Dodaj do ulubionych

Tanie tłumaczenia tekstów w języku angielskim

22.11.13, 00:26
Jeśli potrzebujesz pilnie przetłumaczyć list,krótki lub długi tekst z języka angielskiego na język polski to moja oferta jest dla ciebie! A może potrzebujesz CV w języku angielskim lub tłumaczenia na język angielski listu, strony internetowej lub tekstu?O każdej porze dnia i nocy zgłoś się do mnie a przetłumaczę za niewielką opłatą cokolwiek zechcesz.

Moja oferta:
Przy większych zleceniach cena za stronę:10-20 stron-15% taniej, ponad 20 stron-20%. Dla sprawdzenia moich kompetencji jestem gotowy przetłumaczyć kawałek tekstu max. do pół strony
-tłumaczenie tekstu lub listu z języka angielskiego na język polski-10-15 zł za stronę(w zależności od stopnia trudności danego tekstu)

-tłumaczenie tekstu lub listu z języka polskiego na język angielski-10-20 zł za stronę(w zależności od stopnia trudności danego tekstu)

-CV w języku angielskim-10-15 zł (w zależności od stopnia trudności danego tekstu). W przypadku małej ilości tekstu na stronę-5-7 zł

-tworzenie angielskiej wersji twojej strony internetowej-Cena zależna od ilości tekstu(do negocjacji)

-Korekta tekstów-5-10 zł (w zależności od stopnia trudności danego tekstu)

W przypadku tekstów zajmujących mniej niż jedna strona cena poniżej 10 zł(do negocjacji)

Teksty tłumaczę zwykle od razu po otrzymaniu zlecenia w godzinach od 10 do 24 przez cały tydzień(wliczając w to Niedziele i święta).

Jestem absolwentem filologii angielskiej z doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów i stron internetowych w języku angielskim.

Kontakt:

gg-7973255

telefon-660 297 715

e-mail:lukasz@forcecloud.pl

Zapraszam!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka