Dodaj do ulubionych

Posłowie PiS przekonali prezesa. Nie będzie wez...

25.11.10, 07:47
Koniec kaczego kmiotka juz blizki....to mnie cieszy...
Edytor zaawansowany
 • 1sz-truten 25.11.10, 08:10
  w związku z tym projekt nie został przyjęty


  ha ha ha ha dobre sobie ile projektow kaczynskiego nie zostalo przyjetych w pis ?

  --
  Choroba Psychiczna Jarka
  nie Usprawiedliwia Niczego nie Robienia Donek!
  Chcesz by Mowiono W Porzadku Gosc ?
  do Doboty !!!!!
 • marco-wr 25.11.10, 13:39
  W klubie PiS panuje demokracja, od czasu wyrzucenia tych, którzy nie zgadzają się z preziem. Teraz pozostali mogą już mówić i robić co chcą.
 • 1zorro-bis 25.11.10, 08:15
  i mnie tez!
  --
  Okres polowan na kaczki sie zaczal.....
 • anna22290 25.11.10, 08:22
  PIS -owcy staja sie niegrzecznii nieposluszni wobec wodza i powinni zostac surowo ukarani ,nie wiadoo kto kiedy z kim rozmawia ,czy rozmowy wszystkich tych przytepawych ludzi sa na podsluchu Kaczynskiego ; DZIWIE SIE PALIKOTOWI ZE WOGOLE PODJOL SIE JAKIEJKOLWIEK ROZMOWY Z TYMI KOSZMARNYMI GLUPAWYMI LUDZMI ;jak sie ich slucha to sa reprezentanci czasow chyba zaraz powojennych ,ciemnota straszna, cywilizowane panstwa EU nie maja takich ludzi w polityce to sie tylko moze zmiescic w mentalnosci moich rodakow
 • tykaczor 25.11.10, 08:53
  No i proszę ! Jest nowa "jakość" w PiS-ie ! Resztka posłów pozostających w klubie PiS SPRZECIWIŁA się decyzji prezia i nie podjęła uchwały "amnestyjnej" dla odszczepieńców bez bojaźni, że zostaną wyrzuceni z partii. Czyżby kurdupel Jaro bał się BUNTU ???
 • antropoid 25.11.10, 12:14
  "- Miażdżąca większość klubu uznała, że skoro ktoś zdradza, to zdradza - skomentował po posiedzeniu Jarosław Kaczyński"
  ------------------------------------------
  "Miażdżąca większość", he, he, he...
  Pan prezes powinien napisać książkę, jak to jest mieć samego siebie za "cały naród", miażdżącą większość", etc...


 • one2be 25.11.10, 12:19
  Proszę, jaki Dobry Pan z tego Prezesa; wybaczać potrafi, urazy nie chowa, amnestią chciał objąć renegatów. Dobrze, że klub, zawsze zwarty i czujny, powstrzymał go przed tym nieroztropnym (chociaż jakże szlachetnym) gestem.
  Iosif Wissarionowicz też tak miał; co kogoś ułaskawić chciał to go Partia powstrzymywała..
 • zzezowaty 25.11.10, 12:25
  Nie piszcie bzdur. Czy kiedykolwiek ktoś zdołał przekonać J K do zmiany zdania lub stanowiska ?
  NIKT NAS NIE PRZEKONA ŻE BIAŁE JEST BIAŁE. Prezes boi się że zostanie w PIS sam z kotem.
  Więc pozostającym chwilowo z nim zakłada pas cnoty a od tych co wrócą żąda świadectwa moralnego prowadzenia.
 • r1111111 25.11.10, 12:31
  Nasza Droga GW. Poprzednio pisaliście, że PiS robi to, co zażyczy sobie Jarosław Kaczyński, że to taki faszystowski przywódca. A z tego artykułu wynika, że to nie jest tak :)
 • polski_zapatero 25.11.10, 12:39
  I NIE WYLECIELI Z PiS-du ???
 • vdrapatz 25.11.10, 13:58

  Odpowiedź dla Pani anna22290
  Podoba mi się stanowisko posłów PiS-u! Dobrze się dzieje w tym klubie, skoro posłowie tak zdecydowanie sprzeciwiają się Prezesowi! To jest początek, że ta szantrapa, ten nie obliczalny dyktator wzoru z PRL, traci grund pod nogami!
  Pani Anno 22290, zgadzam się merytorycznie z oceną Prezesa PiS-u i może tych wszystkich jego przybocznych hołdowników, gwardzistów, ale jestem przeciwny potępiać w czambuł wszystkich posłów w Klubie PiS-u.

  Pani anna22290 napisała m.in: „DZIWIE SIE PALIKOTOWI ZE WOGOLE PODJOL SIE JAKIEJKOLWIEK ROZMOWY Z TYMI KOSZMARNYMI GLUPAWYMI LUDZMI; jak sie ich slucha to sa reprezentanci czasow chyba zaraz po-wojennych, ciemnota straszna, cywilizowane panstwa EU nie maja takich ludzi w polityce to sie tylko moze zmiescic w mentalnosci moich rodakow!”
  Pani Anno zapewne obserwuje Pani polską scenę polityczną z dala od Polski! Ja też, od 26 lat jestem poza Polską na zachodzie! To, co dzieje w Polsce, po przerażającej poraszce Jarka w wyborach Prezydenta RP., teraz jeszcze klęska w wyborach komunalnych, /to już 5-te przegrane pod rząd wybory/ można określić trzema przymiotnikami zaczynające się na „Nie”; niebywałe; nieprawdopodne; niewyobrażalne!

  Dlatego należy podziwiać tych odszczepieńców PiS-kich, którzy odważyli się przeciwstawić prezesowi i założyć własny Klub! Rozsądnych w PiS-ie niemało, i oni widzą, że Jarek więcej psuje niż buduje. Dopóki Jarek wygrywał szli za nim, teraz nie będą ukrywać niezadowolenia, widać i słychać jak agonia PiS-u się już dawno rozpoczęła!

  Na obecnym etapie nie interesują mnie, że mogą mieć te same poglądy ideologiczne, w PiS-ie i PJN; ważne, że te wszystkie porażki; nieszczęścia się mnożyły, co Prezresa osłabia, a w Sejmie będzie oprócz fundamentalnej opzyji PiS-kiej; opozycja, która merytorycznie krytykując Rząd Tuska, będzie pilnowała mówiąc trochą górnolotnie dobra Polski, naszej starej Ojczyzny!
  Zacytzuję wypowiedź PiS-kiego secesjonisty PiS-u Kowala: w Polsce został stworzony system, w którym "na końcu grozi nam katastrofa państwa" i przestrzegł, że inne kraje mogą zacząć wykorzystywać wewnętrzne spory w naszym kraju dla swoich interesów. Możemy mieć takie, czy inne uzasadnienie zastrzeżenia do Kowala, ale w każdym razie, pozostanie w tej totalitarnym, przestępczym ugrupowaniu politycznym PiS, grozi katastrofą Państwa Polskiego!

  Polska nie będzie normalnym krajem w Europie dopóki ten mały napoleonek Kaczyński ma tu cokolwiek do powiedzenia. Musi zniknąć ze sceny politycznej, na śmietnik historii.
  Polacy muszą się wreszcie pozbyć tego małego Kurdupla i wyczyścić wszystkie instytucje publiczne z ich pomagierów! Jednocześnie nie wolno dopuścić do objęcia władzy w PiS-ie przez tego zimno-krwistego, zajadłego, niebezpiecznego dla Państwa Polskiego, tą kanalię Ziobro, który jest szczytowym draniem w PiS-ie. To taki polski Beria, który najchętniej wszystkich swoich przeciwników widziałby w kajdanach i na szafot!

  Pani Anno, dopóki w Polsce nie będzie silnej Zjednoczonej Lewicy i Zjednoczonej Prawicy z wykluczeniem narodowo ekstremalnego-katolickiego ugrupowania politycznego PiS i jego Prezesa Jarosława K., to rzeczywiście przeciętny Kowalski, będzie miał problemy postawić ten „X” przy jakichkolwiek wyborach!

  W obecnej konstelacji partyjnej w Polsce, wyraźnie jest brak Lewicy, /ale silnej i zjednoczonej z mocnymi Zjednoczonymi Związkami Zawodowymi/ bez takich P. Śniadków itp. może Duda będzie lepszy i przestanie popierać PiS/, jako przeciwstawnej siły do konserwatyzmu, ale jakiego?

  To jest ten problem w Polsce, bo są dwie Partie konserwatywne PO Liberalna i PiS Narodowo ekstremalna-katolicka, które jak ogień i woda wzajemnie się zwalczają!

  Mnie się wydaje, u schyłku tego prawicowo, narodowo katolickiego ekstremizmu, może się odrodzić, czy wykształcić Polska Lewica? Przecież to dwie odrębne ideologie o całkowitych przeciwstawnych sobie pryncypiach, stanowią doskonały materiał do stworzenia gruntownego programu Lewicy!
  Grundsatzprogram. Pan Sierakowski "Krytyka Polityczna", z którym wielu komentatorów wiąże nadzieje na odrodzenie lewicy w Polsce!
  Lewica w Polsce ma przed sobą ogromną szansę, która musi się odnowić i przemyślaną polityką informacyjną musi się pozbyć tego ideologicznego jarzma PRL, afery Lewina itp. tak często używanych przez ich zawziętych przeciwników!
  Należałoby tu wspomnieć o olbrzymich zadaniach Lewicy, która w całej Europie krytykuje istniejący Casino-Kapitalizm, który doprowadził do globalnego kryzysu finansowo gospodarczego!

  Jeżeli chcemy wykluczyć by ten grabieżny kapitalizm, „Raubtierkapitalismus”, jako system społeczno gospodarczy, który funkcjonuje poprzez regulację rynku na zasadzie sinusoidy, cyklicznie tzn. cykle koniunkturalne od prosperity do zapaści, a tak niestety jest, to oczekiwanie permanentnej hossy, czyli walka o ciągły wzrost gospodarczy jest utopią! Dlatego dziś na zachodzie, lewica, jak również oba kościoły, krytykują ten system gospodarczy, stwierdzając: »Ein Kapitalismus ohne Menschlichkeit, Solidarität und Gerechtigkeit hat keine Moral und auch keine Zukunft.« O tym Polsce w ogóle się nie słyszy, a już Lewica zupełnie się tym zjawiskiem nie interesuje, za wyjątkiem publikacji w "Krytyce Politycznej" Patrz nr 20-21. Pozdrawiam Walek!


 • x2468 25.11.10, 14:39
  W sadazu powinna byc jeszcze jedna mozliwosc odpowiedzi."nie interesuje mnie co czynia pajace".Bo to sa pajace i oszusci.
 • stux 25.11.10, 16:42
  Kto wierzy w takie bajki ten frajer.Prezes chciał pokazać jaki to demokratyczny ten PiS ot zwykły poseł może się przeciwstawić pryncypałowi,żenua!!!
 • wieza_babel1 25.11.10, 20:32
  /Harry Potter i Więzień Azkabanu/
 • yani-51 25.11.10, 23:41

  SONDAŻ
  Czy PiS i PJN mają szansę się pojednać?

  Tak
  Nie
  Nie mam zdania

  Brakuje tu 4-rtej opcji

  NIE interesuje mnie to,,,,,,;

  ,, • terleo 26.11.10, 06:04
  PJN=Partia jest Najważniejsza. Przecież tak myśli i działa Każdy z Nich! Ale nazwa - jak to mówi "psycholog społeczny"- to jest "zagrywka pijarowa", a saty-ryk dodaje:
  * Dobrzy są pijarowo,
  Bo pie###ą to i owo*.
  Ale - niech będzie! Szczęść Wam, Boże!
  Partia zawsze dopomoże. Hej!
  Franek Zaścianek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka