Dodaj do ulubionych

Dwie lesbijki, czyli smród

08.05.11, 20:02
Droga Pani! Ależ w Katechizmie mowa tylko o dyskryminacji niesłusznej. A Gość Niedzielny postuluję przecież dyskryminację słuszną.

A delikatność? Zapewne autorom Katechizmu chodziło o to, żeby tych ludzi nie zabijać, ewentualnie robić to - w miarę możliwości - humanitarnie. Ale żeby od razu delikatność oznaczała brak wyzwisk na przykład?! No niechże Pani nie przesadza!

Edytor zaawansowany
  • sir_fred 08.05.11, 20:13
    Chorzy ludzie z tych katoli. No trudno.

--
    "Zdążycie jeszcze pojąć, że PAŃSTWO jest takim rodzajem organizacji, która choć psuje wielkie rzeczy, potrafi też psuć małe".
  • anuszka_ha3.agh.edu.pl 09.05.11, 08:35
    O matko święta. :-(

A nie wiem czy wiecie, że Gość Niedzielny jest obecnie największym tygodnikiem w Polsce?
    Poważnie. Ma większą sprzedaż niż Polityka:
    www.wirtualnemedia.pl/artykul/uwazam-rze-wyzej-od-newsweeka-i-wprost#
    Nikogo nie zastanawia ten fakt. Początkowo myślałam, że to czasopismo niszowe i jego wysoka sprzedaż bierze się stąd, że czytają go ludzie starsi, nie używający internetu. (Bo mogliby czytać w internecie za darmo i wówczas to nie odnotowywałoby się oczywiście jako sprzedaż.) Ale z tego co widzę w góglach, sprzedaż Gościa Niedzielnego regularnie rośnie. To dziwne. To ciekawe.

Jeśli publikuje takie teksty, jak cytowany tutaj, to nie bardzo mi pasuje, żeby to był największy opiniotwórczy tygodnik w Polsce.

--
    Moje jedynie słuszne poglądy na wszystko
  • hermilion 09.05.11, 16:22
    Nie zgadzam się z tym co opublikowali w Gościu Niedzielnym, bo jest to
    nietolerancyjne .. ale za to odpowiada ze kłamliwe gazety tracą ..
    www.wirtualnemedia.pl/artykul/olbrzymi-spadek-gazety-wyborczej-i-rzeczpospolitej#
    a teraz z własnej bezsilności do tego plują jadem :D

Bo powyższy artykuł jest równie nietolerancyjny jak ten w Gościu Niedzielnym ..

Tylko czekać na pierwszy artykuł w gazecie który stwierdzi że katole śmierdzą ...

• oghana7 08.05.11, 20:50
    niestety gosc niedzielny po smierci porzadnego ks.tkocza stal sie szmata -nieustannie kogos obraza .czy bp zimon nie wstydzi sie tego goscia za niedorosnietego ks.gancarczyka ? zawsze myslalam ,ze mam madrego biskupa ,ale gosc zamienil sie w nasz dziennik ,a ks.tkocz -ktory laczyl ludzi przewraca sie w grobie .bp zimon sie uwstecznil pisowsko ,moze powinien juz isc na emeryture ,bo stracil na starosc wech ewangeliczny ?
  • piotr7777 08.05.11, 21:06
    Jak powiedziała w wywiadzie dla Wysokich Obcasów, wszyscy w Tygodniku Powszechnym wiedzieli o orientacji Jerzego Zawieyskiego i o tym, że ma w Warszawie partnera, ale nie życzyli sobie widzieć ich razem, dlatego Zawieyski przyjeżdżał do Krakowa sam. I Hennelowa w swoim przekonaniu jest osobą niezwykle tolerancyjną a przy tym uchodzi za katoliczkę postępową.

Mnie ten tekst wcale nie oburzył, może zniesmaczające jest porównanie z chlewem, ale nie tak dawno koleżanka red. Wiśniewskiej w GW pisała o zwolennikach PiS, że "zasmradzają przestrzeń publiczną" i w związku z tym nadawaliby się do sprzątania psich odchodów.
    Jednak to założenie, że orientacja homoseksualna jest i powinna pozostać prywatna sprawą a rezerwa względem ostentacyjnego demonstrowania tejże orientacji jest naturalnym odruchem, którego nie należy się wstydzić jest całkowicie zgodne z oficjalną linią KK, które K. Wiśniewska jako katoliczka winna podzielać. Jeśli katoliczką nie jest (a w świetle jej publicystyki można w to wątpić) to jej zainteresowanie prasą katolicką świadczy już to o pewnej formie sadomasochistycznej perwersji, już też czyni zeń aktywistę rzuconego na pole walki z katolicyzmem. A ani jedno ani drugie chluby nie przynosi.
  • hieronim_kowalski 08.05.11, 21:31
    Masz całkowitą rację. Szmatławców nie należy brać do ręki bo może ześmiergnąć. A katolików z przekonania mamy w Polsce ze 20%. Reszta została zapisana ciupasem na chrzcie...
  • rpq 08.05.11, 21:35
    > nie tak dawno koleżanka red. Wiśniewskiej w GW pisała o zwolennikach PiS,
    > że "zasmradzają przestrzeń publiczną" i w związku z tym nadawaliby się do sprz
    > ątania psich odchodów.

