Dodaj do ulubionych

LV POLAND Wyjazd do pakowania

16.12.11, 14:35
Witam prosze sie odezwac jesli ktos ma wyjechac do konca roku z tej agencji pracy bo ostatnio jest duzo niejasnosci i ciezko sie cokolwiek dowiedziec dzieki.
Edytor zaawansowany
  • z176 19.12.11, 08:11
    Witam z LV POLAND razem z koleżankom czekamy już 2 miesiące na wyjazd. Teraz niby mamy wyjechac do końca roku liub 5 stycznia 2012. Zaczyna nas to już denerwować, gdyż co dzwonimy to zawsze jest inna gadka.
  • vallmyr 19.12.11, 10:48
    hehe to i tak spoko ja z dziewczyna czekam juz od wrzesnia mielismy teraz niby jechac do pakowania czekolady (cukierkow) ale nic nam nie przychodzi niby juz umowy mieli wyslac w srode do dzis nic nie przyszlo macie moze numer do Michala menadzera ? a jestescie od Pana Jacka moze ? Pozdrawiam.
  • z176 20.12.11, 08:45
    tak jesteśmy od pana Jacka. Miałayśmy juz wyjechać w listopadzie teraz niby może przed świętami a termin mamy na 5 stycznia. Zaczyna nam to już powoli się nie podobać. A wy do czego mielisci jechać????Pozdrawiam
  • vallmyr 20.12.11, 09:18
    mielismy jechac do pakowania cukierkow (czekolady) ale zostalismy wychujani bo ktos inny pojechal ponoc mamy na 5 stycznia wyjazd ale gdzie co i jak to nie wiadomo dzis bede dzwonil i chce dostac jakies potwierdzenie odrazu na cokolwiek jak nie to rezygnuje i napewno zostawie wszedzie wpisy jaka to agencja zeby wiecej ludzi im zrezgynowalo bo jedynie tak mozna ich zrobic w ch...a poniewaz oni podpisuja kontrakty z hollendrami wiec jak nie znajda im ludzi oni beda placic kary jedynie takim systemem mozna sie odegrac za to w ch...a granie mam nadzieje ze wiecej osob znajdzie ten wpis i bedzie nas wiecej :) pozdrawiam.
  • z176 20.12.11, 09:38
    my niby mamy wyjechac 5 do szklarni na pomidory ale mialysmy dostac umowy gdzyz ta co podpisywalysmy w Kluczborku juz wygasla. Teraz probuje sie skontaktowac pod komorkom ale nikt nie odbiera. Pozdrawiam
  • vallmyr 20.12.11, 15:04
    WItam dzis dostalem telefon mamy miec wyjazd na 5 stycznia i podobno dzis wyslal potwierdzenie wyjazdu probojcie sie skontaktowac napewno wyjedziecie tak jak my bo im ludzi brakuje Pozdrawiam.
  • z176 20.12.11, 16:48
    My rowniez mamy wyjechac 5 tylko czekamy na aneksy i umowy. A wy tez do szklarni na pomidory. Pozdrawiam
  • vallmyr 20.12.11, 16:58
    my chyba na pieczarke dowiem sie lepiej jak przyjdzie umowa Pozdrawiam.
  • z176 20.12.11, 17:21
    Jak tylko dostaniemy umowy damy znac gdzyz moze bedziemy razem wyjezdzac. pozdrawiam
  • z176 27.12.11, 10:56
    Witam czy dostaliscie juz umowy bo my jeszcze nie. Termin tuz tuz a umowy nie ma ciekawe co z tego wyjdzie. Pozdrawiam
  • kejpus 07.01.12, 08:57
    KTO CZEKA NA WYJAZD Z LV POLAND NA POMIDORY?? MI MOWILI ZE DO 20 STYCZNIA MAKSYMALNIE SIE PRZEDLUZY... WZIELI 400 PLUS PODROZ JAK U NICH BYLEM LEKARZ> NIE PODARUJE IM JEZELI TO SCIEMA I NAPEWNO NIE BEDE CZEKAL POL ROKU TYLKO CZEKAM DO KONCA STYCZNIA I ICH ZALATWIE :D
  • 113mati 27.12.11, 23:34
    witam, czekam na wyjazd z lv poland od pażdziernika. ciągle inna wersja. najpierw tłumacznie dokumentów, dwa miesiące ponad, później niby szukanie pracy które trwa do dzisiaj. Co dzwonie to ciągle jeszcze nic nie ma. Najczęściej są poza biurem i nic nie mogą powiedzieć bez spojrzenia w dokumenty. Ta sama gadka że wyjazd będzie lada dzień że oni bardzo chcą żebym wyjechał ale ja już w to wątpię. Umowa niby już raz była do mnie wysłana do dzisiaj nie ma a minął ponad miesiąc gdy dzwoniłem i pytałem gdzie jest nagle przeproszono za pomyłkę bo umowa nie została wysłana a miał być wysłany aneks do umowy która wygasła aneksu też do dzisiaj nie ma. Co dzwonie to inna wersja i przeciąganie mam wrażenie że to jest ściema z tym biurem bo jak ktoś może czekać cztery miesiące na wyjazd a z innych biur jadą po miesiącu? ciągle słysze że oni monitorują tą sprawę tylko coś kiepsko im idzie. No cóż zostanie pogodzić się ze stratą kasy za tłumaczenie dokumentów i szukać gdzieś indziej. Kolejny podejrzany ruch to zapis w umowie że płacisz za ich tlumaczenie ale nigdy ich nie otrzymasz do ręki a po okresie 45 dni kasa za tłumaczenie przepada. Nie znam nikogo kto by wyjechał z tego biura. Nigdzie poza tym forum nie ma poruszonego tematu biura lv poland. ich strona internetowa jest od trzech miesięcy w budowie i nic się nie rusza. to wszystko daje jeden wniosek ściema
  • vallmyr 28.12.11, 09:56
    Witam my tez jeszcze nic nie dostalismy jak sie nie uda wyjechac na tego 5 to na 100% rezygnujemy bo szkoda sie denerwowac i bez problemu musza ci oddac wszystkie pieniadze masz kontrakty mozna im kolo dupy zrobic Pozdrawiam.
