Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   Lepiej nie lekceważyć

Komentarze do artykułu

"Wprost" jednak zapłaci 5 mln dolarów córce Cimoszewicza?

Nie jest prawdą, że AWR "Wprost" nie wiedział o sprawie, jaką Małgorzata Cimoszewicz wytoczyła w Chicago tygodnikowi "Wprost". Wydawca ją zlekceważył, a sąd zasądził gigantyczne odszkodowanie - 5 mln dolarów. Dotarliśmy do dokumentów, które potwierdzają, że pozwy doręczono do "Wprost"

Lepiej nie lekceważyć

Autor: l005 26.10.09, 18:19
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Koszty tylko wzrosną jeśli będą się ociągali z płaceniem. Gdyby "Wprost" wziął udział w procesie to mógłby wygrać. Natomiast całkowicie zlekceważenie amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości jest katastrofalnym błędem którego już się nie naprawi. Żadna apelacja nie pomoże, trzeba płacić. Dobra nauczka na przyszłość dla innych.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-200)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-236
(201-236)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.