Przypomnijmy dla tych, którzy czytają wyłącznie Igora Janke, że słowa te padły w artykule pod wiele mówiącym tytułem "Za obelgi niech zbierają kupy", traktującym o znieważaniu przez tłumik z krakowskiego przedmieścia prezydenta i konstytucyjnych organów państwa. Czyżby ten tłumik był reprezentatywny dla zwolenników PiSu? Jeśli tak, to powtórzę za redaktorką Szczęsną i twoim uroczym rozwinięciem jej słów:
    Zwolennicy PiS zasmradzają przestrzeń publiczną i w związku z tym nadawaliby się do sprzątania psich odchodów.
  • rpq 08.05.11, 21:38
    Ach jeszcze linka:

wyborcza.pl/1,76842,9475064,Za_obelgi_niech_zbieraja_kupy.html
  • asdyx 08.05.11, 21:36
    to jest to co kladzie sie niechlubnym cieniem nad wiekszoscia polskiego spoleczenstwa.Dopoki KK bedzie wywieral naciski spoleczne i mieszal w tyglu do ktorego nie powinien sie ZBLIZAC ,dopoty ciemnota i oglupianie bedzie dominowac.
  • piotr7777 08.05.11, 21:42
    ...i inni postępowcy z TP byli nietolerancyjni. No cóż...

Natomiast przestępstwo znieważenia prezydenta popełnili również Lech Wałęsa (który nazwał Lecha Kaczyńskiego durniem) i Janusz Palikot (który nazwał tego samego prezydenta chamem). Żaden z nich psich kup nie sprzątał.
  • erte2 08.05.11, 21:52
    piotr7777 napisał:

.....Natomiast przestępstwo znieważenia prezydenta popełnili również Lech Wałęsa (który nazwał Lecha Kaczyńskiego durniem) i Janusz Palikot (który nazwał tego same go prezydenta chamem). Żaden z nich psich kup nie sprzątał.

Dobry człowieku - różnica jest taka że oni powiedzieli po prostu PRAWDĘ. A za prawdę się nie karze.
  • szczur_wedrowny 08.05.11, 23:40
    Różnica jest taka, że oni nie kwestionowali wyniku wyborów.
  • piotr7777 09.05.11, 17:28
    > Dobry człowieku - różnica jest taka że oni powiedzieli po prostu PRAWDĘ. A za
    > prawdę się nie karze.

Ale byli oskarżeni nie o zniesławienie tylko o zneiwagę z uwagi na osobę znieważoną ściganą z oskarżenia publicznego.

Zniewaga w przeciwieństwie do zniesławienia nie jest badana w kategoriach prawdy i fałszu, istotne jest użycie określenia uchodzącego za obelgę.
    Jeżeli więc prokuratura uznała, że nazwanie urzedującego prezydenta durniem nie jest zniewagą to co nią jest? Albo jeśli sąd uniewinnił niejaką Nieznalską od popełnienia przestępstwa obrazy uczuć religijnych (chodziło o umieszczenie genitaliów na krucyfiksie) - co trzeba zrobić aby takie przestępstwo popełnić?
    Przy czym można uważać, że takie czyny należy zdepenalizować, ale dopóki przepis karny obowiązuje winien być stosowany.

• altavitae 09.05.11, 00:27
    piotr7777 napisał:

> ...i inni postępowcy z TP byli nietolerancyjni. No cóż...
    >
    > Natomiast przestępstwo znieważenia prezydenta popełnili również Lech Wałęsa (kt
    > óry nazwał Lecha Kaczyńskiego durniem) i Janusz Palikot (który nazwał tego same
    > go prezydenta chamem). Żaden z nich psich kup nie sprzątał.
    --

____________________________________________________________________________
    1).-Zgadza sie .
    Inni tzw."postepowi" z TP rowniez byli NIETOLERANCYJNI.
    Bo gdyby byli ..to by nie widzieli potrzeby " tolerancji wybiorczej"..i zaprosiliby obu partnerow na grilla z piwem.
    2).- I Walesa i Palikot MIELI RACJE."
    Oba epitety odzwierciedlaly dokladnie to czym LK w istocie byl.
    Byl zmanipulowanym durniem ciagnietym na sznurkach jak marionetka..a do tego prawdziwym chamem ( vide: uwagi o Merkel..i odzywka do obywatela RP uwieczniona dla potomnosci na video.
    Masz krotka i wybiorcza pamiec.
    "Acredite sempre no seu trabalho"

• koloratura1 09.05.11, 08:08
    piotr7777 napisał:

> Tak samo uważa Józefa Hennelowa

> Jak powiedziała w wywiadzie dla Wysokich Obcasów, wszyscy w Tygodniku Powszechnym
    > wiedzieli o orientacji Jerzego Zawieyskiego i o tym, że ma w Warszawie partnera,
    > ale nie życzyli sobie widzieć ich razem, dlatego Zawieyski przyjeżdżał do
    > Krakowa sam. I Hennelowa w swoim przekonaniu jest osobą niezwykle tolerancyjną
    > a przy tym uchodzi za katoliczkę postępową.

A wiesz, który to mógł być rok? Najpóźniej 1969 - bo w tym właśnie roku Zawieyski zmarł.

Uważasz, że przez ponad 40 lat nic się nie zmieniło, gdy idzie o wiedzę nt. homoseksualizmu, a - w konsekwencji - i o traktowanie homoseksualistów? I zmieniać się nie powinno?

To może jeszcze lepiej byłoby wrócić do (angielskich, ale nie tylko) zasad ze schyłku 19-go wieku, kiedy to Oskar Wilde został skazany na dwa lata ciężkich robót, właśnie za homoseksualizm: 1895 - 1897. Odsiedział w całości, ale z homoseksualizmu się nie wyleczył.
  • zbyszek.bejach 09.05.11, 09:10
    Ale w przeciwieństwie do ciebie mimo, że Wilde był homoseksualista to jednak był wielkim człowiekiem. Co ty na to?
  • koloratura1 09.05.11, 09:17
    zbyszek.bejach napisał:

> Ale w przeciwieństwie do ciebie mimo, że Wilde był homoseksualista to jednak by
    > ł wielkim człowiekiem. Co ty na to?

Niestety, nawet nie jestem lesbijką!
  • hermilion 09.05.11, 17:02
    A wiesz cos jeszcze o tym gosciu poza tym ze był homoseksualista?

"/.../ W roku 1882 pojechał z cyklem wykładów do Stanów Zjednoczonych. W 1884 r. ożenił się z Constance Lloyd i miał z nią dwójkę dzieci, synów Cyrila (1885) i Vyvyana (1886), którzy obaj przyjęli później nazwisko Holland. /../"

Widzisz nawet to co wiesz to nie wiesz za dobrze.

Był biseksualistą.
  • slawoslaw 08.05.11, 22:20
    No właśnie dwie lesbijski czyli smród. No właśnie. Kampanii homo ciąg dalszy. Nie z nami takie numery.
  • rdabr 08.05.11, 22:21
    Smrodem jest atmosfera zakłamania, jakie stwarza się wokół osób o skłonnościach homoseksualnych. Smrodem jest okłamywanie tych osób, że ich zachowanie inni uznają za normalne. A ten, kto nie uznaje tego zachowania za normalne - jest nazywany homofobem.

Owszem, osoby homoseksualne to są normalni ludzie, którzy też potrzebują miłości, akceptacji. Tym bardziej trzeba z takimi osobami rozmawiać szczerze. Bo takie udawanie, że ich zachowania nie sprawiają osobom "hetero" żadnych problemów, może skończyć się tragicznie, gdy wreszcie prawda do nich dotrze.

Homoseksualizm to jest problem z którym muszą uporać się zarówno osoby hetero- jak i homoseksualne. Ale trzeba o tym rozmawiać szczerze i otwarcie, a nie szczuć się nawzajem.
  • tanebo 08.05.11, 22:57
    Nie jestem homo ale będę tych ludzi bronił. Dlaczego? Pozwól że sparafrazuję Martina Niemöllera:
    Kiedy przyszli po gejów, nie protestowałem. Nie byłem przecież gejem
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było
    Nie zaglądam innym pod kołdrę. Chyba że jest to przestępca seksualny. Bo nie lubię gdy mi zaglądacie.
  • slawekpl 09.05.11, 13:06
    @tanebo. Madre co powiedziales ale ja uwazam, ze homoseksualistow nie trzeba bronic lecz trzeba dac im takie same prawa jak heterycy maja. Prawo ma moc sprawcza i z czasem nikt nawet nie bedzie myslal dwutorowo. Wiadomo, ze jeszcze nigdzie nie jest idealnie ale "moc sprawcza prawa" juz przynosiefekty w wielu krajach. Tutaj zaden rzad nie moze powolywac sie na a bo "spoleczenstwo jeszcze nie jest tak daleko zaawansowane w rozwoju ...." Jakim??
    W tym przypadku nie zadne plebiscyty i sondaze maja sprawe rozwiazac - tylko uchwalenie ustawy rownouprawniajacej!!!!!!!!!!!
  • szczur_wedrowny 08.05.11, 23:35
    rdabr napisał:

> Bo taki
    > e udawanie, że ich zachowania nie sprawiają osobom "hetero" żadnych problemów,
    > może skończyć się tragicznie, gdy wreszcie prawda do nich dotrze.

Jestem hetero i nie mam żadnych problemów z homo. Czyli piszesz nieprawdę. Pytanie brzmi tylko, czy świadomie.
  • wenzel2 08.05.11, 23:36
    A czyj to jest problem? Tych dziewczyn, czy może raczej społeczeństwa w którym przyszło im żyć? Szkodzą komuś? Robią komuś krzywdę? Proszę się wysilić i pomyśleć.
  • altavitae 09.05.11, 00:32
    rdabr napisał:

> Smrodem jest atmosfera zakłamania, jakie stwarza się wokół osób o skłonnościach
    > homoseksualnych. Smrodem jest okłamywanie tych osób, że ich zachowanie inni uz
    > nają za normalne. A ten, kto nie uznaje tego zachowania za normalne - jest nazy
    > wany homofobem.
    >
    > Owszem, osoby homoseksualne to są normalni ludzie, którzy też potrzebują miłośc
    > i, akceptacji. Tym bardziej trzeba z takimi osobami rozmawiać szczerze. Bo taki
    > e udawanie, że ich zachowania nie sprawiają osobom "hetero" żadnych problemów,
    >
    > Homoseksualizm to jest problem z którym muszą uporać się zarówno osoby hetero-
    > jak i homoseksua\
    ____________________________________________________________________________Nie jestem w stanie ci odpowiedziecniczym poza krotkim stwierdzxeniem , ze
    Jestes kompletnym idiota !.
    Piszesz poprawna polszczyzna..ale edukacji ani ciut ciut.
    Gdzies ty sie takich " madrosci" nachapal ?????

--

• koloratura1 09.05.11, 08:23
    rdabr napisał:

> Owszem, osoby homoseksualne to są normalni ludzie, którzy też potrzebują miłości,
    > akceptacji. Tym bardziej trzeba z takimi osobami rozmawiać szczerze. Bo takie
    > udawanie, że ich zachowania nie sprawiają osobom "hetero" żadnych problemów,

Możesz sprecyzować :
    - jakież to problemy osobom o orientacji hetero sprawiają zachowania (które? jakie?) homoseksualistów ?
    - na czym ma polegać ów tragiczny koniec, gdy prawda (jaka? o czym?) do nich dotrze?
  • zbyszek.bejach 09.05.11, 09:17
    rdabr napisał:

>
    > Owszem, osoby homoseksualne to są normalni ludzie, którzy też potrzebują miłośc
    > i, akceptacji. Tym bardziej trzeba z takimi osobami rozmawiać szczerze. Bo taki
    A jakież to problemy sprawiają ci osoby homoseksualne? Widać ich tak samo jak heteryków. Jeżeli uważasz, że są to normalni ludzie to dlaczego chcesz ich izolować? Masz problem ze zrozumiemiem własnego myślenia i postawy. Jeżeli ktoś jest normalny, to czemu chcesz go przerobić i na kogo?
  • devilsdaughter 09.05.11, 22:19
    Jestem osobą "hetero" i jakoś mi zachowanie osób homoseksualnych nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało, a tym bardziej nigdy żadnych problemów mi nie sprawiło. Więc nie mów za wszystkich. Jak Tobie przeszkadza, to powiedz, że Tobie przeszkadza.
  • pantera03 08.05.11, 22:21
    Jak milo widzieć ze czujna tow. Wiśniewska, granatem od pługa oderwana, od razu zauważyła nieczyste intencje Gościa Niedzielnego. Jak to mówią ktoś musi czuwać i zwalczać ciemnotę i zacofanie. I tym kimś jest tow. Wiśniewska. Coś się panience pomyliła tolerancja z akceptacja-to są dwie różne rzeczy, proszę panienki. Zapewne tego nie uczyli na Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu-Leninizmu.
    A teraz idźmy krok dalej- powiedzmy ze w tej samej klasie jest dwójka tzw. antysemitów którzy otwarcie wyznają swoje poglądy. Czy tow. Wiśniewska również będzie wzywać do tolerancji, a nawet akceptacji tej dwójki czy tez od razu zacznie nawoływać do "leczenia psychiatrycznego" bo przecież każdy wie ze antysemityzm to choroba umysłowa a homoseksualizm taka choroba nie jest. Może nawet zaproponowałaby użycie wypróbowanych metod Stefcia czyli sadowej prowokacji i wysłania tych osób do wiezienia? Jak wiadomo redakcja i wyznawcy Naczelnego tolerują tylko tolerancyjnych, a wiadomo szeroko ze antysemitnicy tolerancyjni nie są (przynajmniej dla Semitów). I to by było na tyle.
  • rpq 08.05.11, 22:59
    > Coś się pa
    > nience pomyliła tolerancja z akceptacja-to są dwie różne rzeczy, proszę panienk
    > i.

Zdaje się że to tobie się coś myli. Panienka poglądy kawalera toleruje, choć ich nie akceptuje. Dlatego pisze artykuł.

> A teraz idźmy krok dalej- powiedzmy ze w tej samej klasie jest dwójka tzw. anty
    > semitów

i jak zwykle, człowiek o zupie, a ...
  • pantera03 08.05.11, 23:35
    Mnie się nic nie myli, tow. Wiśniewskiej ciągle się myli.
    Zupa jest bardzo ważna, zapewne to zauważyłeś, ze cokolwiek by się nie działo to zupa jakoś tak dziwnie blisko.
  • koloratura1 09.05.11, 08:52
    pantera03 napisała:

> Mnie się nic nie myli,

Nie ma to jak samouwielbienie!
    Zwłaszcza - gdy inni nie do końca bałwana akceptują...

• pantera03 09.05.11, 09:10
    Chyba mówisz z własnego doświadczenia?
  • koloratura1 09.05.11, 09:13
    pantera03 napisała:

> Chyba mówisz z własnego doświadczenia?

Owszem, z własnego doświadczenia, wynikającego z czytania Twoich postów.
  • pantera03 09.05.11, 19:00
    To dobrze, czytaj więcej może coś ci zostanie w główce napełnionej propaganda kawalera orderu Orla Białego.
  • altavitae 09.05.11, 00:38
    Oskarzasz Wisniewska o luki w edukacji a sam je masz wielkie jak cholera.
    Antysemityzmu nikt nie wysysa z mlekiem matki.
    To jest "urobione" przekonanie.
    Homoseksualizmu nie mozna sie " nauczyc" ..jest to kondycja genetyczna NIE KWALIFIKOWANA JAKO ULOMNOSC UMYSLOWA.
    --

• pantera03 09.05.11, 01:10
    A masz jakieś dane na temat tego ze homoseksualizm jest genetyczny? Jeśli nie to o czemu zabierasz głos?
  • altavitae 09.05.11, 01:39
    pantera03 napisała:

> A masz jakieś dane na temat tego ze homoseksualizm jest genetyczny? Jeśli nie t
    > o o czemu zabierasz głos?
    A ty wiesz ze nie jest?
    Chyba nie wiesz..to czemu krytykujesz i zabierasz glos ?
    Wydaje ci sie ze "homoseksualizmu mozna sie nauczyc i ..oduczyc"?
    Widac ze nie miales stycznosci z tymi ludzmi ......i nie wiesz za wiele oprocz powierzchownych info

--

• pantera03 09.05.11, 02:32
    Poniekąd masz racje, zgodzę się ze mały procent gejów jest genetyczny tzn. sygnały hormonalne nie są takie jak być powinny ze względu na płeć danego osobnika ale znakomita większość to już homosie nauczeni. Dla tych "nauczonych" ciągle jest nadzieja ze mogą się oduczyć.
  • koloratura1 09.05.11, 09:00
    pantera03 napisała:

> ale znakomita większość to już homosie nauczeni. Dla tych "nauczonych" ciągle
    > jest nadzieja ze mogą się oduczyć.

Wiem, wiem; kościółkowi specjaliści z bożej (sic!) łaski tak właśnie twierdzą.
  • pantera03 09.05.11, 09:08
    Najlepsi są obrzezani specjaliści z laski Naczelnego którzy wszystko wiedza.
  • koloratura1 09.05.11, 09:29
    pantera03 napisała:

> Najlepsi są obrzezani specjaliści z laski Naczelnego którzy wszystko wiedza.

Tak uważasz?
  • pantera03 09.05.11, 18:59
    A ty uważasz inaczej?
  • lmblmb 09.05.11, 08:06
    pantera03 napisała:

> A masz jakieś dane na temat tego ze homoseksualizm jest genetyczny? J

Jakie to ma znaczenie? Homofobia nie jest mile widziana, w przeciwieństwie do antysemityzmu. Żydzi i geje mają wkład w światową kulturę, w przeciwieństwie do ciebie i twoich antysemitów.

--
    Marudzę, więc jestem - motto Polaków.
  • pantera03 09.05.11, 09:09
    Może najpierw przeczytaj uważnie, pomyśl, a dopiero jak zrozumiesz to pisz?
  • lmblmb 10.05.11, 12:31
    pantera03 napisała:

> Może najpierw przeczytaj uważnie, pomyśl, a dopiero jak zrozumiesz to pisz?

Racja, palnąłem głupotę, miało być "homofobia nie jest mile widziana, podobnie jak antysemityzm".

--
    Marudzę, więc jestem - motto Polaków.
  • hermilion 09.05.11, 16:57
    Tak jest. Kopernik była kobietą!
  • tornson 09.05.11, 10:34
    pantera03 napisała:

> A masz jakieś dane na temat tego ze homoseksualizm jest genetyczny? Jeśli nie t
    > o o czemu zabierasz głos?
    To jest powszechnie znany fakt medyczny (biologiczny), który tylko jakiś kato-faszystowski półgłówek może negować.
  • pantera03 09.05.11, 19:02
    No to podaj odnośniki do jakiegoś artykułu naukowego który stwierdza tenże fakt, w który wierzą tylko faszystowsko-lewackie półgłupki.
  • pan_pilsudski 09.05.11, 00:38
    Jakiego stefcia? :P
  • pantera03 09.05.11, 01:11
    Nazwisko aktualne Stefan Szwedzinski. Reszte poszukaj!
  • 0721x 09.05.11, 06:04
    droga pantero Ciebie nawet bomba atomowa od wrodzonego kretynizmu nie oderwie
  • koloratura1 09.05.11, 09:04
    0721x napisał:

> droga pantero Ciebie nawet bomba atomowa od wrodzonego kretynizmu nie oderwie

Bo z nią to jest tak, jak z homoseksualistami: kwestia genetyczna.
    I nic się nie da zrobić...
  • koloratura1 09.05.11, 08:48
    pantera03 napisała:

> Jak milo widzieć ze czujna tow. Wiśniewska, granatem od pługa oderwana,

Skąd wiesz?!
  • stanpar 25.02.18, 14:17
    Wspaniałe. Brawo. Przeciwnik zmiażdżony. Boję się jedynie, że do pustego łba nawet Salomon nie naleje. A skoro nie naleje, to nie pojawi się w nim żadna światłość.
  • jabmax 08.05.11, 22:36
    ...o brunatnym zabarwieniu.
  • helguera 08.05.11, 22:39
    Ciasnota umyslowa i prymitywizm nie pozwala p.,red.na sensowny tekst więc tradycyjnie insynuje,przekreca i pisze o kimś rzeczy ktorych ten nie popelnil.W żadnym wypadku w MGN nie jest napisane że homos świnia jest i basta.
  • pis_busters 08.05.11, 22:52
    W końcu czego można się po klesze spodziewać... No chyba jeszcze tego, że będzie molestować nieletnich.
    Czego trzyma się ksiądz podczas stosunku?
    Tornistra.
  • mundi8 08.05.11, 22:53
    A niech Pani sobie wyobrazi,że grzech rzeczywiście śmierdzi! Gdy do św.Katarzyny ze Sieny zbliżał się ktoś kto popełnił grzech śmiertelny robiło się jej niedobrze i zbierało się jej na wymioty! Zapraszam do lektury jej biografii! Tej wydanej przez PAX w latach 80-tych.
  • jabmax 08.05.11, 23:14
    Poza tym w średniowieczu "zapachy" były "intensywne".;-)
  • altavitae 09.05.11, 00:44
    jabmax napisał:

> Poza tym w średniowieczu "zapachy" były "intensywne".;-)
    ____________________________________________________________________________zloty strzal w dyche !
    Congrats !!!!
    Obsmialam sie jak norka..! :)

--

• altavitae 09.05.11, 00:42

___mundi8 napisał:

> A niech Pani sobie wyobrazi,że grzech rzeczywiście śmierdzi! Gdy do św.Katarzyn
    > y ze Sieny zbliżał się ktoś kto popełnił grzech śmiertelny robiło się jej niedo
    > brze i zbierało się jej na wymioty! Zapraszam do lektury jej biografii! Tej wyd
    > anej przez PAX w latach 80-tych.
    Mnie sie tez zbiera na wymioty jak czytam takie badziewie.
    Wez sie wreszcie w karby...przekrocz prog..WSPOLCZESNOSCI i nie bajaj o jakiejs wariatce ze wrzodem zoladka czy refluxem.
    Paranoja...a jednak ludziki w cos takiego wierza.

--

• koloratura1 09.05.11, 09:11
    mundi8 napisał:

> A niech Pani sobie wyobrazi,że grzech rzeczywiście śmierdzi! Gdy do św.Katarzyny
    > ze Sieny zbliżał się ktoś kto popełnił grzech śmiertelny robiło się jej niedobrze
    > i zbierało się jej na wymioty!

A jak sama chuchnęła, kichnęła, czknęła lub pier...ła - to się rozchodziła woń róż!
  • ian54 08.05.11, 22:58
    takie rzeczy piszą czarne gnidy!!!
  • wenzel2 08.05.11, 23:28
    Katolicyzm to jednak poważne wynaturzenie. Gościec Niedzielny - mały czy duży, nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz zionie prawdziwie głęboką chrześcijańską miłością bliźniego.
  • stanpar 25.02.18, 14:20
    Bez wątpienia. Ale jeszcze większym wynaturzeniem, że "homoseksualizm jest normalną orientacją seksualną". Nawet zwierzęta to rozumieją
  • szczur_wedrowny 08.05.11, 23:32
    Lesbijki pewnie są na niego przygotowane. A czy homofobi są?
  • ksiadz_gazeta 09.05.11, 00:00
    kleinezeitung.de/wp-content/uploads/032.jpg
  • altavitae 09.05.11, 00:46
    ksiadz_gazeta napisał:

> kleinezeitung.de/wp-content/uploads/032.jpg
    ___________________________________________________________________________Nie tylko durny jestes to na dodatek ..SLEPY !
    Walnales jak lysy o beton.

--

• tanebo 09.05.11, 06:21
    Miałem kupla który był w seminarium. Wytrzymał rok. Z jego opowieści to może być jeden z jego kolegów.
  • ksiadz_gazeta 09.05.11, 19:13
    to już jest homofobia wg gwnianych standardów :))))))
  • ksiadz_gazeta 09.05.11, 19:13
    zwieracz ci wzrok przesłonił :))))
  • inkwizytorstarszy 09.05.11, 00:34
    Brawo "kierann"! Świetny komentarz, cięta ironia. Pozdrawiam.
  • orkakasa 09.05.11, 02:08
    Omijam kwestie homoseksualizmu,kościoła,partii politycznych i prezydentów.
    Mowa w artykule jest o związkach homoseksualnych osób nieletnich i tego trzeba się trzymać.
    Dwie sprawy myślę że można by tutaj poruszyć.Przede wszystkim etyka.Osoby nieletnie w związku partnerskim (idące na całość) to ryzyko jakie ponoszą ich rodzice jak i oni sami ,jeżeli chodzi o dalszą edukację szkolną ,bo zachodzi prawdopodobieństwo niechcianej ciąży (wiem że homo to nie grozi ,ale.....) Rzecz druga czy zdajecie sobie sprawę że 25% dzieci wykorzystywanych seksualnie , w dorosłym życiu też będzie wykorzystywać seksualnie dzieci ? Czy zdajecie sobie sprawę jak inicjacja seksualna wpływa na uwarunkowania czy będziesz hetero, homo czy bi ? Młodzi ludzie wchodzący w dorosłe życie narażeni są na różne "miny"tak miny bo brak możliwości posiadania potomstwa, wynikającego z kochającego się związku dwojga ludzi to mina .Widzę tu pole do popisu pedagoga szkolnego.Ja nie akceptuję a toleruję ,bo ewolucja nie toleruje braku potomstwa ,a to dzięki niej jesteśmy" kim jesteśmy" i będziemy "kim będziemy" zarówno jako człowiek jak i społeczeństwo.
  • tanebo 09.05.11, 06:24
    Czy mamy z twego wywodu rozumieć że przyczyną homoseksualizmu jest wczesna inicjacja a głównym sensem naszego istnienia jest tylko prokreacja?
  • hermilion 09.05.11, 17:07
    Nie, masz zrozumieć, że jedną z przyczyn (dowiedzioną naukowo)
    homoseksualizmu są kontakty homoseksualne w dzieciństwie.
  • jjr44 09.05.11, 21:08
    wzruszajace. zawsze mnie dobijała nauka katolicka. róbmy badania ale tak żeby wyniki były zgodne z katolicką interprepretacją biblii.
    zaraz doczekam sie cytatu z niejakiego aardvega, potem camerona i jezcze pewnie opowiesz o niepewnych metodologicznie choć nadających się do dyskusji wynikach badań spitzera.
  • koloratura1 09.05.11, 09:55
    orkakasa napisał:

