Dodaj do ulubionych

Praca w Lesie w Szwecji

19.08.14, 17:48
Firma leśna pilnie poszukuje pracowników do pracy w lesie w Szwecji na terenie Västmanland (centralna Szwecja). W związku z nagłym napływem nowych zleceń chętnie zatrudnimy 2-3 osoby od zaraz. Może być również cała grupa. Poszukujemy wyłącznie osób z doświadczeniem przy pracy na wykaszarce w Szwecji (röjning, underröjning). Oferujemy umowę na cały sezon, stawki godzinowe, dodatek urlopowy, dodatek za dojazdy, czyli wszystko zgodne z szwedzkim „Avtal-em” (porozumienie międzyzwiązkowe). Chętnych prosimy o kontakt (dobrze widziane dodatkowe uprawnienia i udokumentowana historia pracy).
Edytor zaawansowany
  • p_domzalski 29.08.14, 15:14
    Witam,
    chciałbym dowiedzieć się więcej informacji odnośnie tej oferty. Proszę o informację na adres email: pawel.domzalski@gmail.com
    Zpoważaniem
    Paweł Domżalski
  • 2staszek60 07.01.15, 20:44
    Witam. Interesuje mnie praca w Szwecji w lesie. Mam 5-letnie doświadczenie pracy przy pielęgnacji lasów. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym. W szwedzkiej firmie pracowałem jako lider grupy i potrafię czytać mapy i odnajdywać działki. Mam 54 lat ale moja kondycja fizyczna jest bardzo dobra. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 604806931
  • karp2000 09.02.15, 13:39
    witam, czy to ogloszenie jest jeszcze aktualne. szukam wlasnie pracy wraz z kolega, pracowalismy 4 lata w francji wlasnie przy wykaszaniu i obkaszaniu drzewek , mamy doswiadczenie przy sadzeniu drzewek za pomoca motyki, pracowalismy takze z pilarkami.nie boimy sie zadnej pracy w lesie pracowalismy po 12 godzin i wiecej wiec nic nam nie jest straszne ,ja mam 26 lat a kolega 27, mamy dokumenty potwierdzajace prace w francji, jesli mamy jakies szanse prosze o kontakt na mojego e maila,bartosztwardowski3496@wp.pl dziekuje
  • baranek373 21.03.16, 20:43
    witam mam 33l pracowalem w lasach przy wycince sadzeniu czyszczeniu mam paro letnie doswiadczenie niestety tylko udokumentowane potrafie ciezko pracowac od switu do zmiezchu z wiazku zakonczeniem prac lesnych w parku narodowym zostalem bez pracy tak jak moj kolega rok straszy ktory tez jest dobrym mechanikiem . podczas pracy w lesie czesto psuly sie maszyny ktore on naprawial jezeli nasze doswiadczenie by wam odpowiadalo odeslemy sv pozdr baran pawel mail; baranek373@wp.pl
  • thor1980 25.07.18, 12:40
    Witam poszukuję pilnie pracy na wykaszarkę w Szwecji obecnie koszę uprawy leśne stihlem i huqswarną wykonuję terz czyszczenia wczesne i późne. Mam 38 lat jestem silny i wytrzymały, mój adres mail longer1980@interia.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.