Komentarze do artykułu

Dowód osobisty i prawo jazdy do kupienia w Internecie

Czy prawo jazdy można kupić? Z ogłoszeń w Internecie wynika, że tak. Tajemniczy internauta przekonuje, że wystarczy dostarczyć swoje dane osobowe, przesłać swoje zdjęcie i wpłacić 500 złotych zaliczki. Zdaniem policji, to zwykłe oszustwo.

Dowód osobisty i prawo jazdy do kupienia w Inte... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Oczywiście że można kupić nielegalnie legalne prawko z wpisem do rejestru.
    • Załóżmy, że osoba oferująca tego typu usługi rzeczywiście może załatwić prawo jazdy czy dowód osobisty. Wtedy jest to fałszowanie dokumentów. Jeśli oferta jest oszustwem to... nie bardzo kto ma się policji poskarżyć. Bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie na policję i nie powie, że chciał kupić prawo jazdy albo lewy dowód osobisty (oryginalny można dostac w urzędzie za zdecydowanie mniejszą kwotę). To troche tak jakby konsument amfetaminy poszedł na policję poskarżyć się, że diler mu z cukrem pomieszał.
      • Nie jest tak dobrze:) Włamywacz wezwał policję jak go domownik (ochroniarz) pobił:) Więc i tu znajdzie się ktoś taki.
        • mozna kupic prawo jazdy legalne z wpisem w rejestr.Sam takie kupilem i mialem dwie kontrole przez policje i wszystko jest legalne.Dlugo mi zajelo zanim znalazlem kontakt do takiej osoby ale oplacalo sie. Gosc jest konkretny,rzetelny i co najwazniejsze nie oszukuje ludzi tylko zalatwia prawko. Minol mi juz ponad rok czasu jak odebralem dokument i jezdze. Piscie ze jestescie od Benka S i wam tez zalatwi. Podaję do niego kontakt :) rogulski1967@wp.pl
      • Można kupić w wielu miejscach internet jest duzy ja kupilem np u goscia dokumenty.kontakt@safe-mail.net i gladko poszlo
      • ile jeszcze sobje napiszesz komentarzy oszuscie zalewski.1972@o2.pl !!!!!! ZALEWSKI TO OSZUST I NIE ZALATWI WAM PRAWA JAZDY. ZALEWSKI BIERZE KASE I PRZESTAJE ODPISYWAC MNIE TEZ OSZUKA WZIOL 700 ZL I PSZESTAL ODPISYWAC NA MEJLE.zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST NIC WAM NIE ZALATWI OD KILKUNASTU MIEZIECY SAM SOBJE WYSTAWIA KOMENTARZE I MYSLI ZE LUDZI MU UWIERZA ZE ON MOZE ZALATWIC PRAWO JAZDY. BIERZE ZALICZKI I ZNIK I SLAD PO IM GINIE ALE JA JUS GO ZGLOSILEM NA POLICJE I NIE UIDZIE MU TO NA SUCHO !!!! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST !
    • > Oczywiście że można kupić nielegalnie legalne prawko z wpisem do
      > rejestru.

Gdzie?? :)
    • klienci powplacaja 500zl zaliczki i potem korespondencja sie
      urwie... oferent ma nadzieje, ze zanim oszukani zaczna robic szum w
      miediach (o ile w ogole zaczna, bo przeciez wplacajac pieniadze
      popelniaja przestepstwo), zdazy sie troche oblowic...
    • hej Chcę sobie zrobic prawko ale pracuje za granica i nie moge siedziec poł
      roku w polsce zeby czekac na egzaminy tyle czasu ,naprawde nie ma się co dziwic
      korupcji bo sama myśle o kupieniu prawka!!!!!!!!! a chcialabym uczciwie i
      normalnie zdac ale tyle czekac na egzaminy to śmieszne !!!!to tylko w Polsce
      może tak być mamy 21 wiek ale daleko za murzynami jestesmy !!!!!!!!!!! Pozdrawiam
    • Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziecie prawidłowo, i wpada na was pijany kierowca.
      W wyniku wypadku jesteście sparaliżowani, i do końca życia wymagający opieki/płatnej/.
      Chcecie wystąpić o odszkodowanie, oczywiście wysokie. I w tym momencie dociera do was, że macie "lewe" dokumenty, które już obejrzała policja.
      A teraz zatrudnijcie swoje szare komórki.
      • A co to ma do rzeczy? Sprawca jest jeden i fakt, że poszkodowany ma "lewe" prawo jazdy nie ma tutaj w takim przypadku nic do rzeczy. Inaczej byłoby gdyby np. ktoś chciał uzyskać odszkodowanie z AC po kolizji/wypadku ze swojej winy.
        --
        FACET DO WYNAJĘCIA
    • wiem ze to lamanie prawa itp,itd ale coz zycie jest ciezkie i trzeba sobie je jakos ulatwic wiec jezeli jest taka okazja dlaczego nie.?prosze o kontakat w sprawie kupna prawa jazdy zalezy mi na czasie, cena nie ma znaczenia mika198720@wp.pl ;-)
    • Panstwo rzadzone przez POsPOlitych przestepcow...Rychow...i Zdzichow...

--
      "Był las, nie było was. Nie będzie was, będzie las".
      • nie tylko w Polsce fałszują dokumenty. A fałszowanie dokumentów nie jest winą rządu...
      • ile jeszcze sobje napiszesz komentarzy oszuscie zalewski.1972@o2.pl !!!!!! ZALEWSKI TO OSZUST I NIE ZALATWI WAM PRAWA JAZDY. ZALEWSKI BIERZE KASE I PRZESTAJE ODPISYWAC MNIE TEZ OSZUKA WZIOL 700 ZL I PSZESTAL ODPISYWAC NA MEJLE.zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST NIC WAM NIE ZALATWI OD KILKUNASTU MIEZIECY SAM SOBJE WYSTAWIA KOMENTARZE I MYSLI ZE LUDZI MU UWIERZA ZE ON MOZE ZALATWIC PRAWO JAZDY. BIERZE ZALICZKI I ZNIK I SLAD PO IM GINIE ALE JA JUS GO ZGLOSILEM NA POLICJE I NIE UIDZIE MU TO NA SUCHO !!!! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST ! ZALEWSKI TO OSZUST ! zalewski.1972@o2.pl TO OSZUST !
    • Witamy. Oferujemy pomoc w zdobyciu uprawnień, prawo jazdy kat. A, B, C, C+E, D. Nasza spółka zajmuję się tym już ponad 10 lat. Dokumenty są Ukraińskie, zdobywane we Lwowie lub Kijowie z wpisem do rejestru, legalne, z Urzędu! Ceny zaczynają się od 1600 zł w zależności od kursu waluty $. kat. A- 1300 zł od 16 lat, B- 1500zł od 16 lat, C- 1800zł od 18 lat, C+E 2000 zł od 20lat, D- 1800 zł od 18 lat.
      Możliwość wyjazdu z klientem na 2 tygodnie, dodatkowo opłata za hotel lub oddajecie Państwo dokumenty w nasze ręce i załatwiamy to zaocznie, zaliczka w zależności od kategorii, ponieważ opłacamy wnioski. Pobieramy zaliczkę w wysokości 46%. Dokumenty po odbiorze przez nasz zakład wysyłamy kurierem, który dostarcza dokument. Resztę kwoty płatne u naszego kuriera. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail - prawojazdyukraina@o2.pl
    • Prawo jazdy na Ukrainie w ciągu 2 tygodni, legalnie. 100% zadowolenia klientów.
      Cena 1500 zł kat. A oraz B, inne kategorie, cena do negocjacji. mail: moen3007@o2.pl
    • Prawo Jazdy na Ukrainie, z wyjazdem oraz zaocznie, kat.B cena 1600 . Więcej info pod moen3007@o2.pl POZDRAWIAMY
    • Witam interesuje mnie kategoria- A, B, T+ E . Ile by to kosztowało? Z góry dziękuj i czekam na odp.
    • jak moge sie skontaktowac zalezy mi na tym.prosze o szybki kontakt
    • UWAGA OSZUST!!! Witam oglaszajacy sie tu osoby to oszusci! Szczegolnie moen3007 (napewno to nie jedyny jego nick) zaliczka wzieta i sciema sie zaczyna z 2tyg robi sie 3miesiace itp. Nie ufajcie tym typom to zwykle szumowiny starajace sie dorobic czyims kosztem.
    • Bartek szmajdzinski to oszust , przyslal mi do domu puste kartki zamiast prawka , nie bierze zaliczek , przysyla skany prawka i wszystkich dokumentow oszust i dran . Ciekawe ile ludzi juz oszukal? Podrabia pieczatki ze starostwa w Warszawie , szkoly nauki jazdy i nawet egzaminatora . Nie dajcie sie oszukac ja na szczescie odzyskalam 2500 bo trafilam na kuriera uczciwego i zwrocil mi pieniadze . Uczulam wszystkich , ja teraz zapisalam sie na 17 wrzesnia i ide na egzamin to bedzie moje drugie podejscie dopiero ale bede zdawala nawet 100 razy ale juz sie niedam tak podejsc . bartekszmaj1981@gmai l.com to swinia i oszust . Prosze o kontakt ze mna tych ktorych oszukal bo ja mu niepopuszcze , dzwonilam do starostwa i do szkoly w ktorej niby ukonczylam kurs i pow im ze ich pieczatki podrabia i tez zglosza go na policje ja dostane w zawiasach i mandat a on niezle za to beknie . OSZUSTA PIER....
    • Oszust. Pobierają kase od naiwnych a potam ani widu ani słychu :) nie rób tego - to przestępstwo zarówno z ich strony jak i tych którzy chca kupić :)
    • Witam organizuje kursy na prawo jazdy na Ukrainie. Na wszystkie Kategorie. Zapewniam transport, sprawy formalne i urzędowe jak: Meldunek - Szkołę jazdy - Egzamin państwowy - Odbiór dokumentu - Hotel. Zdawalność 100%. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK. Płacisz dopiero przy osobistym odbiorze dokumentu. Krótkie Terminy. Wszystko w PEŁNI LEGALNE. e-mail: ukrainakalisz@onet.pl tel: 515736354
    • Od kogo można kupić prawko... czekam na wiarygodnych ludzi
    • ludzie kto by chcial polski dowod ! ja od miesiaca moj chce oddac za darmo i kazdy tylko polski? oj nie nie ! prawko nie bo przyda mi sie za granica. kto chce to pisac na maila.
    • w dzisiejszych czasach można kupić niemalże wszystko..
      --
      www.youtube.com/watch?v=atXdEHSLGec
    • Prawko
      Widać wiele ludzi was oszukało jeżeli chce ktoś prawko legalnie to jestem w stanie załatwić
      w grę wchodzi tylko kat B bo mam tylko taką możliwość załatwiam tylko do końca roku bo potem zmiana przepisów ale po zmianie po miesiącu myślę że dalej zacznę a tylko konkretne osoby
      limit osób w miesiącu tylko załatwię bo jest tego załatwiania i żeby ludzie nie czekali po 2 miesiące tak miałem myślę że załatwię w ok 20 dni bo szybciej się nie da więcej napiszę co i jak na poczcie zapraszam zalewski.1972@o2.pl
    • Cześć
      Miałam wcale nie pisać też się dałam oszukać ale w końcu trafiłam na zaufanego człowieka
      oto on zalewski.1972@o2.pl załatwił mi co prawda załatwiał mi ponad miesiąc już myślałam że
      tylko kasę wyłudza a tu nagle napisał do mnie czemu nie odebrałam jeszcze prawka wchodzę
      na pwpw jest tak się cieszyłam że nie wiem jak to opisać mam prawko co prawda legalnie
      wysłał mi nawet tak jak obiecał badania lekarskie i przepraszał że tyle to trwało ale wiadomo ryzyko i za to że czekałam to wyśle mi to 100zł które było dla niego zabezpieczeniem super kocham go haha polecam ja właśnie śmigam autkiem moim kochanym jak chcecie to piszcie karola.90@o2.pl jak będę to odpisze super polecam go żebyście na padli oszustom jeszcze chłopakowi załatwiam na A ale on pisał że nie może on ale popyta nie obiecuje pozdrawiam wszystkich jak to się mówi szerokości tak pa
    • Też mi zalewski.1972@o2.pl załatwił własnie dzisiaj odebrałem w urzędzie nie kazał na forum go reklamować ale jest uczciwy i należy mu się zaufanie pozdrawiam
      • 3 posty reklamujące zalewskiego wyglądają mi na pisane przez samego zalewskiego. jest to widoczne po stylu pisowni oraz uzywanych znaków. Przestrzegam tylko. Wy decydujcie czy możecie powierzyc komuś większą sumę pieniędzy bez gwarancji jakiejkolwiek. Adres poczty można zmienic w ciągu kilku sekund, więc może byc ten sam, który oszukał poprzednich. Można też pisac tak jak to robi zalewski. Czyli niby prosi aby go nie reklamowac, aż nagle ktoś go reklamuje. Sposób jest dziecinnie prosty i uczą tego w piaskownicy. Uważajcie więc.
      • Naprawde ci zalawtil a to nie jest jakas sciema sie matwie ze to oszust podobno sam se opinie o sobie pisze a zalezy mi na praw. i mam nadzieje ze zalatwi jak nie bedzie zle.Ma ktos dowody ze zalatwia na bank
    • A bym zapomniał śpieszcie się bo z tego co pisał to tylko załatwia do końca tego roku bo to ryzykowne pozdrawiam gorąco
    • Właśnie sprawdziłem na pwpw i mam do odbioru dokument prawa jazdy.
      Odbieram w poniedziałek bo mnie nie ma w domu.
      Ja załatwiałem u zalewski.1972@o2.pl.
      Też się naciągnąłem parę razy ale on się okazał uczciwy.
    • Moi drodzy. UWAŻAJCIE NA ZALEWSKI@........TO OSZUST I KRĘTACZ. TO TEN SAM TYLKO PISZE POD RÓŻNYMI ADRESAMI EMAIL'OWYMI. NIE BĄDŹCIE NAIWNI. GWARANTUJĘ, ŻE ZNAJDĄ SIĘ JELENIE, KTÓRZY MU UWIERZĄ. Z MOIM KUMPLEM PISAŁ I JEŚLI CHODZIŁO O UWIARYGODNIENIE JEGO MOŻLIWOŚCI TO KONTAKT SIĘ URWAŁ.
    • Nie stać cię na poprawkowy egzamin? Zarabiaj przez internet!!
    • Tak zgadzam się tomasz kubala to oszust tak somo jak men czy jaos tak i legalneprawo mmnie oszukali na kasę kolega robił u zalewski ji dostał też robie u niego za ok 10 dni max 15 powinienem miec prawko od niego pial na poczatku ze ma problemy z zrobieniem ale przeprosil
      i jest juz ok wyslal mi nawet potwierdzenie egzaminu zdanego 1 blad mam 43 min egzaminu zdany pomyslnie jak odbiore prawko to napisze zalewski nie oszust poszdrawiam nie wierzycie to nie piszcie do niego ktos zostal oszukany tak jak ja pare razy i juz mysli ze wszyscy to oszusci a tak nie jest jednak ktos jest i zalatwia czasc
    • zobacze jka z tym zalewski.1972@o2.pl kolega tam zalatwil ma prawko ja jestem w trakcie i pisze mily facet zobacze jak bede mial napisze jak nie to oszust ale chyba nie jak kolega ma i mi gho polecil chyba jest ok zobaczymy
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.