Dodaj do ulubionych

Putin namieszał w konkursie chopinowskim

22.10.10, 10:58
dziki kraj, pszepaństwa
Edytor zaawansowany
 • aekielski 22.10.10, 11:27
  Dziennikarze mają nosa detektywów. Jak oni szybko wyniuchają co za czym stoi. Putin na czele komisji w konkursie chopinowskim,Unia atakuje Polskę, Kościół rządzi parlamentem, Litwa nie kocha Polski i tym podobne. Pierwszy zarzut jest najbardziej prawdopodobny. Ciekawe ile komisja chopinowska wzięła od Putina łapówki?
 • kara1953 22.10.10, 12:59
  Rosja zawsze dbała i dba o swoje talenty. Polska je usilnie niszczy. Co im tam szacunek zagranicy. Oni to mają w d....ie. Ważne, żeby to koleś wył na scenie a zmanierowane dzieci przedrzeźniały dorosłych. A artyści? Z głodu zdychają i nie mają pieniędzy nawet na środki przeciwbólowe. Bo są artystami i duszy diabłu zaprzedać nie chcą.
 • jasio.cekin 22.10.10, 13:00
  Ja, pszepaństwa , czuję Gazprom...
 • anna22290 22.10.10, 15:32
  place i wszystkie swiadczenia powinny byc w wysoklsci ; starej; EU te wartosci powinny byc rowne a nie tania sila robocza ,na to pieniedzy nie ma za to na szastanie,jest pochowek idjoty ,wyplacenie gwiezdzie Martusi 3mil. i dalszego oplacanego idjotyzmu dotyczacego tej sprawy to sa pieniadze i jak od wiekow trzeba utrzymac ksiezy na wysokim poziomie zycie ,niejeden biedny emeryt musi wszystko za swoje groszekupic i zrobic kolo siebie i w domu ci musza miec sluzbe ,auta no i oczywiscie ; ciezko; PRACUJA NA SWOJE ZASLUZONE EMERYTURY
 • tadek-1 22.10.10, 15:49
  Posadzic Marczynskiego przy fortepianie, to w kilka sekund wywioza go na taczkach i to bez pomocy Putina. Gdzie "Rzeczpospolita" wynajduje tylu idiotow?.
 • amado80 22.10.10, 19:21
  Moja hipoteza do wyników konkursu Chopinowskiego: wina była po stronie organizatorów. Usadzili mianowicie jurorów na balkonie w oddaleniu od estrady, a ci starsi państwo profesorowie mają już przytępiony słuch. Awdiejewa bębniła najgłośniej, stąd pierwsza nagroda. Podejrzenia o łapówce dla jury świadczą o podejrzewającym, że należy do partii Podejrzenia i Spiski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka