Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   Chłopie, wyluzuj, bo ci żyłka pęknie!

Komentarze do artykułu

Sprawa zagłuszania telefonów pielęgniarek - do prokuratury

Szef MSWiA zwróci się do prokuratury o sprawdzenie czy zagłuszanie telefonów pielęgniarek protestujących latem przed kancelarią ówczesnegeo premiera Kaczyńskiego było zgodne z prawem. - Wbrew zapewnieniom ówczesnego rządu protestujące pielęgniarki były narażone na długotrwałe działanie pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez urządzenia zagłuszające - głosi komunikat Centrum Informacyjnego Rządu.

Chłopie, wyluzuj, bo ci żyłka pęknie!

Autor: marcowroc 01.02.08, 21:52
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Ciekawe co cie tak zdenerwowało? Ta liczba żenujacych informacji o twoich idolach? Że się boją laptopa albo pielęgniarki?
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-175)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-175

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.