Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   Obrażeni na własne życzenie.

Komentarze do artykułu

"Obraził nasze uczucia". Posłowie PiS ws. Behemotha

Czworo posłów PiS złożyło w prokuraturze zeznania ws. obrazy uczuć religijnych przez lidera deathmetalowego zespołu Behemoth Adama Darskiego. Śledczy muszą teraz podjąć decyzję, co dalej z postępowaniem. Posłowie zeznali, że Behemoth obraził ich uczucia religijne oraz że to właśnie sprawa, jaką Adam Darski wytoczył Ryszardowi Nowakowi, przyczyniła się do tego, że zdecydowali się złożyć zawiadomienie.

Obrażeni na własne życzenie.

Autor: koloratura1 09.02.10, 07:33
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
probabilis napisał:

> Zaspół Behemoth jest dla mnie najbardziej skandaslicznym zespołem (...)
> Teledysk tego zespołu, który miałem okazje ostatnio oglądać
> po prostu mnie przeraził i obrzydził. DNO.

Nie mam bladego pojęcia co to takiego ten cały Behemot (choćby z racji mego zaawansowanego wieku - nie jest to "moja" muzyka), ale tak mi się wydaje - generalnie - że każdy, kto występuje na scenie, zachowuje się w dużym stopniu tak, jak to się jego publiczności podoba. Inaczej - straciłby popularność, a - co za tym idzie - dochody.
Więc może właśnie ta publiczność takie zachowania akceptuje?

A ci, którzy takich zachowań nie akceptują, niech na koncerty tego pana nie chodzą, a jeśli - przypadkiem! - zdarzy im się zacząć oglądać jakiś "gorszący" teledysk/film z owym panem w roli głównej, niech go natychmiast oglądać przestaną, zanim jeszcze się poczują ciężko dotknięci tym, o widzą.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-122)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-122

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.