Tempo Team Dodaj do ulubionych

cześć,pracowałem przez tą firmę,więc teraz wystawiam ocenę,może to komuś pomoże

Byłem zakwaterowany na początku w Nordwijkerhout a potem w Volendam. Pojechałem przez Work Today jako pracownik rezerwowy i musiałem tydzień czekać na znalezienie pracy. w końcu dostałem na poczcie w TNT.Agencja jest całkiem solidna,ale ostatnio coraz częściej chyba gubią się we wszystkim i trzeba bardzo długo czekać na numer sofi. Być może winą jest to że ściągają coraz więcej gó...arzy z polski którzy są następnie zwalniani po jakimś czasie.
Warunki mieszkaniowe jak najbardziej korzystne o ile korzystne można nazwać mieszkanie w domu z 7-12 osobami. w opolu obiecują, że w domkach obowiązuje zakaz palenia,picia-TO KŁAMSTWO!!!! Jeżeli wyjeżdżacie do Holandii przez agencję to przygotujcie się do polskich libacji w weekendy i wąchania trawki w bungalach.Tam to normalka. Będziecie mieszkali w pokojach po 3 osoby z jedną lodówką na 6-7 osób.
W Nordwijk było całkiem przyjemnie, jest tam sympatyczny koordynator Adrian,który pomaga i interesuje się wszystkim.Można pochodzić nad morze,po lasach,niestety są tam 4 km do najbliższego sklepu,ale co to obchodzi agencję...mieszkają tam głównie osoby pracujący w Albert Heijn-alkoholicy,narkomani,hałaśliwi ludzie,bardzo dużo ziomali-hip hopowców,dużo agresywnych ludzi.
mieszkania w Volendam to kamienice nad zatoką.Świetna lokalizacja, pełno marketów i niestety to duże osiedle Polaków (Marina Park). Tam również przyjeżdżają sami alkoholicy,narkomani,prymitywni ludzie,chyba nie mozna spotkać tam normalnych,kulturalnych ludzi.Najgorsze są tam domki od 100 do 130,uważajcie na dom nr 115 ponieważ najczęściej to tam trafiają agresywni ziomale. w domkach jest nieustanny hałas,wulgarność,chamstwo,przeklinanie-przygotujcie się na to.W każdym domku maszynki do robienia fajek,śmierdzi trawką,pełno alkoholu. Nawet w domkach po holenderskiej stronie pełno prymitywnych,wulgarnych ludzi. Holendrzy często patrzą się na pijanych,głośnych Polaków. Najwięcej trafia tam młodych,głównie ziomali,którzy nie wiedzą co to cisza i kultura.Koordynator Paweł to zarozumiały człowiek, z wielką łaską spełnia prośby.
Jeśli wasze życie to wulgarne wysławianie się,picie alkoholu,palenie trawki,papiersów to zapraszam do pracy w Holandii!!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.