Dodaj do ulubionych

"Niech chamy zobaczą, jak nam się żyje"

29.11.10, 12:07
"Mężczyzna z klasą" ten agent Tomek. Na takim samym poziomie "dyskusji", posłanka Sawicka mogłaby zdradzić SE, że "waliło mu z paszczy".Tytuł na pierwszą stronę dla SE, że hej!

Żenada kompletna. I pomyśleć, że to jedno z największych osiągnięć szefa CBA - posłanka PO lubiła sobie chlapnąć.
Edytor zaawansowany
 • aekielski 29.11.10, 12:14
  Komunistyczni agenci byli smarkaczami w porównaniu z kunsztem zawodowym agenta Tomka. Przywódcy PZPR to przedszkolaki w porównaniu z doktorem prawa (chyba dżungli) Jarosławem Kaczyńskim. Nie ma chama we wsi,jest na posiedzeniu sejmu.
 • grisza14 29.11.10, 13:03
  wystepuje u p.Leszczynskiego.Rynsztok.
 • zbyszek.bejach 29.11.10, 13:49
  Biedny jesteś grisza14. Nie potrafisz odróżnić cytatów od opinii autora. Przeczytaj artykuł jeszcze kilka razy żeby sobie odpowiedzieć na pytanie: gdzie jest rynsztok ?
 • grisza14 29.11.10, 14:43
  zaczyna konfabulowac; ... wprawdzie nie ma jeszcze w Wikileaks niczego o Kaczynskich ... ale cham Leszczynski juz merda ogonem i antycypuje, ze jakis ochlap spadnie mu z gory.
 • glendanzig 29.11.10, 13:07
  Argument o Kaczynskim - siermiężny. Jakoś Pan Redaktor nie zastanowił się przez moment, co by dopiero było, gdyby opublikowano opinie ekspertów o poprzednich prezdyentach Najjaśniejszej III RP - Jaruzelskim, Wałęsie i Kwaśniewskim. Jaruzelski nieprzypadkowo w tym gronie, Panie Redaktorze, bo przecież obecnie panujący nam Wesoły Bronek - Powiernik Żyrandola uznał za stosowne włączyć go do grona prezydentów, i jakoś GW się temu nie sprzeciwiała. A mi - mimo wszystko - coraz bardziej się wydaje, że ten obśmiewany nawet pośmiertnie Kaczyński był najlepszym prezydentem jak do tej pory (a co mi tam - wliczając nawet 100 dni Bronka). Inna sprawa, że benchmark miał beznadziejnie słaby.

  I słówko o Rybińskim: dopiero jego odpowiedź zmusiła Pana Redaktora do zauważenia niskiego poziomu dyskusji profesorów? Wcześniejsze wypowiedzi Rostowskiego nie rzucały się w oczy? Ojej....... Chyba chodzi o to, że Rybiński trafia w sedno sprawy, a przecież rządu krytykować nie wypada?
 • hardy1 29.11.10, 13:38
  O poziomie eks-posłanki i eks-agenta szkoda czas marnować na wypowiedź. Jaki poziom, każdy widzi... Z tym że Sawicka sama się skompromitowała a Tomcia ktoś wysłał i to w określonym celu...

  Natomiast jak amerykańscy dyplomaci w Polsce oceniali Kaczyńskich na stołkach premiera i prezydenta RP (kolejność nieprzypadkowa) oraz obecnych rządzących...to będzie ciekawe. Pewnie bardziej w sensie plotkarskim ale zawsze...spojrzenie z zewnątrz.


  --
  hardy.bloog.pl/
  Hardy
 • 1camaro1 29.11.10, 13:44
  Hmm!!! Co tu gadać o Sawickiej - to zwykła moczymorda, blizko jej do ździry:
 • pisdode 29.11.10, 14:34
  Jak tam Sawicka. Zmieniła nazwisko bo nazywała sie Cielebąk. I nie jest z okręgu legnickiego, tylko z legnicko-jeleniogórskiego. Ma mieszkanie w Jeleniej Górze i dom w podjeleniogórskich Piechowicach. Wielka z niej nauczycielka- byla przedszkolanką w Jeleniej Gorze a o szkołę tylko zahaczyła. Znana w tych okolicach jako kłamczucha i blagierka. Jeżeli bedziesz pan pisać swoje rewelacje zza biurka na Czerskiej, to będą takie wyniki. Rusz pan swój tyłek w teren i rzetelnie przygotuj swoja wierszówkę, bo ja na miejscu redaktora naczelnego za ten artykulik potraciłbym panu za zła jakość.
 • kruzen 29.11.10, 14:51
  powtórzę kapuś.
 • pablobodek 29.11.10, 15:36
  Szefa CBA, który nie miał dostępu do informacji niejawnych !! Nie spełniał wymagań. To wyniki kontroli ABW. I na to stanowisko posadził go Jarosław, prawnikmatołek Kaczyński !!!
 • rozliczenie11 29.11.10, 17:00
  Ja słyszałem że Leszczyński pisze w internecie pod pseudonimem pandada - wpiszcie sobie ten nic w google żeby poczytac tego geniusza...
 • august.k 29.11.10, 19:22
  Zdumiewa mnie zdanie: "możemy się przekonać, że dyplomaci są takimi samymi ludźmi jak my wszyscy i że ich poglądy są często banalne"
  Czy doprawdy teraz dopiero się Pan o tym przekonał ?! Ja od dawna nie mam złudzeń, że np. żurnaliści o niebo przewyższają poziom naszych dyplomatów (nie mówię o Rapackim czy tacie kandydata Olechowskiego), ale zwłaszcza o tych wolnoeuropejczykach, ktorych pobrano do dyplomacji Wolnej Polski w nagrodę... A tych co się nie załapli poslali np. do telewizji, jak ta pani, mniejsza o nią...
  Co do Tomka... Taki Agent jak osoba, ktorą miał rozpracować. Mieli na to brzydactwo nasyłąć Jamesa Bonda? Wierzę mu, gdy mówi, że żadnej "nie rusał", lecz nie wierzę, gdy twierdzi, że im tylko na pieniądzach zależało. W kobietach piękne jest to, że z miłości (jak zwykle nazywają chuć) gotowe są zrobić wszystko, ponieść największe ofiar. Niestety, nie wszystkie są piękne... Ale jeśli nadal będzie się tak przewlekać procesy tych różnych koleżanek i kolegów aferzystów z PO, to Tuska będzie trzeba postawić przez Trybunał Stanu, bo ich dotychczasowa bezkarność jest obrazą dla społeczeństwa. I umacnia opinię o PO jako aferałach.
  Więcej... wyborcza.pl/1,75968,8734339,_Niech_chamy_zobacza__jak_nam_sie_zyje_.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=5794797#ixzz16hCasgBV
  Taki Agent
 • oelefante 01.12.10, 16:48
  Posypać durny łeb bezmyślnego propagandzisty popiołem i przepraszać Kaczyńskiego i Fotygę. Ale Wy, Leszczyński, nie macie honoru, prawda? Więc do przeprosin nie jesteście zdolni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka