Dodaj do ulubionych

Szwecja-zbiory owocow lesnych

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 10:56
Witam!,czy ktos moze slyszal o Stowarzyszeniu Interregion organizujacym
zbiory runa lesnego w Szwecji.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Halina IP: *.ip-pluggen.com 13.08.04, 13:08
    Wszyscy o nim slyszeli i nie ma dobrej opinii!
    Za chwile podam Ci link do tego co o tym posrednictwie pisali.
  • Gość: Kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 17:14
    Halina.Dzieki za spora dawke informacji na temat Interregion.Pierwszy raz w ten
    sposob szukam pracy i prawie dalbym sie nabrac na ich oferte.
  • Gość: MICHAL IP: *.skane.se 14.08.04, 05:29
  • Gość: Gosc IP: *.customer.m-online.net 30.08.04, 19:58
    A moze do Monachium praca.polonia-muenchen.net Bawaria - pracy nie
    brakuje
  • rotomaniak 16.12.13, 16:32
    Po co ci jakakolwiek firma?.Organizuj i jedź sam a na pewno na tym lepiej wyjdziesz.Latem 2014r ja też ponownie jadę na zbiory runa leśnego do Szwecji.Poszukuję jednej osoby z samochodem osobowym napędzanym na benzynę lub ropę/nie na gaz/,najlepiej z okolic Warszawy,chętnej na ten rodzaj zarobkowania.Nauczony doświadczeniem preferuję pracę w zespole dwuosobowym.Służę swoim doświadczeniem oraz pokryciem połowy kosztów bieżącej eksploatacji pojazdu.
    Moje kontakty:
    e-mail:rotomaniak@wp.pl
    Tel.608 139 684
    Pozdrawiam.
  • rotomaniak 26.01.14, 15:38
    Witam.
    Znalazłem już partnera do wspólnego wyjazdu.
    Na zbiorach runa w Szwecji będziemy w okresie od 25.07 do 19.09.2014r.Mamy już bilety na prom.Będziemy zamieszkiwać w domku kempingowym z czterema łóżkami i dlatego by obniżyć koszty noclegu poszukujemy jeszcze dwie osoby z samochodem,które zamieszkają wraz z nami.Koszty noclegu przy rozbiciu na cztery osoby wyniosą ok.25 zł za dobę.
    Chętnych proszę o kontakt tylko telefoniczny na nr.608 139 684
    Dziękuję .rotomaniak
  • rotomaniak 26.01.14, 15:46
    Do poprzedniego ogłoszenia.
    Mam już partnera do wspólnego wyjazdu na zbiory runa w Szwecji.
    Planujemy pobyt w okresie od 25.07 do 19.09.2014r.
    Mamy już zakupione bilety na prom.Będziemy zamieszkiwać w domku kempingowym z czterema łóżkami i dlatego poszukujemy jeszcze dwie osoby z samochodem do wspólnego zamieszkiwania w domku.Koszt noclegu w rozbiciu na cztery osoby wyniesie ok.25 zł od osoby za noc.
    Chętnych na ten rodzaj zarobkowania proszę o kontakt na nr. tel.608 139 684

Pozdrawiam.rotomaniak
  • 1patryk2 07.04.14, 15:57
    Witam
    Również jestem chętny w tym roku wyjechać.Mam własne auto i nim chętnie pojadę. Niestety nie mam w swoim gronie chętnych osób.Więc szukam osób które by ze mną pojechały,najlepiej by się przydała z jedna osoba co tam już raz była,ponieważ jeszcze nie miałem okazji być w Szwecji.
    e-mail:Patryk584@vp.pl
  • arus196767 15.06.15, 14:55
    witam,jezeli jest to aktualne to prosze o pilny kontakt,jezdze co roku na polnoc szwecji,i oferuje moja pomoc,w tym roku moj kolega z ktorym jezdzilem nie moze jechac,wiec szukam osobe chetna na wyjazd z samochodem.moj kontakt arus1967@wp.pl
  • arus196767 15.06.15, 10:53
    Witam,szukam osoby z samochodem,ktora pojechalaby do szwecj na zbior runa lesnego ,Jezdzilem co roku,ale moj kolega w tym roku nie moze,dlatego szukam osoby ktora pracowalaby caly sezon od polowy lipca do do konca wrzesnia.jezdze na polnoc szwecji.prosze o inf na arus1967@wp.pl
  • rotomaniak 22.03.16, 08:47
    W tym roku /2016/kolejny raz z kolegą jedziemy samochodem na zbiory runa leśnego do Szwecji.Planujemy tam przebywać w okresie od 29.07 do 16.09.2016r. Mamy już zakupione bilety na prom. By obniżyć koszty pobytu poszukujemy jeszcze jedną osobę do wspólnego zamieszkania i zbierania runa.Wszystkie koszty dzielimy po równo.Sypiamy na polach campingowych z dostępem do wygód.
    Chętnych proszę o kontakt tylko telefoniczny na nr.608 139 684
    Dziękuję
  • rotomaniak 25.02.18, 18:18
    Zbiory runa Szwecja 2018
    W tym roku kolejny raz jadę na zbiory jagód i borówek do Szwecji.Bedę tam przebywać od końca lipca do połowy września 2018r.Poszukuję jednej osoby dysponującej pojazdem typu bus lub dużym kombi chętnej na ten rodzaj zarobkowania.Najlepiej by osoba ta zamieszkiwała w pobliżu Warszawy lub na trasie do Otwocka,gdzie zamieszkuję.
    Formula wyjazdu jaką ja proponuję:
    Wszystkie koszty związane z wyjazdem ponosimy po połowie.
    Osoba jadąca ze mną daje do dyspozycji w/wspomniany pojazd.
    Ja daję wieloletnie doświadczenie,komunikatywną znajomość języka angielskiego oraz obszerny namiot na wypadek gdyby było trzeba nocować poza campingami.Deklaruję się także partycypować w połowie w kosztach napraw ewentualnie przebitych opon.
    Mam 60 lat i preferuję osoby zbliżone wiekiem do mojego wieku,ale o dobrej kondycji fizycznej.
    Jestem emerytem i wyjazd ten traktuje jako swojego rodzaju surwiwal połączony z zarobkowaniem.
    Chętnych na ten rodzaj pracy i spędzania wakacji proszę o kontakt tylko telefoniczny na nr 608 139 684.
    Pozdrawiam Edward

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.