Dodaj do ulubionych

Sądy nakazują Kaczyńskiemu powściągnąć język

04.12.10, 08:18
Kłamczyński języka sam z siebie nie powściągnie, chyba że zostanie mu on upi...olony przy samej doopie.
Edytor zaawansowany
  • anna22290 04.12.10, 08:20
    czyli w Polsce aby chociaz w malym stopniu powstrzymac dzialania boga polskiego Hitlera Kaczynskiego potrzebny az sad najwyzszy?, ale dobrze ze w Polsce chociaz na najwyzszym szczeblu moze od czasu do czasu zagoscic sprawiedliwosc
  • maczimo 04.12.10, 08:39
    "polityków przestał być językiem komunikacji, jesteśmy karmieni oszczerstwami i epitetami. Za chwilę w debacie publicznej będziemy się nazywać Hitlerami, Stalinami", itp.
    Ależ to o już jest. Na łamach wybiórczej.

• 6.smiech 04.12.10, 10:04
    maczimo napisał:

> "polityków przestał być językiem komunikacji, jesteśmy karmieni oszczerstwami i
    > epitetami. Za chwilę w debacie publicznej będziemy się nazywać Hitlerami, Stal
    > inami", itp.
    > Ależ to o już jest. Na łamach wybiórczej.
    >

TO JAKOS MALO PO POLSKU I JAKBY Z TWOREK.
  • polskinacjonalista 04.12.10, 11:41
    Chciałbyś zamknąć maczimo w Tworkach z rozpoznaniem schizofrenii bezobjawowej?
  • anna22290 04.12.10, 14:09
    jezyk dobrany do postaci trudno np. Kaczynskiego nie nazywac Hitlerem skoro jego poglady ,polityka jego parti to faszyzm przedwojenny w niewielkim stopniu zmieniony z raci zmiany czasow
  • zbyszek.bejach 04.12.10, 08:46
    Czy oczywiste kłamstwa i bezpodstawne oskarżenia to wolność słowa ? Co to znaczy spór polityczny ? Jeżeli Kaczyński twierdzi w Sejmie, że pani Beger przyszła do Lipińskiego z korupcja polityczna to jest w sporze politycznym czy po prostu kłamie.
  • grisza14 04.12.10, 09:00
    Przeciez brzydki ten czlowiek nie zawachal sie snuc porownan PiS z Komunistyczna Partia Polski? To przeciez jest w III RP wstretne, ze sady tak orzekaja.Co Michnik to cacy a co PiS to be.Ale skoro pani Kublik aktywnie na lamach GW uczestniczy w dobieraniu skladu TK, to nie moze byc inaczej.
  • 123jna 04.12.10, 10:03
    Porownanie do marksisty Jaroslawa kaczynskiego (brata tez) nie jest powiedziane bez kozery. Wiemy, ze w swych pracach o kolektywie i prawie pracy powolywali sie na marksizm i przewodnia sile narodu - klase robotnicza. I dzis Kaczynski broni "uciemiezonych" i wykluczonych jak komunisci. Dziala zreszta tez w podobny sposob, ktory znamy z tych czasow (ci, ktorzy byli wtedy dorosli). Uzywa jezyka komuchow: kalumnii, pomowiez, oszczerstw bez pokrycia i PODEJRZLIWOSCI. Dlatego nie trzeba tu nic udowadniac. Wiemy ze ma bzika na punkcie Stalina - to jego guru w zarzadzaniu panstwem. Fajne, prawda?
  • one.emeryt12 04.12.10, 10:08
    grisza14 napisał:

> Przeciez brzydki ten czlowiek nie zawachal sie snuc porownan PiS z Komunistyczn
    > a Partia Polski? To przeciez jest w III RP wstretne, ze sady tak orzekaja.Co Mi
    > chnik to cacy a co PiS to be.Ale skoro pani Kublik aktywnie na lamach GW uczest
    > niczy w dobieraniu skladu TK, to nie moze byc inaczej

Pszestan pic i zajmij sie cerowaniem bereciku !
  • grisza14 04.12.10, 11:27

> Pszestan pic i zajmij sie cerowaniem bereciku !
    Nie wspominajac nawet o ortografii?
  • 6.smiech 04.12.10, 10:01
    Przeciez do tego wypierdka nieudanego zaplodnienia i porodu i tak nic nie dotrze.
    Tylko skazanie go na przymusowe lczenie w zamnkietym zakladzie pomoze. Dla dobra Polski
    aby stalo sie to jak naszybciej.
  • polskinacjonalista 04.12.10, 11:43
    Widzę, że wpisuje się tu kwiat psychiatrii radzieckiej
  • anna22290 04.12.10, 14:15
    w przypadku Kaczynskiego o taka psychiatria w dawnym stylu radzieckim bardzo by sie przydala moze zamieniajac czescia ciala gore zdolem bylby leprzy rezultat a napewno nie gorszy
  • profesorfilutek 04.12.10, 10:12
    to 2 odmienne światy
    w stylu

porównaj tyłek i głowę

;)))
  • imie_jaszczomp 04.12.10, 11:23
    to 2 odmienne światy
    --
    Vis pacem, para bellum.
    (wiem,że powinno się mówić "SI vis pacem...". Proszę mi oszczędzić uwag :-)
  • erte2 04.12.10, 10:28
    Jarosław Kaczyński od początku swojej kariery politycznej dodszedł do wniosku że jemu wolno więcej. Nie bez winy jest tu Lech Wałęsa, który podczas swojej prezydentury próbował "iść na skróty", a w czym na początku aktywnie wspomagali go bracia bliźniacy (w pewnym sensie było to wówczas usprawiedliwione, zważywszy na stan prawny państwa i fakt, że wszyscyśmy się wtedy demokracji uczyli).
    Tyle że Kaczyńskiemu tak zostało, w czym utwierdziły go udane manewry finansowe (FOZ, Telegraf itp) za które nie poniósł konsekwencji.
    Apogeum owego "Wolno więcej" przypadło na lata jego rządów, kiedy próbował podporządkować sobie wszystkie instytucje państwowe nie przejmując się specjalnie ani prawem, ani wypracowanymi już obyczajami demokratycznymi.
    Jarosław Kaczyński dzisiaj dalej jest przekonany że jest ponad prawem i nie może pogodzić się z tym że ktoś może mieć inne zdanie.
    Im częściej i boleśniej będzie doświadczał że jest inaczej - tym lepiej. Dla wszystkich.
  • anna22290 04.12.10, 14:19
    to ze Kaczynski i jego rodzina zyja ponad prawem to przyzwolenie wladzy i jego fanatykow ,sprzeciwow duzo ale wprowadzenie w zycie minimalne
  • jagrudz 04.12.10, 11:02
    Kwacze ,kwacze tylko co z tego kwakania jak go nikt nie rozumnie-no może kiedyś przemówi!
    --
    Jagrudz
  • imie_jaszczomp 04.12.10, 11:25
    >Kwacze ,kwacze tylko co z tego kwakania jak go nikt nie rozumnie-no może kiedyś przemówi!<
    No tak, tylko on tak sobie pi......., (przepraszam,kwacze) za nasze, podatnicze, pieniądze.
    --
    Vis pacem, para bellum.
    (wiem,że powinno się mówić "SI vis pacem...". Proszę mi oszczędzić uwag :-)
  • acc4 04.12.10, 11:21
    To pieniacz, ale ma za co się sądzić, bo dostaje od podatników krocie jako poseł i jako szef partii. Sądy zajęte jego ważnymi sprawami nie mają czasu na takie banalne sprawy obywateli jak np. stwierdzenie praw do spadku. Na rozprawę w Warszawie czeka sie prawie rok.
  • jurekczyz 04.12.10, 12:34
    J.Kaczynskiego uwazam za osobe wymagajaca wspolpracy z psychiatra.
    Nie J. Kaczynski jest moim problemem. Dlaczego w "prawie juz nowoczesnej Polsce" 25% stoi ciagle za panaroikiem ???. P.O. jest partia "niemrawa" ale PiS jest partia "tragiczna".
    z USA.
    J.C.
  • elizatka 04.12.10, 12:47
    Ja tylko jestem ciekawa czy J. Kaczyński, (ale też inni politycy), finansuje wszystkie postępowania procesowe z własnej kieszeni. Nie wydaje mi się. Gadają na siebie głupoty, a później procesują się za pieniądze podatników. Jakby mieli sami za to zapłacić, to może dwa razy zastanowiliby się zanim coś powiedzą, a to wyszłoby na zdrowie całej polskiej scenie politycznej.
  • same.zalety 04.12.10, 13:33
    Kaczyński nie ma czegoś takiego jak swoja kieszeń.

jest utrzymywany od wielu lat przed ludzi, jako polityk.

nie dziwie się że jest przy władzy (opozycyjnej przynajmniej) od tylu lat, przecież mówi ludziom to chcą usłyszeć: wszyscy byliby bogaci i szczęśliwi gdyby nie: rosjanie, niemcy, oligarchowie i inni bogacze którzy nas okradają. a łatwiej zrzucić winę na kogoś innego niż pomyśleć: nie odnalazłem się w świecie po transformacji. no to na niego głosują.

szkoda, że ja nie mam na kogo głosować, bliskie mi hasła mówi platforma, tylko że potem ich nie realizuje i ma w dupie to co obiecała i swoich wyborców. nawet ciężko powiedzieć jaki jest ich program...

chyba zagłosuje jednak na palikota, ci przynajmniej program światopoglądowy mają i wiadomo czego się spodziewać...

chyba zagłos
  • kim_novak 04.12.10, 15:57
    sprawy takie to dla rozgrzanego orzekającego świetna okazja, żeby się wykazać, zapunktować u władzy i wspierających ją mediów. chyba nie zaprzeczycie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka