Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczm...

Komentarze do artykułu

PO pokazało swoje spoty z Rydzykiem i Kaczmarkiem

Ojciec Rydzyk ze słynną kwestią o "czarownicy", Janusz Kaczmarek zatrzymywany przez ABW, strajkujące pielęgniarki, a w tle wypowiedź premiera - "Głodówka, to nie jest niezjedzenie kolacji" - to ujęcia z nowych spotów wyborczych PO.

Re: W spotach Platformy o.Rydzyk, Kaczmarek, piel

Autor: dzwonniczy 14.09.07, 17:20
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Spot z Kaczmarkiem to równie dobrze PiS mógłby puszczać jako swój, pokazuje że dla przestępców PiS nie ma litości, nawet we własnych szeregach.

Ten z Rydzykiem, to o co chodzi? Że liberałowie będą karać za obrazliwe wypowiedzi w stosunku do władz państwa? Dziennikarzy też czy tylko Rydzyka?

Generalnie te spoty to kolejny dowód że PO nie ma programu poza antykaczyzmem.

Ciekawe co na to "medialni eksperci" którzy w GW przejechali się po spocie PiSu??
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (401-465)
(301-400)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-465

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.