Dodaj do ulubionych

PiS przygotował ''deklarację łódzką&a...

22.10.10, 13:29
Pani Kempa właśnie szaleje w Radio Maryja, podkręcana zresztą zręcznie przez redemptorystę.
Temat: niebywała agresja wobec PiS ze strony PO oraz mediów. Inicjatywa Prezydenta, to "pijar", "pan Komorowski", "sprawcy mordów", a nie sprawca i.t.p. Zwyczajna Beata Kempa.
Edytor zaawansowany
 • tadek-1 22.10.10, 13:36
  To caly guru Kaczynski. U Rydzyka byl w terminie jak odwracac kota ogonem. Jak Rydzyk "PLUL" na jego bratowa, Kaczynski mowil ze deszcz pada, a wtorowal mu braciszek. Guru Kaczynski to taki manipulujacy pasozyt, chodzace wcielenie najgorszego zla, kipiace nienawiscia i destrukcja.
 • lwowiak_1 22.10.10, 13:43
  Co mądrego jest w stanie powiedzieć:Kępa, Błaszczek i ich psychol Jareczek ?
  W koło macieja stara melodja w nowym opakowaniu.
  Jareczku sierotko Prezydent B.Komorowski w przeciwieństwie do kaczkowatych ma rozum.
 • 6.smiech 22.10.10, 13:47
  Ja stawiam warunek aby tego idiote wyslac na przymusowe leczenie i pisze deklaracje
  aby mu odebrac tego biednego kota bo on sie napewno na nim msci za swoje polityczne
  niewyzyte ciagoty do wladzy. Nigdy nie wiadomo co taki sodomita moze wymyslec i zrobic.
 • gburiaifuria 22.10.10, 13:51
  Przeciez to zwykly szntaz! kaczynski kreuje sie na NadPrezydenta i decyduje kogo powinna inna partia wyrzucil ze swych szeregow. jesli to zrobi wowczas laskawie jest gotow rozmawiac z Prezydentem. Mozna sie tylko zapytac: No dobrze, ale co na to lekarz psychiatra?
 • podhajce 22.10.10, 16:56
  gburiaifuria napisała:

  > Przeciez to zwykly szntaz! kaczynski kreuje sie na NadPrezydenta i decyduje ko
  > go powinna inna partia wyrzucil ze swych szeregow. jesli to zrobi wowczas laska
  > wie jest gotow rozmawiac z Prezydentem. Mozna sie tylko zapytac: No dobrze, ale
  > co na to lekarz psychiatra?
  Na politycznej scenie pojawił sie WIELKI KADROWIEC- PREZES KACZYŃSKI. Miejmy nadzieję ,że skończy jak WIELKI JĘZYKOZNAWCA (Stalin)
 • lwowiak_1 22.10.10, 13:56
  Deklaracja łódzka, którą szef klubu PiS Mariusz Błaszczak przedstawi do podpisu prezydentowi podpisał już prezes PiS.
  Kto przy zdrowych zmysłach poza kaczkowatymi podpisze te grafomańskie bezsensowne wypociny. • maryla02-2 22.10.10, 14:00
  O co ten szum? Kaczyński nie chce uczestniczyć w życiu politycznym tylko grać w pojedynkę, to niech gra, jego wybór.Już bojkotował TVN, i co? Tylko się ośmieszył. Te powtarzane przez PiS-owców bzdury nie powinny zajmować nikogo. Obrażeni, nie muszą korzystać z zaproszeń {choć powinni je otrzymywać}, szybciej wykluczą się z życia publicznego. "Baba z wozu...".
 • zibi-1960 22.10.10, 14:08
  maryla02 - bardzo dobrze napisane. Najzdrowiej dla wszystkich, była by totalna ignorancja. Niech dalej tak rzyga nienawiścią, co w krótkim czasie spowoduje, że sam się wykończy. I będziemy mieli spokój.
  A swoją drogą, żyjemy w bardzo ciekawych czasach.
  pozdrawiam normalnych
 • spoko.0 22.10.10, 14:02
  Bo można się z poglądami JK nie zgadzać i zwalczać argumentami ale nie można dyskwalifikować sądami typu "faszyzm" lub "KPP" dużą część społeczeństwa tylko dlatego że chodzi do Kościoła i modli się za ojczyznę bo nigdy nie miała możliwości zetknąć się z światem ludzi którzy mają łatwiejszy dostęp do wykształcenia.
 • rozwado 22.10.10, 14:03
  PiS stawia warunki prezydentowi wybranemu przez nieporozumienie. Woda sodowa uderzyla Kaczorowi i jego plaszczakom.
 • khnc55 22.10.10, 14:08
  Pan Prezes Jarosław Kaczyński, który teraz ogłosił, że przygotuje 'białą księgę' z obelgami skierowanymi w stronę PiS, zachowuje się jak duże dziecko tupiące nóżką 'to on, to on mnie obraził, nie ja jego'. I na to idą moje podatki??? Na utrzymywanie Pana Prezesa JK, który NIC konstruktywnego nie wnosi?
 • maryla02-2 22.10.10, 14:09
  O co ten szum? Już raz Kaczyński bojkotował TVN, i co? Tylko się ośmieszył.
  Nie chce przychodzić na zaproszenie, niech nie przychodzi. Jednak warunków stawiać, ani prezydentowi, ani premierowi nie ma prawa. Rządzić to może na własnym podwórku. Takim postępowaniem, napastliwym tonem i przekęcaniem faktów tylko szybciej się wykluczy. "Baba z wozu....".
 • jaga.28 22.10.10, 14:12
  W zasadzie Jarosław szef sekty mnie deklaracja nie zaskoczył. Zwykła stara zasada obrony poprzez atak. Kilka miesięcy okładał przeciwników politycznych których chce unicestwić Krzyżem a teraz jak widać Krzyż za ciężki i zmienił na Deklarację. Trzeba być naiwnym aby dać się skusić na jakakolwiek współprace z tym człowiekiem. Kaczyński nie widzi w człowieku partnera do rozmowy debaty czy tym bardziej on postrzega otoczenie w kategoriach jedynie podwładnych i to na kolanach, we włosiennicy i sznurem na szyi. Czytając Deklaracje którą żąda aby bezwarunkowo podpisał prezydent jednoznacznie podzielił Polskę na zniewolony i lżony PiS i resztę podłej swołoczy która powinna wszystko odszczekać a najlepiej to wynieść się z tego kraju. Wódz jest jeden, prawda jest jedna jeśli ktoś tego nie wyznaje jest niegodny mienić się Polakiem i tego w retoryce szef sekcji moim zdaniem nigdy nie zmieni. Dla niego rządzenie krajem o wszechobecna kontrola nad obywatelami od przystanku tramwajowego po sypialnię i eliminacja niepokornych jak się tego domaga w stosunku do internautów. Proponowana Deklaracja to nic innego PiS w stanie embrionalnym bez jakichkolwiek grzechów w morzu bezprawia niegodziwości i podłości otoczenia politycznego, CZYSTA KPINA . Ja pytam kto ma w to uwierzyć i czemu takie zagrania szefa sekty mają służyć?
 • henryk_49 22.10.10, 14:17
  Jeśli ktoś dzień w dzień podjudzany jest ze wszystkich stron histerycznymi okrzykami, że pisowcy to zagrożenie, faszyści, KPP, podpalacze Polski, że trzeba ich powstrzymać za wszelką cenę, wyeliminować raz na zawsze, jeśli co dnia ma w mediach korowody histeryzujących w tym duchu > autorytetów> to w końcu zwariuje.
  R.A. Ziemkiewicz Od siebie dodam, że ten mord to nie wypadek i nie przypadek i nie koniec wojny. Już od kilku miesięcy nie uczestniczę w spotkaniach towarzyskich z obawy o utratę zdrowia , a co najmniej o utratę przyjaciół. Większość zebranych zajmuje się głownie opluwaniem PIS-u i Kaczorów, opowiadaniem niewybrednych ordynarnych anegdot i kawałów na ich temat i dociekaniem kiedy wreszcie rząd zrobi porządek z tą bandą. O krytyce poczynań rządu czy PO , pomarzyć nawet nie można. Nieśmiała nawet obrona PIS wywołuje, u niektórych , wściekłość graniczącą z obłędem. W autobusie, czy tramwaju - podobnie, słowa pozytywnego , n. t. PIS, wypowiedzieć nie można , bo włącza się zaraz jakiś osiłek i ryczeć zaczyna , na tych PIS-owskich s......synów, z którymi się niebawem policzymy.
  Czy w tej sytuacji postępowanie PIS-u , powinno kogokolwiek obiektywnie myślącego, dziwić.
 • michalw111 22.10.10, 15:07
  A więc PiS ma już swojego Horsta Wessela. I wrzeszczy o morderstwie politycznym. A dlaczego nic nie mówiliście, kiedy wasi wysłańcy zamordowali panią Blidę? Ten mord wam jakoś nie przeszkadzqł, to było "samobójstwo". To może ten wasz pis-dzielec z Łodzi też samobójstwo popełnił????
 • minstrel515 22.10.10, 15:23
  Pan Ziobro, europoseł, stwierdził w RMaryja - jest nagrane, że Barbara Blida "popełniła samobójczą śmierć".
 • pn-ski 22.10.10, 15:20
  "Już od kilku miesięcy nie uczestniczę w spotkaniach towarzyskich z obawy o utratę zdrowia , a co najmniej o utratę przyjaciół."

  Jasne, z przyjacólmi sie lepiej nie spotykac. I do tramwaju nie wchodzic, bo patrza, czy ktos z PiS-u nie jest.
 • jaga.28 22.10.10, 15:26
  W takiej sytuacji pan Jarosław powinien spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie co jest we mnie złego i moich kumplach że nas tak oceniają? Szukanie winy u innych to prostacka metoda dochodzenia prawdy. Zamiast pisać apele i deklaracje panie Kaczyński warto głęboko w lustro spojrzeć i przejrzeć wszystko to co pan żeś na wygadywał przez ostatnie lata, oj nazbierało się nazbierało!!!!!!
  Do Henryka 49 - tu nie trzeba podjudzania wystarczy posłuchać panów i pań z PiSu w RM rydzyka czy poczytać w GP albo rzepie aby wyrobić sobie zdanie o sekcie. Język wykluczenia a taki króluje w PiSie zawsze prowadzić będzie do nienawiści
 • vdziwny 22.10.10, 14:34
  No i mamy co i tak było wiadome. Nic jednak nie pisze o Klępie, przepraszam Kępie, no i innych jego jątrzących przydupasach, czy w zamian ich zwolni z funkcji? A co zrobi z sobą, bo na ten temat nic nie mówi, tylko, że może zechce raczyć rozmawiać, książę pruski czy co?
 • stivi47 22.10.10, 14:48
  Ten wariat probuje tego Polskiego Prezydenta ponizyc nato niemoze byc zgody od Polakow ponizony Prezydent przez jakiegos wariata oznacza ze sie nato stanowisko nienadaje a temu wariatowi tylko oto chodzi ponizenie i zbeszczeszczenie Polskiego Prezydenta ,niemoze pierwszy lepszy jakis wariat tem Prezedentowi warunkow stawiac to by go osmieszyl na caly Swiat przeciesz nie moze Polskiemu Prezydentowi warunkow stawiac , gdyby Polski Prezydent robil to wszystko co mu rozkazuje ten zwariowany Czlowiek to by znaczylo ze kazdy wariat w Polsce moze tym Polskim Prezydentem manipulowac z tymi wariatami czeba twardo a nawet za ich obelgi pod Adresem Rzandzancych i Prezydenta do Sandu z nimi.
 • pompo0 22.10.10, 14:49
  Po ostatnich miesiącach można odnieść wrażenie, że to Media i Prawo i Sprawiedliwość rządzi Krajem. A gdzie Prezydent, Premier, Rząd, Marszałek Sejmu i Senatu, Konwent Seniorów w Sejmie? W Łodzi stała się rzecz straszna Zamordowano niewinnego Człowieka i Okaleczono drugiego. Należy współczuć ich Rodzinom i Okaleczonemu Pracownikowi. ginęli niewinnie, z rąk szaleńca. Ale nie można całego kraju postawić na nogi tylko z tego powodu. Politycy wygrywają to zdarzenie w kampanii wyborczej do samorządu i niebawem do Parlamentu. Giną niewinnie na drogach i Kopalniach(a więc na posterunku pracy) Górnicy. Ledwie o nich się wspomina w Mediach. Natomiast na tle Łodzi niektóre Media i Politycy będą dalej podsycać atmosferę. Europosłom i Posłom będzie się dawać Ochronę BOR. A kto ochroni tych ludzi którzy pełnią zawody narażone na wypadki. Górnicy, Nauczyciele, Lekarze, Policjanci Drogowi i inne niebezpieczne zawody. Dlaczego na ten temat Media i Politycy tam mało mówią. Sejm i Rząd powinien więcej robić dla poprawy bezpieczeństwa/ństwa i porządku w Kraju. Rządzący zaspakajają sie danymi statystycznymi wówczas na codzień a zwłaszcza w nocy strach chodzić(Osiedla, Parki, Blokowiska). Jest bardzo dużo młodych i w średnich wieku, zwłaszcza będących po alkoholu, ze strach iść koło nich. I co ma robiąc zwykły Polak. Prosić o Ochronę BOR? Policja i Straż Miejska zajęta jest głównie biurokracją (Dzielnicowi)a jak przyjdzie na wezwanie interwencyjne to kończy sie pouczeniem czy spisaniem winnego a ten po ich odjeździe robi dalej co robił, czyli rozrabia.Czy i kogo to interesuje? Przecież placimy coraz większe Podatki.
 • 1zorro-bis 22.10.10, 15:01
  i czego palant bedzie jeszcze chcial? Zeby Komorowski zatanczyl a Tusk zaspiewal? Kretyn....
 • 0721x 22.10.10, 15:00
  ludzie co tu komentować hospitalizacja tego pana oraz zgrai przybocznej/ jako choć to teoretycznie niemożliwe jego choroba jest zakazna / jest konieczna na cito
 • mandaryna.1 22.10.10, 15:05
  Tak sie własnie dzieje w durnowatym kraju,który udziela gościny przestepczym osobnikom i organizacjom jak Rydzykowi,Opus Dei,Legionisto Chrystusa i nie wiadomo komu jeszcze.A pisał Jerzy Urban od 1990 roku i wskazywał palcem,kim jest,z kim sie brata i skąd bierze kase pan Rydzyk.Teraz to chyba juz na wszystko jest za późno.Kiedyś w europejskim państwie tez się podsmiewano z pewnego paranoika,a co z tego wynikło ttego nigdy Swiat nie zapomni.Widać działalnośc naszego paranoika jest kilku milionom obywateli "na rękę".Tylko,że ta ręka od dawna tkwi w urynie.
 • herbapol 22.10.10, 15:06
  Gdzie jest pełny tekst tej deklaracji?
  Idę o każdy zakład,że są tam sformułowania,których nie przełknie ani Prezydent ani Premier.I o to właśnie chodzi prezesowi Kaczyńskiemu,by pokazać Polakom,jak to pełen miłości PiS wyciąga rękę do zgody,a wredna Platforma,na czele z Tuskiem o wilczych oczach,tę rękę kąsa.
  Jaśli się pomyliłem,to chętnie odszczekam.
 • iq58 23.10.10, 08:02
  Czy KPP i NSDAP nie były w swoim czasie legalnymi partiami ? Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk wraca już pod zmienioną nazwą Główny Urząd Kontroli Publikacji, Widowisk i Internetu :(. Tylko po co było jeść tę żabę.
  --
  Cytowanie Misia ("Wszystkie Ryski...") to podżeganie do mordu !!!
 • janow5 22.10.10, 15:08
  Wyniki TNS OBOP dają wreszcie nadzieję, że koniec tych antypolskich rządów blisko. Może wreszcie spokornieją i zaczną szanować druga połowę społeczeństwa, którą chcieli aby przestała istnieć.
 • seawolf2 22.10.10, 15:18
  Ciężko na sercu, bo wiemy, co będzie dalej, wszystko juz przećwiczylismy po Smoleńsku, po walce ( na zimno sprowokowanej przez Prezydenta, to jest oczywiście, nie tyle przez Prezydenta, tylko tego, kto mu mówi, co ma robić i mowić, sam Pan Prezydent nie wygląda na takiego, co sam z siebie wie takie rzeczy, a na zimno podsycanej przez Świątynię sekty Antypisa, siedziba na Czerskiej) o Krzyż, teraz to samo, tą samą przygnębiajaca erupcję odmóżdżonej nienawiści widzimy po politycznym mordzie w Łodzi.

  Na masowa skalę nastepuje odwracanie kota ogonem, zrównywanie mordowanych i mordujacych, ba, okazuje sie, ze tak naprawdę wina mordowanych jest większa. Ciekawe, czy Ghandi , albo sędzia Falcone był współwinny swego zabójstwa w takim samym stopniu, jak Jarosław Kaczyński jest winny mordu w Łodzi. Czy to samo dotyczy wspołwiny Żydów za Holocaust, Ormian za mordy z 1914 roku?

  Niewątpliwie wielu Żydów, a juz na pewno Ormian pyskowało swoim oprawcom, używało jątrzącego języka nienawiści, zwłaszcza stojac pod murem, gdy juz nie mieli nic do stracenia. Niewątpliwie musiało to wywoływać wzburzenie żołnierzy z plutonów egzekucyjnych, podobnie, jak jątrzący język Jarosława Kaczyńskiego wzburzył samotnego bojownika z Czestochowy, jak to się zadziwiająco złozyło, że ten samotny bojownik został wyposażony w broń i ostra amunicje, jak wiadomo dostępną powszechnie, niczym wiertarka. Każdy, kto sie wzburzy, może sobie pojśc i kupić. Podejrzewam, ze wiadomośc , ze byl ten „samotny szaleniec” dawnym ubekiem, nie jest taka bez znaczenia. Ale moze ja po prostu jestem paranoikiem.

  Ciekawostka, Wyborcza juz po paru godzinach sugerowała, ze ów morderca słuchał Radia Maryja. Jak wiadomo, jest to ulubiona stacja ubeków i ludzi nienawidzących PiSu, więc sugestia Wyborczej jest jak najbardziej logiczna. Przy okazji znowu wyszlo, ze jest robiona przez idiotów dla idiotów. Jeszcze zanim znalazła jakiegos taksówkarza, który im powiedział o tym RM, juz Mazowiecki – Junior, chyba najgłupszy z tej ekipy, wygłupił sie logicznym wywodem, ze przecież , skoro był opętany nienawiścią, to na pewno był fanem RM, Gazety Polskiej i Naszego Dziennika a nie Wyborczej! LOGICZNE?????

  Aż mnie szczerze rozczulił ten głupek, redaktor Mazowiecki, znaczy sie, swoim umysłowym kalectwem, tak, jak mnie rozczula szczeniaczek z wyłupionym oczkiem, albo kotek ze zmiażdżona łapką.

  Obawiam sie, że nadchodzi czas „samotnych szaleńców”, którym ktoś systematycznie i metodycznie wciska nienawiśc do opozycji, pozbawioną cech ludzkich, którym ktoś do ucha szepcze- „zrób cos,nie stój z boku, zabij wroga! Trzeba bronić demokracji, świeckości państwa, wolności seksualnych, będziesz bohaterem”, ktorym potem, ktoś wklada do reki broń, załatwia ostra amunicje i znika w cieniu.

  I jak zawsze w takich razach od stworzenia swiata pojawiaja sie dyżurni obiektywni ,neutralni obserwatorzy, namawiajacy szlachetnie OBIE strony, czyli mordujących i mordowanych, do umiaru i rozsądku. Czy w Katyniu, albo w Auschwitz tez nawoływalibyscie obie strony do umiaru i spokoju, by nie powiększać liczby ofiar ( bo przeciez w wyniku szamotania moglyby byc tez ofiary po stronie strażnikow, czyli zupełnie niepotrzebne, dodatkowe, których można uniknać, prawda?!)

  Panowie , wsadźcie sobie w d... te obiektywne porady.

  seawolf.salon24.pl/
  www.niepoprawni.pl/blogs/seawolf
 • pn-ski 22.10.10, 15:38
  To juz bardziej niz porównania z Holocaustem czy Katyniem podobaly mi sie porównania Jaroslawa do zaby przepraszanej podczas nadmuchiwania jej przez slomke, które przedstawil inny zwolennik wodza. Byly skromniejsze, ale podobienstwo postaci lepiej uchwycone.
 • eggerger 22.10.10, 16:48
  Ten sam tekst, więc ten sam mój komentarz;
  "Is fecit, qui prodest."- "ten uczynił, kto skorzystał".
  Pierwsze, co mi sie pomyślało- prezesowi to morderstwo
  spadło JAK Z NIEBA.

  Też chciałbym, by Świat był normalny.
 • outsider44 22.10.10, 20:51
  seawolf2 napisał:

  > Na masowa skalę nastepuje odwracanie kota ogonem, zrównywanie mordowanych i mor
  > dujacych, ba, okazuje sie, ze tak naprawdę wina mordowanych jest większa.

  Kto to niby są ci "mordujący"? Na razie wiemy o jednym szaleńcu, który miał na liście między innymi Millera i Napieralskiego, ale nie mógł do nich dotrzeć. Czy gdyby zginął Miller, pisałbyś to samo? Szczerze wątpię. A tylko zbieg okoliczności spowodował, że zginął przedstawiciel PiS a nie SLD. Mam wyrobione zdanie o PO - nie jest zbyt pochlebne. Ale nie dajmy się zwariować - nienawiść (raczej personalna niż programowa) jest dość symetryczna. Tyrady i gwałtowność oraz język Niesiołowskiego nikomu nie przeszkadzały, gdy współpracował z Kaczyńskimi, a nawet potem, gdy jako zetchaenowiec atakował identycznie Kwaśniewskiego czy Cimoszewicza. Wtedy wszystko było OK. Dopiero teraz jest be. Bo atakuje waszego atamana. Czy Fatyga mówi językiem kosyliacyjnym? Kurski? Inni? To cały czas język konfrontacji z dodaniem lamentu, że ich się nie lubi.
  Tak więc skończ chociaż z tą liczbą mnogą - mordowani. Jeden wyczyn szaleńca nie może służyć uogólnieniom, chyba że chcecie zaogniać spory - wtedy jest jak znalazł.


  --
  Gdy rozum śpi, budzą się demony.
 • herbapol 25.10.10, 15:00
  Tym razem zrobię wyjątek od własnej zasady,by nie odpowiadać na posty ewidentnie głupie.Sprawa dotyczy tzw.prowokacji na Krakowskim przedmieściu.Prezes z uporem godnym lepszej sprawy,a za nim jego zwolennicy,powtarzają bajkę o prowokacji Prezydenta Komorowskiego.Jest to taktyka znana,polegająca na tym,że kłamstwo powtarzane do znudzenia,może być przyjęte jako prawda.Z tym trzeba walczyć.Awanturę przed pałacem prezydenckim nie zaczął ten,kto krzyż usunął,ale ten kto krzyż postawił.Postawili oczywiście harcerze w akcji całkowicie "spontanicznej",inspirowanej przez prezesa,w chwili prezesowi dogodnej.Od początku nie mogłem się nadziwić,jakim cudem,przed najważniejszym budynkiem w państwie,chronionym przez służby specjalne i policję,taka akcja była możliwa.Prezes jest politykiem cwanym i bystrym.Skorzystał z okazji,kiedy w pałacu rezydowała jeszcze cała kancelaria jego brata,i podrzucił tę świnię Komorowskiemu.Następnie podgrzewał nastroje paradując pod pałac przy każdej okazji i bez.A wszystko w niewinnym zamiarze pomodlenia się,złożenia kwiatów czy zapalenie znicza.To jest majstersztyk prowokacji ! Przecież Komorowski został wybrany prezydentem przez nieporozumienie!.
  I ty to nazywasz prowokacją Komorowskiego?
  A co do tzw.deklaracji łódzkiej,to na tym forum znajdziesz moją wypowiedź na ten temat.To kolejna prowokacja Kaczyńskiego!
  Przyznam,że wstyd mi za to,że demokratycznie wybrani Premier i Prezydent,nie mają dość siły i odwagi by zadziałać bardziej stanowczo.
  A wizytę tych panów w Łodzi uważam za zbędną i poniżającą.
  Panowie ! Więcej szacunku dla urzędów,które sprawujecie z woli wyborców!
 • lks17 22.10.10, 16:08
  Jarek SamoDobro i pewien redemptorysta przeprasza wszystkich Polaków za kłamstwa, pomówienia, złorzeczenia, modły o szarańczę i inne plagi, które wypowiadali będąc pod wpływem promieni zła made by Tusk and his cronies. Powyższe przeproszenia oprócz Tuska (dodatkowo: ryży i wilcze oczy) nie dotyczą: Komorowskiego (kradzież tytułu i stołka), Niesiołowskiego (bo się stoczył), Schetynę (rży jak koń), Palikota (samo zło), KPP i ich spadkobierców, łże elity oraz czytelników i słuchaczy mediów polskojęzycznych w rodzaju GW.
 • profit-rolka 22.10.10, 16:30
  Ludzie, mdli mnie, gdy codziennie czytam o kolejnych idiotyzmach pana prezia! Na co on jeszcze liczy? Czy to sie nigdy nie skonczy?! Juz nie wiem - smiac sie, czy plakac? Straszne...
 • erte2 22.10.10, 16:41
  Na szczęście nie jest tak w Polsce żeby byle kto dawał coś do podpisania Prezydentowi - a on musiał to podpisać. I nie jest tak żeby każdy obszczymur stawiał Prezydentowi warunki - kiedy i kogo ma zwalniać i na jakich warunkach raczy się z nim spotkać. I również nie jest tak żeby pierwszy z brzegu menel dyktował Premierowi, Prezydentowi i Marszałkom Sejmu i Senatu - co, gdzie i kiedy mają robić, mówić czy podpisywać.
  Menelu i obszczymurze - przyjmij do wiadomości że jesteś byle kim i byle kim już zostaniesz, a twoje żałosne próby dodania sobie ważności tylko mogą cię ośmieszyć - choć z drugiej strony trudno sobie wyobrazić że mógłbyś być jeszcze bardziej śmieszny i groteskowy -z tymi twoimi fochami, minami i "godnym" odchodzeniem od mikrofonu (bo i posturę również psiadasz nikczemną - Bóg wiedział co robi).
 • pn-ski 24.10.10, 11:59
  I to mlaskanie, ze o kocie nie wspomne...
 • podhajce 22.10.10, 16:45
  Pan Prezes nałykał się prochów i napisał "deklarację łódzką". Jak historia uczy nie m0żna jej brać na poważnie. Pan prezes znów raczył zażartować -taka jego uroda przed wyborami!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka