Świadomie zakażał kobiety HIV? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Cokolwiek by o tym przypadku nie myśleć, z jednym trzeba się zgodzić - seks bez gumy a seks w gumie to niebo a ziemia, niestety.
    • Brawa dla kobiet sypiających bez zabezpieczeń z obcym mężczyzną. O chorobach
      wenerycznych, ciąży, HIV nie ślyszały? Współczuje szczerze, ale to tak jakbym
      wszedł na autostradę i usiadł sobie na lewym pasie, oczekując że będę miał super
      zabawę bez żadnych konsekwencji.
      • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Niewykluczone, że to jest ohydna, rasistowska prowokacja. Weźcie to pod uwagę.
          Przeraża mnie to, że Gazeta przyłącza się to tego.
              • wtedy to by dopiero bylo.....
                  • Jestes pewien, ze oni sa z Kamerunu? Ten drugi wyglada jakby byl z Kongo.
                    • szkoda że tolerancja to trudne słowo.. szkoda, że przypadek jednego faceta,który
                      nie powiedział o swoim wirusie pewnie znów zniekształci obraz osób zakazonych..
                      A POZATYM
                      ZAKłADAć GUMKI PANOWIE!
                      --
                      poważnie i niepoważnie o wirusie HIV
                      • mammutka napisała:

> szkoda że tolerancja to trudne słowo.. szkoda, że przypadek jednego faceta,który
                        > nie powiedział o swoim wirusie pewnie znów zniekształci obraz osób zakazonych..

Te dziewczyny zostały zakażone właśnie przez głupią tolerancję - jak jedna sama
                        przyznała "podejrzewanie go o nosicielstwo byłoby z mojej strony uleganiem
                        stereotypom".
                        To jest właśnie głupota i bycie "nowoczesnym".
                        Laska uległa stereotypom że musi być tolerancyjna i otwarta.
                        Tylko fakty są mało tolerancyjne - w Afryce hiv to codzienność, a już nie chcę
                        pisać o mniejszościach seksualnych o podwyższonym ryzyku gdzie również wielu ma
                        hiv'a - no ale jak to napiszesz to jesteś faszystą, nietolerancyjnym, ksenofobem
                        i na pewno nie europejczykiem.

Takie są efekty przymusowej tolerancji dla wszystkich i na wszystko.
                        Gazeto - też jesteś winna.

--
                        Lenka

Wstąp do Samoobrony - przyjmiemy cię na członka!
                        • między innymi dlatego napisałam, że TO TRUDNE SŁOWO.. ludzie za bardzo chcą być
                          tolerancyjni.. a przez to powodują, że większość robi się nietolerancyjna..
                          tolerancja nie ma nic wspólnego z dbaniem o własne żdrowie..
                          ja jak najbardziej toleruję zakazonych HIV ( jeden z nich jest moim mężem :) ) a
                          o własne zdrowie dbam i gumek używam!! o.. i dbac będę zawsze i wszędzie!!
                          --
                          poważnie i niepoważnie o wirusie HIV
              • Proszę nie zwracać uwagi na sprytny zabieg tego Pana. Twierdzi, że zoofilia jest
                powszechna wśród plemion afrykańskich, powołując się na tekst, w którym nie ma
                mowy o zoofilii w Afryce. Tekst jest po niemiecku, którego część forumowiczów
                nie zna, więc nie będzie świadoma, że Pan bolko_turan propaguje po prostu własną
                wyssaną z palca, rasistowską tezę.
                • Z ponizszego artykulu z dzialu "nauka" renomowanej gazety wydawnictwa Axela
                  Springera jednoznacznie wynika, iz amerykanscy genetycy udowodnili, ze w Afryce
                  juz nasi murzynscy przodkowie z udomowionymi szympansami seks uprawiali, co
                  przyczynilo sie do transferu takze ludzkich genow na owe malpy.

Takie sa fakty naukowe.

Faktem jest takze, iz Murzyni w Afryce czesto dzis jeszcze razem z udomowionymi
                  szympansami zyja.

Der Frühmensch hatte Sex mit Affen

www.welt.de/data/2006/05/18/888472.html

Genetycznie udowodnionym faktem jest poza tym, iz SIV jest powszechna choroba
                  szympansow w Kamerunie i krajach sasiednich, ktora przechodzac na gatunek ludzki
                  zmutowala w agresywny HIV - AIDS pochodzi od malp.

science.orf.at/science/news/144662

Feldstudie bestätigt: HIV kam von Schimpansen

Vermutet hatten es AIDS-Forscher schon lange, jetzt ist endlich auch der
                  Nachweis gelungen: Der AIDS-Erreger HIV wurde von wilden Schimpansen in Afrika
                  auf den Menschen übertragen. Das ergab die Analyse von 446 Kotproben frei
                  lebender Schimpansen aus Kamerun.

In etlichen dieser Proben fanden die Forscher um um Beatrice Hahn von der
                  University of Alabama in Birmingham (USA) die Antikörper zu SIV, der
                  Schimpansenversion und engsten Verwandten von HIV. Bisher war SIV stets nur bei
                  Schimpansen in Gefangenschaft nachgewiesen worden.

--
                  Polska jedynie wówczas będzie suwerenna i bezpieczna, posiadając własną polską
                  broń atomową. Precz z targowicą rakietową Mr Sikorskiego!
            • W tym niemieckim tekście, który Pan przytacza, nie ma mowy o żadnym seksie z
              małpami. To samo dotyczy wskazanego przez Pana linku. To, że w świetle tego
              tekstu wirus HIV został przeniesiony na ludzi przez dzikie afrykańskie
              szympansy, wcale nie oznacza, że został przeniesiony drogą seksualną. Nie jest
              to przecież jedyna droga, którą przenosi się wirus. Fakt, że niektórzy
              mieszkańcy Zachodu uprawiają zoofilię, budzi najwyższą odrazę przytłaczającej
              większości Afrykanów. Niektórzy z nich uważają wręcz, że AIDS przybyło do Afryki
              z Zachodu, ponieważ niektórzy biali uprawiają seks z psami.
      • a dla mezczyzn nie? Mezczyzni myslec nie musza?
      • Przeczytalem ten artykul - www.gazetawyborcza.pl/1,76842,3846291.html.

Dziewczyny sa bardzo dzielne i szczerze zycze im wszystkiego najlepszego i duzo
        zdrowia. Podziwiam ich tolerancje, madrosc i odwage, gdybysmy wszyscy tacy
        byli, to swiat pewnie bylby inny.

Jako czlowiekowi bialemu, wychowanemu wsrod 99% bialych katolikow jest mi
        niezwykle ciezko oceniac Simona. Jak ja bym sie zachowal - prawdopodobnie
        bylbym tchorzem i nie przyznawalbym sie do choroby do samej smierci. On
        najpewniej mial inne mechanizmy - wiara wsrod Afrykanczykow jest wiara, ktora
        my juz dawno stracilismy - duzo blizsza natury. Gdybym tak jak on z samego dna
        nedzy osiagnal status osoby medialnej i otaczalaby mnie grupa pieknych i
        madrych kobiet, to prawdopodobnie nie chcialbym tego stracic.

Aaah, czlowiek mlody, to glupi, a stary, to jeszcze glupszy.

Wszystkiego dobrego dziewczyny!
    • Life, Death, Life.
      Light, Darkness, Light, Darkness;

Green, White, Green
      Green grow
      White snow.

Light, Life…
      Nothing Can Stop Nature.
      Not even Nature Itself.

End sex with the virgin cures AIDS
    • Taka jest prawda człowiek któremu przyznano tytuł antyfaszysty roku pokazał
      swoją prawdziwą twarz. Co wy na to lewacy. A oto link, jakby kto nie wierzył
      www.pomagamy.pl/niusy/antyfaszysta_roku_2003.htm
      Nadchodza ciężkie czas dla Stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

• eryk81 napisał:
        > Taka jest prawda człowiek któremu przyznano tytuł antyfaszysty roku pokazał
        > swoją prawdziwą twarz. Co wy na to lewacy. A oto link, jakby kto nie wierzył
        > www.pomagamy.pl/niusy/antyfaszysta_roku_2003.htm
        > Nadchodza ciężkie czas dla Stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

To jest właśnie rutynowa lewicowa głupota, wywyższania pod niebiosa zwykłych
        gnoi. Taki gnój świadomie zniszczył życie kilku osobom (kto wie czy to już nie
        rozprzestrzeniło się na kilkadzieisąt) .

Parę lat temu w Paryżu lewactwo nosiło na rękach i wychwalało w mediach parę
        homosiów, którzy pierwsi "odważyli" się zawrzeć "sakrament małżeński".
        Parę tygodni później okazało się, że homosie za garnitury i za przyjęcie
        weselne zapłacili kartą kredytową skradzioną właścicielce domu, u której
        wynajmowali pokoje.

• wina Kosciola zabraniajacego uzywa gumek:] po prostu dla czarna czlowiek to wielka
      obraza zakladac guma na jego wielka czarna duma, ot wszystko.
      A swoja droga ta historia pokazuje mentalnosc roznych antyfaszystow i ulepszaczy
      ludzkosci, tak naprawde w d... maja ludzkie zycie.

P.S. A dlaczego Simon Mol a nie Simon M.? Jak to jest z tym ujawnianiem
      personaliow?
      • mekagojira napisał:

> wina Kosciola zabraniajacego uzywa gumek:] po prostu dla czarna czlowiek to
        wie
        > lka
        > obraza zakladac guma na jego wielka czarna duma, ot wszystko.
        > A swoja droga ta historia pokazuje mentalnosc roznych antyfaszystow i
        ulepszacz
        > y
        > ludzkosci, tak naprawde w d... maja ludzkie zycie.
        >
        > P.S. A dlaczego Simon Mol a nie Simon M.? Jak to jest z tym ujawnianiem
        > personaliow?
        Mylisz sie - to wszystko wina Kaczorow! Jakzeby inaczej?
    • "Murzynek Simon w Afryce mieszkał
      Długi bakłażan miał nasz koleżka
      Jak każdy czarny do seksu miał zapał
      Więc szybko hiva bohater nasz złapał
      Wreszcie do kraju nad Wisłą przyjechał
      Lecz praktyk swych niecnych nie zaniechał
      I z internacjonalistycznym lewackim przesłaniem
      Zarażał spragnione uciech z czarnym panie"..

o tym bambusie:)
    • taki maly wierszyk

.....Murzynek Simon w Afryce mieszkał
      Długi bakłażan miał nasz koleżka
      Jak każdy czarny do seksu miał zapał
      Więc szybko hiva bohater nasz złapał
      Wreszcie do kraju nad Wisłą przyjechał
      Lecz praktyk swych niecnych nie zaniechał
      I z internacjonalistycznym lewackim przesłaniem
      Zarażał spragnione uciech z czarnym panie....
      jakby co moge dopisac cos jeszcze.
    • Faszysta i eksterminator nie lepszy nić ci, co mordowali ludzi w komorach
      gazowych!
      On też de facto zabił te kobiety, tylko skazał je na powolną śmierć, chyba
      okrutniejszą, bo naznaczoną ciężką chorobą, wyniszczaniem się organizmu,
      odebraniem nadziei. Okaleczył je.
      Te młode, wchodzące w życie dziewczyny, może przeżyją z chorobą sporo lat, ale
      to życie prawdopodobnie nie będzie wypełnione tym, czym mogłoby być: miłością,
      założeniem rodziny, urodzeniem dzieci, aktywnością, optymizmem, dalekosiężnymi
      planami... Nie wiem, jak człowiek człowiekowi może zadać taki ból!
      Nie potępiajcie tych dziewczyn, bo one nie są winne, w każdym razie nie
      bardziej, niż wiele ich rówieśniczek, które zakochują się, mają romantyczne
      spotkania a potem uprawiaja seks z chłopakami. To nie są prostytutki lub
      idiotki z dyskoteki na jeden numerek. Te dziewczyny zostały po prostu
      uwiedzione i oszukane.
      Fakt, nie były twarde żądając przed podjęciem seksu testu na HIV i gumek. Ale
      niewiele dziewczyn w Polsce umie asertywnie domagać się takich rzeczy. Może
      gdyby miały 30 lat, to by umiały, ale 21..? To jeszcze bardzo młode dziewczyny,
      ufne i wierzące w ludzi! I tym bardziej żal, że ktoś im w tak podły sposób
      spaprał życie. Gorzej chyba nie można. Drań powinien trafić na długo za kraty!
      • Podoba mi się Twój komentarz. Faktem jest, że wiele dziewcząt już w szkole
        średniej uprawia seks z chłopakami. Nie oznacza to, że zasługują na potępienie.
        Dla tych dziewcząt, które on zaraził oraz dla ich rodzin to prawdziwa tragedia.
        • a tak padly ofara wlasnego rasizmu. Tego z lewej strony, w mysl ktorego od
          Murzynow w ogole nie wolno niczego wymagac. Biedne niemadre dziewczyny, co wam
          do lba strzelilo? Po tylu kampaniach informowania o AIDS? Z przypadkowym
          partnerem bez zabezpieczenia? Toz przeciez nawet dziwki z dworca centralnego
          maja wiecej rozumu!
          --
          Szanujmy kartofle, warzywa pożyteczne i twarde, aczkolwiek przez poetów
          niedoceniane.
      • yesamin napisała:

> Faszysta i eksterminator nie lepszy nić ci, co mordowali ludzi w komorach
        > gazowych!
        > On też de facto zabił te kobiety, tylko skazał je na powolną śmierć, chyba
        > okrutniejszą, bo naznaczoną ciężką chorobą, wyniszczaniem się organizmu,
        > odebraniem nadziei. Okaleczył je.
        > Te młode, wchodzące w życie dziewczyny, może przeżyją z chorobą sporo lat,
        ale
        > to życie prawdopodobnie nie będzie wypełnione tym, czym mogłoby być:
        miłością,
        > założeniem rodziny, urodzeniem dzieci, aktywnością, optymizmem,
        dalekosiężnymi
        > planami... Nie wiem, jak człowiek człowiekowi może zadać taki ból!
        > Nie potępiajcie tych dziewczyn, bo one nie są winne, w każdym razie nie
        > bardziej, niż wiele ich rówieśniczek, które zakochują się, mają romantyczne
        > spotkania a potem uprawiaja seks z chłopakami. To nie są prostytutki lub
        > idiotki z dyskoteki na jeden numerek. Te dziewczyny zostały po prostu
        > uwiedzione i oszukane.
        > Fakt, nie były twarde żądając przed podjęciem seksu testu na HIV i gumek. Ale
        > niewiele dziewczyn w Polsce umie asertywnie domagać się takich rzeczy. Może
        > gdyby miały 30 lat, to by umiały, ale 21..? To jeszcze bardzo młode
        dziewczyny,
        >
        > ufne i wierzące w ludzi! I tym bardziej żal, że ktoś im w tak podły sposób
        > spaprał życie. Gorzej chyba nie można. Drań powinien trafić na długo za kraty!
        Gdy usłyszałam o tym w telewizji, to pierwsze co przyszlo mi na myśl to to, że
        powinien zostać ukarany z paragrafu o morderstwie ze szczególnym okrucieństwie.
        To jest znacznie gorsze niż zabicie kogoś strzałem z broni palnej. One się będą
        z tą chorobą męczyły, cierpiały. One są martwe za życia. Ich plany, marzenia
        legły w gruzach. Obawiam się, że umrą wcześniej od innych nosicieli HIV, gdyż
        jest to odmiana afrykańska, która u jednej z nich wymaga podawania leków już
        teraz, a nie po upływie kilku lat jak u innych zakażonych. Ten Kameruńczyk to
        zwyczajny egoista i morderca.
    • Myślałam też, że podejrzewanie go o nosicielstwo byłoby z mojej strony
      uleganiem stereotypom. Dlatego kochaliśmy się bez prezerwatywy.

Jak mozna byc tak naiwnie i glupio poltic corect. Nawiasem mowiac gazety pisza
      ze ofiar moglo byc nawet 100. Czy naprawde kamerunczyk mial dryg i styl
      casanowy czy lapal dziewczyny na litosc, czasem ciekawosc i antyrasizm? Raczej
      to drugie bo ogladajac fotki mozna stwierdzic ze Denzelem Washingtonem to on
      raczej nie jest. A jesli tak bylo to chyba nie ma kogo zalowac bo kto idzie do
      luzka po to aby zamanifestowac swoje zaangazowanie dla idei antyrasizmu? Czy
      nie jest to idiotyczne?
    • Taka jest prawda.
      Bo czarny rzekomo ma wielkiego zaganiacza no i poza tym to takie trendy mieć czekoladowe dziecko... w pięćdziesiątym sezonie "Rodziny zastępczej" może wystąpić albo w innym takim badziewiu.
    • 04.01.07, 14:59
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

• wojownik o wolnosc, phi...

--
      IV RP- sex, klamstwa i tasmy Beger
    • macho. Więcej takich a pozbędziemy się debili.
    • buhaj_z_rogiem napisał:

> Cokolwiek by o tym przypadku nie myśleć, z jednym trzeba się zgodzić - seks
      > bez gumy a seks w gumie to niebo a ziemia, niestety.

Sproboj z Mandingo - nawet w gumie jest klawo!

Mandingo - when just big ain't enough!
    • DOBRZE WAM TAK LADACZNICE;
      Ilescie ludzi dalej zarazily?

I wyslej Pan BABE do pracy lub na zakupy
      • Jak czytam część tych pożal się Boże "komentarzy" to wstyd mi za was - polskie
        zakompleksione p*izdy i nieudacznicy. "Chciały drąga to mają", "dobrze im tak",
        "to się zawsze tak kończy". Nawet jeśli teraz macie radochę, że dziewczyny mają
        zmarnowane życie to fi*uty wam od tego nie urosną, niestety bo to pewnie
        rozwiązałoby wasz problem. Jeśli połowa facetów w Polsce jest taka durna i
        prosta jak 50% użytkowników tego forum którzy każdą kobietę która ma faceta
        traktują jak kur*ę a seks jako przykry obowiązek przy prokreacji to co się
        dziwić, że dziewczyny wolą murzynów?

Wiem że to pewnie byłoby fajnie - gdyby każda dziewczyna która prześpi się z
        kimś dostawała HIV (no przynajmniej każda ta, której było dobrze).
        Zrekompensowałoby wam to fakt, że na was nigdy żadna ładna nie zwróciła uwagi.
        Tutaj popełniono przestępstwo. Przypominacie mi wiejską hołotę która na wieść o
        gwałcie krzyczy że to wina dziewczyny bo ładnie się ubrała. Przypominacie
        leppera który w świetle reflektorów ze śmiechem prosiaka oznajmia że prostytutki
        nie można zgwałcić. Wstyd i żenada!

Oczywiście facet nie jest niczemu winien, bo według waszych durnych pał (a może
        pałek) niemoralne nie jest zniszczenie CAŁEGO ŻYCIA drugiej osobie - ale dobry
        seks. Bo przynajmniej dziewczyna ma za swoje a wy swój mały (może jedyny) powód
        do radości. Mam dla was propozycję. Nie wypisujcie tutaj już więcej głupot - po
        prostu zwalcie sobie żeby wam ulżyło a potem idźcie już spać idi*ci bo może
        któraś z tych kobiet to czyta i będzie jej jeszcze bardziej przykro, że jej
        rodacy to jeszcze więksi sk**ele od faceta, który je tak urządził!

--
        rmi.blox.pl
        • "Myślałam też, że podejrzewanie go o nosicielstwo
          byłoby z mojej strony uleganiem stereotypom. Dlatego kochaliśmy się bez
          prezerwatywy." :-)
        • Zastanawiam się ,czy ty masz mózg czy uszt przywiązane sznureczkiem? Bo twoim
          tekscie wydaje mi się ,że to drugie.
        • Panowie jakoś nic wspólnego z ich HIVem nie mają.

A kompleksy najwyraźniej ty masz. Sama może masz na boku jakiegoś opalonego i
          teraz histeryzujesz ze strachu.
        • 04.01.07, 20:47
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Krytykuję? Piszę szczerą prawdę. Zebrała się grupka sępów które cieszą się tym,
            że ktoś jest chory na HIV - "bo mu się należało". To :coś: nie jest godne nawet
            nazywać siebie ludźmi. To zwierzęta. Chociaż nie - w tym momencie muszę
            przeprosić wszystkie zwierzęta, ponieważ żadne zwierze nie żywi wobec drugiej
            istoty bezinteresownej nienawiści.

Tacy ludzie to dla mnie po prostu małe, nic nie warte, zawistne kawałki łajna -
            które mogą się popastwić nad nieszczęściem innych w zaciszu swojego domu, zza
            monitora. Bo w przeciwnym razie te małe p*zdy od razu dostałyby wp**, musiałyby
            zatkać niewyparzone gęby i stulić ogon pod siebie. I dobrze wiesz o tym, że mam
            tutaj 100% racji. Każdy prawdziwy facet od razu rozwaliłby takiemu baranowi nos.

Oczywiście niektórzy użytkownicy na tym forum są normalni. Nie obchodzi mnie czy
            współczujesz, czy nie, czy masz to w dupie. Ale jedyne czego te kobiety
            najbardziej teraz potrzebują to pi** i gó.. warte morały grupki p*..ych
            świętoszków za dychę!

Poza tym jestem facetem i "siedzę" w Polsce. Tylko w odróżnieniu od tych paru
            tępych jełopów z forum nie twierdzę, że każda dziewczyna to k*rwa która pójdzie
            z pierwszym lepszym murzynem a potem, najlepiej żeby za swój "grzech" (śmiechu
            warte!) złapała HIV. Z resztą pewnie połowa tych facetów ma kompleks niższości i
            sra w gacie za każdym razem gdy ktoś inny uśmiechnie się do ich dziewczyny
            (obojętnie czy to murzyn czy nie). Bo boją się, że ta zaraz da się mu przelecieć
            na środku ulicy. Niestety w takim wypadku to problem leży po stronie faceta a
            nie dziewczyny.
            --
            rmi.blox.pl
            • Pierwszy normalny post od normalnego faceta na tym forum!

PS. Zreszta zaloże sie, ze ta ząłosna hołota, która wyzywa tu te studentki od
              kurw , sama brzęczy do ucha dziewczynie, ze chcieliby bez gumy, a ona ma brać
              tabletki i rozwalć sobie organizm, bo oni tak wolą ...
              • hermina5 napisała:

> Pierwszy normalny post od normalnego faceta na tym forum!
                >
                > PS. Zreszta zaloże sie, ze ta ząłosna hołota, która wyzywa tu te studentki od
                > kurw , sama brzęczy do ucha dziewczynie, ze chcieliby bez gumy, a ona ma brać
                > tabletki i rozwalć sobie organizm, bo oni tak wolą ..
                Osoby, które cieszą się, ze te dziewczyny spotkała wreszcie "kara", ze poszły z
                Kameruńczykiem do łożka, to grupa mężczyzn cierpiaca z powodu kompleksów. W
                życiu im nie wychodzi i swoją frustrację w ten sposób próbują odreagować. Chcą
                sobie w ten sposób podnieść ego. Śmiejecie się z dramatu tych dziewczyn, a
                zapominacie o tym, że AIDS może dotknąć każdego z Was. Wiele osób nie zdaje
                sobie sprawy z tego, ze są zakażone.
            • Gardzę ludźmi, którzy cieszą się z nieszczęścia tych dziewczyn. Oni dużo
              gadaja ale na szczęście nikt o zdrowych zmysłach nie zwraca na nich uwagi.

Te nieszczęsne dziewczyny stały się ofiarami prania mózgów. Ktoś przekonał je,
              że pewnych pytań niektórym ludziom nie wypada zadawać. Nie wypada też ulegać
              stereotypom.

A teraz fakty, które one przez to przeoczyły:
              Polska - ludność 38 milionów, nosicieli HIV 25 tysięcy,
              Kamerun - ludność 16 milionów, nosicieli HIV pół miliona.

Gdyby te fakty znały i je sobie uzmysłowiły być może nie doszłoby do tej
              tragedii.

P.S. Od wielu lat mieszkam w USA i dobrze wiem do czego prowadzi poprawność
              polityczna.

--
              "... it's a lot easier and safer to pick on some rich old lady in a fur coat
              than a biker in a leather jacket."
        • Brawo! Masz rację na 100%!
          Dziewczyny, jeśli któraś z Was czyta te komentarze, nie ulegajcie fałszywemu
          złudzeniu, że świat jest taki jak ludzie na forum i że Was potępi, choć to Wy
          zostałyście skrzywdzone.
          Na forach jest dużo frustratów co piszą głupoty. Tak naprawdę, to mnóstwo ludzi
          szczerze Wam współczuje i życzy wytrwałości, i żeby choroba się nie rozwijała i
          żebyście zbudowały na nowo swój świat po tej traumie, jaka Was spotkała!
          Pozdrawiam ciepło!
        • r-mi napisał:
          ....ble ble ble
          Napisz po prostu ,że jesteś ciotą.
        • Doskonale wiedziały, że mają niezabezpieczony seks z facetem uprawiającym
          niezabezpieczony seks z dziesiątkami innych kobiet.

Coś takiego jest równie głupie gdy partnerem jest biały. Równie głupie jak
          używanie wspólnej igły do heroiny. Równie głupie jak lizanie publicznego kibla.
    • Zachcialo im sie egzotyki, to murzyn zostawil im jeszcze pamiatke. Niech teraz
      maja pretensje same do siebie, a dla innych naszych dziewczyn niech to lepiej
      bedzie lekcja, zeby z byle kim nie isc do lozka... Takie przygody predzej czy
      pozniej i tak wychodza bokiem.
    • Bardzo smutna historia o nieodpowiedzialności i beztrosce. Najbardziej
      przerażające jest to,że ów kameruńczyk nie posiadał zadnych skrupułów.
      Wszystkim dziewczynom bardzo współczuję ale nie moge oprzeć sie wrażeniu ,że
      zachowały idiotycznie.
      --
      beagle
    • Ale ten Mól musiał mieć "tłumacza".
    • za głupotę trzeba niestety płacić... szkoda tylko, że stereotyp Polki lecącej
      na wszystko co egzotyczne, bez żadnych zahamowań i z małpim rozumem, okazał się
      prawdziwy. Wystarczyło, że bambus wierszem gadał udając wrażliwca i głupie
      laski same pakowały mu się dołózka. W ciągu kilku lat tyle lasek obrobić -
      głupota polskich panien nie zna granic.
      • "W ciągu kilku lat tyle lasek obrobić" no właśnie to mnie najbardziej dziwi
        kurde aż żal że nie urodziłem sie kameruńskim murzynem albo zielonym kosmitą
        (to zawsze chyba jakaś egzotyka prawda?) tylko jestem zwykłym prawie 2-metrowym
        brunetem i marnuje czas na dzienne studiowanie 2 kierunków i prace kilka dni w
        tygodniu zeby zaimponować jakiejś "Monice z polonistyki" (cholera na poezję i
        układanie wierszy nie mam czasu..) a tu wystarczy tak niewiele to było troche
        z ironią ale zupełnie poważnie mam kumpla który autentycznie jest modelem i
        przez kilka lat znajomości miał może ze 4 dziewczyny (a nie należy do stałych w
        uczuciach.. raczej typ podrywacza)
        gdybym był tym prokuratorem (a może kiedyś nawet będę..) to pierwsze pytanie
        bym zadał: ty saimon jaqk to robiłeś brachu naucz mnie..
    • Może zachowały się "idiotycznie" z naszej perspektywy, ale będąc pełnym uczucia i ufności można coś takiego zrobić. tak sądzę. kiedyś chodziłam do klubu harlem gdzie roiło się od czarnych i biegających za nimi blondyneczek - akurat je śmiało mogę nazwać q..... ale te dziewczyny, opisane w artykule, widać jakie są - studentki, wykształcenie itd. zauroczył je ten człowiek i stało się. nie można ich porównywać do cipek dla których spotykanie się z czarnym to lans przed koleżankami. podziwiam te dziewczyny, które miały na tyle odwagi, żeby ujawnić się (na polonistyce pewnie już huczy od plotek), które mają siłę walczyć. to nie są jedyne ofiary świadomych nosicieli HIV, jednak to właśnie one miały na tyle samozaparcia i odwagi, by wystąpić i dążyć do ukarania tego potwora. myślę, że to co zrobiły uratuje wiele innych dziewczyn nie tylko przed s.m. ale przed innymi osobnikami, bo może pomyślą, zanim się zaczną kochać bez prezerwatywy. Wasze gadanie, że nie pomyślały, są głupie itd jest żałosne i smutne - czy Wy nigdy nie zrobiliście czegoś czego żałujecie? Czy nigdy nie zaufaliście komuś, kto się okazał tego niegodny? Myślicie, że one teraz tego nie wiedzą, że powinny się zachować inaczej?

Dziewczyny z artykułu - podziwiam Was i dziękuję za odwagę!
      • Jako elity wzorce czerpały z GW.
        kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53662,3778265.html
      • To co zgubiło te dziewczyny to wyznawana przez nie poprawność polityczna, co
        często równa się naiwności. Nie nalegały na gumkę, bo nie chciały ulegać
        stereotypom!!! Częściowo odpowiedzialność za ich tragiczną sytuację ponoszą
        ludzie, którzy im te szlachetne ale zupełnie nieżyciowe poglądy wpajali.

Rasizm - nie!

Zdrowy rozsądek - tak!

--
        • Nie nalegały na gumkę, bo nie chciały ulegać
          > stereotypom!!! Częściowo odpowiedzialność za ich tragiczną sytuację ponoszą
          > ludzie, którzy im te szlachetne ale zupełnie nieżyciowe poglądy wpajali.

Masz na mysli Kościół Katolicki?:P
          • Nie, nie miałem na myśli KK. Nie sądzisz chyba, że współżyły bez ślubu (i nie
            ma tu znaczenia czy z Simonem czy z Jankiem) wbrew zakazom KK ale nie nalegały
            na gumkę w obawie przed gniewem kleru? Mam jakieś dziwne wrażenie, że zadając
            się z chłopcami do nauk Kościoła raczej sie nie stosowały? W przeciwnym razie
            jako niezamężne do tej pory byłyby cnotliwe i z Simonem wieczorami odmawiałyby
            różaniec zamiast się z nim [...].

Moim zdaniem zanim poznały poetę z Kamerunu zostały zarażone paskudnym wirusem
            poprawności politycznej, który sprawił, że nie śmiały poprosić Simona o
            naciągnięcie na ptaka pokrowca. Kto je tym świństwem zaraził? Ja wątpię, że
            byli to panowie w czarnych sukienkach albo starsze panie w wełnianych
            berecikach.

--
    • Przecież tu nie chodzi wcale o prezerwatywę. Te dziewczyny nie planowaly zadnego
      związku z tym człowiekiem. Chciały się zabawić tanim kosztem, przekonać się jak
      to jest z murzynem. Trudno oprzec się myśli, że spotkała je zasłużona kara.
      • diesd napisał:

> Przecież tu nie chodzi wcale o prezerwatywę. Te dziewczyny nie planowaly zadneg
        > o
        > związku z tym człowiekiem. Chciały się zabawić tanim kosztem, przekonać się jak
        > to jest z murzynem. Trudno oprzec się myśli, że spotkała je zasłużona kara.

Skąd wiesz,że nie planowały?
        A Ty i cała reszta Polski najpierw się oświadcza, a potem dopiero idzie do łóżka
        tak?
        Wstyd mi, jak czytam takie komentaże pełne hipokryzji. I tak sobie myslę:
        "Niech ten kto jest bez winy jako pierwszy rzuci kamień"
    • kolejny mit o poprawności poszedł się j.....ć, szkoda tylko tych kobiet, to nie
      były kocmołuchy z podrzędnej dyskoteki, ale kobiety na poziomie. one też nie
      zaraziły chłopaków z pod budki z piwem.
      drogie panie jak macie chęć na czarnego i napalonego to mój pies spełnia te
      wymagania i jeszcze ładniej pachnier

• Ta porażająca historia ale wnioski/komentarze jakie ludzie po niej maja są
        równie niebezpieczne.
        Ani razu w radiu i TV nie było mowy o tym jak egoistyczni i prymitywni są
        faceci którzy odmawiają użycia prezerwatyw, powinno być więcej wezwań
        skierowanych do facetów aby zamiast członka używali głowy!! O takiej potrzebie
        uczenia facetów odpowiedzialności świadczy 1wszy komentarz na tym forum, gdzie
        facet wychwala w niebiosa sex bez gumki... takich prymitywów jest b.dużo
        niestety
    • 1. Jest takie biologiczne prawo, samica zawsze jest zainteresowana samcem z
      mzozliwi jaknajbardziej odmiennym zestaweg genow. U homo sapiens naturalnie
      doklada sie otoczke psychologiczna pt. osobowosc, oryginalnosc, intelekt itp.
      drobne "usprawiedliwienia".
      2. Polsko damski aspekt "Aby rownowaga nie byla zwichnieta, podnoszac sukienke
      spuszczala oczeta", czyli rozmowa o sxie jest ponizej godnosci naszych panienek,
      natomiast sam sex nie. Moze poza tym nie chcialy grzeszyc podwojnie, wiadomo, ze
      zabezpiecznie jest niekatolickie natomiast sex niejako mniej.
      3. Zainteresowanie kolesia bylo wyraznie okreslone, samo laskotanie odczuwa sie
      faktycznie lepiej bez gumki, a kto by sie kobitkami przejmowal, wiadomo (dla
      niego), ze po to sa aby dawaly przyjemnosc.
      Poza tym moze poszukiwal dziewicy aby go uzdrowila, i do tej pory nie znalazl.
      Zjawisko nie jest odosobnione na swiecie, "dzieki" HIV zostaje od czasu do czasu
      ujawnione. Przed trzema laty w Finlandi ( a tam zabezpieczyc sie nie powinno byc
      trudno) podobny zawodnik zarazal z szybkoscia 4-rech panienek na jednej
      dyskotece (mieszkal blisko)i zdazyl 198 zarazic.
      Naturalnie, gdyby bialy a na dodatek polski student taka przycisnal mocniej w
      tancu, to byloby molestowanie scigane prawnie.
      Sprawe nalezy naglosnic, moze Min Oswiaty wezmie ja jako przyklad do omowienia w
      stosownym programie, bo dziewczyn szkoda, nawet tych moralnych inaczej, "po polsku".
      A kolesia powinno sie humanitarnie lecz stanowczo odstrzelic przy jakiejs
      okazji, jezeli go sie zawroci do kraju pochodzenia to pewnie tam tak zrobia.
      Generalnie , jak mawia moj przyjaciel, " Nie mozna do kobiety miec pretensji ze
      jest kobieta".
      Wszystkim studentkom z tego wydzialu zycze dalszych owocnych studiow nad prawami
      czlowieka (mezczyzn) i obowiazkami (kobiety). A z latwoscia znajda sobie innego
      nauczyciela, moze z mniej zlosliwym typem HIVa. Do dziela panienki, nie
      zrazajcie sie dobnymi niepowodzeniami w walce o idealy. Co zdobedziecie na
      takich studiach to wasze, na cale zycie.
    • Ta porażająca historia ale wnioski/komentarze jakie ludzie po niej maja są
      równie niebezpieczne.
      Ani razu w radiu i TV nie było mowy o tym jak egoistyczni i prymitywni są
      faceci którzy odmawiają użycia prezerwatyw, powinno być więcej wezwań
      skierowanych do facetów aby zamiast członka używali głowy!! O takiej potrzebie
      uczenia facetów odpowiedzialności świadczy 1wszy komentarz na tym forum, gdzie
      facet wychwala sex bez gumki... ten sposób myślenia jest niestety b. powszechny.
      • Przeczytaj jeszcze raz ten fragment wypowiedzi jednej z ofiar: "Myślałam też,
        że podejrzewanie go o nosicielstwo byłoby z mojej strony uleganiem stereotypom.
        Dlatego kochaliśmy się bez prezerwatywy."

--
        • "Myślałam też, że podejrzewanie go o nosicielstwo byłoby z mojej strony
          uleganiem stereotypom.Dlatego kochaliśmy się bez prezerwatywy."

Przyznaje ta logika rozumowania i próba usprawiedliwienia jest ŻAŁOSNA! ALE to
          nie zmienia faktu,że to faceci przede wszystkim są odpowiedzialniz za
          bezpieczny sex (jeśli mowa o HIV )- w końcu prezerwatywę się zakłada na członka
          a nie macice.
          Z drugiej strony jeśli facet wychodzi na takiego gnojka egoistę to kobieta
          powinna go od razu spławić i narażać swojego zdrowia i życia.... ale w Polsce
          niestety ludzie są niedokształceni strasznie- kobiety i mężczyźni.
przejdź do: 1-100 101-200 201-208
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.