Dodaj do ulubionych

Sylwester na Krytym Torze Kartingowym Mała Monza

15.12.10, 22:50
Wyjątkowa taneczna impreza sylwestrowa
połączona z wyścigiem o tytuł Mistrza toru Mała Monza 2010
i walką o wspaniałe nagrody!

GOŚĆ SPECJALNY:
Tancerze ze STUDIA RUCHU Malwiny Pietrzyk – Nowak (pokazy taneczne)

W programie:
- bezcenne emocje – udział w WYŚCIGU MISTRZÓW z nagrodami:
2 bilety na tor F1 Hungaroring (Sliver 5),
jazda profesjonalnym gokartem z silnikiem Rotaxa,
impreza urodzinowa na torze dla 18 osób!
- pokaz tańca w wykonaniu tancerzy Studia Ruchu Malwiny Pietrzyk-Nowak
- losowanie atrakcyjnych nagród: karnety na lekcje tańca, zabiegi pielęgnacyjne, zajęcia fitness w Studiu Ruch Malwiny Pietrzyk-Nowak, zabiegi na dłonie: manicure japoński, złote karty VIP Mała Monza Club
- lekcja tańca w gorących rytmach
- bankiet oraz bar z alkoholami do wyboru
- jazda gokartami do 23.00

Rezerwacje i zapytania: biuro@malamonza.pl
Tel. 71 72 55 744
Więcej: www.malamonza.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: Sławek IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 13:14
    Świetny tor! Mają tam teraz bardzo fajną promocję - ferie z adrenaliną. Dzieciaki mają duże zniżki. Bardzo polecam ten tor, nie jezdziłem nigdzie w Polsce na lepszym. Fajne miejsce.
  • Gość: Martin IP: 24.02.11, 12:59
    Dzięki za informacje Sławek. Jutro się wybieram z dzieckiem, żeby się troche wyszalało :) a ja też chyba się skusze na przejażdzkę ;)
  • 11.05.11, 14:19
    Świteni się jeździ na tym torze! Dla mnie to jest bomba bo na drodze staram się byc spokojnym kierowcą i potrzebuję się wyszaleć :)
  • 03.06.11, 13:39
    Moim zdaniem rewelacja. W sumie Mała Monza to dopiero drugi tor na jakim jeździłłem więc nie mam wiekiego doświadczenia ale miejsce jest ekstra.
  • Gość: Jsiek IP: 199.30.136.* 10.06.11, 15:05
    Niezła miejscówka. Zawsze jakieś inne miejsce gdzie można pójść się trochę rozerwać. Podoba mi się ich akcja na Facebooku - takie nowoczesne podejscie do marketingu :)
  • Gość: Majeg IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 12:00
    Też jak jadę tam z dzieciakami zawsze się skuszę żeby samemu pojeździć. Frajda niesamowita :)
  • 17.05.11, 11:58
    Też lubię się tam wybrać, wprawdzie nie mieszkam we Wrocławiu ale często jak jestem przejazdem, pójdę sobie pośmigać. Jestem ich fanem na Facebooku i dzięki temu wiem kiedy są jakie promocje i wydarzenia.
  • Gość: Tymek16 IP: *.dynamic.chello.pl 18.05.11, 14:31
    Dla mnie osobiście tor wydaje się świetny, nie byłem wprawdzie na innych jeszcze, więc nie mam porówniania ale ten na pewno jest bardzo fajny
  • Gość: Franekko IP: 199.30.136.* 10.06.11, 15:55
    Ja mam porównianie i mogę Ci powiedzieć, że tor nieźle wygląda na tle konkurencji. Niezła miescówka, może nie najlpesza na jakiej byłem ale na pewno ścisła czołówka.
  • Gość: Gratka IP: *.niver.pl 01.08.11, 15:13
    Przyjeżdzają tam ludzie z własnym sprzętem czy można tylko na ich gokartach śmigać?
  • Gość: Malina IP: 69.195.136.* 10.08.11, 13:12
    Jasne, że nie tylko dla facetów! Ja uwielbiam jeździć :) Zresztą coraz więcej kobiet zaczyna mieć sukcesy w wyścigach najróżniejszych
  • Gość: Kamila IP: *.techentrance.com 29.08.11, 14:32
    Też śmigam :) Może nie jestem jakąs mistrzynią ale lubie się troche pościgać. Później mam na drodze spokój bo już nie mam takiej ochoty na szaleńśtwa. Często z chłopakiem chodzimy się pościgać :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.