  • lvroland 28.12.11, 11:44
    Przejrzyj kolego umowę zwróc uwage na punkt 4 i 6. Możesz im wskoczyć.
  • lvroland 28.12.11, 11:47
    vallmyr napisał:

> Witam my tez jeszcze nic nie dostalismy jak sie nie uda wyjechac na tego 5 to n
    > a 100% rezygnujemy bo szkoda sie denerwowac i bez problemu musza ci oddac wszys
    > tkie pieniadze masz kontrakty mozna im kolo dupy zrobic Pozdrawiam.

Przejrzyj kolego umowę punkt 4 i 6. Mozesz im wskoczyć tak sie zabezpieczyli.
  • lvroland 28.12.11, 11:39
    Tak sie składa, że ja też czekam na wyjazd do Holandii. Czekam już ponad miesiąc teraz niby mam jechać z początkiem stycznia ale jakoś tego nie widzę. Po 45 dniach umowa wygasa i przepadają pieniądze za tłumaczenie dokumentów. Wszystko wskazuje, że to....... możliwe, że popłynęliśmy macie pomysł co teraz?
  • vallmyr 28.12.11, 12:06
    My idziemy jutro do bezplatnego prawnika sie dowiedziec czy mozna cokolwiek zrobic a jak bedzie nas wiecej to zawsze lepiej poza tym oni napewno najpierw podpisuja umowe z hollenderskim pracodawca wiec jak sie nie wywiaza z terminu tez chyba hollendrzy im nie odpuszcza bo wszystko ruszy a oni im ludzi nie przysla nie wydaje mi sie ze bez konsekwencji sie to obejdzie i dla nas i dla nich pozdrawiam i czekam na dalsze niusy tez sie nie mozecie skontaktowac z agencja ? :)
  • lvroland 28.12.11, 12:10
    vallmyr napisał:

> My idziemy jutro do bezplatnego prawnika sie dowiedziec czy mozna cokolwiek zro
    > bic a jak bedzie nas wiecej to zawsze lepiej poza tym oni napewno najpierw podp
    > isuja umowe z hollenderskim pracodawca wiec jak sie nie wywiaza z terminu tez c
    > hyba hollendrzy im nie odpuszcza bo wszystko ruszy a oni im ludzi nie przysla n
    > ie wydaje mi sie ze bez konsekwencji sie to obejdzie i dla nas i dla nich pozdr
    > awiam i czekam na dalsze niusy tez sie nie mozecie skontaktowac z agencja ? :)

Nie możemy się skontaktować. To biuro jeszcze istnieje czy już zamknięte?
  • 113mati 28.12.11, 12:13
    tak też dzwonię i ciągle poczta głosowa. Może zrobili sobie wolne do nowego roku. jak będziesz po rozmowie z prawnikiem daj znać wszyscy czekamy
  • anka27051986 04.01.12, 13:28
    Ludzie LV poland to jedno wielkie oszustwo!!!!! nie dajecie im sie nabrac wezma kase za tlumaczenie papierow i na tym znalezienei pracy sie konczy!! widzieliscie ich biuro?? czytaliscie umowe?? zaden prawnik wam nic nie pomoze straciliscie kasei i tyle ja takze wiec sie nie przejmujcie ;)
  • vallmyr 04.01.12, 13:35
    Jak by kazdy myslal i robil tak jak ty to sam bym zalozyl taka agencje ... masz dowody wplaty rozmowy smsy a im wiecej ludzi tym lepiej wplaty byly dosc pokazne bo nie po 20 zl tylko 500 min to robi roznice prosze nie brac pod uwage odpowiedzi od anka27051986 bo to moze byc ktos z LV POLAND ZAWSZE JEST SZANSA NA ODZYSKANIE PIENIEDZY A JA WCALE NIE ZREZYGNUJE !!! pozdrawiam tych co maja wystarczajaca ilosc oleju w glowie.
  • elmotomo 28.12.11, 23:12
    napewno najpierw podpisuja umowe z hollenderskim pracodawca wiec jak sie nie wywiaza z terminu tez chyba hollendrzy im nie odpuszcza bo wszystko ruszy a oni im ludzi nie przysla nie wydaje mi sie ze bez konsekwencji sie to obejdzie i dla nas i dla nich
    Niestety sposób działania tej "agencji" jest zupełnie inny. Najpierw naciągają ludzi na tłumaczenie dokumentów (ktoś w ogóle widział te dokumenty?) za które każą sporo przepłacać a dopiero później "szukają" pracodawców. Ostrzegam wszystkich, którzy planują wybrać się do tej "agencji" a tych, którzy mają nadzieję na wyjazd w styczniu rozczaruję - nigdzie nie pojedziecie z jednego prostego powodu - nie mają żadnych umów! Dziwi mnie tylko, że nikt nie zajął się działalnością tej pożal się Boże firmy, ale widocznie tak właśnie działają - naciągają ludzi desperacko szukających pracy licząc na to, że i tak nie będzie ich później stać na adwokatów i procesy.
  • veno5 29.12.11, 01:49
    Witajcie panowie i panie.Po co się pakujecie w jakieś agencje,którym jeszcze trzeba płacić?Przecież dużo jest oszustów ,co tylko na takich jak Wy żerują.Nie lepiej pojechać na własną rękę i na miejscu znaleźć.Ja mam zamiar pojechać do Wielkiej Brytanii i jak ktoś chce, to możemy w kilka osób i tam znajdziemy na miejscu pracę,w legalnie tam działających agencjach pośrednictwa pracy ,w których pracują Polacy więc z językiem nie będzie problemu..
  • z176 29.12.11, 10:30
    A jakie masz szanse że znajdziemy tam prace. A co z mieszkaniem????
  • veno5 29.12.11, 12:55
    Mieszkanie to najmniejszy problem.Jak pisałem są agencje pośrednictwa pracy.Od razu też niektóre oferują mieszkanie.Można też mieszkanie znaleźć przez mieszkających tam Polaków.Są też ogłoszenia.
  • 113mati 29.12.11, 17:33
    czy komuś udało się skontaktować z lv poland? jakieś pomysły jak wyjść z sytuacji i może odzyskać chociaż część kasy?
  • vallmyr 29.12.11, 18:18
    Witam wiem jedynie ze biuro bedzie otwarte dopiero 2 stycznia w poniedzialek wszystkie ich numery sa nieaktytwne a jutro idziemy do prawnika bo dzis wypadlo mi czyszczenie motocykla i nie wyrobilem sie jutro napisze co i jak. Pozdrawiam p.s napewno da sie cos z tym zrobic jak bedzie nas wiecej niz 2 osoby.
  • lvroland 29.12.11, 20:46
    Oszukali nas nie sądze aby ktoś z nas gdzieś przez tą pseudo agencje pojechał.Zabezpieczyli się sprytną umową i kasy nie ma szans odzyskać. Przykre...
  • 113mati 29.12.11, 21:30
    też mam takie przeczucie patrząc na tą umowę że nic nie odzyskamy. zrobili nas. teraz trzeba po nowym roku ich przycisnąć telefonami i pytaniami ale przede wszystkim na każdym forum dać wyraźny zapis że to oszuści żeby już nie mieli klientów
  • vallmyr 29.12.11, 21:44
    Przeciez macie umowy a jak placiliscie ubezpieczenie napewno macie pokwitowanie przelewu jutro dowiem sie co robic jak razem sie za to wezniemy kase nam zwroca proste nie takie rzeczy sie juz robilo pozdrawiam jutro napisze co robic
  • vallmyr 31.12.11, 13:39
    Witam nie udalo sie nam odwiedzic prawnika bo bylo zamkniete ale w poniedzialek po telefonie do LV-poland napewno sie wybierzemy ale nie zaszkodzi jak wszyscy razem zglosimy sprawe na policje wtedy mamy szanse odzyskac kase ... jesli chodzi o nas to chce w ten poniedzialek sie dowiedziec czego nie wyslali dokumentow jak powiedza ze nie mieli jak i teraz beda wysylac zarzadam potwierdzenia nadania listu jak to nie pomoze ide na policje i do prawnika jesli razem bedziemy dzialac wszystko odzyskamy i pomozemy firmie upasc bo watpie ze jeszcze kogos naciagna na wyjazd pozdrawiam i zycze Szczesliwego nowego roku.
  • vallmyr 02.01.12, 11:58
    Witam sprawa wyglada nastepujaco jesli chcecie odzyskac pieniadze nalezy wyslac do nich pismo ze chcecie odstapic od umowy bo sie nie wywiazali i zazadac zwrotu poniesionych kosztow czyli ubezpieczenie i tlumaczenie dokumentow dac im od tygodnia czasu do 2 tygodni zaznaczajac na koncu ze jesli nie oddadza pieniedzy sprawa trafi do sadu i wtedy napewno odzyskamy pieniadze bo nie bedziemy sami tylko jest nas wiecej i kwoty nie byly male po wyslaniu pisma mozna sie z nimi skontaktowac jak beda utrudniac sprawe odrazu trzeba zglosic na policje i wtedy isc do sadu cywilnego prosilbym probowac kontaktowac sie do czwartku max bo to 5 niby termin wyjazdu jak sie nie bedzie dalo dodzwonic prosze pisac na bierzaco razem wyslemy te pisma w tym samym momencie i najlepiej razem wniesc sprawe do sadu uda sie na 100% tylko musimy dzialac razem ja juz i tak duzo zrobilem a sprawy nie odpuszcze reszta zalezy od was jak chcecie kase to dzialajmy wspolnie jak nie to nie Pozdrawiam i czekam na jakis wpis.
  • z176 02.01.12, 12:35
    Właśnie dodzwoniłam się do LV poland i rozmawiałam na temat wyjazdu. Poinformowano mnie że wyjazd został przesunięty na termin 13-20 stycznia gdyż niby pracodawca go przesunął. Podam wam numer do Pana który tym się zajmuje 504211788 i niby wyjazd ma byc na 100%. Pozdrawiam. Sprobujecie zadzwonic zobaczymy co wam powie.
  • 113mati 02.01.12, 13:38
    witam. Próbuje się dodzwonić od rana do lv poland i ciągle łapie mnie poczta ten pan nie odbiera telefonu. Nie gniewajcie się ale nie wierze już w tą bajkę o wyjeździe między 13-20 czekam od października i obiecywano mi już wyjazd trzy razy a nadal jestem w kraju. ta pani z biura mówiła że pracodawca z holandii wybrał sobie inne osoby tylko jakoś na razie nie znam nikogo kto by wyjechał od nich. Odnośnie tych pism o zwrot kosztów to osoby którym termin w umowie się skończył a nie dostały aneksu też mogą w ten sam sposób działać czy tylko Ci z aktywnymi umowami?
  • vallmyr 02.01.12, 14:15
    z aktywnymi jak i nie poniewaz ty odstepuyjesz od umowy ktora jest aktualna badz sie skonczyla ja tez sie dodzwonilem ale zeby miec pewnosc wyjazdu musisz dostac potwierdzenie 7 dni przed wiec nic nie jest pewne (my tez od pazdziernika czekamy) i juz mam dosc bo bylismy zablokowani przez ten kontrakt a tak juz dawno bysmy wyjechali ja sproboje jeszcze sie dogadac z nimi jak dostane potwierdzenie wyjazdu na pismie na tego 20 to pojade a jak beda krecic nosem to wysylam pismo i ide na policje pie... juz sie wku...ac denerwowac i niepotrzebnie tracic oszczednosci !!! bede tu zagladal caly czas prosze pisac jak u was Pozdrawiam.
  • vallmyr 02.01.12, 14:23
    Szybkie sprostowanie bo tyle co sie dodzwonilem do kazdego kto ma jechac jutro wysylaja pisma o wyjezdzie tak ze trzeba pewnie poczekac do poniedzialku kto otrzyma papier niech da znac Pozdrawiam.
  • z176 02.01.12, 15:01
    A jaką mamy gwarancje ze wysla niby mieli tez wyslac przed swietami i jakos nie doszly.Ja jak rozmawialam dzisiaj to zadalam pytanie czy mamy szukac pracy w Polsce bo czekamy juz 3 miesiace i powiedziano mi ze napewno wyjedziemy, Jestem bardzo ciekawa dopoki nie dostane papierka to nie wieze.
  • 113mati 02.01.12, 15:40
    jeżeli wyślą dokumenty jutro to do czwartku powinny być u nas. zobaczymy czy bedą. osobiście wątpię
  • lvroland 02.01.12, 18:25
    Nie podoba mi się zapis w umowie, że po 45 dniach od jej zawarcia wpłacona kasa przepada.
  • lvroland 02.01.12, 18:34
    Ta umowa nie posiada opcji "odstąpienie od umowy"
  • elmotomo 02.01.12, 20:37
    Słuchajcie, vallmyr ma rację, nie dajcie się dłużej mamić tylko od razu walcie z tym gdzie trzeba. Wiem z wiarygodnych źródeł jak pracuje ta agencja - oni nie mają żadnych umów z Holendrami, więc nie wierzcie w te bajki o przesunięciach terminu! Znam ludzi, którzy od sierpnia czekają na wyjazd! To są zwykli oszuści i naciągacze! Tylko działając razem jesteście w stanie coś zdziałać!
  • z176 03.01.12, 16:21
    Niby dzisiaj zostały wysłane umowy listem poleconym do osób co mają jechać 7 stycznia. Zobaczymy jak dotrą
  • an-75 03.01.12, 17:06
    Ja dzisiaj dzwoniłem i też mi powiedzieli, ze wyjazd jest 7 stycznia i liesty poszły poleconym. Pozdrawiam
  • vallmyr 04.01.12, 10:39
    Ludzie nie ma nic na 7 stycznia mialo byc na 20 tyle co sie dowiedzialem ze pracodawca przesual na 24 stycznia a blizej 24 napewno bedzie znowu przesuniecie ja sobie juz daje spokoj z ta agencja i robie tak jak pisalem czyli wysylam pismo i ide na policje a wy dajcie sie w ch...a robic dalej Pozdrawiam.
  • 113mati 04.01.12, 12:41
    Witam Żeby wyjazd był 7 dzisiaj musiałyby przyjść umowy żeby zdążyć je odesłać przecież 6 jest wolny od pracy a w soboty oni też nie pracują. TO JEST OSZUSTWO. Nie ma na co czekać. Trzeba wysłać im to pismo. Mogę prosić o ten numer 504 bo mam ten 512 a tam nikt nie odbiera. A chciałbym posłuchać ich tłumaczenia jak zapytam o wyjazd z góry dziękuję
  • vallmyr 04.01.12, 12:44
    Witam 504 211 788 Pan Michal menadzer z nim prosze tylko rozmawiac.
  • an-75 04.01.12, 12:48
    Podaje Ci ten numer 504211788 ja rozmawialem z panem Jackiem pod tym numerem 512 wczoraj i powiedział ze wyjazd jest 7 stycznia a umowy juz wyslali i mam kontaktowac sie w piatek od 12.Zobacze czy jutro przyjda bo list polecony idzie gora 2 dni.
  • lvroland 04.01.12, 13:23
    Dzwoniłem na numer 504.... dowiedziałem się, że wyjazd jest przesunięty na 20. Generalnie nie będzie wyjazdu na to wygląda, zostaliśmy oszukani.
  • vallmyr 04.01.12, 13:28
    aha spoko jak ci w piatek dadza znac jak to swieto jest a tydzien po syllwestrze nie robili a zadnego swieta nie bylo sory ale tego to bym w zyciu nie lyknol :) pozdro.
  • 113mati 04.01.12, 13:42
    witam jak już pisałem 6 jest wolny. jest długi weekend oni nawet w soboty nie pracują więc nie liczyłbym na że 6 stycznia w dniu wolnym będą. zresztą musisz odesłać im umowe podpisaną a poczta nie pracuje w długi weekend więc nie ma możliwości. jeżeli nie załatwili wyjazdu przed świętami to przez dwa ostatnie dni tym bardziej. mieli wolne do nowego roku to nagle pracodawca chce ludzi akurat na 7 ?? nie wierzę.
  • vallmyr 04.01.12, 14:04
    Juz wszytsko rozkminione sprawa jest taka NIE SA W STANIE wyslac potwierdzenia ze dokumenty zostaly wyslane czyli nie ma wyjazdu 20 stycznia ! jutro bede wiedzial i napisze jak sformulowac list do nich o odzyskanie pieniedzy i wysylam list juz nie licze na to ze cos z tego bedzie i wy robcie tak samo DLA wszystkich odwiedzajacych to forum w celu dowiedzenia sie czy firma jest wiarygodna ODRADZAM W 100% !!!! SCIEMA GONI SCIEME SZKODA CZASU I PIENIEDZY jutro napisze jak ma wygladac list i odrazu ide na policje tak ze zachecam kazdego kto chce sie zemscic na tej agencji za zabranie nam min pol roku zycia (czekanie na prace ktora nigdy nie nadejdzie).
  • an-75 04.01.12, 14:47
    Tak ale umowe tak jak mowili moge wziasc ze soba do busa
  • 113mati 04.01.12, 15:06
    dzwoniłem do nich jakąś godzinę temu i pan powiedział że wyjazd miał być 6 stycznia a nie 7 kolejna ściema, ale że ten wyjazd nie wypali i bedzie 20 i ponoć jestem na liście (chyba liście oszukanych). nie może mi powiedzieć czy dokumenty zostały do mnie wysłane czy nie bo nie ma tej listy a tylko do części wysłali dokumenty. co do umowy to po co komuś umowa do busa skoro albo podpisujesz z nimi tzn z agencją albo z holendrem i ciekawe po co mu moja polska umowa z agencją ??? zresztą oni muszą dostać tą umowę z moim podpisem jako dowód pośrednictwa pracy
  • an-75 04.01.12, 15:09
    Tak chodziło mi o tę umowe co wysłali do mnie wczoraj a wyjazd ma byc 7 stycznia tak mi powiedzial p.Jacek
  • vallmyr 04.01.12, 17:58
    Ludzie przestancie sie zachowywac jak dzieci jesli chodzi o wyjazdy za granice przez agencje po podpisaniu kontraktu czeka sie "MAX DO" miesiaca czasu ja tak zawsze wyjezdzalem do anglii badz hollandi i niemiec a tu ile czekacie ? ja czekam od wrzesnia zawsze dokumenty byly wysylane tak jak teraz myslicie ze wyjedziecie na 7 ? badz 20 ? jak by wyslali poleconym mieli by potwierdzenie nadania dokumentu chyba LOGICZNE !! a skoro nie sa w stanie wam tego wyslac mailem to znaczy ze nic nie bylo wyslane dzis jak dzwonilem odebrala jakas BABA powiedziala ze sie opozni termin na max 24 a Pan michal upiera sie ze na 20 tak ze sory skoro oni sami sie tam gubia co to znaczy ? no nic ja robie tak jak pisalem bo czekanie to tylko strata wiecej czasu i waszych pieniedzy ja odzyskam wszystko co im zaplacilem i zrobie im tu odrazu opinie zeby nikt inny nie dal sie w ch...a zrobic ja was zachecam do zrobienia tego samego albo czekajcie dalej na umowy ktore sa wysylane tylko i wylacznie SLOWNIE przez telefon.
  • kejpus 07.01.12, 09:01
    KTO CZEKA NA WYJAZD Z LV POLAND NA POMIDORY?? MI MOWILI ZE DO 20 STYCZNIA MAKSYMALNIE SIE PRZEDLUZY... WZIELI 400 PLUS PODROZ JAK U NICH BYLEM LEKARZ> NIE PODARUJE IM JEZELI TO SCIEMA I NAPEWNO NIE BEDE CZEKAL POL ROKU TYLKO CZEKAM DO KONCA STYCZNIA I ICH ZALATWIE :D I WIECIE CO?? KARTKE ŚWIĄTECZNĄ MI PRZYSŁALI ZAMIAST UMOWY HE
  • vallmyr 15.01.12, 16:32
    Witam wszystkich "czekajacych" macie juz te umowy wyjazd 20 wiec powinniscie juz dostac przed weekendem :) jakies nowe obietnice moze sie podzielicie bo ja juz tam dluzszy czas nie dzwonilem Pozdrawiam.
  • vallmyr 03.01.12, 19:28
    No witam ja tam dzwonilem niby wyslali do mnie tez te umowy ale nic nie slyszalem o 7 stycznia prosze pisac jak cokolwiek dojdzie bo jestem ciekawy ja jedynie moglem sie dodzwonic na 504 do tego niby menadzera a pod numerem 512 pan jacek wogole nie kwapil sie odbierac telefonu wiec dziwnie to wszystko wyglada niby wyjazd jest a nikt nic nie mowi ...
  • carbo44 17.01.12, 16:26
    DZWONILEM DZIS ZNOW TAM WYJAZD MA BYC MIEDZY 5 A 10 LUTYM ZNOW SIE PRZECIAGA LECE W CH UJA TRZEBA COS Z TYM ZROBIC JADA W KOLEJNOSCI OSOBY KTORE PIERWSZE PODPISYWALY UMOWY PODBNO NIEWIEM KRECA LADNIE JUZ
  • vallmyr 17.01.12, 23:18
    hehe ... ja juz wyslalem pisma z rezygnacja w tamtym tygodniu jak do poniedzialku mi kasy nie wroca sprawa idzie na policje i do sadu tak ze mam wyjebane na nich wiedzialem ze tak bedzie juz pisalem wczesniej skoro nie potrafili wyslac potwierdzenia zadnego wyjazdu nie bedzie !! a z lutego zrobi sie marzec itd Pozdrawiam wytrwalych.
  • carbo44 17.01.12, 23:32
    no CHYBA TEZ TAK ZROBIE BO NIE MA SENSU CIEKAWE CZY KTOS POJECHAŁ JUZ WOGOLE ?? WIESZ COS??
  • carbo44 17.01.12, 23:34
    DAJ ZNAC CIEKAWE CZY KASE ODZYSKASZ ? HEH TEZ MNIE TO ZASTANAWIA A JAK NIE TO POJADE DO TEJ PIERDOLON EJ AGENCJI I ZROBIE WYMIANE COS ZA COS
  • kejpus 18.01.12, 08:30
    ja tak samo wlasnie myslalem ze cos rozwale albo posledze i zobacze gdzie mieszka i mu szyby powybijam albo cos z autem zeby i wiecej wydal niz ja stracilem
  • danielek7450 18.01.12, 22:29
    Ludzie!!!
    Nie dawajcie się oszukiwać to jest wielka jedna ściema!!!!!
    Ja podpisałem umowę w Kępnie Lv Poland, w Lipcu 2011 roku. Czekałem kupę czasu do wyjazdu, oczywiście ciągle się przesuwał. Pewnego dnia pani z Lv Poland zadzwoniła do mnie żebym się pakował bo już na dniach wyjeżdżam, spakowałem się i czekałem na wyjazd. Zwolniłem się z pracy i czekałem cierpliwie. Potem były telefony że jutro, pojutrze, za tydzień wyjeżdżam... I tak nie wyjechałem, straciłem kupę kasy i do dziś nie wyjechałem, przez tych hu j i siedziałem prawie 2 miesiące bez pracy, potem telefony nagle się urwały i tak do dzisiaj, nie wierzcie nim, bo to są jedni wielkie krętacze. Miałem wyjechać z kuzynką i nie wyjechaliśmy, do dziś nie otrzymałem zwrotu nawet złotówki. Pisałem maile, straszyłem Sądem, a to wszystko na nic. Ludzie nie dajcie się oszukać, a oszukanych proszę o kontakt. Wytyczmy im sprawę od nas wszystkich, wtedy wygramy a skurw y syny pójdą siedzieć.

Pozdrawiam
    Daniel
  • kejpus 19.01.12, 09:12
    zgadzam sie moje gg 38987184
  • danielek7450 18.01.12, 22:35
    A jeszcze dodam tego jednego sku... syna z ich firmy widziałem na własne oczy, skoro chcecie zrobić remont z jego autem to bardzo proszę, jak byłem w kępnie podpisywać umowę tocw... z ich firmy odjeżdżał, jeździ czarnym Citroenem Xarą Picasso nr. rej. PKR JP36. Bynajmniej jeździł nią w Lipcu, na Krotoszyńskich blachach, od początku miałem przeczucia że to jest ściema i zapisałem blachy, ciekawe czy po upływie pół roku dalej się nią wozi
  • vallmyr 19.01.12, 01:53
    Witaj Daniel ja z dziewczyna wyslalem tydzien temu list z prosba o zwrot pieniedzy tak jak mnie prawnik poinformowal jesli do poniedzialku nic nie dostaniemy idziemy na policje i zglaszamy sprawe do sadu bedziemy w kontakcie i ich ujebiemy wazne zeby zadzialac razem POZDRAWIAM ...
  • carbo44 19.01.12, 11:25
    valmyyr daj znac czy odyskasz kase jesli ci oddaadza to spoko tez wysylam list a jesli nic z tego to jestem z wami zeby udupić ich na amen
  • carbo44 20.01.12, 11:57
    NMACIE JAKIES INFORMACJE DOTYCZACE WYJAZDU POJECHAŁ JUZ KTOS???
  • danielek7450 20.01.12, 20:54
    Czy ty dalej myślisz że wyjedziesz? Śmieszne... Napewno nie wyjedziesz, bo to są krętacze, w Lipcu jak wcześniej opisywałem wam miałem wyjechać, cały czas śledziłem posty o tej firmie, w Październiku przestali istnieć dopiero się w Grudniu odezwali i was wszystkich oszukali! Chyba zabrakło im pieniędzy z oszustw. Ludzie łączmy się wywalmy ich wszystkich do pierdla, bo oni za nasze pieniądzę żyją
  • vallmyr 21.01.12, 01:12
    WItam ja jak juz pisalem czekam do poniedzialku na jakas odpowiedz sensowna w sprawie listu jaki do nich wyslalem jak bedzie cos "niejasnego" ide odrazu zglosic sprawe na Policje i kieruje sprawe do sadu moge dac znac w poniedzialek co i jak podac numer telefonu mozemy sie ugadac i razem zadzialac bo ja juz podjolem kroki i za ch... sie nie wycofam Pozdrawiam.
  • vallmyr 23.01.12, 12:19
    Witam wszystkich a wiec tak wyslane bylo odpowiednie pismo do nich ponad tydzien temu mieli tydzien na odpowiedz i zero kontaktu ... dzis dzwonilem wszyscy maja wyjebane nikt nic nie wie tak ze dzis sie umowilem z prywatnym adwokatem i bede kierowal sprawe na droge sadowa bo proszenie nic nie da !!! jak ktos chce sie dolaczyc to prosze zakladac sprawy w swoim miescie i zglosic sprawe na policje bo oni dalej szukaja naiwnych !!! praca.trovit.pl/holandia-eindhoven link praca na pomidory :) pozdrawiam w ch...a zrobionych mam nadzieje ze w koncu zrobicie cos z tym bo ja juz mam dosc czekania a napewno nie bede sie patrzyl na innych sam biore sprawy w swoje rece jak ktos chce sie wspolnie dogadac moj numer gg 1034105 Hej.
  • carbo44 23.01.12, 12:48
    A JA DZIS DOSTAŁEM PISMO OD NICH ZAWIADOMIENIE I ANEKS DO UMOWY ZE PRACODAWCA PRZYJAŁ MNIE DO PRACY W HOLANDII POZDRO HEHE
  • vallmyr 23.01.12, 15:18
    Mnie to rybka bo ja juz zrozygnowalem a tez cos mi przyszlo nie wiem po co tez aneks a masz date wyjazd miejsce itd czy tylko ze niby masz jechac Pozdrawiam. Prawnik powiedzial ze umowa jest fatalna mozna sie od niej odwolac dziwi sie ze ludzie podpisuja a sprawa jest do wygrania wiec robcie co chcecie ja robie juz swoje a skad wiesz czy tam na miejscu beda ci placic itd skoro tylko problemow bylo puki co ja bym na twoim miejsc wziol kase i odposcil bo jeszcze sie bardziej w gowno wpie...sz Pozdrawiam.
  • carbo44 23.01.12, 15:39
    niewiem zawiadomienie PRZYSZŁO I JA CZEKAM ZOBACZYMY CO BEDZIE ALE DOBRZE ZE PISZESZ TAKIE INFORMACJE :)
  • stefan.20 25.01.12, 19:48
    właśnie wrućilem insekcj pracy i oni nad nimi nie są bo to pośednictwo pracy a nie pracodawca ale!!!kazali mi ten anek odesłać natychmiast ponieważ umowa sporzadzona jest tak sformułowana ze moze wyjść tak ze im jeszcze my zapłaćimy pieniądze zato ze nie pojeliśmy umowy albo coś w tym stylu ,kazaki zeby zebrać wszystkich pokrzywdzonych i napisać pismo do marszałka wojewudzkiego w łodzi bo to on sprawuje organ nad nimi podać dane pokrzywdzonych i ich nr kontaktowe ,oraz kazali wysłać drugi list do wielunia taki sam do prokuratury okregowej to jedyne rozwiązania jakie są zeby dalej nie naciągali ludzi noi zebyśmy odzyskali pieniądze.A UMOWA JEST FIKCYJNA tak mi powiedzieli .podajćie swoje nr ja już im dziśiaj swuj aneks odesłałem jest on nie ważny bez naszej zgody o dalsze przedłuzenie umowy ja zgody nie wyraziłem i zandałem zwrotu ponieśionych kosztow.
  • stefan.20 25.01.12, 19:48
    właśnie wrućilem insekcj pracy i oni nad nimi nie są bo to pośednictwo pracy a nie pracodawca ale!!!kazali mi ten anek odesłać natychmiast ponieważ umowa sporzadzona jest tak sformułowana ze moze wyjść tak ze im jeszcze my zapłaćimy pieniądze zato ze nie pojeliśmy umowy albo coś w tym stylu ,kazaki zeby zebrać wszystkich pokrzywdzonych i napisać pismo do marszałka wojewudzkiego w łodzi bo to on sprawuje organ nad nimi podać dane pokrzywdzonych i ich nr kontaktowe ,oraz kazali wysłać drugi list do wielunia taki sam do prokuratury okregowej to jedyne rozwiązania jakie są zeby dalej nie naciągali ludzi noi zebyśmy odzyskali pieniądze.A UMOWA JEST FIKCYJNA tak mi powiedzieli .podajćie swoje nr ja już im dziśiaj swuj aneks odesłałem jest on nie ważny bez naszej zgody o dalsze przedłuzenie umowy ja zgody nie wyraziłem i zandałem zwrotu ponieśionych kosztow.
  • vallmyr 26.01.12, 17:50
    Witam wszystkich zgadalem sie z Stefanem.20 dzwonil do mnie podalem mu dane swoje i dziewczyny i bedziemy tez uwzglednieni w pismie jesli ktos chce otrzymac kase spowrotem prosze sie z nim skontaktowac w jednosci sila a jak nie to pozniej sami chodzcie sobie po sadach lub placzcie po katach pozdrawiam.
  • stefan.20 26.01.12, 18:51
    Witam podaje nr gg 10664619napiszcie swoje dane kto chce odzyskać swoje pieniądze jutro rosyłam list z danymi osub pokrzywdzonych do prokuratury oraz dalej do instytucj śćigania takich firm jak ta prosze o kontakt do 23 .
  • 113mati 26.01.12, 22:28
    a możesz podać e-mail nie mam w tej chwili dostępu do gg
  • stefan.20 26.01.12, 22:47
    podaj nr kom to ci smsem wyśle bo takto sa rożni ludzie na forum co wchodzą
  • stefan.20 26.01.12, 22:54
    stefan20600@wp.pl to jest mój email
  • stefan.20 27.01.12, 18:13
    Witajcie firma istnieje od 2001 roku jest legalna policja powiedziała ze trzeba złożyć wspulnie wniosek pozwu do sądu wspulny oni nic nie mogą zrobić. ale wyslane zostaly zawiadomienia do organow śćigania tej firmy dane osub oraz numery zostaly dodane trzeba czekać.podawajćie dane ći co nie podali a zostali oszukani czekam na info im wiecej osub tym lepiej a jest już kilka nie bujćie sie bo oni dalej naciągają ludzi.
  • danielek7450 11.02.12, 20:06
    Witam.

Widzę że forum ucichło, a oni pewnie dalej naciągają ludzi. Moje gadu:32244931. Podawajcie swoje gadu, nie bójcie się. Jeżeli będzie nas dużo to ich wykończymy, bo ja już prawie rok nie odzyskałem pieniędzy. A mam pytanie... Jest ktoś z was z okolic Kępna?
  • stefan.20 12.02.12, 20:17
    szukaja rynku pracy "2012.01.16 13:02
    LV POLAND Agencja Pracy Tymczasowej U nas pracownik już od 8,60 brutto/1h. Posiadamy VAT EU - współpraca wewnątrzwspólnotowa Kontakt: +48 77 417 10 06, +48 515 616 588 - mówimy po niemiecku www.lvpoland.com.pl Zapraszamy do współpracy."
  • stefan.20 12.02.12, 20:23
    Szukaja nestepnych jeleni do naciagania ludzi
    LV POLAND zatrudni od zaraz na stanowisko:
    -pracownik biurowy,
    -miejsce pracy Kluczbork
    wymagania:
    -biegła znajomość j. niemieckiego
    -łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    -umiejętność redagowania pism
    -odporność na stres
    Mile widziany status studenta
    Aplikacje proszę przesyłać na podane adres email.
    Branża: Biuro / Administracja
    Forma zatrudnienia: Pełny etat
    Umowa: Umowa zlecenie
    Dane
    Kategoria
    Praca / Dam pracę
    Dodane
    Czwartek, 09 Luty, 2012 11:17
  • vallmyr 12.02.12, 20:49
    Stefan podeslalem ci pare nowych osob odzywaly sie ? powinno byc nas juz 10 osob poszkodowanych jak ktos jeszcze tego nie zrobil prosze napisac do Stefana Pozdrawiam.
  • ferdek68 15.02.12, 09:21
    Ja właśnie wróciłem z pracy pracowałem 2,5 miesiąca wszystko było ok czytam to forum i się dziwie co to za bzdury niektórzy wypisują chocizby danielek pisze że czeka rok na wyjazd a firma istnieje od lipca 2011 tak że pisał pijany albo pomyliy mu się agencje trzeba czytac jak się do firmy przychodzi a nie na fazie głupoty pisać .
  • vallmyr 15.02.12, 09:47
    Co blaznujesz kolego popatrz ile jest wpisow i kazdy czeka minimum pol roku skoro byles musiales miec wtyki w tej firmie albo wpisales sie jako ktos z agencji bo macie cykora kazdy wie o co chodzi i takimi tekstami to sobie mozna sa dowody chocby wyciag rozmow telefonicznych jak kazdego ciagna za nos (PRZESTEPSTWO) i tyle ciesz sie ze ci sie udalo jak niby byles i odpusc sobie glupie teksty.
  • ferdek68 15.02.12, 11:54
    Dalej gościu jestes naćpany piszesz i błaznujesz ja byłem a ty dupku pisz wisi mi to piszesz bzdury na ścianie wisi certyfikat ze firma istnieje od lipca a wy piszecie ze czekacie rok na fazie gościu czy goście czyli błazenada zebrało sie pare o tych samych nickach i błaznujecie Wasza sprawa błaznujcie dalej ja wyjezdazam za misesiąc 2 raz a
    Wy piszccie na forum bzdury powodzenia!!!
  • vallmyr 15.02.12, 16:04
    Ale sie chlopie lub babo wczules/as za bardzo bronisz firmy ja jak bym niby wyjechal jak bym zobaczyl takie opinie na forum to bym max napisal ze bylem bylo ok itd napewno bym nie bronil firmy tak jak ty wiec to jest zajebiscie podejrzane skoro wiesz w ktorym miejscu certyfikaty wisza pewnie sam je tam zawieszales lub jak nie ty to moze wybierales miejsce gdzie maja wisiec :) pozdrawiam wszystkich a szczegolnie pana Ferdka68 ile ci zaplacili za ten wpis?
  • stefan.20 15.02.12, 17:08
    Poczekamy aż was zamkną Ferdziu.
  • ferdek68 15.02.12, 17:27
    Potwierdza to moja teze zę nie wiecie gdzie i kiedy podpisaliście nie wiecie co to jest certyfikay itd faza to faza fazujcie dalej płaczki zamiast do roboty to z nudów pisać głupoty a umowe czytaliscie watpie ja jestem zadowolony a Wy tylko się użalacie i wypisywaniem głupot zebrało sie pare ........ i nic tylko faza i pisanie bzdur Wasza sprawa
  • vallmyr 15.02.12, 17:52
    Stary gdzie ta FAZA ? za duzo wypaliles na tych pomidorach ? daj sobie chlopie siana idz albo zwal pale albo zwal zonke lub dziewczyne i odpusc sobie to nie twoja sprawa co tu sie pisze skoro nie masz problemu z ta firma i nie zasmiecaj POSTA !
  • ferdek68 15.02.12, 19:54
    Płaczku dalej się nie wytrzezwialeś i z w zasadzie z głupoty nudów bzdury piszesz zachowując sie jak pies ogrodnika ...... myślisz ze co że tylko sa takie... jak ty płaczki które pija lub ćpają i nie wiedza gdzie co podpisali nie pojechali a moze Wy tylko teoretycznie do pracy i szkalować firmę jako konkurencja ja z tymi co byłem razem były cztery osoby tam gdzie ja byłem sa zadowolone a Wy straszycie piszecie i co z tego wynika tylko nieudolnośc bo ja nie pojechałem a CV może było cienkie i wynikało nieróbstwo płakać kazdy potrafi i pisać bzdety a moze te 5 nicków to tylko Twoje i zapłaciła konkurencja jakaś
  • stefan.20 15.02.12, 20:23
    Nie 5 osub tylko 15 fajfuśie jebany złodzieje jesteśćie wszyscy co ludzi naćiągaćie sprawa jest w sądzie i nie rub tu śćiemy i nie pisz wcale nie broń firy którą tworzysz swoją fantazja firma to jedna wielka fikcja a ty jej częśćią jesteś.
  • ferdek68 16.02.12, 10:50
    Prawda boli ze jestescie dupki Wasze głupie wpisy potwierdzaja moją teze
  • danielek7450 15.02.12, 20:46
    Witam.

Czytając twoje posty Ferdziu śmiać mi się chce. Według mnie jesteś jednym z nich. Za mało naciągnieliście już ludzi?? Brakuje już pieniążków na życie i dalej chcesz oszukiwać?? Może się mylę, może wyjechałeś. Ale powiedz mi dlaczego tylko ty? A inni do dziś nie wyjechali. Druga sprawa, skoro taka solidna firma to dlaczego ku... nie chcą mi oddać moich pieniędzy, złodzieje pie...ne. Nie mydl oczów ludziom, ponieważ nikt się zapewne na to nie nabierze. Dodam jeszcze że jeżeli jesteś jednym z tej firmy to prędzej czy później pójdziesz siedzieć. Nas już jest 16 na forum oszukanych, łączmy się dalej. Ta firma musi przestać istnieć, a ich ludzie pójdą siedzieć.

Pozdrawiam

Daniel
  • wawawcislo 23.02.12, 22:28
    Hmm ja tez podpisałam z nimi umowe ale gdy zobaczyłam to forum było już za późno niestety gdybym wcześniej wiedziała że są takimi oszustami to nigdy bym tego nie zrobiła :-/ h...e jebane teraz już nic nie zrobię do pracy napewno z tej agencji nie pojadę więc szukam coś innego pozdrawiam
  • carbo44 07.03.12, 12:04
    hej ma ktos jakies nowe wiadomosci ?? z lv poland??????????
  • andzia246 14.03.12, 11:59
    mnie tez nabili w butelkę od października zeszłego roku czekam i pewnie się już nie doczekam dajcie znać co udało wam się zdziałać i poradźcie co robić? to moje gg 5194869
  • opole999 20.03.12, 14:37
    Witam, poszukuję kontaktu z osobami z woj. opolskiego, które podpisały umowę z firmą LV Poland. Proszę o kontakt mailowy na adres ab7070@wp.pl
  • poszkodowana5 06.04.12, 15:46
    witam wszystkich ja tez zostalam oszukana przez tą firmę razem z czterema koleżankami mogłabym wiele na ich temat powiedziec .Zwodzili nas od lipca 2011 aż do dzisiaj ciagle ta sama spiewka , a pieniądze wpłacone .W tej chwili podałam ich do sądu i bedę domagac się odszkodwania plus to co wpłaciłam .Pan Jacek jak i reszta to jedna wielka lipa mam teraz nauczkę , ale tego im nie podaruje .jak chcecie dowiedzieć się czegos więcej piszcie do mnie na emeila ; jula1976@op.pl ,chetnie wam wszystko opisze.
  • szoko2000 06.04.12, 20:34
    witam my też zostaliśmy oszukani wraz z chłopakiem teraz nie odbierają telefonów , tez bedziemy starać sie odzyskać kase ale narazie wyjezdzamy i nie mamy czasu,dajcie znać jak coś ruszy w tej sprawie Pozdrawiamy
  • poszkodowana5 26.01.13, 09:09
    słuchajcie wszyscy , nie bądżcie naiwni ta firma to jedna wielka ściema .Oszukali wiele ludzi ja też w tej grupie sie znalazłam ,nie ma co do nich pisac ani dzwonic , bo to nic nie da.Tylko trzeba zglosić na policje .Ja wczoraj byłam własnie już na przesłuchaniu w tej sprawie w końcu się coś ruszyło wyrzygają nam wszystko.
  • poszkodowana5 16.06.12, 16:34
    witam wszystkich .ja tez czekaalam na wyjazd ja wy , zaraz mnie rok ,ale nie czekaalam za dlugo poszlam do prawnika pokazalam wszystkie papiery jakie mialam od tej firmy lv poland i zlozylam papiery do sadu zadajac wszystko co starcilam plus odszkodowanie , a czas pokaze co dalej.Nie dawajcie sie i skladajcie pozwy do sadu i to jak najszybciej polubownie nic nie da ona i tak wkolko klamia.
    pozdarwiam
  • vallmyr 16.06.12, 19:14
    My juz zlozylismy w 6 osob i zaraz ma sprawa ruszyc pozdrawiam.
  • poszkodowana5 21.07.12, 14:07
    witam wszystkich , ja już ponad rok czekałam w obecnej chwili złożyłam pismo do sądu w Kluczborku o odszkodowanie i odzyskanie moich pieniędzy.
    Ta się zastanawiam czy nie zebrać sie w kilkanaśćie nawet osob i razem pojechać do tej firmy i zrobic raban niech wiedzą ,że sie ich nie boimy .
    Czekam na odpowiedz z sądu , zobaczymy co będzie dalej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka