Dodaj do ulubionych

Moja mama 23-09-2013 zmarla

23.01.14, 20:51
Nie potrawie pogodzić sie ze śmiercią mamy pomimo tego ze jestem juz dorosła mam dorosłe dzieci i jedna 6 latke która trzyma mnie przy życiu jestem niby z rodzina ale sama mój maź twierdzi ze jestem psychiczna ile mozna płakać za mamom jest w dołku mój tato niby był taki zakochany w mamie a po 6 tygodniach znalazł sobie pocieszycielką ja mieszkam zagranica nie mam brata ani siostry tylko tato mi został tylko jak był umnie na swieta jedyne co go interesowało to to co tam u jego pocieszycielką prawie mostów gadał znikoma przez telefon proszę może ktoś czuje to co ja może pomoże my sobie nawzajem .
Edytor zaawansowany
  • 13.01.17, 01:27
    Moja Droga,
    ciesz sie faktem ze ojciec sie nie zalamal i znalazl jak piszesz pocieszycielke. U nas w Niemczech jest to na porzadku dziennym, wiem co pisze bo mam ponad 70 lat.Ciesz sie ze oiciec sie nie zalamal?
    Mame bapewno kocha jestem w 100 % przekonany.
    Odpisz a napisze wiecej !!!
    Tymczasem serd.pozdrawiam
    Buzka
    Dietrich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.