Dodaj do ulubionych

Szantaż emocjonalny

06.09.19, 13:09
Cześć
Chciałam prosić Was o poradę jeśli chodzi o szantaż emocjonalny.
Otóż rok temu poznałam uroczego mężczyznę po 50. Jest starszy ode mnie o 12 lat. W moim małżeństwie nie układało się dobrze. On był totalnym zaprzeczeniem mojego męża. Zdolny, zaradny, pracowity, szarmancki... i zakochał się we mnie najmocniej jak się da.
Ja podchodziłam do tej relacji z dystansem.
Jednak z czasem też zaangażowałam się.
Rozstałam się z mężem i postanowiłam z nim zamieszkać.
Mimo wszystko martwiłam się o męża, bo zostawiłam go z dnia na dzień i on nie spodziewał się po mnie takiego kroku.
Zadzwoniłam do męża z pytaniem co u niego. Powiedziałam o tym mojemu facetowi, a także ten się na mnie wściekł.
Najpierw chlusnął mi na twarz miskę zimnej wody. Gdy zaczęłam się tłumaczyć, zaciągnął mnie pod prysznic i kazał siedzieć aż ochłonę z troski o męża. Gdy zrobiło mi się zimno, zdjął ze mnie ubrania i okrył kocem.
Cokolwiek bym nie powiedziała, to był niezadowolony. W pewnym momencie zdjął ze mnie koc i nagą chciał wyrzucić na klatkę schodową. Gdy mu się to nie udało, a we wściekłości nazwałam go tępym "chu.. m" zaczął mnie bić po twarzy. Zaczęłam płakać. Gdy chwila się uspokoiła i on poszedł do łazienki, zabrałam swoje rzeczy i uciekłam.Zgłosiłam jego zachowanie na policję, bo padły słowa, że zabije mojego męża. Sama obawiałam się o swoje życie.
Teraz na przemian przeprasza mnie i wyznaje miłość, a gdy odmawiam kontaktu, grozi mi, że zniszczy moje życie, że powie w pracy jaką jestem puszczalska i wszystkim moim znajomym.
Próbowałam z nim negocjować, ale po każdej rozmowie poczyniał kroki by mnie znieważyć.
To jeszcze mogę znieść, bo nikt nie wierzy w jego historie, ale czy on faktycznie nie zrobi mi krzywdy fizycznej?
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 06.09.19, 15:29
    wszystko ok, lobuz kocha najmocniej
  • ola_dom 06.09.19, 15:34
    toady napisała:

> To jeszcze mogę znieść, bo nikt nie wierzy w jego historie, ale czy on faktycznie nie zrobi mi krzywdy fizycznej?

Aha. A w lutym to pisałaś o mężu, czy o tym szarmanckim, kulturalnym, okazującym szacunek kobiecie mężczyźnie?

--
    W 1899 roku komisarz amerykańskiego urzędu patentowego Charles H. Duell ogłosił: "Wszystko, co mogło zostać wynalezione, już zostało wynalezione".
  • tt-tka 06.09.19, 17:59
    Nie pamietam (albo nie czytalam) lutowego watku, ale krzywde fizyczna to on zdaje sie juz ci zrobil ? Dla mnie chlusniecie miska wody w twarz, zapakowanie pod prysznic i trzymanie tam, bicie po twarzy etc to sa metody dopuszczalne byc moze na wytrzezwialce, ale na pewno nie w domu.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • ola_dom 06.09.19, 20:21
    tt-tka napisała:

> Nie pamietam (albo nie czytalam) lutowego watku

hmm... a w jakimś sensie warto:

forum.gazeta.pl/forum/w,898,167636859,167636859,Przyjaznie_a_zwiazek.html?p=167636859

--
    W 1899 roku komisarz amerykańskiego urzędu patentowego Charles H. Duell ogłosił: "Wszystko, co mogło zostać wynalezione, już zostało wynalezione".
  • lumeria 06.09.19, 18:40
    To co opisałaś, to nie jest szantaż emocjonalny, to jest atak fizyczny. To jest krzywda fizyczna. Przerażająca. Tylko czytając czuje trwogę i odrazę.

Zwiewaj jak najdalej, już teraz. Zablokuj kontakt. Zniknij z jego życia. To psychol na potęgę. Jeśli mu pozwolisz wrócić do swojego życia, to skrzywdzi / pobije cie jeszcze bardziej. Gwarantowane.

• kieszonkowa 06.09.19, 18:47
    Przeczytalam twoj poprzedni wątek.

Kłamałas tam i kłamiesz tutaj.

Nie wierze w ani jedno twoje słowo.

Swoją zmyślona historyjkę opowiadasz w dodatku w infantylny, sztuczny, przesadnie afektowany sposób. Śmierdzisz trollem i nie łudz sie, ze masz do tego talent. Nie chcę nawet wiedziec czy trollujesz bo ci płacą za rozruszanie tego forum, czy jest tak cynicznie głupia, samotna i pusta w środku, że w taki sposób musisz żerować na współczuciu i zainteresowaniu obcych osób.
  • tt-tka 06.09.19, 20:48
    Przeczytalam tez.
    Moge tylko podpisac sie pod Kieszonkowa, slowo w slowo.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • szpil1 07.09.19, 09:27
    W wątku na innym forum pisałaś, że się z tym partnerem rozstałaś, ze jesteś sama i dobrze ci z tym?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka