moja żona jest lesbijką Dodaj do ulubionych

pewnego dnia moja zona zaprosila kolezanke do domu wypily sobie pare drinków potem gdy przyszlo do spania ja z dzieckiem poszedlem do innego pomieszczenia spac ale gdy dziecko tylko sie uspiło cos mnie tknęło żeby wstać i zobaczyc czy dziewczyny jeszcze sie bawia i nagle usłyszałem jak sie ktos bardzo mocno całuje i to mnie zaciekawiło więc postanowiłem wejść do pokoju i zobaczyć co się tam dzieje i wtedy zobaczyłem ze na mojej żonie leży ta właśnie koleżanka i całuje się z nią i nie tylko poprostu one uprawiały sex ze sobą nie wiedziałem co mam zrobić ze sobą a tym bardziej z nimi teraz moje małżeństwo jest w bardzo trudnej sytuacji moja obecna żona twierdzi ze kobiety jej się podobają powiedziała że taki stan trwa juz od mniej więcej pół roku tak naprawde teraz łączy nas tylko dziecko proszę o jaką kolwiek porade pomoc
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.