• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

JAK ZNALEZC PRACE ZA GRANICA? Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.04, 10:57
    Pomóżcie!!!
    Edytor zaawansowany
    • 14.11.04, 11:38
      mój kuzyn znalazł pracę poprzez firmę MOTYL jest praca ciężka ale pisali o tym
      w kntrakcie już przed wyjazdem,więc polecić ich można aupaira@op.pl - tam
      napisz
      • 14.11.04, 12:39
        Zgłośc sie do rezydenta!
        Moze pomoże!
    • 14.11.04, 13:36
      jesli interesuje Cie praca jako sprzataczka w hotelu w szwecji to napisz na moj
      email yvonna@gazeta.pl
      • 20.11.04, 18:17
        mam 41 lat poszukuje pracy za granica nie znam jezyka a to jest wazne jezeli
        masz cos dla mnie prosze o kontakt email basia.bronicka@vp.pl
    • Gość: rafal IP: *.milicz.jarsat.pl 15.11.04, 13:54
      mam dla ciebie prace ,pewna sam w tej firmie pracuje chcetnie odsprzedam adres
      jajo1999@poczta.fm
      • Gość: Wqr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 15:32
        A w ryja chcesz,żeby odsprzedać ci plombę?
        • Gość: dancie IP: 212.244.168.* 15.11.04, 16:03
          kulture to masz wiejska.. agresywny h...
          • Gość: zuza IP: 217.11.141.* 15.11.04, 16:36
            cos ty aska, z drzewa spadlas? pocztaj wczesniejsze posty!!!!!!!!!!!!!!!!az roi
            sie od podpowiedzi!!! A jako kto i gdzie bys chciala pracowac? Jak juz sie
            zastanowisz to wpisz haslo w wyszukiwarke. Uruchom wyobraznie. No chyba,ze
            chcesz aby ktos znalzl dla Ciebie prace za ciebie
        • Gość: Magda IP: 80.48.118.* 16.11.04, 14:46
          Ja wyjechalam przez biuro ,jestem już 2 miesiąc i praca ciężka ale fajne
          zarobki.Nie pobierają prowizji ale angielski musisz znać. Ich mail
          icy@interia.pl a jak mas zpytanka do mnie to napisz na meggg3@interia.pl
    • 16.11.04, 20:31
      moja oferta jest juz nieaktualna,przynajmniej na razie.Jak cos sie zmieni to
      ponowie moja propozycje.Pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy za granica i
      zycze powodzenia
    • Gość: eddie__29@poczta.f IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 12:12
      SZUKAM PRACY ZA GRANICA,LEGALNEJ,JAKO PRACOWNIK
      FIZYCZNY,BRUKARZ,SPRZĄTACZ.POMÓŻCIE MI JĄ ZNALEŻĆ.
      ZGADZAM SIĘ Z ASIĄ,JEST TO CIĘŻKIE
    • 18.11.04, 12:49
      ok a jak u was z jezykiem?
      • Gość: Agata IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.11.04, 12:52
        Ja szukam jakiejś UCZCIWEJ I LEGALNEJ pracy za granicą po nowym roku jesli cos
        ktos wie i jest na tyle miły i normalny to prosze o kontakt bestliwia@interia.pl
        Pozdrawiam
        • Gość: Jeanette IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 12:56
          Ja też szukam pracy za granicą i mam już dość.Przeszukałam tysiące ofert i
          nic.Jestem matką wychowyjącą 2 dzieci i szukam pracy z zamieszkaniem,na
          stałe.Może ktoś coś wie?
          Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.Nie mam jakiś wielkich wymagań,mogę
          sprzątać,byle móc normalnie żyć.
    • Gość: Do wszystkich IP: *.in-addr.btopenworld.com 19.11.04, 15:12
      Pracuje w brytyjskiej firmie rekrutacyjnej, ktora specjalizuje sie w branzy
      gastronomiczno-hotelarskiej ale nie tylko. Jesli ktokolwiek jest zainteresowany
      praca na wyspach badz uzyskaniem okreslonych informacji na ten temat to moze
      sie ze mna skontaktowac. W miare swoich mozliwosci postaram sie pomoc.Pozdrawiam
      marcin@global-appointments.com
      • 20.11.04, 18:23
        jestem zainteresowana ale nie znam jezyka nie boje sie ciezkiej pracy ale nie
        wiem jak z wiekiem bo ja mam juz 40-che .kontakt-basia.bronicka@vp.pl
    • Gość: ratko IP: *.inds.pl / 80.48.184.* 19.11.04, 17:24
      ludzie,jesli nie dacie sobie rady inaczej,to poszukajcie przez EURES. dzis z ciekawosci przegladalem szkocje: masa pracy w kuchni, gdzie nawet z angielskim pewnie mozna byc jako tako na bakier.minimalna stawka+wyzywiene+zakwaterowanie.tyle ze nie w duzych miastach,ale w jakis dziurach,np.wysepki na polnocy szkocji,itp. naprawde wiele ofert tam bylo,czasem nawet bylo wspomniane o aplikantach spoza UK..
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.