24
    Wiesz, bogaty koleś bez prawka miałby prywatnego kierowcę do dyspozycji swojej i twojej przy okazji. Więc albo wcale nie jest bogaty albo skąpi ci na szofera. Jak to jest?
    A może on z tych, co to wolą, żeby ich kobieta w domu siedziała i ogniska domowego doglądała, a nie włóczyła się po świecie?
  • adrianapoczta1 30.07.19, 12:03
    Bez przesady, kierowce to maja gwiazdy firlowe i politycy.
  • zosia_1 31.07.19, 06:21
    Mój mąż przez wiele lat naszego małżeństwa nie miał prawa jazdy, nie jeździłam tylko komunikacją miejską, ale samochodem. Też spróbuj, dobrze jest być niezależną
  • adrianapoczta1 31.07.19, 15:18
    boje sie smierci na drogach tam pełno szalenców
  • milka_milka 31.07.19, 15:42
    A jak jesteś wożona, to się nie boisz?

--
  • alpepe 31.07.19, 16:26
    no to tylko kolej żelazna.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • milamala 02.08.19, 23:40
    To wcale nie takie glupie jest co mowi watkodajka. Ciekawa jestem skad bierze sie to podswiadome albo jak widac calkiem swiadome oczekiwanie od faceta, ze bedzie mial prawko. Zupelnie nie ma tego w stosunku do kobiet. Brak prawka nie odbiera jej kobiecosci, a facetowi jakby tak. Dziwne. Kto wie dlaczego?
  • fioletowoniebieska 08.08.19, 16:19
    Bo w stosunku do kobiet jest inna cecha wymagana podświadomie - gotowanie.
    I tak długo jak kobiety będą wymagać od mężczyzn prawa jazdy i wożenia, tak długo mężczyźni będą wymagać od kobiet stania przy garach i podstawiania żarcia pod nos.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka