Dodaj do ulubionych

Ostatecznie: 37-latek z Gdańska miał A/H1N1

14.11.09, 12:17
Szkoda ze nie dano mu szansy zakupu szczepionki .Gdyby taka szanse mial
prawdopodobnie by zyl.
Edytor zaawansowany
 • marcin22w 14.11.09, 12:18
  Domagam się ścigania min.Kopacz_ki przez prokuraturę! Obywatele
  wy_Kopacz ją ze stołka!
 • pafni 14.11.09, 13:02
  marcin22w napisał:

  > Domagam się ścigania min.Kopacz_ki przez prokuraturę! Obywatele
  > wy_Kopacz ją ze stołka!

  Emocje,emocje..ja np. nie chce byc szczepiony.
 • czarny_walc 14.11.09, 13:36
  Zanim ulegniesz propagandzie i sie zaszczepisz zwróć uwagę na fakty:

  GRYPA:

  1. Rocznie na zwykłą grypę umiera od 500 do 700 tyś ludzi ( z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 miliona) , podczas gdy na świńską grypę zmarło od początku roku około 6 tysięcy osób, czyli około. 140 razy mniej.

  2. Mimo ze śmiertelność nie przekracza 0,5%, przebieg grypy jest stosunkowo łagodny a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykłą grypę ogłoszono pandemię i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.

  3. WHO ogłosiło szósty ( najwyższy ) stopień pandemi świńskiej grypy po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych.
  Mimo tego, że co roku na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemi ani masowych szczepień. Ponad to tuż przed ogłoszeniem pandemi WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do jej wprowadzenia.

  4. Większość ofiar grypy jest w krajach o niskim poziomie opieki medycznej lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony np: UESA gdzie 1/6 obywateli nie ma prawa do ubezpieczenia. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Północna i Południowa , a kolejne 20% to Azja - Europa to niecałe 5%. Oznacza to, ze w krajach gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.

  5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykła grypę i jej powikłania 6,5 tysięcy ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać ze 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę kiedy to średnia jest znacznie większa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy co daje około 2 osoby dziennie.

  6. Śmiertelność na Ukrainie wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria bo na dobrą sprawę nie wiadomo ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę

  7. WHO podaje ze 70% wszystkich zachorowań na grypę ( UWAGA! - NA ŚWIECIE! ) to grypa AH1N1. Oznacza to ze na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być juz 630 tys chorych na AH1N1 ( 900 tys zachorowań ). Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osob...

  8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio ( w ciągu ostatnich 10 lat ) około 350 tyś osób co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak dotąd od lipca stwierdzono 200 przypadków AH1N1, co daje nam zachorowalność na grypę AH1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%. Trochę to odbiega od stanu faktycznego.

  SZCZEPIONKI:

  9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek ( miedzy innymi rtęć i skwalen ), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi a w szczególności dzieci.

  10. Mimo ze przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy, szczepionka na świńską grypę pojawiła sie już po 2 miesiącach od pojawienia sie pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszenia pandemi. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które również trwają przynajmniej kilka miesięcy.

  11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarło ja dotąd 3 osoby. Natomiast po masowych szczepieniach prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne komplikacje. Mimo to WHO utrzymuje że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, a te są bezpieczne.

  12. W ciągu 2-4 miesięcy, mimo jakichkolwiek podstaw do paniki wiele krajów zapowiedziało masowe szczepienia oraz zamówiło miliony nie sprawdzonych szczepionek.

  13. Firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności za ich ewentualne niewłaściwe działanie w tym wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.

  14. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów z którymi podpisują umowy utajnianie przed opinią publiczną, skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

  15. W wielu krajach, w tym Niemczech i Francji wybuchły skandale po tym jak sie okazało ze władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały miedzy innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji które budzą największe obawy.

  16. W większości krajów, lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że sie zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza ze tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.

  17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie jest w 2/3 finansowana przez te firmy.

  Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych ( Europejska Grupa Badawcza ), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. W śród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.

  18. Firma Baxter - jeden z głównych producentów szczepionek złożyła wniosek o opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na pól roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.

  19. W lutym firma Baxter wysłała do Czech szczepionki na grypę sezonową. Ponieważ wydarzył się wypadek, zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne którym je podano zdechły. Jak się okazało szczepionka zawierała wirus AH5N1 ( znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1 - śmiertelność na poziomie 60% ). Gdyby nie wypadek wirus został by zaaplikowany w Czechach jako zwykła szczepionka.

  20. Wszystkich tych informacji nie usłyszysz w polskich mediach. Czy to normalne?

  Jeśli uważasz ze nie to odpowiedz sobie na pytania:
  1. czy jest możliwe ze w innych sprawach ( np polityka ) stosowane są podobne mechanizmy ze strony mediów i że jesteś poddawany manipulacji?
  2. Ze twoje poglądy mogą być efektem manipulacji i nie oddają prawdziwej sytuacji?
  3. Czy warto wierzyć mediom które w ten sposób działają?

  Pozdrawiam

  ps.

  /jeżeli uważasz ze powyższa informacja okazała się dla ciebie przydatna przekaz ją innym

  Poniżej trzy linki. Zapoznaj się z nimi dla własnego dobra.
  tnij.org/es8f
  tnij.org/er1a
  tnij.org/esxd
  --
  Warto przeczytać a nawet zabrać głos:
  Logika a wiara
  Czy umysł jest funkcją mózgu ?
 • indeed4 14.11.09, 14:45
  Ile jest ofiar śmiertelnych grypy a ile zażycia szczepionki ?
 • indeed4 14.11.09, 15:56
  Kiepska ta odpowiedź :-D i nie na temat niestety :->
 • indeed4 14.11.09, 16:19
  I cieszę się, że ci się podobało :-D życzysz sobie coś jeszcze ?
 • europejs 14.11.09, 18:22
  Sa szczepionki co sie je zazywa.
  Do nosa.
  Ale on o tym nie wie bo czyta GW.
  Jega rola jest kanalizowac madre posty.
  Wiec wali napedzajac maluczkich na trucizne.
  I do tego droga trucizne.
  Na ktorej zarabiaja i to dobrze znow ci sami.
 • uchachany 14.11.09, 19:54
  chorych na grypę, by zmusić rząd do zakupu szczepionek i zapewnienia tym zysku producentom.

  Nasza społeczna służba zdrowia, wprawiona już akcją pavulonowania starych ludzi NA PEWNO DA SOBIE Z TYM RADĘ :).

  Kwestia tylko, ile "reprezentanci medyczni" będą musieli POsmarować "młodym, wykształconym, z większych miast... " lekarzom i pielegniarzom.

  Tym bardziej, że wykończanie staruchów jest czynem miłym sercu każdego PełOwca, bo to przecież elektorat Łojca Dyrektora, a więc pośrednio i PiSu.

  Tak że Młody PeOwcze - Pracowniku Służby Zdrowia: pavulonuj chorych na grypę staruchów!

  Wypełnisz tym samym Słynne Standardy PełO, czyli pójdziesz w ślady Błogosławionej Beaty PełOwskiej Od Lodów, zyskasz wziątkę od firm farmaceutycznych - producentów szczepionek, a i wdzięczność Schetyny i Tuska za POprawę składu elektoratu też piechotą nie chodzi!

  MŁODY LEKARZU Z PO - PAVULONUJ ZAGRYPIONYCH STARUCHÓW!

 • indeed4 14.11.09, 20:38
  (')
 • uchachany 14.11.09, 20:43
  :)!
 • indeed4 14.11.09, 20:53
  Ja im zaraz dam łapówy .... co za pech, że tak denne i
  niekompetentne kreatury rządzą naszym pięknym krajem tylko dlatego,
  że ludziska się boją powrotu do władzy jeszcze bardziej dennych ...
  w sumie - niewesoło :-/
 • uchachany 14.11.09, 20:58
  to p...lę!".

  To co te producenty szczepionek dzieci są czy co?!

  CBA odzyskane, Kamiński pogoniony, po żadnych cmentarzach z geszeftem nie trzeba się bunkrować, a oni świętą Tereskę rżną i uważają, że jak raz posmarowli WHO zeby poszczuła cały świat "pandemią", to i rząd PełO pokornie ustawiu się w kolejkę kupujących?!

  A TAKIEGO WAŁA!

  Chcesz zarobić jeden z drugim producencie - PŁAĆ, a nbie drzyj mordy!
 • mikka8 14.11.09, 20:54
  Dyskutanci sie rozeszli,a tu jakas grupowa mosturbacja trwa:D Oj nieladnie chlopaczki,nieladnie:P

  ps.nie zrobcie sobie krzywdy ,ostroznie!
  --
  "Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się miało umrzeć jutro".
  James Dean
 • mikka8 14.11.09, 20:55

  --
  "Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się miało umrzeć jutro".
  James Dean
 • indeed4 14.11.09, 20:59
  Też racja, lecę - dobranoc :-D
 • corpus_delicti 14.11.09, 21:10
  ofiara to chyba kolega jest...ofiara losu i propagandy durniów
 • tomeeeek 14.11.09, 22:22
  Wrzućmy to na pierwszą stronę. Zróbmy jakąś panikę, bo za spokojnie jest.

  --
  tomeeeek
 • bushevik 14.11.09, 20:02
  od kilku dni, dzien po dniu, na stronie pierwszej GW artykuly o
  szczepionkach i grypie

  czytam kilka angielsko-jezycznych (np. Guardian and BBC) i tam jest
  bardzo umiarkowanie na te tematy, od czasu do czasu jakis artykulik,
  nic specjalnego.

  W GW zas odwrotnie, same krzykliwe tytuly, jakby w kraju zmarlo nie
  1 osoba ale 100,000 ludzi a dziesiatki milionow zostalo zarazonych.
  Robienie sensacji nagania czytelnikow, a wiec i reklamodawcow.
  A to z kolei znaczy niezla ka$a dla GW.
  I kolo sie kreci.
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 20:07
  bushevik napisał:
  Bo Zachod zakupil szczepionki.PO czeka na ofiary i bedzie winien wschod a nawet zachod.Szczepienia to indywidualna sprawa obywateli o ile maja mozliwosc szczepienia.W GB maja, we Francji maja.W Polsce rzad nic nie zrobil zeby obywatele mieli MOZLIWOSC WYBORU.
  > od kilku dni, dzien po dniu, na stronie pierwszej GW artykuly o
  > szczepionkach i grypie
  >
  > czytam kilka angielsko-jezycznych (np. Guardian and BBC) i tam jest
  > bardzo umiarkowanie na te tematy, od czasu do czasu jakis artykulik,
  > nic specjalnego.
  >
  > W GW zas odwrotnie, same krzykliwe tytuly, jakby w kraju zmarlo nie
  > 1 osoba ale 100,000 ludzi a dziesiatki milionow zostalo zarazonych.
  > Robienie sensacji nagania czytelnikow, a wiec i reklamodawcow.
  > A to z kolei znaczy niezla ka$a dla GW.
  > I kolo sie kreci.
  >
 • bushevik 14.11.09, 20:11
  Ty piszesz o mozliwosci wyboru ... Otoz to. W tym cala rzecz dla
  mnie. Niestety odnosze wrazenie ze poniewaz ta nagonka medialna
  (szczegolnie w tej szczekaczce G Wybiorczej) jest tak glosna - wiec
  moze byc przymus i zamordyzm.
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 20:11
  Widzisz czubku.
  Polacy nie maja mozliwosci.Jest okolo 2 miliony szczepionek z demobilu.To zalatwily poprzednie rzady.Tusk i ekipa znowu w szafie.
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 20:16
  Jeszcze w tym tygodniu po swoją dawkę odporności powędrują do lekarzy Rosjanie. Rumunia pod koniec listopada rozpocznie akcję szczepień, którymi w pierwszej kolejności mają być objęci pracownicy służby zdrowia i uczniowie w Bukareszcie i Jassach na północnym wschodzie, a także funkcjonariusze służb na granicy z Ukrainą, która jest dotknięta epidemią grypy.
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 20:19
  A Polska Donalda ?.
  SQmiech.I niby jestesmy w Europie.
 • guru133 14.11.09, 22:40
  zwykle judzi. Pomimo że ty i twoi kumple robili w PRL-u wszystko, żeby Polski
  nie było w cywilizowanej Europie, nie udał się wam i jesteśmy a tego przeboleć
  esbeckie ścierwo nie może.
 • bushevik 14.11.09, 20:19
  o jezu, to pisdus :-)

  prawdziwy-moher napisał:
  >To zalatwily poprzednie rzady.
  Tusk i ekipa znowu w szafie.
 • uchachany 14.11.09, 20:17
  szczepionki kupiła (jak to mówiła Sawicka "a za friko to ja p...lę!"), tymczasem producenci leków centralnie posmarowali WHO żeby ogłosiła "pandemię" i uważali, że temat załatwiony, bo wszystkiee rządy takie pokornie kupują, więc takie POełO ani im podskoczy, tylko też kupi.

  ALE NIE Z PEŁO TAKIE NUMERY - IM TRZEBA POSAMROWAĆ EKSTRA!

  BO INACZEJ TO WAŁA, A NIE GESZEFTA SIĘ ZOBACZY!
 • uchachany 14.11.09, 20:29
  prawdziwy-moher napisał:

  > bushevik napisał:
  > Bo Zachod zakupil szczepionki.PO czeka na ofiary i bedzie winien wschod a nawet
  > zachod.
 • lukasz_mc 14.11.09, 21:00
  Brawo. Popieram.
  Dzisiaj w Polsce umarło mniej więcej 1000 osób. Połowa z powodu chorób sercowo naczyniowych. 250 osób na raka, w tym 50 na raka płuc (z których to 49 osób jarało szlugi). 12 z tego tysiąca umarło dziś w wypadkach drogowych.
  Czy ktoś dzisiaj przeczytał o 49 ofiarach palenia papierosów? Czy ktoś widział dzisiaj notkę o setkach śmiertelnych zawałów? Czy które kolwiek medium nawoływało dzisiaj do zerwania z nałogiem, zdrowego odżywania czy realnego karania piratów drogowych?
  Zestawmy to z historią jednej (w ogóle!) osoby, która zmarła z powodu ciężkiego obustronnego zapalenia płuc i przy okazji miała Ah1n1.
  I zastanówmy się jak długo powinniśmy dawać się ogłupiać przez media.
  Pytanie dla zaawansowanych inteligentów - dlaczego wielka firma farmaceutyczna R. nie chce udostępnić szczepionek w zwykłej sprzedaży aptecznej oferując ją tylko rządom państw?
  Pozdro dla kumatych
 • indeed4 14.11.09, 16:24
  Ale za to ty NA PEWNO bliżej zapoznać się z zasadami ortografii :-)
 • business3 14.11.09, 18:57
  W pn Kopaczowa do prokuratury. Potem Tuskomatołek!
 • nadgajowy 14.11.09, 19:04
  business3 napisał:

  > W pn Kopaczowa do prokuratury. Potem Tuskomatołek!

  a Ty jak co tydzień do psychoterapeuty !!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • indeed4 14.11.09, 19:20
  Tekst linka


 • bushevik 14.11.09, 20:05
  hehe
 • indeed4 14.11.09, 20:14
  Masz jeszcze coś podobnie genialnego do zakomunikowania czy to już
  szczytowe osiągnięcie twojego intelektu :-)
 • business3 14.11.09, 20:15
  Do psychoteraupeuty POwinni chodzić POpaprańcy !!!
 • zibi969 14.11.09, 17:15
  epidemia wywolana nowym wirusem dopiero sie zaczela.
  O iloscial zgonow moznaby dopiero mowic na koniec sezonu.
  Na szczescie dzieki agresywnej walsce z tymi wirusem, zgonow bedzie
  mniej niz jakiby nic sie nie robilo.
  Wirus ten jest bardziej grozny nic wirus normalnej grypu.
  Inormacjie o szkodliwosci zwiozkow rteci uzywanych w szczepionkach
  nie zostaly nigdy potwierdzone. Taka teorie spiskowa gloszona przez
  niektorych zeby wyciagnac kase od panstwa.
  Zreszta od 1999 nie stosuje sie tych zwiazkow w szczepionkach dla
  dziec np w USA.
  W innych krajach tez jest wybor.
  "18. Firma Baxter - jeden z głównych producentów szczepionek
  złożyła wniosek o
  > opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na
  pól roku
  > przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku."
  Swiadomie klamiesz. Albo nie zrozumiales co bylo napisane w jakims
  brukowcu co raczej jest bardziej prawdopodobne,bo w to zebys
  przeczytal ten patent to raczej watpie
 • nadgajowy 14.11.09, 17:26
  zibi969 napisał:

  > epidemia wywolana nowym wirusem dopiero sie zaczela.
  > O iloscial zgonow moznaby dopiero mowic na koniec sezonu.
  > Na szczescie dzieki agresywnej walsce z tymi wirusem, zgonow bedzie
  > mniej niz jakiby nic sie nie robilo.
  > Wirus ten jest bardziej grozny nic wirus normalnej grypu.
  > Inormacjie o szkodliwosci zwiozkow rteci uzywanych w szczepionkach
  > nie zostaly nigdy potwierdzone. Taka teorie spiskowa gloszona przez
  > niektorych zeby wyciagnac kase od panstwa.
  > Zreszta od 1999 nie stosuje sie tych zwiazkow w szczepionkach dla
  > dziec np w USA.
  > W innych krajach tez jest wybor.
  > "18. Firma Baxter - jeden z głównych producentów szczepionek
  > złożyła wniosek o
  > > opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na
  > pól roku
  > > przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku."
  > Swiadomie klamiesz. Albo nie zrozumiales co bylo napisane w jakims
  > brukowcu co raczej jest bardziej prawdopodobne,bo w to zebys
  > przeczytal ten patent to raczej watpie

  Tu poczytaj sobie o wspaniałych szczepionkach co sami producenci piszę na
  ulotkach i charakterystyce produktu leczniczego.
  EMEA
  A tutaj o wpływie wypełniaczy stosowanych w szczepionkach i ich "braku"
  szkodliwości:
  List_do_wakcynologow
  Profesor Marii Doroty Majewskiej


  Miłej lektury.
  Nie pisz więcej bzdur !!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • indeed4 14.11.09, 18:00
  Z wikipedii :

  " żywe szczepionki zmniejszyły liczbę zachorowań u dzieci (2-16 lat)
  o 33%, inaktywowane o 36%. U dorosłych szczepienia zmniejszyły
  ryzyko zachorowania o 15."


  " W przypadku osób starszych szczepionka obniżała ryzyko
  zachorowania na grypę o 1%, ryzyko powikłań: zapalenia płuc o 27%,
  innych chorób układu oddechowego o 22%, chorób serca o 24% i
  śmiertelność z powodu tych czterech chorób o 47%.  Warto się więc szczepić czy nie warto ?
 • corpus_delicti 14.11.09, 21:12
  indeed4 napisał:

  > Z wikipedii :
  >
  > " żywe szczepionki zmniejszyły liczbę zachorowań u dzieci (2-16
  lat)
  > o 33%, inaktywowane o 36%. U dorosłych szczepienia zmniejszyły
  > ryzyko zachorowania o 15."
  >
  >
  > " W przypadku osób starszych szczepionka obniżała ryzyko
  > zachorowania na grypę o 1%, ryzyko powikłań: zapalenia płuc o 27%,
  > innych chorób układu oddechowego o 22%, chorób serca o 24% i
  > śmiertelność z powodu tych czterech chorób o 47%.

  >
  >
  > Warto się więc szczepić czy nie warto ?


  nie, nie warto, tak samo jak nie warto dyskutować z głabami i
  oszołomami
 • zibi969 14.11.09, 18:51
  Ciekawe ze przeciwnicy szczepionki w wiakszosc albo klamia (tak jak
  z tymi patentami na szczepionki przed epidemia) albo manipuluja
  faktami.
  Ta pani pisze o szkodliwosc rtec. to prawda ale dlaczego piszac o
  rzekomej szkodliwosc thimerosalu podaje linki do badan nad
  Methylmercury?
  To tak jak ja bym probowal udowodnic ze sol kuchenna jest
  szkodliwa, podpierajac sie badaniami nad szkodliowscia kwasu solnego
  lol.
  Od 1999 w USA i tak sie nie uzywa tego zwiaku, a w innych krajach
  jest wybor.
  Nie ma naukowych badan ktore udowodnily by zwiazek thimerosalu z
  autyzmem.
  Ta pani pisze oczywiscie ze jest, ale przez ten globalny spisek nikt
  o tym nie wie.
 • indeed4 14.11.09, 19:02
  To ani zwolennicy ani przeciwnicy, tacy jak ten należą do tego
  samego gatunku nawiedzonych co badacze UFO, zobacz pod
  literą "K" :-D
  pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Teorie_spiskowe
 • nadgajowy 14.11.09, 19:17
  zibi969 napisał:

  > Ciekawe ze przeciwnicy szczepionki w wiakszosc albo klamia (tak jak
  > z tymi patentami na szczepionki przed epidemia) albo manipuluja
  > faktami.
  > Ta pani pisze o szkodliwosc rtec. to prawda ale dlaczego piszac o
  > rzekomej szkodliwosc thimerosalu podaje linki do badan nad
  > Methylmercury?
  > To tak jak ja bym probowal udowodnic ze sol kuchenna jest
  > szkodliwa, podpierajac sie badaniami nad szkodliowscia kwasu solnego
  > lol.
  > Od 1999 w USA i tak sie nie uzywa tego zwiaku, a w innych krajach
  > jest wybor.
  > Nie ma naukowych badan ktore udowodnily by zwiazek thimerosalu z
  > autyzmem.
  > Ta pani pisze oczywiscie ze jest, ale przez ten globalny spisek nikt
  > o tym nie wie.

  podaj stronę w jej liście i link !!!!!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • indeed4 14.11.09, 20:00
  Pisałem już - wszystkie szczepionki mogą mieć skutki uboczne, a
  takich epistoł "za" i " przeciw" jakie linkujesz jest w tym temacie
  dziesiątki, więc nie nudź - liścik jakiejś setnej pani "profesur" to
  żaden argument :-)

  Zamiast tego wytłumacz mi, dlaczegóż to rząd dla swoich obywateli
  nie zakupił tego specyfiku :

  " Paweł Graś potwierdził, że jedna z firm farmaceutycznych
  produkujących specyfik, zgłosiła sie do polskiego rządu i
  zadeklarowała, że jest gotowa wziąć odpowiedzialność za ewentualne
  efekty uboczne"


  ... i o co chodzi minister Kopacz, bo wychodzi na to, że rząd nie ma
  bynajmniej zamiaru kupić tych szczepionek wcale nie z powodu
  piarowsko nagłaśnianej rzekomej "troski" o nasze drogocenne
  zdrowie, tylko dlatego, że zwyczajnie skąpi na ten cel kasy :-D


  " Minister zdrowia Ewa Kopacz, tłumacząc, dlaczego nie chce kupić
  szczepionek, mówiła, że nie ma pewności co do efektów ubocznych.
  Dlatego twierdziła, że rząd nie będzie brał odpowiedzialności za
  działania niepożądane,
  które może wywołać nieprzebadany do końca
  lek."


  Trzęsą portkami przed finansową odpowiedzialnością w razie
  powikłań poszczepiennych - i to ich skurczybyków boli najbardziej, a
  nasze zdrowie :-D


  www.dziennik.pl/wydarzenia/swinska-grypa/article476975/Za_kilka_dni_kupimy_szczepionke.html
 • bushevik 14.11.09, 20:07
 • indeed4 14.11.09, 20:16
  Ugodziłeś mnie w samo serce, jestem zdruzgotany :->
 • qnaw1 14.11.09, 17:58
  Bym sie zgodzil z caloscia tekstu jednak w punkcie 7 mylisz sie. WHO
  stwierdzilo ze 70% przypadkow grypy grupy A (podkreslam "grupy A") to
  przypadki A/H1N1. Nierzetelnosc tej informacji polega na tym ze WHO
  nie podaje jaki udzial w ogolnej liczbie zachorowan ma wirus A.
  Wirusy grypy wystepuja w trzech odmianach A, B i C i jak dlugo nie
  wiemy jaki jest udzial poszczegolnych odmian nie mozna wysnuc
  jakichkolwiek wnioskow. Te 70% ma nas przestraszyc, ale gdyby
  przyjac ze wirus A powoduje 10% przypadkow to A/H1N1 stanowil by
  raptem 7%. To ze informacja podana jest tendencyjnie nie ulega
  watpliwosci.
 • vladislaviak 14.11.09, 14:08
  Mohery przecież nie możecie czytać gazety wyborczej, więc sio z
  tego portalu!
  Po za tym jak zamierzsz kogoś oskarżyć to pamiętaj co gorozi za
  składanie fałszywych zeznań...
 • indeed4 14.11.09, 15:11
  Uwaga ! Tekst sponsorowany przez producentów konopi i czosnku :-)
 • nadgajowy 14.11.09, 15:18
  indeed4 napisał:

  > Uwaga ! Tekst sponsorowany przez producentów konopi i czosnku :-)

  idąc Twoim tokiem rozumowania jesteś sponsorowany przez koncerny farmaceutyczne
  !!!! Marne to poplecznictwo, bardzo marne moralnie.

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • andy1020 14.11.09, 12:21
  do tych za szczepionką, przecież nawet gdyby został zaszczepiony to
  odporność uzyskuje się po 2 - 3 tygodniach, więc już i tak za późno
 • michalcolo 14.11.09, 12:45
  Nie tak.Odpornosc calkowita jaka moze gwarantowac szczepionka zyskuje sie po 2
  tygodniach ale juz po paru dniach jest zwiekszona odpornosc.
 • wiedmak 14.11.09, 13:14
 • michalcolo 14.11.09, 13:20
  skad sie boira tacy polacy ktorzy na innychPolakow wyzywaja od Polactwa.No i
  widac ze ten to wyjatkowy debil juz po tym jednym zdaniu co napisal.Co domnnie
  to sie kiwles bo nie jestem Polakiem.Ale ze ty jestes i sie wstydzisz tego to
  towj problem kretynie.
 • mikka8 14.11.09, 13:23
  michalcolo napisał:

  > skad sie boira tacy polacy ktorzy na innychPolakow wyzywaja od Polactwa.No i
  > widac ze ten to wyjatkowy debil juz po tym jednym zdaniu co napisal.Co domnnie
  > to sie kiwles bo nie jestem Polakiem.Ale ze ty jestes i sie wstydzisz tego to
  > towj problem kretynie.


  Nie rozrabiaj na forum publicznym:P

  ps.chyba cie nie lubie,kotku...
  --
  "Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się miało umrzeć jutro".
  James Dean
 • nadgajowy 14.11.09, 13:37
  michalcolo napisał:

  > skad sie boira tacy polacy ktorzy na innychPolakow wyzywaja od Polactwa.No i
  > widac ze ten to wyjatkowy debil juz po tym jednym zdaniu co napisal.Co domnnie
  > to sie kiwles bo nie jestem Polakiem.Ale ze ty jestes i sie wstydzisz tego to
  > towj problem kretynie.

  Skoro nie jesteś to miej pretensje do swojego rządu, że Cie nie zaszczepił, a
  jeśli to zrobił to się ciesz że nic Ci nie jest !!
  Dzieciom swoim tez tą szczepionkę podałeś ??

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • wiedmak 14.11.09, 16:18
  ale z laski swojej nie rozmawiaj wiecej.
 • erg_samowzbudnik 14.11.09, 17:23
  wiedmak napisał:

  >
  A widzisz , nie tylko na prostowaniu gwoździ.
 • erg_samowzbudnik 14.11.09, 17:17
  andy1020 napisał:

  > do tych za szczepionką, przecież nawet gdyby został zaszczepiony to
  > odporność uzyskuje się po 2 - 3 tygodniach, więc już i tak za późno

  I tutaj się mylisz .Szczepionka działa natychmiast , na drugi dzień zamawia się
  trumnę.
 • wiedmak 14.11.09, 12:32
  wazne ze umarl na ulubiona grype TVN24. Poziom dziennikarstwa siega kolejnego
  nizinnego plateau. Taka informacja to dezinformacja dziennikarzyny z PRLu.
  Powiedzcie ilu przecietnie umiera na grype A2H1, A3H1 itd, kmiotki. Oops,
  przeciez nie macie pojecia co te symbole znacza. Ciekawe czy Agora tez
  zainwestowala w producenta/dystrybutora tych magicznych szczepionek.
 • swojak11 14.11.09, 12:34
  Wyrazy wspólczucia dla rodziny tego młodego człowieka który mógł
  żyć gdyby nie minister "zdrowia"
 • esgalen 14.11.09, 12:53
  Grypa, bez znaczenia czy świńska czy ta zwykła, jest niebezpieczna dla ludzi starszych oraz ludzi z obniżoną odpornością organizmu.

  Gdyby ten młody człowiek z zapaleniem płuc złapał zwykłą grypę, też mógłby umrzeć.

  Powiedzmy sobie szczerze, ile osób tak naprawdę szczepi się przeciwko zwykłej grypie? Myślicie, że gdy rząd za nasze pieniądze zamówi szczepionki na jej świńską wersję, to coś się zmieni?
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 12:59
  Bzdura.Rzad jest odpowiedzialny za ochrone spoleczenstwa.Jezeli tego nie robi, nie jest rzadem .Cala Europa udostnila dostep do szczepien.Nikt nikogo nie zmusza.Mozliwosc istnieje.Pozniej i tak kasa wroci.W postaci chociazby ubezpieczenia.Jedyny kraj UE gdzie rzad nie mysli o swoich obywatelach.A pobiera podatki z ktorych tez zyje.Polska za rzadow PO jest panstwem feudalnym.
 • nadgajowy 14.11.09, 13:27
  prawdziwy-moher napisał:

  > Bzdura.Rzad jest odpowiedzialny za ochrone spoleczenstwa.Jezeli tego nie robi,
  > nie jest rzadem .Cala Europa udostnila dostep do szczepien.Nikt nikogo nie zmus
  > za.Mozliwosc istnieje.Pozniej i tak kasa wroci.W postaci chociazby ubezpieczeni
  > a.Jedyny kraj UE gdzie rzad nie mysli o swoich obywatelach.A pobiera podatki z
  > ktorych tez zyje.Polska za rzadow PO jest panstwem feudalnym.

  Ubeku !! Wandzik !! Sieć w tej Austrii czy gdzie tam jesteś i sieć cicho, a
  najlepiej to oddaj swoją ubecką emeryturę za którą żyjesz !!!!
  Nie dyskutujcie z nim to Presentation1. Ubek emigrant !!
  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • nikodem_73 14.11.09, 14:28
  Bzdurą jest sądzenie, że rząd jest odpowiedzialny za ochronę zdrowia
  kogokolwiek.

  Jesteś dorosły? Odpowiadasz za swoje czyny? To o co Ci chodzi?

  No chyba, że potrzebujesz aby ktoś za Ciebie decydował. To daj ogłoszenie na
  allegro - może ktoś potrzebuje niewolnika.

  --
  Każdej akcji towarzyszy jej równy i skierowany przeciwnie program rządowy.
 • turbo-liberal 14.11.09, 16:29
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 12:47
  rzady zapewnily mozliwosc szczepien.Rzad Tuska nic nie zrobil.Po prostu olal spoleczenstwo.Dlatego kazda smiertelna ofiara , jest ofiara rzadu Tuska.
 • cleryka 14.11.09, 12:52
  Zastanawiasz sie,ile ofiar Ty prawdziwy...masz na sumieniu,po swoich
  wpisach durnych? Dziesiątki sie wieszaja z rozpaczy!
 • piotr88 14.11.09, 13:09
  ochroni cię ?
 • mikka8 14.11.09, 13:03
  prawdziwy-moher napisał:

  > rzady zapewnily mozliwosc szczepien.Rzad Tuska nic nie zrobil.Po prostu olal sp
  > oleczenstwo.Dlatego kazda smiertelna ofiara , jest ofiara rzadu Tuska.  Nic,tylko sie pochlastac na te okolicznosc :P
  Przytul ty sie lepiej dziadek do swojej babki,wygrzej sie,wdziej na dupke kalesony i nie p.....l guuupot:)
  pzdr.

  --
  "Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się miało umrzeć jutro".
  James Dean
 • piotr88 14.11.09, 13:40
  Gdzie, półgłówku, polecisz jak zachorujesz ?
  Do słonka Peru ?
  Czy, jak zwykle, do państwowego szpitala, na koszt uczciwych podatników ?
 • nadgajowy 14.11.09, 13:45
  piotr88 napisał:

  > Gdzie, półgłówku, polecisz jak zachorujesz ?
  > Do słonka Peru ?
  > Czy, jak zwykle, do państwowego szpitala, na koszt uczciwych podatników ?

  Sugerujesz, że my nie jesteśmy uczciwymi podatnikami ??
  Cos Ci powiem o "prawdziwy_moher". To były UBEK na emigracji, bodajże w Austrii.
  Bieże z Twoich podatków wysoką ubecką emeryturę !! Pasi Ci to ??!!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • prawdziwy-moher 14.11.09, 13:51
  Po pierwsze zyje we Francji.Po drugie.Nie jestem w okresie emerytalnym.I w koncu po trzecie.W czasie PRL nie nalezalem do zadnej organizacji politycznej.I co ci jeszcze wytlumaczyc?
 • nadgajowy 14.11.09, 14:13
  prawdziwy-moher napisał:

  > Po pierwsze zyje we Francji.Po drugie.Nie jestem w okresie emerytalnym.I w konc
  > u po trzecie.W czasie PRL nie nalezalem do zadnej organizacji politycznej.I co
  > ci jeszcze wytlumaczyc?

  UB czy SB nie była organizacją polityczną tylko służbą specjalną, w Polsce
  zresztą przestępczą !!!
  Nie jesteś w wieku emerytalnym, gdyż "mundurowi" dostają emeryturę, często dalej
  pracując, po 15 latach !!!!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • gambiting 14.11.09, 16:30
  Przeczytaj to:
  forum.gazeta.pl/forum/w,902,102970252,102973061,Z_internetu.html

  A potem mi odpowiedz czy Pani Kopacz robi dobrze i mądrze chroniąc obywateli
  przed tym idiotyzmem w postaci niesprawdzonych szczepionek,czy może naraża naród
  na zagrożenia spowodowane tą straszną i jakże okrutną grypą?
 • guru133 14.11.09, 16:44
  to była organizacja kryminalna esbeku Wajdzik.
 • don_cicero 14.11.09, 14:46
  prawdziwy-moher napisał:

  > rzady zapewnily mozliwosc szczepien.Rzad Tuska nic nie zrobil.Po prostu olal sp
  > oleczenstwo.Dlatego kazda smiertelna ofiara , jest ofiara rzadu Tuska.

  I znowu, czytać to:
  forum.gazeta.pl/forum/w,902,102970252,102973061,Z_internetu.html
  --
  ...dziś ludzie budzą już we Mnie niesmak oraz pogardę... z nielicznymi wyjątkami...
 • guru133 14.11.09, 16:40
  świecie? Zwialiście z Polski przed aresztowaniem za PRL-owskie zbrodnie,
  zaszyliście się na jakimś zadupiu we Francji i rżniecie światowca:)
 • yosemitesam 14.11.09, 12:51
  Dużo więcej ludzi w naszym kraju (na Ukrainie także) umiera na C2H5OH - i o tym jakoś cicho...
 • maryshaa 14.11.09, 13:02
  yosemitesam napisał:

  > Dużo więcej ludzi w naszym kraju (na Ukrainie także) umiera na C2H5OH - i o tym
  > jakoś cicho...

  Strzał w dziesiątkę! :)
  --
  Nowa strona już gotowa!
 • imw 14.11.09, 12:55
  Pacjent był jednak obciążony dodatkową chorobą, która obniżyła odporność
  organizmu

  jakiekolwiek szczepienie raczej niewiele by mu pomogło ...
 • michalcolo 14.11.09, 13:00
  > Pacjent był jednak obciążony dodatkową chorobą, która obniżyła odporność
  > organizmu

  > jakiekolwiek szczepienie raczej niewiele by mu pomogło ...

  Mylisz sie bo wlasnie szczepienie by zrobilo go odpornym na tego wirusa grypy i
  moglby zyc.
 • havana28 14.11.09, 13:06
  niekoniecznie, obniżona odpornośc świadczy o tym, że układ immunologiczny nie pracuje prawidłowo, więc w zależności od tego jaka to choroba mogłoby się okazać, że chory ten nie tylko nie wytworzył obronnych przeciwciał, ale i że niepotrzebna ekspozycja na antygen dalej "namieszała" funkcjonowaniu układu odpornościowego.
 • imw 14.11.09, 15:38
  co powiedziałbyś gdyby zmarł po zaszczepieniu się?
 • canoee 14.11.09, 16:43
  a czy słyszałeś o czymś takim jak czas odpowiedzi immunologicznej na
  szczepionkę? Dlaczego przy szczepionkach na zwykłą grypę zaleca się szczepienia
  min. 4 tyg przed rozpoczęciem sezonu grypowego? Organizm musi zdążyć wytworzyć
  przeciwciała - szczepienie w trakcie epidemii nie ma zbytniego sensu...
 • attina3 15.11.09, 00:21
  michalcolo napisał:


  > Mylisz sie bo wlasnie szczepienie by zrobilo go odpornym na tego
  wirusa grypy i
  > moglby zyc.

  Albo by go szczepienie ekspresowo dobilo. Masz troche racji, krocej
  by sie meczyl.
 • maryshaa 14.11.09, 13:01
  Brawo! Zmarł NA grypę... kolejny sposób siania paniki. A to że przyczyna zgonu
  była inna to już nie ważne. Miał magiczną grypę to na nią umarł i na pewno
  dlatego, że się nie zaszczepił...żadne inne argumenty nie trafią do większości
  pustych mózgownic niestety.
  Powala mnie ludzka głupota!
  --
  Nowa strona już gotowa!
 • michalcolo 14.11.09, 13:10
  a skad ty juz wiesz ze przyzycza byla inna.Zastanow sie najpier nad swoja
  glupota.Jezeli stwierdzono tego wirusa to najprawdopodobniej posrednia
  przyczyna byla wlasnie grypa ktora tak oslabila organizm ze zmarl na ta inna
  chorobe.Prawie zawsze tak jest ze umiara sie nie na grype tylko na cos innego
  ale przez grype.Szkoda ze nie masz za duzo szarych komorek.
 • nadgajowy 14.11.09, 13:18
  michalcolo napisał:

  > a skad ty juz wiesz ze przyzycza byla inna.Zastanow sie najpier nad swoja
  > glupota.Jezeli stwierdzono tego wirusa to najprawdopodobniej posrednia
  > przyczyna byla wlasnie grypa ktora tak oslabila organizm ze zmarl na ta inna
  > chorobe.Prawie zawsze tak jest ze umiara sie nie na grype tylko na cos innego
  > ale przez grype.Szkoda ze nie masz za duzo szarych komorek.

  Co Ty opowiadasz !! Co do szarych komórek nie będę się wypowiadał.
  Ten człowiek jak i inni którzy mają obniżony poziom odpornościowy ze względu na
  choroby przewlekle które posiadają lub z innych powodów bardzo ostro przechodzą
  grypę, gdyz ta praktycznie przez organizm nie jest zwalczana !! Więc to nie
  grypa osłabia organizm przez co inna choroba, które wcześniej nie było
  spowodowała zgon tylko obniżenie odporności, np poprzez chorobę wątroby, która
  ma znaczący wpływ na odporność organizmu.
  Poczytaj, zanim innych oskarżysz o brak czegoś !!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • starveling 14.11.09, 16:07
  Nie wiadomo, o co chodziło z tą wątrobą, a lekarz wojewódzki (zgodnie zresztą z prawem) nie podał szczegółów. Może chodziło o przeszczep? - w takim przypadku aplikuje się środki obniżające odporność i wtedy sama szczepionka może być zabójcza.

  W tej chwili nie ma co pyszczyć, tylko trzeba poczekać na wyniki badań.
 • anetkazm 14.11.09, 19:33
  Dzisiejszy teleekspres podał, że zmarły człowiek miał marskość wątroby
 • attina3 15.11.09, 00:48
  michalcolo napisał:

  > a skad ty juz wiesz ze przyzycza byla inna.Zastanow sie najpier
  nad swoja
  > glupota.Jezeli stwierdzono tego wirusa to najprawdopodobniej
  posrednia
  > przyczyna byla wlasnie grypa ktora tak oslabila organizm ze zmarl
  na ta inna
  > chorobe.Prawie zawsze tak jest ze umiara sie nie na grype tylko na
  cos innego
  > ale przez grype.Szkoda ze nie masz za duzo szarych komorek.

  Ten czlowiek juz wczecniej mial powazne problemy zdrowotne i zadna
  szczepionka napewno by go nie uchronila, wrecz przeciwnie oslabilaby
  jeszce bardziej jego organizm.
  Bzdura jest wypisywanie, ze umarl z powodu sw. grypy.
  W niemczech umarly oficjalnie 2 osoby z powodu wstrzykniecia tej
  trucizny, a dwie osoby, ktore sie dostaly do mediow to naprawde duzo,
  myslac o lobbingach firm farmaceutycznych.
  Co do "szarych komorek", nie musi ich byc duzo, ale pozostale
  aktywne powinny dzialac.
  Z tresci twojego postu wnioskuje, ze dzialanie "szarych" komorek u
  ciebie jest troche opozniona.

 • alebaba17 14.11.09, 21:56
  koniecznie i w pierwszej kolejność. Podwójną dawkę szczepionki rzecznikowi
  Kochanowskiemu i dziennikarzom TVN i Gazety Wyborczej, niech nas przeżyją
 • pafni 14.11.09, 13:01
  Skąd wiesz ,żeby chciał sie zaszczepić.?
 • komarowo 14.11.09, 13:01
  napiszycie pożałujsta receptu na grypu. Choćby dla rodziny tego nieszczęśnika
  Jak już Polsza rzuci na kolana firmy farmaceutyczne, to niech wie, że
  herbata solo plus herbata z bzem
  --
  "S.Sokołow,wiceszef 'Nowej':nam co 3 lata zabijają dziennikarza. Anastasja to
  już 6. ofiara. To już nie redakcja,a dom pogrzebowy."
  WgRosji Polska chciała napaść na ZSRR
 • pafni 14.11.09, 13:04
  komarowo napisał:

  > napiszycie pożałujsta receptu na grypu. Choćby dla rodziny tego nieszczęśnika
  > Jak już Polsza rzuci na kolana firmy farmaceutyczne, to niech wie, że
  > herbata solo plus herbata z bzem

  Ja preferuje smalec i czosnek, a nigdy nie szczepiłem sie na grype i nigdy jej nie miałem. herbata tez dobra.
 • attina3 15.11.09, 01:28
  komarowo napisał:

  > napiszycie pożałujsta receptu na grypu. Choćby dla rodziny tego
  nieszczęśnika
  > Jak już Polsza rzuci na kolana firmy farmaceutyczne, to niech wie,
  że
  > herbata solo plus herbata z bzem

  Nikt nie przebije pisdowca w "oryginalnych" wypowiedziach.
  Jeszce troche, a znajdziecie sie w ksiedze Guinesa pod rubryka:
  "Wplywy kaczych odchodow na nas kraj".
  Miejsce pierwsze zajeli pewni blizniacy i ich przydupasy, ktorzy
  nasrali w swoje gniazdo i ochwalili to fluidem urodzajnosci. • mt7 14.11.09, 13:08
  Pociąg nie odjeżdża, zdąży się. A coraz bardziej niechlujne teksty
  są objawem lekceważenia czytelników.
 • karbonskiwidlak 14.11.09, 13:09
  wiekszość ofiar umiera nie z powodu grypy a z powodu innych chorób. Dodam że
  więcej ludzi w polsce ginie na zwykłą grypę - robią z igły widły i nic więcej.
  Nie chce by wydawano na darmo miliardy na szczepionki które za 5-7 dni są do
  wyrzucenia - bo wirus zmutuje - a Polacy wierzą w te bajki bo niestety
  większość to barany i idioci.
 • michalcolo 14.11.09, 13:15
  Zauwazylem ze ci co sa tak przeciwko szczepieniom pisza klamstwa lub zuplenie
  nieprawdziwe przekrecone fakty albo glupoty.Tak jest w 90 %.

  > wiekszość ofiar umiera nie z powodu grypy a z powodu innych chorób. Dodam że
  > więcej ludzi w polsce ginie na zwykłą grypę - robią z igły widły i nic więcej.
  > Nie chce by wydawano na darmo miliardy na szczepionki które za 5-7 dni są do
  > wyrzucenia - bo wirus zmutuje - a Polacy wierzą w te bajki bo niestety
  > większość to barany i idioci.

  Predzej czy pozniej mmutuje kazdy wirus ale przez cala zime sczepionke moze
  ochronic na swiecie tysiace ludzi jezeli nei miliony .Nie zadne 5-7 dni.
  szkoda slow.i sam jestes baran
 • nadgajowy 14.11.09, 13:23
  michalcolo napisał:

  > Zauwazylem ze ci co sa tak przeciwko szczepieniom pisza klamstwa lub zuplenie
  > nieprawdziwe przekrecone fakty albo glupoty.Tak jest w 90 %.
  >
  > > wiekszość ofiar umiera nie z powodu grypy a z powodu innych chorób. Dodam
  > że
  > > więcej ludzi w polsce ginie na zwykłą grypę - robią z igły widły i nic wi
  > ęcej.
  > > Nie chce by wydawano na darmo miliardy na szczepionki które za 5-7 dni są
  > do
  > > wyrzucenia - bo wirus zmutuje - a Polacy wierzą w te bajki bo niestety
  > > większość to barany i idioci.
  >
  > Predzej czy pozniej mmutuje kazdy wirus ale przez cala zime sczepionke moze
  > ochronic na swiecie tysiace ludzi jezeli nei miliony .Nie zadne 5-7 dni.
  > szkoda slow.i sam jestes baran

  Jeszcze raz !! Poczytaj zanim innych o coś oskarżysz !! Szczepionka ma niewielki
  wpływ na zachorowalność na grypę. Według samych koncernów, czyli optymistycznie,
  zmniejsza zachorowalność u 15% osób dorosłych. Znacząco za to u osób
  szczepionych obniża ilość powikłań bo ok 45%. Z tym czy nie jest to po prostu
  wpływ że osoby szczepiące się na grypę po prostu zachowują się w przypadku
  choroby w sposób odpowiedzialny czy ma na to wpływ sama szczepionka trudno
  udowodnić.
  I nie wyśmiewaj się z czosnku, cebuli czy miodu !! Zanim to zrobisz poczytaj jak
  funkcjonuje ludzki system immunologiczny, co odpowiada za produkcje limfocytów i
  gdzie te substancje znajdują się rzeczach dostarczanych nam przez przyrodę a nie
  fabrykę chemikaliów !!!!

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • fan.ortografii 14.11.09, 13:22
  Boże, żeby tutaj się choć jeden lekarz normalnie wypowiedział. Czytam
  te mądre komentarze i jestem przerażony stanem oświaty zdrowotnej w
  Polsce. Mam cukrzycę, chorobę immunoagresywną. Grypa w połączeniu z
  jedną z tego typu chorób stanowi poważne ryzyko. Szczepię się przeciw
  wirusowi zwykłej grypy. Chciałbym mieć szansę zaszczepić się również
  przeciwko temu wirusowi, skoro istnieje skuteczna szczepionka. Rząd
  ryzykuje życiem takich jak ja i ten nieszczęsny człowiek w moim
  wieku, który osierocił troje dzieci. Zdrowe osoby nie muszą się bać
  grypy, co z cukrzykami?????
 • misiaszm 14.11.09, 13:33
  Rzad zrobil co trzeba, szepionka jest dopuszczona do sprzedazy na rynku polskm
 • nadgajowy 14.11.09, 13:34
  fan.ortografii napisał:

  > Boże, żeby tutaj się choć jeden lekarz normalnie wypowiedział. Czytam
  > te mądre komentarze i jestem przerażony stanem oświaty zdrowotnej w
  > Polsce. Mam cukrzycę, chorobę immunoagresywną. Grypa w połączeniu z
  > jedną z tego typu chorób stanowi poważne ryzyko. Szczepię się przeciw
  > wirusowi zwykłej grypy. Chciałbym mieć szansę zaszczepić się również
  > przeciwko temu wirusowi, skoro istnieje skuteczna szczepionka. Rząd
  > ryzykuje życiem takich jak ja i ten nieszczęsny człowiek w moim
  > wieku, który osierocił troje dzieci. Zdrowe osoby nie muszą się bać
  > grypy, co z cukrzykami?????

  Zapraszam np do Szwecji. Tam zaszczepią Ciebie i innych za darmo. Skoro to takie
  zagrożenie dla Ciebie powinieneś odżałować bilet na prom.
  Grypa A/H1N1 nie jest żadną nowością. To grypa już kilkakrotnie pojawiająca się.
  Dlatego jest tak mało zachorowań na nią wśród ludzi starszych którzy już na nią
  chorowali.
  Jak mam Ci poradzić to używaj więcej warzyw które maja glutution, vit C, vi E
  (jest lepsza od C) i beta karoten. Miodu nie proponuje gdyż nie wiem jak u
  ciebie zadziała. Innym juz za to tak, ale rozpuszczony w wodzie najlepiej ok 12
  godzin i przed samym podaniem wcisnąć cytrynę. Dlaczego ?? Nie, wiedza nie
  pochodzi od babci. Poczytałem o systemie immunologicznym człowieka. Jak działa i
  jak jest wytwarzany. Wtedy okazało się , że jednak te "domowe sposoby" są w
  pełni zgodne z nowoczesną medycyną, tylko jakoś dziwnie propaguje się tabletki a
  nie naturalne sposoby dostarczania niezbędnych substancji.
  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • drop.2 14.11.09, 16:18
  "Chciałbym mieć szansę zaszczepić się również
  przeciwko temu wirusowi, skoro istnieje skuteczna szczepionka"

  "skuteczna szczepionka" taaaaa, moze od tych szczepionek dostaleś
  tych wszystkich chorób immunoagresywnych?? warto sie zastanowic...
 • unamatita 14.11.09, 13:23
  Na POhybel nieudacznikom!
  u.
 • imw 14.11.09, 15:42
  zobacz na statystyki od 1975 r. związane z grypą ma stronie
  PHZ

  przemyśl te dane i nie pisz bzdur
 • ekoza 14.11.09, 13:25
  musicie postawić pomnik pierwszej ofiarze, uratowała
  waszą "wiarygodność"
 • bushevik 14.11.09, 20:04
  ekoza napisał:

  > musicie postawić pomnik pierwszej ofiarze, uratowała
  > waszą "wiarygodność"
 • mara571 14.11.09, 13:36
  Bilans potwierdzonych ofiar A/H1N1 wynosi w polowie tygodnia 9, w tym 3 dzieci.
 • witoldyna 14.11.09, 13:45
  Lepiej niech umrze trochę Polaczków i bezrobocie cudownie spadnie, nie będzie
  problemu z niskimi emeryturami (starsi ludzie są w grupie ryzyka), nie będzie
  problemów z refundacją leków (przewlekle chorzy są w grupie ryzyka). No i
  więcej pieniążków dla zawsze o nas myślących polityków będzie...
 • mara571 14.11.09, 13:50
  wili.
 • nadgajowy 14.11.09, 13:52
  witoldyna napisała:

  > Lepiej niech umrze trochę Polaczków i bezrobocie cudownie spadnie, nie będzie
  > problemu z niskimi emeryturami (starsi ludzie są w grupie ryzyka), nie będzie
  > problemów z refundacją leków (przewlekle chorzy są w grupie ryzyka). No i
  > więcej pieniążków dla zawsze o nas myślących polityków będzie...

  Tu poczytaj sobie o wspaniałych szczepionkach co sami producenci piszę na
  ulotkach i charakterystyce produktu leczniczego.
  EMEA
  A tutaj o wpływie wypełniaczy stosowanych w szczepionkach i ich "braku"
  szkodliwości:
  List_do_wakcynologow
  Profesor Marii Doroty Majewskiej


  Miłej lektury.

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • nikodem_73 14.11.09, 14:25
  Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy kiedyś umrze?

  --
  ... i owoc żywota Twojego je ZUS
 • don_cicero 14.11.09, 14:48
  witoldyna napisała:

  > Lepiej niech umrze trochę Polaczków i bezrobocie cudownie spadnie, nie będzie
  > problemu z niskimi emeryturami (starsi ludzie są w grupie ryzyka), nie będzie
  > problemów z refundacją leków (przewlekle chorzy są w grupie ryzyka). No i
  > więcej pieniążków dla zawsze o nas myślących polityków będzie...

  Jakimś cudem w Moim mieście są szczepienia, dla emerytów są one darmowe. Ale
  ludzie nie chcą się szczepić i mają rację. Tobie radzę czytać najpierw co piszą
  ludzie, a nie rzucasz okiem gdzie popadnie i pieprzysz takie kocopoły.
  forum.gazeta.pl/forum/w,902,102970252,102973061,Z_internetu.html
  --
  ...dziś ludzie budzą już we Mnie niesmak oraz pogardę... z nielicznymi wyjątkami...
 • witoldyna 14.11.09, 14:57
  bie decydować. Chcę się zaszczepić, a nie umrzeć w wieku 24 lat bo mam astmę
  więc jestem bardziej podatnaChcę sama o os
 • nadgajowy 14.11.09, 15:19
  witoldyna napisała:

  > bie decydować. Chcę się zaszczepić, a nie umrzeć w wieku 24 lat bo mam astmę
  > więc jestem bardziej podatnaChcę sama o os

  Zaszczepiona jesteś na grypę sezonową ??

  --
  "Jesteś wiarygodny jak informacja w GW Sport !!"
 • don_cicero 14.11.09, 19:16
  witoldyna napisała:

  > bie decydować. Chcę się zaszczepić, a nie umrzeć w wieku 24 lat bo mam astmę
  > więc jestem bardziej podatnaChcę sama o os

  I jesteś pewna, że ta szczepionka Ciebie uratuje? A wiesz co w niej jest? Że
  może Ciebie zabić?
  --
  ...dziś ludzie budzą już we Mnie niesmak oraz pogardę... z nielicznymi wyjątkami...
 • attina3 15.11.09, 12:02
  witoldyna napisała:

  > bie decydować. Chcę się zaszczepić, a nie umrzeć w wieku 24 lat bo
  mam astmę
  > więc jestem bardziej podatnaChcę sama o os

  Predzej unrzesz od skazonej szczepionli niz tej tzw, sw. grypy.
  Skoro jestes osoba u ktorej immunologia organizmu jest zaburzona to
  tymbardziej sie nie szczep.
 • jarsa1 14.11.09, 17:39
  no to życzę Ci tego
 • feema-to-ja 14.11.09, 13:46
  Nie czepiajcie sie ministerstwa. Te szczepionki zostaly wyprodukowane
  szybko, testowane na mlodych, zdrowych ochotnikach. Firmy
  farmaceutyczne nie daja gwarancji na to, ze szczepienie jest
  bezpieczne dla zdrowia. W Europie Zach. kilka osob zmarlo po
  szczepionce.
  Druga rzecz to kretynskie robienie paniki. Kazdego roku na zwykla
  grype umieraja tysiace osob i jakos nikt o tym nie mowi. To cale
  sianie strachu to sprawka koncernow, ktore chca zarobic na
  szczepionkach. Nie dajcie sie oglupic ludzie!!!!
  --
  Pierwszy mąż jest jak naleśnik- nigdy się nie udaje;)
 • nikodem_73 14.11.09, 14:24
  No. I to jest najlepszy powód, aby ich nie kupować.

  --
  ... i owoc żywota Twojego je ZUS
 • jezykowski 14.11.09, 14:00
  Przychodzi baba do doktora i mówi:
  ,,Panie doktorze, pogryzły mnie psy."
  Doktor na to: ,, A szczepione były?"
  Baba: ,, Tak. D U.P.A,M,I"
 • anna-76 14.11.09, 14:02
  no narezcie media i politycy są usatysfakcjonowani
 • nikodem_73 14.11.09, 14:22
  Nie są - to dopiero początek. Teraz będą nad tym jednym biedakiem pastwić się do
  czasu aż umrze ktoś następny, albo rząd w końcu kupi szczepionki.

  Wtedy zaczną pisać o tym dlaczego nie przeprowadzono solidnych testów :>

  Tak działa "niech rząd coś z tym zrobi".

  Generalnie zachowanie mediów przypomina mi zachowanie stereotypowej
  "rozhisteryzowanej baby". Zero rozsądku - liczą się emocje.

  Mam tylko cichą nadzieję, że pani Kopacz po prostu gra na zwłokę i koniec końców
  rząd nie zakupi tych szczepionek.

  --
  ... i owoc żywota Twojego je ZUS
 • piotr.esz 14.11.09, 14:07
  Zaszczep się szczepionką od firmy która wyhodowała wirusa, wszystkim chcącym
  się więcej polecam fajny niezależny serwis swiskasprawa .pl , oraz wypowiedzi
  specjalistki dr Majewkiej i Piotra Beina dostępne na youtube. Ja bym żądał
  prokuratora jakby dawali te szczepionkę pod przymusem. Słyszałem w radiu, że w
  Szwecji 700 osób z powikłaniami po szczepieniu. A o 21 zmarłych bezdomnych w
  Toruniu po testach zanim wybuchła tzw. pandemia słyszeliście? Czy to może
  tajemnica?
 • imw 14.11.09, 15:46
  Pomorska” jako pierwsza napisała o praktykach stosowanych w przychodni. Przypomnijmy, że poszkodowanych jest 350 osób z Grudziądza i okolic. W większości są to bezdomni, którzy dostawali niewielkie sumy pieniędzy za udział w badaniach.

  Byli przekonani, że test dotyczy szczepionki przeciw ludzkiej” grypie. Nikt im nie powiedział, że chodzi o szczepionkę przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1.
  Sprawa wyszła na jaw, gdy bezdomni ze Schroniska Brata Alberta w Grudziądzu pokłócili się o zapłatę za poddanie się szczepieniu. Nieoficjalnie wiemy, że mieli dostawać od 5 do 30 zł. - Zdecydowałem się na szczepionkę, bo potrzebowałem pieniędzy - przyznaje jeden z pacjentów, który wczoraj przyszedł do sądu. - Nie wiedziałem jednak, że to szczepionka przeciw ptasiej grypie. Po zabiegu pracowałem jako dekarz i pamiętam, że nie czułem się dobrze.
 • attina3 15.11.09, 12:19
  imw napisał:

  > Pomorska” jako pierwsza napisała o praktykach stosowanych w
  przychodni
  > . Przypomnijmy, że poszkodowanych jest 350 osób z Grudziądza i
  okolic. W większ
  > ości są to bezdomni, którzy dostawali niewielkie sumy pieniędzy za
  udział w bad
  > aniach.
  >
  > Byli przekonani, że test dotyczy szczepionki przeciw ludzkiej”
  grypie. N
  > ikt im nie powiedział, że chodzi o szczepionkę przeciwko wirusowi
  ptasiej grypy
  > H5N1.
  > Sprawa wyszła na jaw, gdy bezdomni ze Schroniska Brata Alberta w
  Grudziądzu pok
  > łócili się o zapłatę za poddanie się szczepieniu. Nieoficjalnie
  wiemy, że mieli
  > dostawać od 5 do 30 zł. - Zdecydowałem się na szczepionkę, bo
  potrzebowałem pi
  > eniędzy - przyznaje jeden z pacjentów, który wczoraj przyszedł do
  sądu. - Nie w
  > iedziałem jednak, że to szczepionka przeciw ptasiej grypie. Po
  zabiegu pracował
  > em jako dekarz i pamiętam, że nie czułem się dobrze.
  >


  A co tam zycie bedomnych? Taktyka hitlera sie wykonuje. Zmieniony
  jest tylko jedynie sposob dzialania.
 • nicram112 14.11.09, 17:12
  a o tych "21 bezdomnych". Masz urojenia.
 • katja 14.11.09, 14:38
  Mial inne dolegliwosci , zawsze umiera kilkoro ludzi przy kazdej grypie a
  nawet wiecej, nie robcie paniki
 • marian391 14.11.09, 14:55
  Przecież pani minister mówiła, że ta grypa jesy niegroźna, a ona ma
  zawsze racje. Współczucie dla rodziny zmarłego, a rządzącym za ich
  głupotę.
 • don_cicero 14.11.09, 14:56
  .. dlaczego chcecie tych szczepień. Znacie ich skład? Znacie efekty uboczne?
  Znacie sytuacje? Wiecie jaka jest umowa między firmami farmaceutycznymi, a
  "rządami"? Już jedna osoba wyjaśniła wszystko w jednej odpowiedzi i daję do
  niej linka:
  forum.gazeta.pl/forum/w,902,102970252,102973061,Z_internetu.html
  Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jesteście zbyt leniwi, by czytać te
  "głupoty" i łatwiej powiedzieć, o jaka ta pani minister zła! To wszystko jej wina!
  Btw. nie byłem u lekarza bo miejsc nie było, a zachorowałem na "coś" i
  możliwe, że to ta świńska "grypa", bo objawy jak przy grypie. 3-4 dni i jestem
  już prawie bez skazy, a lekarstwo? Witaminki, Fervex, gorące herbatki z
  cytryną i marihuana, czyli naturalny zabójca wirusów w tym wszystkich rodzajów
  grypy. O wszech wiedzący niewolnicy...

  Gdybyście wszyscy najpierw poszukali informacji i później się wypowiadali, to
  by później nie było takich głupich postów jak wasze. Pamiętajcie, oficjalne
  media nie są wiarygodnym źródłem. Hah, no i spróbujcie zaszczepić któregoś z
  panów polityków.
  --
  ...dziś ludzie budzą już we Mnie niesmak oraz pogardę... z nielicznymi
  wyjątkami...
 • incipit 14.11.09, 15:26
  To ile tych osób zmarło na tę grypę ? Jeden ?

  A ile w tym czasie zginęło na drogach ? W Polsce jakieś ze trzy
  tysiące od początku awantury firm farmaceutycznych o świńską grypę i
  o pieniądze jakie chcą na tej awanturze zarobić. A może by pieniądze
  z grypy przeznaczyć na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach, to
  na grypę zmarłoby z dziesięć, a na drogagach jakieś kilkaset mniej.
  Zawsze do przodu.

  Myśleć - i liczyć ofiary, nie tylko grypy.
 • jwoj 14.11.09, 15:36
  koncerny farmaceutyczne same wyhodowały tego wirusa i wpuściły do obiegu żeby
  zarobić na ciemnym ludzie.Należy się cieszyć że nie wypuścili dżumy.Jeśli zyski
  się zmniejszą nie będą mieli żadnych hamulców
 • imw 14.11.09, 15:40
  Czechy: Testy szczepionek zanieczyszczonych wirusem ptasiej grypy

  Czeskie ministerstwo przemysłu i handlu potwierdziło sensacyjną informację dziennika Mlada Fronta Dnes, który ujawnił, że w czeskim laboratorium testowano niebezpieczne szczepionki zanieczyszczone wirusem ptasiej grypy H5N1. Szczepionki zostały przywiezione z Austrii za zgodą ministerstwa.

  Czeska spółka BioTest testowała na fretkach w swoim laboratorium Konarivicach austriacką szczepionkę przeciw grypie. Biologów zaniepokoił jednak fakt, masowego umierania zwierząt. Główny higienik kraju Michael Vit stwierdził, że przyczyną był śmiertelny wirus ptasiej grypy, o którym nie wiedzieli pracownicy BioTestu. Laboratorium zostało odkażone, a 13 pracownikom podano preparat Tamiflu, stosowany w leczeniu grypy.

  Czescy higienicy nie pamiętają podobnego przypadku. Szczepionkę przesłała do Czech, w celu przetestowania, na podstawie umowy z czeskim ministerstwem przemysłu i handlu austriacka firma farmaceutyczna Baxter. Jej przedstawiciele nie wiedzą, jak mogło dojść do zanieczyszczenia szczepionki.
 • imw 14.11.09, 16:44
  czyżby rząd czeski kłamał?
 • indeed4 14.11.09, 16:51
  Tak samo jak doniesienia o robakach w mące czy kawałkach szkła w
  deserze dla dzieci :->

  gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/774850.html

  Czy z tego powodu ludzie przestali jeść mąkę a matki dzieciom
  kupować Gerbery ? • nikodem_73 14.11.09, 18:29
  No gdyby te same firmy jednocześnie produkowały płyn na mączne robaki i
  rozpuszczalnik do trawionego szkła to zacząłbym się zastanawiać.


  --
  Każdej akcji towarzyszy jej równy i skierowany przeciwnie program rządowy.
 • attina3 15.11.09, 12:47
  incipit napisał:

  > To ile tych osób zmarło na tę grypę ? Jeden?

  Jak podaja media to na razie jeden "mediowiec", a w Niemczech dwie
  osoby zmarly po zainfekowaniu szceoionki i nikt specialnie na ten
  temat nie trabi. Dlaczego ten artykul ( dwie osoby w Niemczech
  zmarlo z powodu szczepionki) nie jest w wydziale "zdrowie"?
  Nieciekawy, czy co?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.