ekoVital -odradzam Dodaj do ulubionych

O samych naczyniach się nie wypowiadam.Opowiem o formie traktowania klienta z którym podpisano umowę.Przy podpisywaniu umowy należy dopisać ,,umowa traci moc jeśli w dniu podpisania nie dostanę towaru."PROSZĘ ABSOLUTNIE NIE ZGADZAĆ SIĘ na dosłanie towaru w ciągu paru dni.Od podpisania umowy w dniu 5.12.2012 do tej pory nie dostałam jeszcze zapisanego w umowie odkurzacz Philipsa.Parowar dostałam po 2,5 miesiącach. Wielokrotnie dzwoniłam ,pisałam .Bardzo często nie odbierają telefonów .Jak odbiorą to albo nie wiedzą ,albo obiecują i nie dotrzymują .Nie szanują klienta który podpisał umowę.Przed świętami obiecali że doślą dwa towary zgodnie z umową ,przysłali jeden .Dalej się upominam.Myślę że starsi ludzie mogą sobie z tą firmą nie poradzić .Nie polecam.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.