Dodaj do ulubionych

Przeprowadzki Wrocław!Transport pianin,fortepianów

IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.06.12, 18:04
Tanie przeprowadzki firm, osób i instytucji.
Profesjonalna ekipa do transportu pianin,
fortepianów i kas pancernych. Transport i wnoszenie na wskazane miejsce materiałów budowlanych.
Montaż i demontaż agd,rtv ( zabieramy stare lodówki ).
Transport towarowy w atrakcyjnych cenach.
Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe z ubezpieczeniem OCP.
Obsługa targów, festiwali, imprez muzycznych. Nowa usługa transport urządzeń medycznych i przemysłowych.
Więcej :
www.tml.wrocław.pl
tml(at)data.pl
tel:
505840097
Atrakcyjne rabaty na dla klientów internetowych.
Promocja - auto z kierowcą na terenie Wrocławia od 70 ( siedemdziesięciu ) złotych.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Adrian IP: *.wroclaw.vectranet.pl 08.02.13, 00:12

Ja polecam firmę www.przeprowadzki.wroc.pl bardzo profesjonalnie wykonana przeprowadzka na trasie Wrocław-Kraków, jeśli szukacie fachowców od przeprowadzki, transportu to warto skorzystać z www.przeprowadzki.wroc.pl
  • kosmotynka 19.02.13, 11:18
    Nie wszystkie firmy przewozowe mają w swojej ofercie ponadgabarytowy transport, warto się upewnić, że dana firma umożliwia jednorazowe przewiezienie wszystkich mebli i sprzętów, żeby się nie okazało, że załadunek jest zbyt ciężki i trzeba rozbić wszystko na kilka mniejszych kursów :-/
  • Gość: Joanna IP: *.internetia.net.pl 22.02.13, 13:08
    Przeprowadzki Wrocław z tą firmą mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Wiem co piszę, bo korzystałam już z kilku firm i różnie bywało. Jeśli chodzi o transport mebli Wrocław to są bezkonkurencyjni w naszym mieście.
  • Gość: Affelt42 IP: *.icpnet.pl 18.09.13, 12:43
    Chyba jedną z najlepszych firma transportowych jest vandervlist.com, zwłaszcza jeżeli chodzi o transport ponadgabarytowy...
  • kuczmarek1 04.06.15, 11:38
    Znalazłem firmę TML, która oferuje bardzo korzystne ceny za swoje usługi. Dają nawet ubezpieczenie na czas transportu, co nie jest standardem wśród najtańszych usług.
  • krzysiek_mpi 02.11.17, 10:55
    Ja sie przeprowadzałem z firmą Krasnal Przeprowadzki mega dobra firma polecam krasnal-przeprowadzki.pl/
  • Gość: AndrzejMalecki IP: *.play-internet.pl 17.05.18, 11:52
    Najlepsza firma według mnie to Przeprowadzki Tetris ! Super sprawnie, wszystko zabezpieczone i niedrogo :) www.przeprowadzki-tetris.pl
  • manikan 06.12.18, 21:34
    Potrzebowalabym solidną firmę która przeprowadzi mnie na terenie Wrocławia. Chciałabym to jeszcze ogarnąć przed Nowym Rokiem
  • emil1213 08.04.19, 22:46
    przy przeprowadzkach można też użyć sefstorage, my tak zrobiliśmy kiedy się przeprowadzaliśmy, dało radę
  • karoler45 08.06.19, 13:56
    no właśnie, nie trzeba sie martwić, gdzie w czasie przejsciowym trzymać rzeczy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.