Dodaj do ulubionych

Jak tanio i prosto przesłać pieniądze z Francji?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:32
Mam pytanie, jak najprościej i najtaniej przesłać pieniadze z Francji nie
posiadając konta w banku francuskim?
Edytor zaawansowany
  • Gość: moi IP: *.adsl.alicedsl.de 11.07.06, 17:25
    westernunion - na kazdym dworcu / lotnisku
  • Gość: Jacco IP: *.ols.vectranet.pl 11.07.06, 19:32
    Prosto to to jest ale tanio to raczej nie:)W zależności jaka kwota biorą 10%
    sumy i schodzą w dół im większy przekaz.To jest dobre jak ktoś ma jakiś kryzys
    i potrzebuje kasy w dosłownie 2-3minuty.
  • 21.02.14, 22:21
    A w Transfer24 pobierają 0.95eur /przelew do 50eur a jak wysyłasz wiecej 2,25% kwoty i tylko kilka godzin oczekiwania na dostarczenie przelewu.
  • 09.04.14, 17:08
    I to ma być korzystne? Jak np w Ferpay za przelew płacisz tylko 3,30E i niezależnie od sumy jaką przelewasz a kasę masz na drugi dzień. Do tego wymienią Ci na złotówki po kursie niewiele niższym niż średni kurs NBP. Mają tam mnóstwo innych opcji jeśli chodzi o przelewy. Ja osobiście korzystam z przelewu standard i jestem zadowolony
  • Gość: gosc IP: 84.7.157.* 12.07.06, 22:39
    Jesli planujesz dluzszy pobyt to otworz sobie konto w banku po prostu.
    Najlpiej w Credit Lyonnais, maja najmniejsze prowizje
    przy wyciganiu ich karta zlotowek w Polsce. Ale sama karta
    kosztuje ze 30-40 euro na rok.
    Karte przeslij do Polski jak sie nie boisz :-)))
  • 10.08.06, 14:27
    Najlepszym rozwiązaniem są serwisy internetowe zajmujące się
    płatnościami i przelewami ja korzystam z
    www.moneybookers.com/app/?rid=1919864/ i
    chwalę sobie po pierwsze pieniądze mam na koncie po 2-4 dniach prowizja jest
    normalna tj. 7PLN ;)))) a nie 10 - 30 euro. Są bezpieczni tani solidni i
    stosunkowo szybcy. kolejny plus to ten że za ich pomocę mogę regulować płatności
    w internecie bez stresu że ktoś niewłaściwy pozna nr. mojej karty kredytowej itp.
    Na stronie www.moneybookers.com/app/?rid=1919864/ jest wszystko
    dokładnie opisane zrozumiale przystępnie no i po polsku ;)))) co jest też
    istotne. Polecam
    --
    ODPOWIEDŹ NA WYCIĄGNIĘCIE MYSZKI
  • 14.11.17, 11:52
    Dzień dobry. Według mnie najkorzystniejszym sposobem przesłania pieniędzy z kraju za granice jest taka strona tutaj link : trgo.co/pl/r/yyY2Fa bądź przy rejestracji wystarczy wpisać kod polecający : yyY2Fa
    Dzięki wejściu przez link bądź wpisanie kodu polecającego, otrzymujecie 1 przelew na dowolną kwotę zupełnie za darmo ! Bardzo korzystny kurs przewalutowania chyba najlepszy w PL. Ty wpisujesz kwotę jaką chcesz wysłać a strona przewalutuje i wiadomo ile otrzyma odbiorca. Polecam, bo naprawdę Warto :)
  • 12.12.17, 16:17
    Dzień dobry. Według mnie najkorzystniejszym sposobem przesłania pieniędzy z kraju za granice jest taka strona tutaj link : trgo.co/pl/r/yyY2Fa bądź przy rejestracji wystarczy wpisać kod polecający : yyY2Fa
    Dzięki wejściu przez link bądź wpisanie kodu polecającego, otrzymujecie 1 przelew na dowolną kwotę zupełnie za darmo ! Bardzo korzystny kurs przewalutowania chyba najlepszy w PL. Ty wpisujesz kwotę jaką chcesz wysłać a strona przewalutuje i wiadomo ile otrzyma odbiorca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.