Dodaj do ulubionych

Drodzy antyfaszyści!

10.12.10, 07:33
Dlaczego antyfaszyści zasłaniają twarze w czasie demonstracji? Istnieje w internecie pewna witryna - redwatch.info. Cel jej istnienia określa cytat pojawiający się na jej głównej stronie. "PAMIĘTAJ MIEJSCA, TWARZE ZDRAJCÓW RASY, ONI WSZYSCY ZAPŁACĄ ZA SWOJE ZBRODNIE" - Ian Stuart Donaldson
Dalej znaleźć można zdjęcia z różnych 'lewackich' demonstracji, dane teleadresowe poszczególnych osób oraz nawoływania do ich fizycznej eliminacji. Często ich jedyną winą jest to, że mają inny kolor skóry, preferencje seksualne czy poglądy. I proszę mi powiedzieć jak z czystym sumieniem mam wyjść na ulicę nie zasłaniając twarzy? Dać się rozpoznać i określić jako 'lewackie ścierwo zamieszkałe tu i tu, niegroźny w starciu bezpośrednim'. Co jeśli jakiś narodowy aktywista stwierdzi, że trzeba mnie wyeliminować? A co jeśli zamiast mnie zaatakuje mojego brata? Ojca? To, że zasłaniamy twarze wynika tylko i wyłącznie z obawy o zdrowie i życie swoje i swoich najbliższych. I mówiąc szczerze dużo bardziej interesuje mnie zapewnienie bezpieczeństwa moim bliskim niż to co napiszą później media o demonstracji.
Edytor zaawansowany
  • antifascist_posen 10.12.10, 07:39
    Jeszcze jedno - szkoda, że tak bardzo ufa Pan przekazom medialnym. Blokada na ulicy Senatorskiej zaatakowana została przez prawicowych bojówkarzy - kibiców Legii Warszawa, tych którzy na co dzień biorą udział w osławionych ustawkach. Policja nie reagowała. Mieliśmy wtedy usiąść na ulicy i patrzeć jak w pełnym biegu 'przechodzą' po nas katując kogo popadnie? Staraliśmy się stosować taktykę non-violence. Jednak w momencie gdy na nasze głowy sypie się grad kamieni i butelek trzeba działać. Dlatego osławionej ostatnio 'antifie' należą się podziękowania od wszystkich którzy tam byli - za to, że swoją postawą umożliwili nam bezpieczny powrót do domu.
  • timo.boll 10.12.10, 21:17
    Kibice Legii Warszawa - prawicowi bojówkarze. Niesamowity sposób porządkowania sobie świata. Kto nie jest z nami, jest "prawicowym bojówkarzem".
  • akwanauta 10.12.10, 20:41
    antifascist_posen napisał:

A co jeśli zamiast mnie zaatakuje mojego brata? Ojca? To, że zasłaniamy twarze wynika tylko i wyłącznie z obawy o zdrowie i życie swoje i swoich najbliższych. I mówiąc szczerze dużo bardziej interesuje mnie zapewnienie bezpieczeństwa moim bliskim niż to co napiszą później media o demonstracji.

Brawo! Widzę, że Polacy są jednomyślni w obliczu zagrożenia. Prezydent Komorowski - w imieniu nas wszystkich - wypowiedział niemal identyczną myśl:

Jeśli mamy razem iść na dalekie polowanie, to najpierw musimy mieć gwarancję, że nasz dom, nasze kobiety, nasze dzieci są bezpieczne. Wtedy się lepiej poluje.

• akwanauta 10.12.10, 21:14
    ...a teraz z Bortnowską i Jedlickim próbują go okiełznać. Życzę powodzenia temu tercetowi egzotycznemu emerytowanych autorytetów - być może rozbuchani lewaccy zadymiarze uznają Ich za swoich niekwestionowanych proroków i przywódców?

Eto wsio nieskolko smieszno, nieskolko straszno - kak ussurijskowo tigra jebat'. Autorytety znają ten język i ten dowcip. Młody aktyw nie ma zapewne czasu na takie głupstwa, jak np. studiowanie klasyków w oryginale. Akcja bezpośrednia się liczy, nie jakieś reakcyjne skrupuły i dzielenie włosa. Gdzie drwa rąbią...
  • 123jna 13.12.10, 09:27
    Sa tez stare autorytety (sa jakies mlode?), ktore nie chcialy czytac klasykow, wolaly tych z Zachodu a nie ruskich jak ty. Jedlicki i Labuda to jest wlasnie kwiat polskich autorytetow - EUROPEJSKICh a ty czlowieku ma jeszcze sowiecka mentalnosc. Moze jestes Dornem?akwanauta napisał:

> ...a teraz z Bortnowską i Jedlickim próbują go okiełznać. Życzę powodzenia temu
    > tercetowi egzotycznemu emerytowanych autorytetów - być może rozbuchani lewaccy
    > zadymiarze uznają Ich za swoich niekwestionowanych proroków i przywódców?
    >
    > Eto wsio nieskolko smieszno, nieskolko straszno - kak ussurijskowo tigra jebat'
    > . Autorytety znają ten język i ten dowcip. Młody aktyw nie ma zapewne czasu na
    > takie głupstwa, jak np. studiowanie klasyków w oryginale. Akcja bezpośrednia si
    > ę liczy, nie jakieś reakcyjne skrupuły i dzielenie włosa. Gdzie drwa rąbią...
  • lzeszjakburaesbeckasuka 11.12.10, 21:41
    Faszyzm wywodzi się bezpośrednio z socjalizmu. Jego twórca Benito Mussolini, jeszcze w trakcie I WŚ był radykalnym socjalistą, redaktorem pisma "Avanti", na łamach którego wychwalał m.in. Lenina - guru towarzyszy z "Krytyki Politycznej".
  • haraap 12.12.10, 00:04
    Szanowny Panie Jedlicki.

Z całym szacunkiem.

Jeśli uważa pan, że tylko sitting i pokojowe protesty na zasadzie biernego oporu są właściwe, to proszę się pojawić na następnej demonstracji przeciwko faszystom, i się do swoich propozycji zastosować. Proszę sobie wygodnie zasiąść na drodze prawnie (sic!) zatwierdzonej manifestacji faszystów, i czekać. Proszę, zgadujmy, ile kopnięć w głowę ciężkim butem ze stalowym noskiem zadanym przez skinheadów pan wytrzyma? Ile trzeba będzie uderzeń policyjnych pałek, obłoków gazu łzawiącego, uderzeń kul gumowych wystrzeliwanych przez funkcjonariuszy, aby pan pojął, że to nie był najlepszy pomysł?

Przytacza pan przykłady M.L.Kinga i Gandiego. To bez wątpienia ważne postacie XX wieczne, tylko mała dygresja ... jak skończyli?

Co do zasłaniania twarzy - widzi pan, jak pan nie chce mieć wizyty w domu kilku napakowanych sterydami łysoli, lub też nieco bardziej owłosionych funkcjonariuszy po cywilu, którzy nie przyszli na ciasteczka i herbatkę - to pan zasłania twarz. Bo dzieją się naprawdę niemiłe rzeczy w tym kraju, szanowny panie. Ponadto, czy plugastwo o nazwie Redwatch i tym podobne nic panu nie mówi?

Przy założeniu, że faszyści w Polsce (i tu wtręt drobny - nie wiem, dlaczego z taką upartością wstawia się tam "neo" - faszyzm nigdy nie umarł, a wręcz zyskuje na popularności, więc nie deprecjonujmy zagrożenia tym przedrostkiem....) współpracują z policją, naprawdę lepiej założyć coś na buzię. A to założenie co i rusz znajduje swoje potwierdzenia, ponadto policja tez urąga wszelkim zasadom państwa demokratycznego. Vide ostatnie wypowiedzi policjantów na swoim forum, którzy mażą o strzelaniu przed przesłuchaniem "bydłu" w kolana. To bydło - to ja i pan w ich oczach.

Serdecznie pozdrawiam.

szerlok.pl/nakarm_psa/ - jedno kliknięcie i już pełniejsza psia micha ! Klikaj !
  • 123jna 13.12.10, 09:24
    Zgadzam sie, jeszcze w Polsce nalezy zaslaniac twarze gdy sie wystepuje w dobrej, slusznej sprawie. Mieszkam w Szwecji wiec wiem co to jest demokracja. Polacy jeszcze sie z nia nie oswoili. Ludzie tu sa okrutni, potepiajacy wszystko co nie jest po ich stronie. Latem pod krzyzem na krakowskim siedzialam cicho bo sie balam tych okropnych ludzi, w jakims amoku wrzeszczacych i roszczacych sobie (nieslusznie) prawo do bycia patriotami. Co to za patriotyzm, ktory chce zrobic z europejskiego kraju jakis skansen glupoty i ciemniactwa? Te wsyzstkie fotygi czy fatygi ci uzurpatorscy Kaczynscy - to tylko posmiewisko dla Polski.
    Bogu dzieki narod zmadrzal (moze przez te rozroby potencjalnych polskich terrorystow pod krzyzem) i wybral inaczej mimo klamstw i oszustw Kaczynskiego i dzisiejszego JPN. Chyba im panstwo nie uwierzycie - to oni chcieli ponownie wybrac na prezydenta Kaczynskiego i oszukanczo pzeistoczyli go w aniolka i cywilizowanego czlowieka, jakim nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka