Dodaj do ulubionych

Inwentury w Niemczech przez Wecomp Polska -pytanie

08.09.11, 09:12
Dostalam też w. w. propozycję pracy a wlaściwie już umowę do podpisania. Moje pytanie: jak w tym przypadku wygląda praca? Czy to co mówią telefonicznie (1100 euro na rękę + 24 euro w bonach na wyżywienie) pokrywa się z rzeczywistością (oczywiście w umowie jest to wszystko trochę zagmatwane)? Jaka jest atmosfera w pracy? Warunki zakwaterowania? Powiem tylko, że docelowym pracodawcą jest Zimmermann & Co. GmbH Inventuren. Za wszelkie info będę bardzo wdzięczna:)
Edytor zaawansowany
  • michunia 28.10.11, 22:52
    Przed podjeciem zatrudnienia w Niemczech warto skorzystac z bezplatnej porady:
    postedwork.dgb.de/article/archive/552/
  • farfareli_ana 28.11.11, 12:55
    WItam

Skorzystalismy z usług ww firmy. Ludzie pracują za niskie stawki, nie mozna dorposic się o własne dokumenty, mieszkanie po 220 e od osoby! mieszka ponad 10 osób, wracasz z pracy jest pozno - brak cieplej wody, internt kaza sobie oplacac! przy takich pieniadzach od osoby to nienormalne. Jakaś nawiedzona polka robi naloty na mieszkanie, o sprzatanie itp, jakis horror.
  • jaku-b37 04.06.14, 21:23
    witam, czy ktoś pracował ostatnio w tej firmie jak to wygląda obecnie, dzięki za odpowiedź.
  • info12 05.04.19, 13:47
    Wygląda na to, że dużo się musiało zmienić. Pracowałem w tej firmie (Zimmermann Inventuren) ostatnie 2 sezony i jest naprawdę nieźle. Praca lekka, godzin sporo, ładnie można odłożyć. Słyszałem, że lepiej się zatrudniać jednak bezpośrednio pod nimi, warunki dużo lepsze niż przez firmy pośredniczące i inne firmy w Polsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.