Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Publicystyka   Publicystyka   Zamiast jechać po do...

Komentarze do artykułu

Zamiast jechać po dokument do miasta, wystarczy, że pójdziesz na pocztę

Poczta Polska wie, jak ułatwić mieszkańcom wsi życie. A ściślej - załatwianie urzędowych spraw tak, by nie musieli jechać do miasta.

Zamiast jechać po dokument do miasta, wystarczy...

Autor: ekofanka 11.09.09, 08:54
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Urzędnicy powinni myśleć o takich rozwiązaniach, które zminimalizują konieczność wypraw do różnych urzedów. W założeniach eko-miasteczek wszystkie urzędy i sklepy powinny być dostępne w zasięgu 10-cio minutowego spaceru. Rzadsze podróże, to mniejsza emisja spalin. Mniej spalin to mniejsze zanieczyszczenie środowiska i mniejszy wpływ na globalne ocieplenie. Polecam fajne materiałyna temat globalnego ocieplenia w bazie wiedzy na www.chronmyklimat.pl
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.