IP: 83.238.56.* 07.09.05, 21:12
Witam interesuja mnie informacje na temat pracy na numerycznych centrach
obrobczych w krajach anglojęzycznych.Wszystko-od rozmowy kwalifikacyjnej przez
badania po warunki umowy.Jesli znajdzie sie ktos kto pracuje w tym zawodzie
badz pracowal prosze o kontakt.
Edytor zaawansowany
  • Gość: jano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 23:50
    witam mam zawod operatora wycinarki laser ster numerycznie i ciezko sie dopchac
    bez dobrego jezyka to jest raczej waski rodzaj wykonywanej pracy i uwierz mi ze
    bez dobrego jezyka bedzie ci trudno.Lepiej sie przekwalifikuj na prace czysto
    fizyczna bedzie szybciej i latwiej Ci wyjechac Ja za 2 tyg ruszam mam miejsce
    ale nie w swoim zawodzie
  • Gość: bartek IP: 83.238.56.* 08.09.05, 01:57
    Dzieki za rade, ale narazie pozostane przy swoim zawodzie operatora frezarki
    numerycznej.Czytalem, ze jest zapotrzebowanie do Norwegii z odpowiednim stazem i
    po odbyciu dwumiesiecznego kursu jez. norweskiego zakonczonego egzaminem a z
    angielskim jakos sobie radze.Na numerykach jest fajna kasa.Powodzenia
  • Gość: jano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 02:07
    w norwegi to nie wiem ale napewno jest zapotrzebowanie w irlandi latam po
    tamtych stronach od miesiaca stawki sa niezle jak sobie radzisz z angielskim to
    atakuj .Oni chyba tam nie maja laserow bo ciezko z praca no pewnie ze chcialbym
    robic w swoim zawodzie jestem w tym dobry ale coz jak ciezko o prace Ja
    bynajmniej spadam pod londymn mam wszysko nagrane i to wcale nie w swoim
    zawodzie.Powodzenia w Norwegi
  • bastek.b 05.11.15, 09:41
    Oferuję: Projektowanie procesów technologicznych - projekty/rysunki (ploter, laser-różnego rodzaju typy plików potrzebne do pracy tych maszyn),Programy które posiadamy do projektowania / rysowania to Solid Works oraz PowerShape. Sporządzamy również dokumentacje rysunki 3D pojedyncze jak również kompletne złożone, dokumentacje/technologie produkcji.
    Programujemy obrabiarki CNC, itp.
    Pomagamy również w doborze i zakupie odpowiednich narzędzi do produkcji - mamy kilka zaprzyjaźnionych firm narzędziowych.
    Wejdź na stronę i polub nas.
    www.facebook.com/Programista-CNC-Projekty-rysunki-3D-955248527895651/
    tel. 780 043 430
    e-mail: bastek.b@op.pl
  • profisystemcnc 25.07.18, 10:38
    Polecam ten zawód wszystkim, super sie pracuje na frezarkach, obrabiarkach , ploterach tnących CNC
    www.profisystemcnc.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.