Dodaj do ulubionych

Rozwód cd -zakonczenie

30.10.19, 17:24

REKLAMADziś w nocy wróciłam po 17 godzinnej jeździe do domu.Wczoraj po 35 min. zakończyło się moje 12 letnie małżeństwo i 16 letni związek. Związek naznaczony alkoholem, przemocą , bezsilnością.
Mimo wcześniejszych uzgodnień, czym bliżej było do rozwodu , mąż zaczął świrować, ponieważ sądził że będzie jak zawsze, nerwy opadną i się pogodzimy.Poniewaz nie chciałam przedłużacz nawet o jeden dzień,zdecydowałam się w zeszłym tygodniu,że jadę.Odwolalam pacjentów, poprzekladalam wizyty, za to pracuję jutro i w sobotę , i w sobotę rano wyjechałam.Sprawa była wczoraj, nawet się zjawił,co zabawne nie poznał mnie na korytarzu, podtrzymał swoją odpowiedź na pozew, ja byłam przesluchana.
Dostałam wszystko o co prosiłam,a nawet więcej tzn alimenty 300zl.Nie ma możliwości rozwodu bez alimentów na dziecko, rozwód z jego winy, ograniczenie opieki.
I tak po prostu to koniec.Mimo mojego współuzależnienia(bo się nie oszukujemy)dałam radę ,pojawiłam się w sądzie, nie dałam się omotać obietnicami.I mam życie przed sobą, będę jeszcze szczęśliwa!
Kupiłam sobie torebkę, zarypiaście drogą, LEGO dla dziecka, i o 12 wyjechałam, do domu weszłam 4.20 rano, sztywna że zmęczenia ,ale z taką lekkością w środku.
Dziękuję Wszystkim za wsparcie, dobre śl wo i myśl.Jestem wolna!!!
Obserwuj wątek
     • lumeria Re: Rozwód cd -zakonczenie 31.10.19, 19:21
      Karzdemu się myli, daj spokuj. :)

      Kiedy piszemy szybko i przy napływie emocji, to błędy sie zdarzają.

      Dziewczyna uwolniła się od męża darmozjada i pijaka, sama kosi trawę, daje sobie rade z naprawami w domu, których tak się bala, dziecko i ona maja spokoj, nikt im sie nie awanturuje, nie rozbija i nie czepia. Hurrrrrrra!!!

      Wiec Heniu, nie czepiaj się jej tez. Pogratuluj i ciesz się, ze trochę wsparcia, i kobieta z dzieckiem wyszła na prostą. Teraz będzie budowała życie bez kuli u nogi. Oby sobie jeszcze fajnie życie ułożyła. Juz to zresztą robi.

      Ukresu dziewczyno droga - nie jesteś już u kresu - jesteś teraz na początku czegoś naprawdę świetnego. WOW!!!!
     • acth Re: Rozwód cd -zakonczenie 31.10.19, 21:11
      heniek.8 napisał:

      > acth napisała:
      >
      > > Ja nie napisałem,, Reklama, korygowałam tekst,i źle wkleiłem, tyle
      >
      > napisa ŁEM, korygowa ŁAM, wklei ŁEM
      To korektor w telefonie, litości.. nawet nie zwróciłam uwagi, dodatkowo miesza mi z językiem francuskim
      >
      > używasz męskich końcówek 2:1 :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka