Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   Re: SLD: Zmienić konstytucję, ale w 201...

Komentarze do artykułu

SLD: Zmienić konstytucję, ale w 2015

- Chcemy, żeby została powołana grupa refleksyjna, rada konstytucyjna - taką propozycję przedstawiła w imieniu SLD Jolanta Szymanek Deresz. Natomiast Ryszard Kalisz skrytykował premiera: - Tusk mówi o konstytucji, a nie ma o tym pojęcia.

Re: SLD: Zmienić konstytucję, ale w 2015

Autor: eba_k 23.11.09, 14:23
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
O jakim robieniu zmian pod zamówienie polityczne piszesz? Czy już wiadomo, kto wygra przyszłe wybory? Patrząc takimi kryteriami, to nigdy nie będzie odpowiedniego czasu dla zmian.

Posłowie PiS twierdzą, że wysunięcie propozycji zmian w Konstytucji jest zbyt późne, bo zbliżają się wybory. Już sobie wyobrażam, co by mówili, gdyby PO zaproponowało takie zmiany na początku swojej kadencji. SLD zaś nie jest skory do zmian, bo ma niewielką szansę na nich skorzystać.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.