Dodaj do ulubionych

Marta Kaczyńska: Myślę o zaangażowaniu się w po...

22.12.10, 09:32
Obłąkany poczuciem misji, zaburzony frustrat postanowił wywlec z sarkofagu zwłoki brata,żeby podsycić wygasającą ekscytację tłuszczy."Przypomniał sobie" mimochodem, w trakcie konferencji prasowej, że w zasadzie nie rozpoznał zwłok brata...

Ale to nie ten psychopatycznie trzeźwo-straszny i bezwzględny w doborze najnikczemniejszych środków, zaburzony nieszczęśnik jest problemem. Problemem jest 38 milionowy kraj, w którym ktoś taki gra główną rolę w mediach i polityce i każde jego nowe , wygłaszane w podnieconym , epatująco - histerycznym tonie wiecowego lumpa - prowokatora wynurzenie jest poddawane normalnym , jak każde inne ,komentarzom,analizom i egzegezom.
Edytor zaawansowany
  • 22.12.10, 09:32
    Czy Pani przeproisila osoby ,ktorych bliscy zgneli pod smolenskiem za sewgo sp, Tate
  • 22.12.10, 09:40
    Reduta z ogona

Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita
    I spojrzałem na pole...trzeba brata spytać.

Jak przekonać pilota w mglistej atmosferze
    By odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,

Z której moskal przez radio próbuje dyktować
    Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.

Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty
    Co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.

I z czystym sercem powie, ze mgły tej przyczyna
    Tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.

Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska.
    Już widzę jak się cieszy pewna morda świńska.

Lecz ja się nie ulęknę, broniąc racji stanu.
    Już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.

Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
    Jak Tusk, gdy wkroczyłem na salę w Brukseli.

A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku.
    Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.

Tylko by nie mówili "Lechu-Kamikadze",
    Najlepiej jeśli jeszcze brata się poradzę.

"Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
    Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"

"Ależ to oczywista przecież oczywistość
    Że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość.

Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
    Bo przecież to samolot na bazie bombowca.

Nawet gdy walnie w ziemię to się nie rozwali.
    Powiedz wieży, że stoi gdzie zomowcy stali

Będziemy postępować tak jak było w planie.
    Wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie.

A Błasik niech tam dobrze przypilnuje.
    Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.

By Ci dodać otuchy - odmówię paciorka,
    I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektorka."

Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci.
    Żeby władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.

"Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika.
    Cały naród Cię uczci jako męczennika."
  • 22.12.10, 10:04
    surfer6 napisał:

> Reduta z ogona (...)

Pozwoliłam sobie wierszyk wydrukować, celem "ku pamięci" oraz żeby cytować różnym "nie-uinternetowionym" znajomym (których w moim pokoleniu niemało...), oczywiście z podaniem źródła.
  • 22.12.10, 11:05
    po co Ci to? Masz pieniądze sławę i męża przystojniaka (to nic że z prokuratorem na karku). Po co Ci wojna z polskim Dziadostwem?
  • Dorbr!

Pozwoliłam sobie umieścić razem z linkiem
    na innym forum!
  • 22.12.10, 12:53
    kopiuję i powielam

pzdr
  • 22.12.10, 21:43

A za co miała przeprosić imbecylu?
    ty przeproś mnie że mi ciśnienie podnosisz
    Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku.
  • 22.12.10, 09:34

i wykonali kawał roboty!

stryj Jarosław i córka Marta ośmieszyli Lecha Kaczyńskiego.

krawat
  • 22.12.10, 21:46
    Ośmiesza nas obecny rząd , gdzie tylko się pojawi.
    kabzę trzepiesz za takie wpisy, masz godność?
  • 23.12.10, 01:01
    A Ty swój honor w drugich spodniach zostawiłeś? Facet krytykuje osoby trzecie, a Ty do niego ad personam? Wstyd.
  • 22.12.10, 09:36
    żyjących na koszt podatnika. Tępawych leni śmierdzących i cwaniaczków

Niech będzie pochylony Zbyszek
  • 22.12.10, 09:36
    Kolejna Kaczyńska w kolejce. Czy to się nigdy nie skończy?
  • 22.12.10, 09:56
    Widząc tytuł artykułu dokładnie to chciałem napisać, ale widzę, że (na szczęście) nie jestem jedyny.
  • 22.12.10, 09:38
    Ta rodzinka sypie niespodziankami: Jarek rozpoznał brata, zorganizował hołdy waraszawiakow przed trumną, postarał się o wawelski pochówek - a teraz mowi że to nie był brat; Martusia fotografowała się na bilbordy z rodzicami, córeczką i jej tatusiem - a teraz udowodniła przed sądem, że to nie był tatuś; to może ta udana rodzinka zaskoczy nas wkrótce jeszcze czymś - np. okaże się że stryjek, to nie stryjek !
  • 22.12.10, 09:44
    To już jest co najmniej skandal. Najpierw obaj Kaczyńscy brutalizują język polityki do granic wytrzymałości a kiedy otrzymują podobną odpowiedź ze strony zaatakowanych wtedy jes to bardzo zły i brutalny język.
    Szanowna Pani Marto, córko byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego,
    to nie ciemny lud kazał spieprzać dziadowi,
    to nie ciemny lud podzielił Polaków na tych właściwych i tych co stali tam gdzie ZOMO,
    to nie ciemny lud wymyślił łżeelity,
    to nie ciemny lud wyciągnął z niebytu dziadka z Wehrmachtu,
    to nie ciemny lud wyzywał się od wykształciuchów,
    to nie ciemny lud określił się mianem ciemnego ludu co wszystko kupi, itd
    --
    /
  • 22.12.10, 09:55
    boykotka napisała:

> Szanowna Pani Marto, córko byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego,
    > to nie ciemny lud (...)

+ to nie ciemny lud straszył "Stokrotkę" i nie lubił "małpy w czerwonym"...
  • 22.12.10, 10:08
    koloratura1 napisała:
    > + to nie ciemny lud straszył "Stokrotkę" i nie lubił "małpy w czerwonym"...

+ to nie ciemny lud wysłał ABW o 6-tej rano do domu Barbary Blidy
    --
    /
  • 22.12.10, 10:28
    boykotka napisała:

> koloratura1 napisała:
    > > + to nie ciemny lud straszył "Stokrotkę" i nie lubił "małpy w czerwonym".
    > ..
    >
    > + to nie ciemny lud wysłał ABW o 6-tej rano do domu Barbary Blidy

Zapowiada się bardzo długa "litania"; WOW!
  • 22.12.10, 12:36
    koloratura1 napisała:
    > Zapowiada się bardzo długa "litania"; WOW!

Po pierwsze lista jest obiektywna,
    po drugie Pani Marta Kaczyńska próbuje nam wmówić, że jej ojciec został zaszczuty. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że wszystkie iwektywy, które usłyszał nie były na wyrost a wrecz przeciwnie - były spowodowane złym traktowaniem zwykłego zjadacza chleba, zwanego przez PiS'owców ciemnym ludem lub wykształciuchami. Nikt tego nie lubi.
    --
    /
  • 23.12.10, 20:55
    A może mi napiszesz kto nazwał ludzi moherowe berety , kto nazwał karły moralne, kto powiedział zastrzelić i wypatroszyć.
    Kto powiedział jaki prezydent taki zamach.
    Kto powiedział jak nie będziecie z nami to wyginiecie jak dinozaury.
    Piszesz o sklerozie , a widać że ty ją masz , bo nie pamiętasz faktów .
    No tak ile wpisów tyle kabzy , cyngle są zachłanni na kasę , wiec dużo udzielają się , na forum.
    Jakim trzeba być podłym człowiekiem ,żeby tak się zeszmacić , zero godności.
  • 22.12.10, 10:50
    boykotka napisała:

> koloratura1 napisała:
    > > + to nie ciemny lud straszył "Stokrotkę" i nie lubił "małpy w czerwonym".
    > ..
    >
    > + to nie ciemny lud wysłał ABW o 6-tej rano do domu Barbary Blidy

+ to nie ciemny lud zaraz po objęciu rządów dokonał nocnego zamachu na publiczne media, bez cienia wstydu przekształcając je w swoje partyjne szczekaczki, ustalające ramówkę i selekcjonujące informacje wg. klucza: wygodne/niewygodne dla bliźniaków.

+ to nie ciemny lud siedział wygodnie rozparty w Magdalence i przy Okrągłym Stole i nie ciemny lud obwieszczał go potem "układem" udając, że sam nie brał w tym udziału

+ to nie ciemny lud zawzięcie domagał się drugiej - w ciągu kilku dni - uroczystości w Katyniu, a potem leciał na nią na spóźniony, na złamanie karku (dosłownie), bo ważniejszy był nocny bankiet w PP.

+ w konsekwencji powyższego to nie ciemny lud winą za tragedię - ergo własną głupotę i brak wyobraźni, obarcza rząd i kogo tylko się da - oprócz siebie

+ to nie ciemny lud przez dwa ostatnie lata wzrostu gospodarczego rozpieprzał swoją ignorancją i brakiem kompetencji finanse państwa, a teraz wymachuje jak szabelką długiem publicznym i tradycyjnie udaje, że nie ma z tym nic wspólnego

+ to nie ciemny lud łgał jak najęty podczas kampanii, że "czas zakończyć wojnę polsko-polską", a po wyborach rozpętał ją na nowo - dziesięć razy gorszą

+ to nie ciemny lud zawarł spółę z klerem i z krzyża, oraz wiary katolickiej zrobił sobie miecz i tarczę w walce o upragnione koryto

+ to nie ciemny lud obraża ponad połowę wyborców (których ponoć tak kocha) nazywając demokratycznie wybranego prezydenta "przypadkowym

+ to nie ciemny lud każe się przepraszać po każdych przegranych wyborach
  • 22.12.10, 22:16
    Coś ci sie w tym łbie poplątało, o tym dzieleniu narodu.
    Prezydent gdzieś poleci.
    Palikot zastrzelić Kaczyńskiego i wypatroszyć.
    Niesiołowski Karmy moralne. etc.
    Jak śmiesz przekręcać fakty , to tylko potrafi Żydokomuna zmutowana .
    Myślę że życie ci se odwdzięczy za te kłamstwa,CZEGO CI ŻYCZĘ
  • 23.12.10, 01:04
    Tylko widzisz żuczku... Twardym faktom i rzetelnym cytatom przeciwstawiasz swoje śmieszne interpretacje, które przy powyższej liście wyglądają dość mizernie.
  • 23.12.10, 13:11
    Ale dzięki takim ludziom odkryłam nową regułę :) Otóż skleroza to główna przyczyna tak wielkiego poparcia ludzi starszych dla Kaczyńskiego :)
    --
    /
  • 23.12.10, 21:42
    franek-k-imono napisał:

> Coś ci sie w tym łbie poplątało, o tym dzieleniu narodu.
    > Prezydent gdzieś poleci.
    > Palikot zastrzelić Kaczyńskiego i wypatroszyć.
    > Niesiołowski Karmy moralne. etc.
    > Jak śmiesz przekręcać fakty , to tylko potrafi Żydokomuna zmutowana .
    > Myślę że życie ci se odwdzięczy za te kłamstwa,CZEGO CI ŻYCZĘ

Oj powiało miłością bliźniego rodem z Torunia :]]]]]]]
  • 22.12.10, 09:53
    czy oni jakoś genetycznie wszyscy coś mają na tym tle???
  • 22.12.10, 09:59
    Jestem przerażony: skąd i na jakiej podstawie Dubieniecki znał telefon do BORowca ochraniającego prezydenta?
  • 22.12.10, 10:52
    swiat_jest_plaski napisał:

> Jestem przerażony: skąd i na jakiej podstawie Dubieniecki znał telefon do BORow
    > ca ochraniającego prezydenta?

Pewnie teść mu dał. Bez "podstawy".
  • 22.12.10, 11:09
    BOR-owiec nosił jego telefon komórkowy, bo on sam nie umiał go obsługiwać - to powszechnie wiadome !
  • 22.12.10, 10:10
    Czyżby zapachniało jej pójście w zyciu na łatwiznę? A jakie Pani Marta ma do tego przygotowanie? Sądzi, że to że miała Tatusia za Prezydenta i Wójka Premiera to wystarczy? A co chce zrobić dla zwykłego śmiertelnika?
  • 23.12.10, 21:44
    pompo0 napisał:

> Czyżby zapachniało jej pójście w zyciu na łatwiznę? A jakie Pani Marta ma do te
    > go przygotowanie? Sądzi, że to że miała Tatusia za Prezydenta i Wójka Premiera
    > to wystarczy? A co chce zrobić dla zwykłego śmiertelnika?

No jak to co - 3 miliony mieszkań i 300 km autostrad :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
  • 22.12.10, 10:12
    Od razu widac że Dubieniecki jest madrzejszą połówką w tym związku- a to nie swiadczy dobrze o inteligencji Marty, oj nie..
    sam fakt że dała sie złapać w taką pułapkę - nieplanowana ciąża po bardzo krótkiej znajomości i związku z tym szybki ślub, zeby cyniczny cwaniaczek Dubieniecki miał wygodne życie i przyszłą niemal pewną karierę polityczną.
  • 22.12.10, 10:12
    saint_just napisał:

> Obłąkany poczuciem misji, zaburzony frustrat postanowił wywlec z sarkofagu z
    > włoki brata,żeby podsycić wygasającą ekscytację tłuszczy."Przypomniał sobie" mi
    > mochodem, w trakcie konferencji prasowej, że w zasadzie nie rozpoznał zwłok bra
    > ta...
    >
    > Ale to nie ten psychopatycznie trzeźwo-straszny i bezwzględny w doborze najnikc
    > zemniejszych środków, zaburzony nieszczęśnik jest problemem. Problemem jest 38
    > milionowy kraj, w którym ktoś taki gra główną rolę w mediach i polityce i każd
    > e jego nowe , wygłaszane w podnieconym , epatująco - histerycznym tonie wiecow
    > ego lumpa - prowokatora wynurzenie jest poddawane normalnym , jak każde inne ,
    > komentarzom,analizom i egzegezom.

