Dodaj do ulubionych

"Nie odpuszczę im". Klienci Selectours wrócili ...

15.09.10, 08:56
Już na święta będziecie się z tego śmiać i żartować, nie dramatyzujmy rozumiem ludzi z małym dzieckiem taka szybka wyprowadzka może być stresująca dla dziecka i rodziców
ale takie stare byki zachowują się jak niedojrzali emocjonalnie frajerzy.
Niestety zawsze jest ryzyko że biuro zbankrutuje i należy mieć to na względzie a jak wam nie pasuje to proponuje w autko i do Chorwacji lub Bułgarii tylko o tej porze już nie jest tam tak pięknie jak w Egipcie ale co zrobić ryzyk fizyk

--
------------------------
173 specjały siostry Anastazji
Dieta strefowa
Uleczyć nieuleczalne
Edytor zaawansowany
  • robertinio007 15.09.10, 11:20
    A ja proponuję korzystanie z niemieckich biur podróży TUI i NECKERMANN.
    Jeżdżę tylko z nimi i nie mam żadnych zastrzeżeń.
  • gringo68 15.09.10, 12:17
    to samo co w Itace czy ecco tylko 30% drozej, przy czesto kiepskiej jakości obsłudze

robertinio007 napisał:

> A ja proponuję korzystanie z niemieckich biur podróży TUI i NECKERMANN.
    > Jeżdżę tylko z nimi i nie mam żadnych zastrzeżeń.

--
    "USA włączyło się do wojny w październiku 1944 kiedy losy wojny
    były już przesądzone"
    makabrapolska
  • zawsze_prawdziwy 15.09.10, 11:30
    może zajmij się wbijaniem gwoździ w ścianę zamiast pisać takie głupoty na forum głąbie, ci ludzie zapłacili za wakacje a ich pieniądze zostały zwyczajnie ukradzione i wypada ci życzyć byś miał podobne wakacje lub urlop:)))))
  • decent76 15.09.10, 12:03
    bogate słownictwo i argumentację rodem z Bałuckiego lub Górniaka kali zapłacił
    kalemu się należy jak nie to Ci zasypie inwektywami (tu wyjaśnienie dla Ciebie brzydkie wyrazy)

Jak na razie biuro nie schowało głowy w piasek i nie zostawiło turystów na lodzie
    poza tym biuro informuje:
    "Biuro deklaruje też stosownie do możliwości zwrot wpłaconych zaliczek. W najbliższym czasie ma być wydany nowy komunikat z telefonami kontaktowymi, pod którymi będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat zastosowanych procedur."

Więc takich pieniaczy jak ty i ten Pan ciężko jest zrozumieć zwłaszcza że na razie nie wiadomo jakie będą kolejne kroki, dokonując zakupu czegokolwiek ponosisz ryzyko że się zepsuje że nie spełni twoich oczekiwań to samo dotyczy wycieczek wszelkiej maści korzystasz z usług biura "firmy" która przeliczyła się a nie sądzę aby działa w złej wierze i chciała okraść ludzi po prostu bankructwo i tyle to samo tyczy się zakupów jednego dnia sklep jest drugiego szukaj wiatru w polu po za tym wykupienie wycieczki lub wyjazdu z Polskiego biura niestety jest ryzykowne i każdy kto mieszka w tym kraju o tym wie i niestety konsument w takich sytuacjach jest na szarym końcu więc jak chcesz bezpiecznie i miło to tak jak post wyżej tylko z Niemiec ale Ciebie przecież ani nie stać jak tego Pana i obawiam się że po Kalemu za granicą też się nie dogadasz.

Więc wróć do szkoły i nie zaśmiecaj swoim ubogim językiem internetu.

--
    ------------------------
    173 specjały siostry Anastazji
    Dieta strefowa
    Uleczyć nieuleczalne
  • pare.slow 15.09.10, 14:13
    A coz to za bezczelna odpowiedz! Jedzie sie na wakacje, zeby sie zrelaksowac, a nie siedziec i czekac, ze MOZE biuro zbankrutuje. Wspolczuje tym turystom!
  • pontrikontri 15.09.10, 14:29
    pokusili sie na niskie ceny , a co to za biuro? Ja znam Itakę, Tui, Neckerman, Orbis, Triada. Ale selectours? Żenada. Wina biura ale i wina naiwnych polaczków co chcieli za pół darmo polecieć w świat ;)
  • pat504 15.09.10, 17:15
    Ty jesteś natomiast niedoinformowanym idiotą i półgłówkiem, który zna "aż" 5 biur podróży i z tego tytułu nie uważa się za frajera. Żal mi Ciebie. Poczytaj, ile lat istniało Selectours na rynku i wejdź na stronę Polskiej Izby Turystyki, chociaż pewnie nie masz pojęcia, co to jest. Nigdy nie korzystałam z usług tego biura, ale korzystali znajomi i byli bardzo zadowoleni. A takich ograniczonych klientów nie życzę żadnemu z biur.
  • ancyk1 21.10.10, 09:55
    No i w nieodległym czasie przekonałeś się Znawco Biur, że nawet tak znany orbis może upasć, nie ma znaczenia czy to firma z tradycjami czy nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka