Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Wiadomości   Komu DHL oddaje paczki?

Komentarze do artykułu

Komu DHL oddaje paczki?

Polska to bardzo nieszczęśliwy kraj. Jego mieszkańcy nie mają żadnej możliwości pewnego przesyłania paczek znajomym czy współpracownikom. Zawodzi poczta, zawodzi jej prywatna konkurencja, zawodzą nawet słono opłacani kurierzy!

Komu DHL oddaje paczki?

Autor: etycja 09.10.08, 13:07
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Kochani nie straszcie mnie. Właśnie czekam na przesyłkę DHL-em z Wielkiej Brytanii. Poczta zawiodła mnie już tyle razy, że uparłam się tym razem skorzystać z dobrego kuriera. Sąsiadów mam w porządku, ale czy kogoś zastaną? Wiadomo, że będę się starać pilnować kiedy się pojawi, ale czy to znaczy że przez najbliższe kilka dni mam być 24 godziny na dobę w domu bo nadana była przesyłka zwykła ( nie terminowa)?
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.