BRAWO i jeszcze raz BRAWO ! Napisales swiete slowa.
  • 22.12.10, 10:15
    A bo to ta m.k...wa k-dupaniecka nie nie od dawna babrze sie trupiej polityce ?
  • 22.12.10, 10:19
    NIE CHCEMY CIĘ W POLITYCE
    kiedy zrozumiesz, że cię nie lubimy. nie sznujemy i mamy dosyć twojej rodziny, dosyć nazwiska już basta won i inne inwektywy cisną się na usta siedz sobie cicho
  • 22.12.10, 10:26
    po prostu chodzaca dobroc i milosc....A "spieprzaj dziadu"...?
    --
    Okres polowan na kaczki sie zaczal.....
  • 22.12.10, 10:23
    " Mogę zazdrościć ludziom, którzy potrafią się od niej odciąć i nie angażować się w nią emocjonalnie. Ja nie potrafię."

I to wystarczy. Bedzie jedna histeryczka wiecej. Do polityki nie podchodzi sie emocjonalnie. Pogubili rozumy czy co ?

• 22.12.10, 10:23
    Przytuliła 3 miliony z ubezpieczenia za które składkę zapłacono z pieniędzy społecznych i jeszcze cały czas pcha się na świecznik. Mało tego, to jeszcze znajdą się w pomylonym narodzie ludzie którzy w to wszystko uwierzą i wybiorą ją na posłankę.
  • 22.12.10, 10:30
    Szanowny kolego - cura te impsum. Jakakolwiek REALNA choroba osób znaczących w PiS byłaby przez media wałkowana dniami i nocami. A ty po prostu wydalasz codzienną porcję bluzgów charakterystyczną dla młodych, wykształconych, z PO. Zatem - lecz się sam!
  • 22.12.10, 10:41
    Kaczynskie....WON!
    --
    Okres polowan na kaczki sie zaczal.....
  • 22.12.10, 10:40
    No to się angażuj, panienko z okienka, z ciebie też się chętnie pośmiejemy. I z twojego mężulka-cwaniczka. Masz to jak w banku (jak te 3 bańki w banku ;) ty wredna żmijo)
  • 22.12.10, 10:45
    Następne małe g.. chce się wdrapać po trumnie tatusia. Mało suce że dostała 3 bańki?
  • 22.12.10, 10:46
    :DD
  • 22.12.10, 10:50
    ... bo polityka jest jedyna przestrzenią gdzie można bezkarnie opowiadać brednie, relacjonować swoje wizje i fruwać nad ziemią nie lądując z tego powodu w lecznicy zdrowia psychicznego.
    A jeżeli chodzi o pracę dla Polski, to tę pracę wykonują codzienni miliony Polaków nie obnosząc się z tym po wszystkich możliwych telewizjach, gazetach i radiach oraz nie rezerwując sobie za to miejsca na pochówek na Wawelu. Św. p. Lech Kaczyński, był urzędnikiem państwa, to prawda, że pierwszym urzędnikiem, ale nie był pomazańcem bożym, choćby nie wiem jak jego rodzina, krewni i powinowaci (w tym polityczni powinowaci) nam to chcieli wmówić.
    --
    Nie ma nic bardziej niebezpiecznego od prawd objawionych. Ich depozytariusze czują się zwolnieni od myślenia.
    --
    Pamiętajcie o powodziach!
  • 22.12.10, 10:52
    Jeżeli chodzi o Kaczyńskich to jest tak samo alergiczny,
    jak by syn Hitlera Adolf II, chciał do Europejskiego Parlamentu.

--
    Warnig! Kiedy milosc zmienia się w nienawiść?. Rozwód?, ok. Alimenty?, to bylo wczoraj. Potrzebna specjalna kasa rentowa, zwana Alimenty, w która wplacaja: Kawalerzy czy panny,rozwodnicy, i bezdzietni. Żadna matka z dzieckiem w przyszłość bez zasiłku.
  • 22.12.10, 10:55
  • 22.12.10, 10:57
    zwłaszcza, że od dawna polityke prowadzi. Po trupach do celu.
    --
    Strony kiltowe:główna newsy i komentarze foto-video linki
    Forum kiltowe
  • 22.12.10, 11:07
    Szanowna pani Marto, życzę powodzenia! Ale proszę przyjąć dobrą radę - niech pani zmieni przedtem nazwisko. Jest tak skompromitowane i zeszmacone, że od razu skazuje panią na porażkę. I jeśli chce pani wziąć do pomocy niejakiego Macierewicza (ksywa: Antek Policmajster), niech mu pani poradzi, by zrobił to samo.
    Przesyłam najlepsze życzenia zgarnięcia następnych trzech milionów - może tym razem po wujku?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.