Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   A może by jedno dziecko na rodzinę jak ...

Komentarze do artykułu

Po 100-watowych żarówkach kolej na telewizory, lodówki, pralki...

Po zakazaniu stuwatowych żarówek UE wpisze na indeks także kineskopowe telewizory w ramach walki z zmianami klimatycznymi. Komisja Europejska chce, aby producenci zmniejszyli energochłonność telewizorów o 20%. Wymogu kineskopowe nie spełnią, więc odejdą do historii. Ten los może spotkać niektóre lodówki, pralki, zamrażarki i zmywarki - pisze "The Times".

A może by jedno dziecko na rodzinę jak w Chinach?

Autor: resurrector 16.09.09, 11:17
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Ludzie zużywają prąd, wodę, wytwarzaja śmieci, przez ludzi wycinane są lasy, ich samochody wytwarzają spaliny.....no śmiało panowie i panie z UE bądźcie konsekwentni w tym swoim szaleństwie.

Przy okazji - pamietam jak media się nabijały z Al Gore'a który pieprzył o ekologii, oszczędnościach, nawet Nobla za to dostał a jego dom zużywa 10x więcej energii od przeciętnego amerykańskiego gospodarstwa. Oni już zatracili resztki zrowego rozsądku i zupełnie się nie liczą z opinią publiczną. Philips i Osram chcą zarobić na żarówkach to się zakazuje sprzedaży tradycyjnych żarówek, na pakiecie klimatycznym wybrani zarobią jeszcze o wiele więcej. Korporacje rządzą.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-155)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-155

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.