> Osoby nieletnie w związku partnerskim (idące na całość) to ryzyko jakie ponoszą ich
    > rodzice jak i oni sami ,jeżeli chodzi o dalszą edukację szkolną ,bo zachodzi prawdopo
    > dobieństwo niechcianej ciąży (wiem że homo to nie grozi ,ale.....)

ale... Co?

Z tego by wynikało, że osoby nieletnie - jeśli już - to powinny szukać wyłącznie związków partnerskich... Przynajmniej ciąża by im nie groziła...

Rzecz druga
    > Czy zdajecie sobie sprawę
    > jak inicjacja seksualna wpływa na uwarunkowania czy będziesz hetero, homo czy bi?

W ogóle nie wpływa.
    To, czy będziesz hetero, homo czy bi masz w genach.
  • orkakasa 09.05.11, 06:36
    tanebo ---dobrze wiesz co napisałem .Nie szukaj tam czegoś czego nie ma.
  • tanebo 09.05.11, 06:37
    To powiedz to wprost.
  • orkakasa 09.05.11, 06:39
    tanebo ---dobrze wiesz co napisałem.Nie doszukuj się tam czegoś czego tam nie ma.
  • tanebo 09.05.11, 06:44
    No właśnie czytam. Czyli dla ciebie homoseksualizm sprowadza się do braku potomstwa? A ceną jest ostracyzm społeczny? I homoseksualizm nazywasz miną? Bo chyba rozumiesz to jako "postawę". Czyli pogląd na sprawę. Jeśli nie to zaneguj to. Chcę tylko byś rozwiał moje wątpliwości.
  • costa3500 09.05.11, 07:44

To straszne w parze może być tylk ksiądz z ministrantem lub kilkoma wtedy wszystko jest po
    Bożemu.
  • maura4 09.05.11, 08:36
    W mojej klasie jest chłopak i dziewczyna którzy są razem i wcale się nie kryją z tym, że uprawiają seks przedmałżeński. Mnie i klasę męczy ich zachowanie, ale nie wiemy czy zareagować.
    Dobrze by było, aby ta para wiedziała, że tego nie akceptujecie. Sama skłonność heteroseksualna nie jest wynaturzeniem. Wynaturzeniem jest uleganie tej skłonności przed ślubem. Ludziom, którzy wmawiają dziś całemu światu, że seks przed ślubem jest czymś normalnym, chodzi o to, żeby wszyscy oswoili się z myślą, że para bez ślubu jest taką samą parą jak pobogłosławiona przed ołtarzem. W ten sposób zło jest uznawane za dobro. Oddychamy ty samym powietrzem i to przedślubne często już obrosłe w dzieci wynaturzenie, szkodzi tak samo im jak i nam.

Do dzieła licealistko, bo tego hetroseksualnego zła jest wokól ciebie stokroć wiecej, niż tego homoseksualnego.
  • jabmax 09.05.11, 10:31
    Celnie Mauro.Swoją drogą,to trochę dziwne,że licealistka z takim "problemem"zwraca się do "Gościa niedzielnego"( w dodatku "małego")?Jak nazywa się gość,który pisze listy do siebie i na nie odpowiada?:-)
  • maura4 09.05.11, 14:11
    Sugerujesz, że licealistka może mieć wąsy i sztuczną szczękę ? Ewentualie okulary i niemodną, przydługą kieckę ? To nie ma znaczenia Kimkolwiek jest owa licealistka, huk roboty przed nią. Ja tylko zwróciłam jej uwagę na wynaturzenie znacznie częstsze niż to, które ją tak martwi. W każdym razie w moim otoczeniu nie ma ani jednej pary homo, a jest sporo wynaturzonych hetero.
  • jabmax 09.05.11, 18:28
    Coś w tym jest(proponuję:wąsy+kiecka)?!:-D
    Już bardziej serio,cóż takiego gorszącego zobaczyła "nasza licealistka",że ją tak mocno to poruszyło?Wygląda na to,że raczej projekcje jej(?) wyobraźni mają tu większe znaczenie("męczy mnie ich zachow.","nie widzą w homoseksualizmie niczego złego").Cały tekst(list i odpowiedź) ma taki sam styl(wyjątkowo paskudny,piętnujący).
  • zdzicho_waciak 09.05.11, 08:40
    Hmm, metafora (ta ze smrodem) może niezbyt lotna, ale jednak to tylko metafora. Na dodatek trafna, dość dobrze opisująca pewien mechanizm psychologiczny.

Miłość nie wyklucza... Pewnie. W kolejce przeciw wykluczeniu czekają już poligamiści i kazirodcy...
    --
    Jeszcze tu jestem, mój kocie. I staram się trzymać fason...
  • koloratura1 09.05.11, 10:04
    zdzicho_waciak napisał:

> Miłość nie wyklucza... Pewnie. W kolejce przeciw wykluczeniu czekają już
    > poligamiści i kazirodcy...

Zapomniałeś o pedofilach.
    Będziesz miał komplet. ;)
  • zdzicho_waciak 09.05.11, 10:22
    No, tak czułem, że ktoś zaraz ujmie się jeszcze za pedofilami.

Signum temporis... :-)
    --
  • unhappy 09.05.11, 11:05
    Zdzisiek! Nekrofile! Nie zapominaj o nekrofilach.

--
    0ffka: Fotki z roku 2005 a widoki PRL`u, jak za
    wczesnego Gierka: tnij.org/reaktormaria
    Ku uwadze polecam teee kompy pamiętające czasy chyba
    Mieszka I Ultra nowoczesność rodem z PL a polskim naŁkowcami.
  • zdzicho_waciak 09.05.11, 11:47
    No, no, powiększa się nam grono lobbystów rozmaitych zboczeń... Powiedz A, oni dopowiedzą resztę... :-)
    --
  • cumentator 09.05.11, 08:59
    Powszechny prymitywizm oswiecony wyraza nastepujacy poglad:

>Ja nie akceptuję a toleruję ,bo ewolucja nie toleruje braku potomstwa ,a to dzięki niej jesteśmy" kim jesteśmy" i będziemy "kim będziemy" zarówno jako człowiek jak i społeczeństwo.

To jest stwierdzenie ktore wynika z prymitywnego, powierzchownego rozumienia a raczej niezrozumienia ewolucji. Stad bierze sie uproszczenie typu "ewolucja nie toleruje braku potomstwa" z ktorego ma wynikac ze celem ewolucji jest maksymalizacja ilosci potomstwa.
    Po pierwsze ewolucja nie ma celu, to dostosowanie organizmow zywych do warunkow zewnetrznych. Po drugie maksymalizacja ilosci potomstwa to jedna strategia ewolucji
    ale chodzi glownie o przetrwanie potomstwa w srodowisku, maksymalizacja moze temu sprzyjac ale nie musi.

I tu dochodzimy do aktualnego poziomu badan naukowych. Jedna ze strategii maksymalizacji przetrwania potomstwa jest kooperacja grupowa. Polega ona na tym ze nie wszystkie osobniki
    sie rozmnazaja, niektore pelnia role pomocnicza w grupie czy stadzie robiac wklad w przetrwanie potomstwa grupy np. korzystne jest ograniczenie populacji ze wzgledu na konkurencje czy ograniczenia pokarmowe . Wtedy poped seksualny czesci osobnikow jest modyfikowany w kierunku wlasnej plci. Stad biora sie zachowania homo u zwierzat stadnych zyjacych w grupach. Sa badania naukowe pokazujace tez na uwarunkowania rodzinne u ludzi wplywajace na czestosc zachowan homo, na przyklad w rodzinach wielodzietnych.

Wspolczesna nauka o ewolucji pokazuje wiec ze zachowania homoseksualne sa jak najbardziej naturalne i sa jedna ze strategii ewolucji. Nie moga byc wiec traktowane jako wynaturzenie, jest to wynik naturalnego procesu biologicznego, mniej wiecej takiego samego ze u ludzi rodzi sie taka ilosc osobnikow obu plci ktora maksymalizuje przetrwanie gatunku czyli mniej wiecej pol na pol ale nie dokladnie.
  • kobietakobietom 09.05.11, 09:03
    to wystarczy za odpowiedz ..
    www.digart.pl/zoom/5793172/homo-nie_sapiens_%29.html
  • tornson 09.05.11, 10:26
    po prostu zwalczać. W XXI wieku nie ma miejsca na takich degeneratów propagujących dyskryminację i prześladowania wobec różnych nikomu nie szkodzących mniejszości. Ja bym się raczej trzymał z daleka od tej młodej chorej dewotki (ciekawe kto jej tak mózgownicę zlasował, rodzice?) nigdy nie wiadomo co fanatykowi z sekty do chorego łba strzeli.
  • oszolom-z-radia-maryja 09.05.11, 11:27
    no niestety ale to naprawde jest smród, odór rozkładu moralnego! tym własnie jest homoseksualizm
  • mieszkaniec_wszechswiatow 09.05.11, 11:49
    do niego przyzwyczailiśmy !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka