Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia samochodów dostawczych - Wrocław

11.10.16, 10:47
Wypożyczalnia aut dostawczych BUSimpuls działa na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. Firma oferuje swoim klientom sprawdzone samochody dostawcze z aktualnym ubezpieczeniem OC oraz przeglądem technicznym. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm, które potrzebują sprawnego transportu krajowego. Pierwszym krokiem do skorzystania oferty jest rezerwacja telefoniczna samochodu. Każdy z oferowanych samochodów można odebrać osobiście w siedzibie wypożyczalni lub w dowolnym miejscu po wcześniejszym umówieniu.

Samochody dostawcze BUSimpuls
Adres:
ul. Wrocławska 11
55-010 Radwanice
E-mail: piasecki1@o2.pl
Tel. 692680209
www.busimpuls.pl

Edytor zaawansowany
  • dobroro 17.11.16, 13:18
    Jeśli chodzi o wypożyczalnie samochodów to ja polecam carnet.pl/
    Wypożyczam od nich już od klilu lat i nigdy nie narzekałam. Nowa i sprawna flota :)
  • tani-wynajem 19.04.17, 21:18
    Solidnie i niedrogo można wynająć samochód osobowy w firmie Tani-Wynajem mieści się w centrum Wrocławia taniwynajem.wroclaw.pl
  • tani-wynajem 19.04.17, 21:24
    Solidnie i niedrogo można wynająć samochód osobowy w firmie Tani-Wynajem, która mieści się w centrum Wrocławia.
    taniwynajem.wroclaw.pl
  • Gość: Tobiasz IP: *.centertel.pl 28.04.17, 10:19
    W Łodzi mam swoją ulubioną wypożyczalnie aut dostawczych i busów 9 osobowych. Duży wybór aut i profesjonalna obsługa. Więcej informacji na stronie ckcorp.pl
  • Gość: Janek IP: *.northghost.com 09.08.17, 04:59
    Ja polecam wypożyczalnię rentcar24.pl z Jeleniej Góry, do Wrocławia niedaleko :)
  • dariuszkk_90 31.08.17, 16:56
    w moim przypadku Panek się sprawdza doskonale od długiego czasu. Samochody pierwsza klasa, pracownicy pomocni i wszystko na poziomie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.