Dodaj do ulubionych

życie po śmierci

12.12.10, 14:12
Wiara potrafi wyzwolić nas z przedmiotowego traktowania rzeczywistości i uczy nas dostrzegać rzeczy ważne, czy jest nam wtedy łatwiej? być może tak, być może nie. Ale czy mamy pewność ,że [url=http://poznajdate.com/kopary.html]życie po śmierci[/url] da nam lepsze czasy. Ja wierzę w życie wieczne i mam nadzieję ,że tak będziesmile
Edytor zaawansowany
  • 09.01.11, 13:44
    Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie "co dalej?" ta impreza jest dla Ciebie.

Seminarium Antropognozy

Jego program wygląda następująco:

Człowiek w filozofii Wschodu i Zachodu – koncepcje antropologii filozoficznej od starożytności do czasów współczesnych

Jogiczny proces medytacji w tybetańskiej tradycji bon

Czakry i ciało energetyczne

Dusza i jej reinkarnacja

Bardo – zagadnienie losów duszy po śmierci

Techniki medytacyjne (duża ilość, w tym na czakry)

Więcej na stronie domowej Seminarium www.psionika.pl

Na Seminarium zachęcamy zabrać ze sobą koc i poduszkę do siedzenia. Można jednak medytować na krześle.

Dlaczego organizujemy takie seminarium?

Celem antropognozy jest uzyskanie odpowiedzi na Trzy Pytania Egzystencjalne: Kim jestem? Skąd przychodzę? Dokąd zmierzam?

Innymi słowy jaka jest moja prawdziwa natura. Co kryje się pod pojęciem „ja”. Uczestnicy wykonują praktyki mające na celu rozpoznawanie iluzji ego i docieranie do przestrzeni swojej istoty.

Skąd przychodzę? Można pytać o ostateczną przyczynę, czyli boskość, albo względnie: skąd się tu wziąłem? Dlaczego moje ciało wygląda tak a nie inaczej? Dlaczego posiadam takie a nie inne wady? Dlaczego spotyka mnie to a nie co innego? Poruszamy zatem problem reinkarnacji.

Dokąd zmierzam? Czyli co dzieje się ze mną po śmierci? Niekoniecznie musimy od razu pytać o cel ostateczny, najpierw potrzebujemy wiedzy o tych bliskich, pośmiertnych realiach, które w tybetańskiej terminologii nazywają się „bardo”.

Wykłady przeszywane są ćwiczeniami medytacyjnymi, tak iż mamy do czynienia z całością teorio-praktyczną.

Problemy antropognozy bowiem nie są czysto spekulatywne. Głosi ona prymat doświadczeń nad dedukcją, zwłaszcza gdy chodzi o konkret którym jest nasze własne życie i nasz los po śmierci.

Będziemy chcieli odkryć w sobie to coś, co pozwoli nam skierować się ku prawdzie egzystencjalnej na poziomie praktycznym. Uczestnicy zapoznają się z techniką otwierania czakry międzybrwiowej (tzw. Trzeciego Oka) i poszerzania pola percepcji, tak aby umożliwić sobie antropognostyczne poznawanie.
  • 05.06.11, 23:29
    tak naprawdę, to nikt nie ma dowodów na to, co jest po śmierci. Byłoby miło, gdyby był to raj, eden czy poprostu lepszy świat. Ale jesli ma to być tzw. piekło, to tam nam niezbyt spieszno. Warto więc chyba wiedzieć, ile czasu nam zostało-odpowiedx jest tutaj:
    [url=http://poznajdate.com/izoxaq.html]сo jest po śmierci[/url]
  • 06.10.11, 00:51
    ja wierzę w zycie posmierci w reinkarnację. Poza tym temat śmierci jest fascynujący intersuję sie nim od lat. jednak nie boję sie jej warto na jej temat troszke poczytać. ostatnio znalazlam świetna stronke na ktorej znajdziemy rerwlacyjne artuluły na temat postrzegania śmierci oraz życia po.... można sobie rownież zrobic test, ktory podobno z duzym prawdopodobieństwem wskaże nam ile zycia nam jeszcze zostało...... nie chcielibyście wiedzieć? Jak wtedy byśmy żyli? znając date swojej śmierci? Czego bysmy dokonali? A pomyśleć ile mozna by było w zyciu zmienić.... znając swoja date mozna by jeszcze coś zmienić. polecam tęstronkę jest fascynująca!!! podaje link: vsevidno.com/news/sitemap.php
  • 20.10.11, 20:21
    Życie ludzkie przypomina płomień świecy. Kiedy płomień zgaśnie?: smierc.org/

• 27.09.13, 22:17
    Życie na ziemi to nieustanna walka. Walka z diabłem, pokusami, z lenistwem i wadami.
    Koniec świata może być w każdej chwili. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło.
    Nie dbasz o zbawienie duszy?
    tradycja-2007.blog.onet.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.